Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

27 maja 2008, 23:03

puk,puk... pamiętacie mnie jeszcze???? pewnie nie, to ja, mama Kasia! Czyli mama dwójki łobuziaków, w tym małej lutóweczki! jejku, jak dawno do Was nie zaglądałam... nic nie wiem co się u Was dzieje... podobno miałyście spotkanie... zazdroszczę Wam...

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 maja 2008, 23:03

lulu, Jakoś boje się kupna nowego samochodu po poprzednich wpadkach choć golf był lepszy od swojego poprzednika więc może ten będzie już całkiem dobry.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 maja 2008, 23:07

katelajdka, no właśnie, z tym trzeba pilnować, jak jesteśmy poza podwórkiem, jak wracamy ze sklepu to mysle tak fajnie by bylo zeby obok szedl za rączke, to on nie, wyrywa raczke i w inna strone idzie.
Potrafi otworzyc furtke, chociaz i mieszkamy na slepej malej ulice tylko 8 domów, to obok jest wypozyczalnia narzedzi i pelno aut przejezdza.


Obiecalam sobie ze pojde spac do polnocy, ale widze nie dam rady :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 maja 2008, 23:08

aga, To strasznie mało czasu a może spróbuj przez agencje. Szkoda że Zabrze tak daleko od Jastrzębia bo mogła byś mi go podrzucać

mama Kasia, Witamy z powrotem czemu cię tak dług nie było

[ Dodano: 2008-05-27, 23:10 ]
lulu, Ja sobie to samo obiecałam ale coś mi sie wydaje że mi sie nie uda no i jeszcze lecą dziewczyny playboya jeden z moich ulubionych programów.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 maja 2008, 23:12

mama Kasia, no wkoncu jestes :ico_brawa_01:
pisz-pisz, jak dzieciaczki, jak praca?

Myszka no tak to jest z tymi autami, nie wiadomo na co sie trafi, ryzyk-fizyk
ale zycze Wam trafnego wyboru po okazyjnej cenie

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 maja 2008, 23:16

MAGDZINKA my z krzesłka korzystamy i jak narazie Melcia je sobie w nim i tyle hi hi. Dodasm ze kacper musial w sumie ustąpic melci miejsca w tym krzesełku bo to było jego czyli siedzial w nim bez zdjecia blatu hahahahah do 4 roku zycia hi hi jak Amelka przyszła na swiat to jej ustąpił grzecznie miejsa ;)
takze my bedziemy jeszcze korzystac.
CHORZOW no fajnie ze planuecie sie wybrac na wycieczke,my narazie niestety w tamtym kierunku nie bo mieszkanie najpierw trzeba wykupic a potem sie zobaczy jak z kaską no i skoro planujemy spotkanie nad morzem to juz chorzo odpada poki co ale kto wie innym razem:)
Ogolnie my lubim zwiedzac,podrozowac, czesto gdzies sie wybieralismy jak bylismy bez dzieci,potem z Kacpim nawet bez autka pociagami,autokarami hi hi a potem Amelusia dołaczyla to juz było gorzej z nimi sie tłuc ale jak jest teraz autko to znow sie zabieramy za podroze małe i duze hi hi tylko kasy miec i heya :)
HEKKATE ja nie wiem z jakiego powodu juz nie zaglądasz do nas? Mi tęskno bo uwielbiałam oglądac fotki jakie dawalas z Danielkiem no i tyle mądrosci pisałas a teraz cio????????????
przestan nie wygłupiaj sie i pisz tu z nami, jak ktoras nie cche to niech nie czyta hi hi hi ja tam cche zebys pisała :))))))))))
ELLEPATI Patrycha,Melcia wcina kaszki ale popoludniami na deserek z owockami dawid jej daje kaszke np. manna bobovity i do tego pol sloiczka owockow ;)
A rano to juz od jakis 3 miesiecy daje jej chlebka z pasztecikiem albo z szyneczka z zołtym serem i białym mało bo nie wiem cos ma na nozce jakies krostki i nie wiem czy to od nabiału wiec woole unikac chociaz chyba to od jajka moze byc bo jak zje jajo to mam wrazenie ze te krostki bardziej sie zaznaczaj ale i tak podaje wszystko prawie bo kurcze na eliminowanko troche z apozno hi hi a tak moze sie organizm przyzwyczai a jak nie to z wiekiem zobaczymy co bedzie ;)
KATELAJDKA fajnie ze humorki dzis dopisały :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak to prawda przygotowania weselne to piekny czas :)
No Kasia pieknie to dalas czadu tak od razu sie zawzielas i Barcika puscilas hahahaaha nie no ale wiesz co melcia to tez dzikus mały jest. Widzialas sama a nie nie widxialas akurat jak ten smietnik ja przygniutł,no wic ona tez łazeuje i widzisz trzeba miec oczy wokol glowy z nią. A w parku jak jestesmy to kochanie ona tk samo,zbierała by tylko pety i kapsle po piwku a co tm patyczki i listki to nie hahahahahahaa i tez co pochwile wołam tylko Mela nie wolno, nie wolno..................... to bebe jest bebe................. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: I ja zagaduje zabawic sie staram czyms innym piłka albo cosik innego no jakos tak....
KELLY no jestes kobietko,azaglądnełas widze po pracy hi hi i fotki sie pojawily piekne :)
ja musze tez csik zarzucic :)
no to moze cosik mi sie uda dodac;)
KAROLAS,QUNICK,ANIA0807,KACPI, ZUZIA, AMELKA,NINKA
Obrazek
Obrazek
ZUZKA I KACPI
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
UWAGA MELCIA NADCIAGA ZBADAC CZY OGIEN NAPRAWDE PARZY
Obrazek
Obrazek
A TU JUZ MAMA ZAMKNELA DOSTEP DO OGNICHA
Obrazek
Obrazek
TAK SPONTANICZNIE
Obrazek
Obrazek
ZABAWIAM ZIęCIA
Obrazek
Obrazek
WYGRALAM WOZEK Z WOJTKIEM TO DOMINISI TEZ NIE POPUSZCZE
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

27 maja 2008, 23:27

To ja może tak szybciutko w wieeeelkim skrócie napiszę co u nas: Ja-praca,praca,praca. Cieszę się, owszem, tylko zabrała strasznie czas dzieciom... z tego powodu pozwalam im pójść troszkę później spać, kiedyś 20godz. one już w łóżkach były, teraz o 21 one jeszcze się tulą... Aruś-szaleje, stał się strasznie żywiołowy, czasem jak chce zwrócić na siebie uwagę robi wszystko co Ala, och i mam nadzieję że mu to przejdzie( na szczęście nie wrócił do pieluch;)). A Alusia-ta dziewczyna to ma charakterek... Aruś w jej wieku to był anioł... wszędzie wejdzie, wspina się. Akrobatka, jak się przewóci to popatrzy w moją stronę, sprawdza reakcję, ja powiem tylko: wstawaj (oczywiście gdy widzę że nic jej nie jest), wstanie, otrzepie się i goni dalej... nie ma tygodnia żeby nie nabiła sobie siniaka... A i lubi chłopaków, wszstko jedno w jakim wieku, mały, duży... Chłopaczyca mała... Trochę mi chorowały oboje całą zimę, co rusz to jakaś infekcja, więc dopiero w zeszłym tygodniu ją szczepiłam (a powinna być w grudniu zeszłego roku!!!!). Wiecie ze ani nie zapłakała, miała 2 ukłucia w nóżkę, przy drugim się tylko skrzywila... Zaczyna coś tam mówić: mama, tata, baba, mmma (nie ma) to już dość długo... ostatnio doszło dziadzia, uż (już), a na Arusia woła AAAAA.... Niewiele, ale coś tam zaczyna. Naśladuje pieska i kotka Pokazuje, gdzie ma oko, nosek, dzziś nawet była szyjka. Jak coś przeskrobie robi "nonono" paluszkiem, jak się przewróci na podłogę, podłodze też się nonono dostanie. Z Arusiem bawią się pociąg ( sczepieni gonią po całym mieszkaniu, lub podwórku-ale to Ala "musi" prowadzić! Gdy Arek jej dokucza, każe mu iść do kąta... (jak jest niegrzeczny Aruś stoi w kącie)... Ma patent na "wyciskacz łez", gdy jej na coś nie pozwolę, albo ma jakiś inny sobie tylko wiadomy powód piąstkami trze oczka, aż się rozpłacze, wtedy juz można się drzeć bo łzy lecą... Oto moja Ala-aktorka...hm, może być o niej kiedyś głośno...

[ Dodano: 2008-05-27, 23:36 ]
acha, pisałam, że Ala mówi "uż" (juz)... to wtedy gdy chce już zejść... z kibelka... Nie chce na nocniczek, tam nie usiedzi, a na kibelek owszem... Kupka, czasem siku nawet zawoła... Ale zauważyłam, zże tylko jak ja jestem to mi "powie" (stanie przede mną i stęka), że chce coś zrobić, ale jak jest z dziadkiem (gdy pracuę), lub gdzieś na "chałupach" u moich sióstr (gdy dziadek ma "wolne") to raczej nie zawoła-a może jej nie rozumieją;)) Do tego wszystko rozumi, coś się zapytam odpowie tak-to tylko kiwnie główką, ale nie jej bardzo ładnie wychodzi, bardzo często to słówko ćwiczy:)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 maja 2008, 07:29

Hejka z rańca :-)
Wczoraj się nawet nie pożegnałam bo mężuś wrócił i poleciałam jeszcze pranie rozwiesić :-)
A potem ja patrzę gdzie mój mąż a on sobie na TT siedzi :ico_szoking:
Chyba tęskni za Wami hihi

myszka dziękuję za dobre chęci :588: Jesteś kochana

mama Kasia super że jesteś im nas więcej tym weselej. Fajnie że wszystko u was w porządku. Po twoim opisie widać że dzieciaki zdrowe bo i psocą :ico_brawa_01: Świetnie!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 maja 2008, 09:22

To pozdrów Zbyszka od nas i niech zagląda częściej.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 maja 2008, 09:24

Wczoraj się nawet nie pożegnałam bo mężuś wrócił i poleciałam jeszcze pranie rozwiesić :-)
A potem ja patrzę gdzie mój mąż a on sobie na TT siedzi :ico_szoking:
Chyba tęskni za Wami hihi
hihi- jak to czytasz to pozdrowienia od nas Zbyszek!

Iwona mały miał problemy od urodzenia prawie, nietolerancja białka sie objawiała krwią w kupkach i krzykiem. Zmienili mu mleko na nutramigen. Ale potem bardzo czesto chorował. jeszcze sie dowiedzieli ze jest o krok od astmy - taki marsz alergiczny i ze po odpowiedniej diecie to moze sie unormowac. Miała mi przysłac materiały na ten temat - ja sama chetnie zrobiłabym Ninie testy - tylko sie dowiem ile to kosztuje

myszka miałam seata - toledo i spoko był ale rzeczywiscie obejrzyjcie dokładnie i- cos duzo naklejek i wogóle nie ma zdjec prawej strony.

aga0406, kurcze to paskudnie z ta tesciowa. Szukasz juz kogos ? Moze z polecenia?
karolas, no cudne zdjecia - ognisko ! Nina ze mna oglada i mówi lala! tylko nie wiem czy na Zuzie czy na lalke w wozku...

[ Dodano: 2008-05-28, 09:28 ]
Myszka!!! Jurek mówi zebyścielepiej poszukali toledo bo gnije w 2 miejscach tylko a cordoba wszędzie i ze Wam koze zgnić przez zimę i że pod naklejkami to bąble są - no ...Przepraszam ale Jurek kazał przekazać , aha mówi że to wersja podstawowa jest bez żadnego dodatkowego wyposażenia.

[ Dodano: 2008-05-28, 09:32 ]
Mama Kasia to niezła aktorka z Ali:) Fajnie że się odezwałaś!

[ Dodano: 2008-05-28, 09:36 ]
Kelly bardzo mi się Twoje zdjęcia - nie wiedziałam że w takich momentach robiłaś!

[ Dodano: 2008-05-28, 09:38 ]
Chorzów no to kiedy?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość