Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sie 2007, 14:14

caro wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

03 sie 2007, 14:33

Hej dzieczyny :-D
Melduję się i ja. U mnie niestety pogoda też do bani zimno strasznie i w dodatku co chwilkę deszcz pada :ico_placzek:
Dla Oskarka i Kacpra duże brawa. My do szczepienia w środę idziemy, ale mój Krystian na pewno będzie płakał, musimy jednak wytrzymać to jakoś.
Kurcze muszę lecieć mały :ico_placzek: . Później na posty odp.
Pozdrawiam :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 sie 2007, 15:01

Delicja , asiula - ufff kamień z serca jak czytam o spaniu waszych skarbów kurde moja Lenka tez tak ma spi [po 30 min ze dwa, trzy razy na dzień. :ico_szoking: tylko chce na rece albo cały czas towarzystwo mamusi pogaduszki i smiechy, w nocy jest to samo zasypia okolo 21 budzi sie 2, 3 a potem co rowniuskie 2 godziny :ico_olaboga: myslałam ze tylko tak mojej sie porobiło. ale czy to tak juz zawsze bedzie ze ja nic nie bede mogła zrobic ??
a od poniedziłaku zasypia jakos tak nie spokojnie zasnie i sie zrywa z płaczem no niewiem co to z tym moim skarbusiem sie dzieje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-03, 15:03 ]
aha dziewczyny czy biezecie cos na te wypadajace włosy??ja chyba bede łysa niedługo szok wszedezie pełno moich włosów

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

03 sie 2007, 19:12

M0rD3CzKa, brawa dla Kacperka za dzielność :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mam nadzieje że opluchlizna szybko zejdzie.

caro, w takim razie wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: a to od kwietnióweczek :532:

delicja pisze:może jestem ma noś chora i umrę?????

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre :-D



delicja pisze:asiula ale twoja natalka płacze i w dzień i w nocy????//
ona w sumie nie płacze tylko taka marudna, ani na rekach ani leżeć :ico_noniewiem:
Teraz nawet leżaczek jakoś szczypie ją z zadek i tak sie na nim kręci że po 5 minutach nogi już jej zwisają i normalnie z niego "schodzi"

kamelek1, no to mamy to samo :ico_oczko: po prostu uważają spanie za stratę czasu,a tak cieszyłam sie że spanie ma po tacie :-D , a jednak wdała sie we mnie.Najgorsze że zawsze byłam "rannym ptaszkiem" a jak teraz polubiłam spanie to mi niunia nie daje :ico_wstydzioch:
kamelek1 pisze:
a od poniedziłaku zasypia jakos tak nie spokojnie zasnie i sie zrywa z płaczem

U nas to samo :ico_noniewiem: Do tej pory zasypiała sama a teraz przed spaniem wielki krzyk :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mi włosy też tak wypadają normalnie SZOOOK :ico_szoking: , garściami je zdieram :ico_olaboga: jeszcze troche i też będe łysa.
Ja biore jeszcze te witaminy co w ciązy czyli Prenatal-może coś pomoże :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-03, 19:13 ]
kari24, nie martw sie na zapas, taki z niego mężczyzna :ico_brawa_01: , a faceci nie płaczą :ico_oczko: na pewno nie będzie tak zle :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sie 2007, 19:54

buahahaha asiula mała pomyłka zamiast noś powinno być coś. Sama się uśmiałam :ico_smiechbig:
kamelek1 kup sobie wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami, ale powiedz w aptece tak jak napisałam, bo tych skrzypowych specyfików jest dużo,a le ten jest najlepszy. taki z fioletową naklejką. Łykaj przez miesiąc 2 tabletki 2 razy dziennie, a po miesiącu zejdź na jedną tabletkę 2 razy dziennie. 100 tabletek kosztuje około 20 zł. Mnie akurat włosy nie wypadają (dzięki Bogu), odpukać ale kiedyś mi strasznie wypadały i to mi pomogło, więc bardzo polecam.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sie 2007, 21:23

Witam!

Moja panna też mi dziś wydziwiała, wszystko było na NIE! Na domiar złego miałam dziś niemiłą przygodę- poszłam do biblioteki wypozyczyc sobie książki do czytania. I jak wracałam z Julką to zawiał wiatr i do oka wpadł mi mały kamyk. I cholerstwo za nic nie chciało wyjść. W końcu, po kilku godzinach pojechaliśmy z R na izbę przyjęć. I ten kamyk porysował mi oko od środka :ico_zly: I teraz siedzę z opatrunkiem na oku i mam tak być z nim przez 2 dni! :ico_szoking:
Na domiar złego wyszło mi, że popierdzielił mi się strasznie wzrok w prawym oku :ico_placzek: No i dziś jak zapisywałam się do dermatologa to powinnam jeszcze do okulisty. Cholera, niedługo ze wszystkimi specjalistami będę za pan brat.

Ale R stwierdził, że dopóki się dogaduję z Wami na TT, to jeszcze całkiem ślepa nie jestem :-D A ja mówię, że na pewno ślepa jestem, bo pieniędzy nie widzę :-D

I już nonono blada, książek nie poczytam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-03 ]
caro pisze:a tak po za tym ja też miałam urodziny w sobotę


No w końcu impreza dla dorosłych :ico_brawa_01: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :532: dla Ciebie Caro

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

03 sie 2007, 21:51

hej kochaniutkie kiwetnióweczki,
me dzieciątko spi a ja mam jeszcze troszkę siły wiec szybciutko napisze wam co u nas...

Jak wiecie jestesmy juz w Polsce (tzn. od piątku), ale mój brat coś pokombinował z kompem i do wtorku nie mogłam wejsc na neta bo on był na Mazurach :ico_olaboga: W niedziele bylismy prywatnie u pediatry (tzn. facet najpierw zrobil rehabilitacje, a potem pedaitre i alergologie) ktorego poleciła mi moja psiapsióła z licealnych czasów... Pan doktor milutki i z dobrym podejściem dodzieciaczków bo Vikula cała wizyte szczerzyła bezzębne dziąsła do niego... W każdym razie w czasie wizyty okazało się, że moje dzieciątko takie zdrowiutkie to nie jest :ico_placzek: Na poczatek dowiedziałam się, że jest bardzo silnym alergikiem i czeka nas ciężka walka z jej alergią a to głownie z powodu tego, ze od 3 miesięcy jest "paprana gównami" w UK :ico_zly: Potem okazało się, ze mała potrzebuje pilnie witaminy D bo nieprawidlowo zrasta się jej ciemiączko tylne :ico_placzek: No i jakby tego bylo malo to ma za małe napięcie mięsni w pasie barkowym :ico_placzek: Dostalismy recepte na Bebilon Pepti i Wigantol, kazał nam prać wszystko małej w płatkach mydlanych, kąpac na zmianę w krochmalu i płatkach owsianych, myc mydełkiem Bambino, zakupic piłkę rehabilitacyjną i na niej ćwiczyc własnie te mięsnie pasa barkowego. Dodatkowo kazał zrobic małej badanie ogólne moczu i posiew moczu, a na piątek zgłosic się na USG główki, brzuszka i bioderek. Wszystko ładnie, pieknie... Polecenia pana doktora wypełniłam a tu w środę rozbieramy mala do kapania a ona ma cały brzuszek i rączki purpurowe i w pęcherzykach :ico_placzek: Dzwonię do pediatry - uczulenie na Bebilon Pepti :ico_placzek: Kazał mi odstawić i do piątku podawać jej te stare mleko sojowe.W czwartek doszła nam biegunka wiec ja znowu telefon do lekarza - tym razem mam podawac małej Lakcid na uregulowanie pracy jelit. Dzisiaj pojechaliśmy na USG. I złych wieści ciąg dalszy - 1. brzuszek jest zagazowany i musze jej wsadzić specjalna rureczke w pupcię zeby się przez nią wypierdziała, 3. konieczna jest rehabilitacja, by pobudzić niektóre mięśnie do pracy :ico_placzek: No po prostu załamka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dostaliśmy jeszcze Nutramigen i to nasza ostatnia deska ratunku, bo już nie ma innego mleka dla niemowlaków z alergią...
Pediatra mnie pocieszył, ze wszystko da się naprawic i wyleczyć tylko potrzeba na to czasu i niestety kupe kasy... Prawdopodobnie nie mielibysmy takich problemów zdrowotnych z Vikulką gdyby od początku była prawidlowo prowadzona przez lekarzy w UK :ico_zly: W każdym razie na koniec wizyty usłyszałam, że "w nieoficjalnej medycynie uważa się, że jeśli dziecko płacze na USG to jest zdrowe i prawidlowo funkcjonuje" :ico_szoking: :ico_noniewiem:
No i tak to u nas wygląda...

[ Dodano: 2007-08-03, 22:04 ]
Z pozytywnych wieści,to sie wam pochwalę, że moja Vikulka poznała dzisiaj osobiscie............................................................. SWEGO NARZECZONEGO - ANTONIA NASZEJ KATRIN :-D :-D :-D

Kochane,
nasza Kasiunia to superasna kobitka - taka serdeczna, miła, a ślicznotka z niej że hej :ico_brawa_01: normalnie czułam się jakbym znała ją od wielu, wielu lat... A mój zięc to rosły chłopak, bardzo wesoły i pogodny i taki przystojniak :ico_brawa_01: Jestem taka zadowolona z tego spotkania, ze normalnie hormony radości az mnie roznosza :-D

Kasienko, oficjalnie na forum jeszcze raz serdecznie ci dziękuję za ten miły czas spędzony dzisiaj i mam nadzieję że jeszcze kiedyś to powtórzymy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A teraz dowód w postaci zdjęć z naszego spotkania... Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-08-03, 22:14 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 04 sie 2007, 07:09 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

03 sie 2007, 22:28

kasi.k, Boże kochany co Ty masz z tą bidniutką Vikusią :ico_olaboga: ile Ona bidulka sie nacierpi :ico_placzek: :ico_placzek: Qrwa (sorki :ico_sorki: )co za lekarze tam leczą :ico_szoking: :ico_zly: , a ja myślałam że my mamy konowałów-normalnie brak słów!!!!!!!!!! Życzymy z Natalką dużo dużo zdrówka dla Vikusi i dla Ciebie cierpliwości.

A tak na marginesie troszke zazdroszcze Wam tego spotkania :ico_wstydzioch: , fajnie spotkać sie z kimś kto ma takie samo maleństwo, a ile tematów do obgadania :-D A jak narzeczeni do siebie pasują :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sie 2007, 22:29

Witaj kasik
O cholera jasna... tyle napiszę. Z PL miały być fajne wieści a nie takie :ico_placzek: Jak te dzieci w UK żyją?? Boże, jaka tam jest średnia wieku, jak te patałachy nie potrafią poznać się na podstawowych chorobach dziecięcych?? Nic dziwnego, że potrzebują lekarzy polskich! :ico_zly: Normalnie, aż żal serce ściska jak czyta się twojego posta. Ale mam nadzieję, że pobyt w Pl doprowadzi Was na tzw prostą,a Viki wyjdzie z tego obronną ręką.I tego własnie Wam życzę!

A co do spotkania z Katrin to gratuluje i zazdroszczę. Nigdy nie wątpiłam w charakter i urodę naszej Kasi i oczywiście nie myliłam się :-D
Wasze dzieciaczki stanowią piękną parę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Taka laska i przystojniak :ico_brawa_01:
Jeśli spotkasz jeszcze kiedyś Kasię to pozdrów ją od reszty kwietniówek :-)

Zmykam spać. Papa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

03 sie 2007, 22:33

Ale piękne zdjęcie Kasik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie wam dziewczyny, że mogłyście się spotkać, zazdroszcze bardzo, ale mam nadzieję wielką, że i ja kiedyś spotkam się w realu z wszystkimi dziewczynami z TT.
Co do Viktorii, to bardzo mi przykro że z jej zdrówkiem nie najlepiej :ico_placzek: , ale wierzę i ufam, że ten pediatra do którego chodzicie, dobrze ją poprowadzi i niedługo wszystkie dolegliwości minom. Trzymam mocno kciuki :ico_haha_01:
KOLKA - :ico_placzek: jedno tylko napiszę: "jak nie urok to sraczka"
Idę spać bo już mi się oczy kleją, a jutro na wesele idziemy więc nocka zarwana będzie :-D . Buziaki dla was dziewczyny.
Pozdrawiam i pewnie do sklikania w niedzielę, bo jutro nie będę miała czasu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości