moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

30 kwie 2013, 21:08

Aga to ty nie wiesz o co chodziło z tymi 30 stopniami??????
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
no ja się pytam gdzie jest te 30 st co zapowiadali????
z ich prognozą pogody to tak jak z przepowiadaniem przyszłości :ico_haha_02:
ja tam się nawet cieszę, że chłodniej bo żyć się da ;)
no co ty... :ico_nienie:


Pochwalę się wam, w ciągu ostatniego miesiąca spadło mi kilka cm :-) brzuch i uda. Tylko najlepsze że waga mi idzie w górę. Miałam zrzucić 5 kg a tu się okazuje że mam 2,5 na plusie.

Do zobaczenia, a raczej do spisania po niedzieli :ico_papa:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

30 kwie 2013, 21:59

Lilo oj ja głupia teraz już wiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Moni udanego wypoczynku

Wam również dziewczyny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

08 maja 2013, 11:45

No co tam 30-stki....u nas dziś pięknie...
na dworze cudo
a my uziemieni..mała złapała jakiegoś rota bo ma biegunke ,gorączka całą noc nie spałam,ona też mało co,piotruś wymiotował,mówie wam straszna noc....ide do pediatry po południu,narazie małej dietke zrobiłam i mleka nie daje,a goraczka miała 39 i niczym nie szło zbic,mówie wam ile stresu dzisiaj. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A 19 maja na komunie idziemy i chciałam jakąś sukienke kupić,i narazie nie mam kiedy jechac...no i fryzjer...oj tyle wydatków w tym mc :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

Re: mamy po 30.

14 maja 2013, 14:44

Aga, dziękuję.

Matus chory, nic poza temperaturą mu nie jest. Wieczorem i w nocy miał 37.8, a o 8rano juz mial 39.8. Masakra :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

14 maja 2013, 16:20

Dziewczyny co do wysokiej temperatury, to jakiś wirus panuje. U nas też dzieci przez to przechodziły.
Martyna w zeszłym tyg. Temperatura 38,5 stopnia z przerwami przez prawie 4 dni, też niczym nie dało się zbić. Do tego u nas dzieci bolały nogi. Łydki w dół, ustać nie mogły. Po temperaturze może pojawić się również kaszel.

a tak to nic ciekawego się nie dzieje. Czekam aż w końcu będzie upalnie, bo ja kocham słońce :ico_oczko:

lilo

Re: mamy po 30.

29 maja 2013, 20:56

Hej!!!!!!!! Co tu taka cisza???????

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, może pogoda tym razem bardziej dopisze :ico_oczko:

Wszyscy zdrowi?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

29 maja 2013, 21:39

u nas zdrowi :)

a co do pogody to porozmawiamy w poniedziałek :-D
ja ostatnio zabiegana, akurat taka pogoda jak teraz jest - ulewy, gradobicia itd to dla nas jest korzystne :ico_oczko:

w przyszłym tygodniu w czwartek mamy piknik rodzinny w przedszkolu, a w niedzielę festyn rodzinny na osiedlu. Więc zapowiada się ciekawie

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

24 cze 2013, 12:07

no hej dziewczyny co tu tak cicho :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

u nas po upałach dziś dzień chłodniejszy....i pochmurny
Piotruś mój jeszcze tydzien do szkoły i wakacje,swoją drogą dla mnie też bo też od nie odpocznę
no i nie pochwaliłam się a Piotruś będzie wzorowy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

no i 15 lipca jedziemy do Chorwacji już sie nie mogę doczekać

za to Paulinka goraczkowała mi od zeszłej niedzieli do środy tak do 39 i zadnych innych objawów
w 3 dniu zrobiłam jej badania krew i mocz i wyszło że to jakis wirus
bo bardzo leukocyty zaniżone a limfocyty podwyższone
a w tym samym dniu goraczka jej spadła do normalnej i ja wysypało
czyli przeszła trzydnówke drugi już raz...na drugi dzien juz wysypka zanikała
czytałam w necie że faktycznie można ja dwa razy przechodzić...
kamien z serca ze to to bo juz sie martwiłam
a co u was?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

24 cze 2013, 13:19

no i nie pochwaliłam się a Piotruś będzie wzorowy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

no i 15 lipca jedziemy do Chorwacji już sie nie mogę doczekać
chwal się chwal w końcu jest czym. W dzisiejszych czasach to na ogół dzieciom z zwłaszcza chłopcom nie chce się uczyć.

Martynka też dostała diagnozę i też jestem z niej dumna :ico_brawa_01:

Czekam na relacje z wakacji, my we wrześniu pojedziemy. Tylko jeszcze nie wiem gdzie dokładnie

a przy okazji z wkładką ok u mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

24 cze 2013, 13:46

Moni a co to znaczy że dostała diagnozę bo jakaś nie kumata jestem:-)cokolwiek by to nie było to cieszę się razem z Tobą...

co do wkładki to ciesze się że ok.....ale znając mnie to pewnie nie raz jeszcze będe miała do Ciebie pytania:-)

no z tą wzorowoscią to nie było łatwo.....dużo nerwów ,nauki,czasem płaczu...ale i pochwały były,ja myślę że dużo też daje że ja jestem w domu i mam czas go przypilnować z tym wszystkim,bo rodzicom którzy pracują i wracają wieczorami to na pewnie jest o wiele trudniej...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość