Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sie 2009, 11:14

Wpadłam sie przywitac i powiedziec ze na weselu było super :-)

Miałam troszke roboty i mało sie bawiłam, ale Filipek był grzeczny, spał po południu 2 godziny na sali w muzyce, bo tak goraco było ze na dworze sie nie dalo w wozku.
Wieczorkiem M o 21 pojechał z nim do domku, a ja siedziałam do 3 ale było dobrze, kazdy troszke pobawił sie z małym i oki :-D a to fotki, no i moja nowa fryzurka :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

10 sie 2009, 11:26

wiola85, jej, nie powiedziąłbym że to ty, całkiem inna buźka...
no i kolor włosków superasny, taki mi sie marzył...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 sie 2009, 15:42

poccoyo, chodziło mi o ten link http://kobieta.wp.pl/kat,26335,title,Ni ... caid=188a7

znając mnie to pewno coś gdzie przycisnełam i się rozjehało :-))

Wiola fryzura śliczna, teraz powiedziałabym, że to nie Ty -))

Zmykam, bo jedziemy kupić kosiarke do trawy, bo nasza umarła w sobote, nie chce zbierać trawy, kosi ale zamiast podawać trawe do kosza to ją wysypuje, myślałam, że może przetrwa ten sezon, ale jednak nie.. i kolejny wydatek.. buuuuu...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

11 sie 2009, 16:08

hallo
gdzie jestescie koleżanki??

[ Dodano: 2009-08-11, 16:54 ]
http://www.youtube.com/watch?v=OcWLLVBR7Jk
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 sie 2009, 17:20

poccoyo, ja jestem :-)) Tylko moja mam kończy dzisiaj 50 lat i szykujemy dla niej grila niespodzianke, koło 18 ma przyjechać rodzinka i będziemy rządzić, a mi dzisiaj zeszło się troche w kuchni, bo robiłam sałatke grecką, piekłam skrzydełka, P odebrał tort od wujka- jest cukiernikiem, więc pieczenie mi odpało.. niby nie wiele ale jestem zajechana jak koń po westernie :-)

Puki co mama chyba nie wiele podejrzewa, chociaż kto ja wie.. nie wybiera się do nas więc nic nie zobaczy, dobrze, że ma do pokonania 16 schodów :-)

Nic mykam zaraz podgrzewać i szykować wszystko do grila, kiełbaski już się odmroziły, jeszcze pomidorki z cebulką, chlebek i będzie:-)

[ Dodano: 2009-08-11, 17:21 ]
to David w tym linku??

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

11 sie 2009, 19:27

#ania#, tak to David,
udanego ucztowania...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 sie 2009, 19:48

wiola85, ale slicznie ci w tych wloskach!!! :ico_brawa_01: poprostu rewelacja!!! :ico_brawa_01: a jak z ukladaniem ich??

poccoyo, ale gadula!!!` :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-11, 19:49 ]
#ania#, wszystkiego najlepszego dla mamy!!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 sie 2009, 21:46

poccoyo, ale sie zmienił, patrzyłąm na zdjęcie, to zupełnie niepodobny, super chłopak Wam rośnie :-)

betka, dziękuje!!

Musze Wam powiedzieć, że mama się nie zorientowała, jak przyjechała ciotka z pięknym storczykiem i życzenami to zroobiła taaaaakie oczy, a jak znieśliśmy torta to sczenka opadłą , ale jak już dosrała prezent od nas tzn złoty łańcuszek z przywieszką (w sumie 700 zł) takie dość gruby z przywieszką z cyrkonią, to dopiero jej szczenka opadła i nie wiedziała co ma powiedzieć :-) takiego zaskoczenia dawno u niej nie widziałam.

W ogóle to myślała, że ją olaliśmy sikiem prostym i zapomnieliśmy, ale się miło zaskoczyła:-)

A ja normalnie lece na twarz, niby nic,wielkiego nie szykowałam, ale z Jasiem miącząccym i stękającym za każdym razem jak tylko zniknełam mu z pola widzenia, to było nie złe wyzwanie, tym bardziej, że P nie było w domu do 14, A póżniej poszedł kosić trawe więc też go nie było.. Poźniej musiał się najeść, najpierw torcik, później skrzydełko, później kiełbaska.. więc Jasiek praktycznie nie schodził mi z rąk.. Czasami myśle, że faceci mają dzieci tylko wtedy kiedy ono jest wesołe śmieje się i chce sie bawić..

[ Dodano: 2009-08-11, 21:47 ]
Zapomniałabym stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji jutrzejszych 9 m-cy Jasia, Boziu jak ten czas leci!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

12 sie 2009, 09:55

wow, to mieliście impre...
fajnie taką niespodziankę zrobić Mamie co??
i jaka radoś jak ona siecieszy
aż sie zwruszyłam...
no i prezety, wow, super...

[ Dodano: 2009-08-12, 10:19 ]
#ania#,
życzonka dla Jaśka,
zdrówka i inteligencji, i jeszcze raz zdrówka...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 sie 2009, 11:08

poccoyo, prezenty rewelacyjne, od siostry dostała storczyka, a my obie z mamą mamy fioła na ich punkcie, ja mam 4 i ciągle dokupuje nowe, a mama 3, od swojej mamy żakiet, od młodszej siostry piękny bukiet, a od kuzyna szklanki do cafe latte no i od nas łańcuszek z przywieszką, szczerze, to sama bym się nie obraziła na takie prezenty :-))

A mama faktycznie zaskoczona, ona wczoraj była na prawde cieżko kumająca, bo mówimy do niej po co się będziesz przebierać w dresy, masz urodziny to wyglądaj ładnie.. później okazało się, że ciotki przyjadą później, nie o 17, a koło 18 więc mówie do mamy idz się połóź na dwie godzinki (była 16) a ona że po co aż na dwie, to mówie, że chociaż na godzinke, a ona OKI i tym sposobem przespała wszystkie nasze przygotowywania, a my mieliśmy czas żeby się wyrobić:-) obudziła się dopiero jak goście przyjechali.

Ja dzisiaj od bladego świtu na nogach, pies wstaje wcześniej niż Jasiek buuuuuuuu a P śpi snem kamiennym.. nie chcę żeby mi Nika osikała całą wykładzine w dużym pokoju więc wstaje.. chociaż wciąż zdarzają się jej wypadki przy pracy, ale nie jest tak źle jak na samym początku.. uczy się pilnie, chociaż dzisiaj osikała nam kanape..właściwie to był sik w locie ;-)

Tak w ogóle to wścikła jestem, bo siostrze koleżanki, której daliśmy drugiego psa (ona oczywiście go bardzo chciała i nie mogli się już doczekać, właściwie to jej dzieci ona sama dorosła kobieta koło 35 lat) w każdym razie ktoś jej powiedział, że psiak nie wygląda jak york i ona go oddała siostrze, czyli naszej koleżance, a ta znów ma go komuś oddać, bo ona go nie chce - mam nadzieje, że jasno napisałam..

Wściekła jestem, bo przepraszam za wyrażenie ale nic lepszego nie przychodzi mi do głowy głupia piczka słucha jakiś tam ludzi zamiast właściciela matki tego pa, weterynarza i nas.. nie może zrozumieć, że yorki wyglądają jak yorki dopiero jak skończą 4-5 najpóźniej 6 miesięcy, a ona chyba chciała dorosłego psa, który już umie się sam załatwiać na dworze, nie brudzi, nie drapie i nie hałasuje no i nie sika tam gdzie stanie.. zupełna nieodpowiedzialność, bezmyślność i głupota.. Pobawili się tydzień ze szczeniakiem, ktoś nagadał jakiś głupot i pies już nie jest fajny, trzeba go wyrzucić jak zepsutą zabawke..


Nic lece umyje okna bo muchy mi masakrycznie narobiły na szyby i mam same kropki, a że okna prawie bez firanek to okropnie to wygląda, Jasiek śpi wiec mam jakieś 2 godzinki, to spokojnie się wyrobie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość