Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 paź 2011, 09:27

hej dziewczyny

stawiam spóźnione
Obrazek

za 7 miesiąc Witka :-)

przepraszam, że nic więcej nie pisze, ale czasu mi brak na forum i dla siebie...
BUZIAKI :ico_buziaczki_big:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 paź 2011, 09:48

Dobrusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 mies.
aga216, Marcelina mi sie zaczela budzic 1-2 razy nad ranem i sobie lezy i gada..
Moze takie wiek??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2011, 09:49

może,ale moja sie co godz budzi,głodna chyba nie jest,utule ja,zasnie i za godzine znowu to samo :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 paź 2011, 10:08

Dzien dobry

u nas tez pochmurno i tez z kawka siedze :-D i wcinam platki na mleku

Aga216ja wczesniej pisalam ze Szymek tez mial tekie z 5 nocy gdzie sie budzil co godzinke i o 3rano wstawal na 40 minut sie pobawic(a na dworze ciemno :ico_szoking: ) i tez juz plakalam ze zmeczenia....ale u nas przeszlo i pare dni pozniej odkrylam zabek :ico_szoking:

wiec jesli to ni ezabek u was kolejny to moze rzeczywiscie taka faza..a ile dni/nocy to juz trwa???a moze ma cos nowego????nie wiem ...w diecie ...jakies nowe jedzonko???? moze nowy proszek do prania...i cos jej nie pasi przy spaniu...???

[ Dodano: 05-10-2011, 10:09 ]
za 7 miesiąc Witka

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale juz duzy chlopak :-D
nie masz czasu bo tak ci dziec daje popalic czy zacezlas prace????

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 paź 2011, 10:15

Ja też witam z :ico_kawa: :ico_spanko:

Pobudka o 6,a w nocy kurcze Martynka robiła sobie jakieś przerwy w spaniu. Po jedzonku nie zasypiała od razu, tylko leżała, gadała i usypiała po jakimś czasie dopiero :ico_szoking:

tabogucka, z chęcią bym się podzieliła tą karpatką,bo wstyd się przyznać ale już nie ma połowy i wszystko sama zjadłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

patrycjaaa, myślę,że Blanka tęskniła za Tobą,bo Martynka teraz też zaczęła płakać jak ją zostawiam np. z moim tatą albo jak patrzy za mną i nagle znikam za drzwiami to też zaczyna płakać,a jak tylko ją wezmę na ręce to cisza :ico_oczko:
Zdrówka życzę :ico_sorki:
Ja jeszcze nie dawałam tej kaszki z glutenem ale chyba dziś spróbuje. Poprostu zrobie jedną porcję i jej dam, nie będę mieszała z niczym innym. Mam nadzieję,że jej posmakuje :-)

magda1614, oby jak najszybciej Filipek wyrósł z tego i miał śliczne zdrowe oczka!!! :ico_sorki:
Super,że juz mniej ulewa!! :-)

Gwona, współczuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: miejmy nadzieję,że to na ząbki i jak tylko wyjdą to Nadia da mamusi odpocząć :-D

NowaSejana, daj znać po bilansie :-)

aga216, może to faktycznie skok rozwojowy. Moja jak kiedyś miała to przez tydzień wisiała na cycu dosłownie co godzinę i w nocy też :ico_olaboga:
Albo ząbki,bo mojej chyba teraz bardziej dokuczają jak rosną niż jak sie przebijały,bo ciągle trze po tych ząbkach ze złością i popłakuje przy tym :ico_olaboga:

Dobrusia, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 miesięcy Witusia!!! :-D :-D :-D Ale to zleciało :ico_szoking: :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 paź 2011, 10:23

z chęcią bym się podzieliła tą karpatką,bo wstyd się przyznać ale już nie ma połowy i wszystko sama zjadłam
eee..tam wstyd na zdrowie :ico_oczko: jak upieklam szarlotke to zjadlam cala bez dwoch kawalkow :ico_haha_01: wiec rozmiem....


A ja dalej szukam nianki ....jedna z tych co sie odezwala jest w poblizu....musze sie umowic na spotkanie a ale juz sama nie wiem czy nie lepiej przedszkole....cenowo wychodzi tak samo...ale jest jeden problem ze jak nianka choruje to musze brac wolne z pracy a w przedszkolu jkaos sobie daja rade....

juz sama nie wiem ....
a w tym przedszkolu chca depozyt za caly miesiac teraz ...i dopiero oddaja za ostatni miesiac pobytu dziecia w przedszkolu :ico_szoking: a to jest £600

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 paź 2011, 10:28

tabogucka, kurcze ja to chyba bym wolała niańkę dla takiego malucha,a przedszkole jak będzie starszy ale nie wiem jakie tam u Was warunki dla dzieciaczków mają w przedszkolu,bo jak fajnie i mało dzieciaczków to bym się nie zastanawiała,bo będzie miał kontakt z dziećmi.
a to jest £600
dużo to jest na nasze zł ?
eee..tam wstyd na zdrowie :ico_oczko: jak upieklam szarlotke to zjadlam cala bez dwoch kawalkow :ico_haha_01: wiec rozmiem....
hehehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz też już zajadam :-D :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2011, 10:28

nie wiem kobitki,może i faktycznie te ząbki,może skok rozwojowy,jedzenia żadnego nowego nie dostała,kurcze ciężko,ale co zrobić trzeba przetrwac :ico_sorki:
parę nowych fotek
nie patrzccie na moje włosy,rozczochrana jestem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 05-10-2011, 10:30 ]
Dobrusia[/b :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ], wielkie brava za 7 mc :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 paź 2011, 10:47

aga216, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-10-2011, 10:48 ]
Aniaaa, bylyscie juz u neurologa??
tabogucka, a jak takie przedszkole wyglada?? To nie to co zlobek??

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 paź 2011, 10:52

Aga, kto by patrzyl na twoje wlosy gdy w lustzre widac gola klate Twojego meza :582: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zartuje sobie oczywiscie,a zdjecia na nk ogladalam rano :-)

Pola tez juz od jakichs 2 tyg, prawie co noc sie budzi po polnocy i gada, pokrzykuje sobie :ico_noniewiem: ale nei placze, wiec mi to nie przeskadza, zwykle zasypiam i nawet nie wiem kiedy i ona zasnela...

aczkolweik dzisiaj mnie kaszel meczyl i spac nie moglam...

wczoraj nakrecilam rurek i upieklam, dzisiaj bede bita smietana napelniac, mam jaeszcze pol godziny nim po Gabriela wyjde, a Pola wlasnie zasnela, wiec musze sobie posprzatac troche szybko

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości