Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 maja 2011, 19:29

Cześć dziewczyny, my mieliśmy gości na weekend, więc nie było jak zaglądać.

zubelek super, że do nas zajrzałaś. A co do podawania butelki, to ja Krzysiowi podałam herbatkę w butli jak miał 2 tygodnie żeby się nauczył pić, no i do dziś daję mu raz na kilka dni herbatkę żeby nie zapomniał. Twoja Lili już za duża żeby załapała picie z butli. Trzeba uczyć takiego malucha do miesiąca, bo później to już niestety kicha

buzok14 ja mam macierzyński do 19 czerwca, ale potem mam jeszcze dwa urlopy wypoczynkowe i do pracy wrócę gdzieś w połowie września. A nie możesz sobie wykombinować jakiegoś chorobowego na te dwa tygodnie ?

A co do wagi, to ja mam na odwrót - schudłam już za dużo, a miałam taką nadzieję, że po ciąży zostanie mi kilka kilogramów :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 maja 2011, 21:24

A nie możesz sobie wykombinować jakiegoś chorobowego na te dwa tygodnie ?
w sumie to mogę, nawet mój gin mi to proponował, że mi wypisze, ale ja mam umowe do końca sierpnia, i musze im pokazać, że mi na robocie zależy, żeby dostać dalej umowe od września, więc nie będę kombinować. Mały już mi je ładnie zupki, deserki, i ma mleko zastępcze (nutramigen), więc jakoś damy radę, a jak tylko wróce po pracy to mo druga połowę dnia i w nocy cyca będę dawać, mam nadzieje, że bedzie ok, choć wiem, że z pracy jak będę wychodzić, to z twardymi cycami :ico_placzek: .
a miałam taką nadzieję, że po ciąży zostanie mi kilka kilogramów
jeju to jest okropne, że jedne jak chcą schudnąć to jest im okropnie ciężko, a inne jak nie chcą to chudną :ico_noniewiem: :ico_zly:

Coś wcześniej Zubelek pisała o tym że Lili sypia mało w dzień, i Agi malutka też, to ja się chociaż tym pochwale, że mój Adrian w ciągu dnia ostatnio śpi pięknie, bo 2 razy po tak ok 2-3h :ico_brawa_01: , ale w nocy za to bywa róznie :ico_zly:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

23 maja 2011, 09:30

Witajcie dziewczunki bardzo was pszepraszam za tak dluga nieobecnosc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze mi wybaczycie :ico_sorki: :ico_sorki:

A to wszystko jest zwiazane z chrzcinami sa juz w ta sobote :ico_szoking: bylo troche zalatwiania.Ale teraz juz sie mnie nie pozbedziecie :ico_nienie:

Dzis jade zawiesc wyniki jest z tym maly problem bo do tej pory nie mialam z kim zostawic Nadii a zeby isc z wynikiem to musze czekac wraz z chorymi dziecmi masakra jakas :ico_zly:

Musze was doczytac bo jeszcze nie mialam czasu widzialam tylko ze zubelek wrocila do nas :ico_brawa_01:

WITAJ KOCHANA :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

A bym zapomiala wstawiam fotke z wczorajszego grilowania :-D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 maja 2011, 13:12

Ja z przysłowiową kropką ptrzyszłam :)
to stawiam .

Pozdrawiam serdecznie wszytskie, jakoś nie moge wyciąć chwili na net..

U nas ok wsyztsko .
Mały waży 8 kg i dzis dostał marchewkę.
Kaszkę od 5 chyba dni wcina aż się uszy trzęsą :)

w dzien nie spi, a w nocy wstaje 2 razy na jedzenie, ale za to dostaje flache i dalej spi :))

Buziaki ***

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 maja 2011, 16:22

Hej :)


gaga22, ja próbowałam w 2 miesiącu dawać butlę ale jeden wielki krzyk,odciągałam mleko i modyfikowane też próbowałam bo mała co chwilę w nocy jadła ale nie chciała i tyle.Teraz nie mam potrzeby jej dawać butli bo śpi ładnie a w dzieć łyżeczką ją pokarmię więc jak zacznie jeść deserki i obiadki to już w ogóle o butli nie pomyślę ;)

Ja też spadłam na wadze,ważę 2 kilo mniej niż przed ciążą,jeszcze z kilogram mogłabym zgubić ale nie będe kręcić nosem bo i tak jest dobrze :ico_oczko:

jej współczuję powrotu do pracy,jak się cieszę,że nie mam tego problemu ale to fakt do ludzi by się czasem chciało :ico_placzek:

i właśnie się Lili obudziła,muszę zmykać..

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

23 maja 2011, 16:41

zubelek, Ostatnio zastanawiałam się co tam u Ciebie. Szkoda że do nas nie zaglądasz na grudnióweczki, ale przynajmniej można Cie tutaj poczytać. :-) :-)
Wszystkiego dobraego dla Malutkiej no i Ciebie oczywiście
Pozdrawiam
Magda :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

23 maja 2011, 18:17

Hej dziewczyny wyniki Nadusi super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jeszcze tylko jedna buteleczka syropku i bedzie dobrze :ico_brawa_01: tak sie ciesze :ico_haha_01:

Alineczq :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla 8 kilogramowego synka :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

23 maja 2011, 19:02

Hej dziewczynki

No normalnie nie wierzę Alinka, gaga, zubelek ..... jeszcze tylko jakby Madziorka teraz napisała to w końcu wszystkie byłybyśmy w komplecie tak jak dawniej....

Buzoczku dasz radę w robocie to tylko 2 tyg. i do 13 tak że szybko zleci a jeszcze jak masz z kim Adrianka zostawić to w ogóle super -po co pod górę sobie robić kombinować a później mieć nieprzyjemności - dobra decyzja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja muszę do roboty wrócć 26 Września ale jeszcze chyba wezmę sobie miesiąc bezpłatnego urlopu bo do PL lecimy na chrzciny! A tak a'propo pytałaś się mnie czy kupiliśmy bilety dla rodzinki nie kochana my lecimy do Polandii za duży koszt by był jakby mieli tu do nas przylecieć a poza tym w Pl to w PL a nie tu na obczyźnie - tu można mieszkać a cała reszta to w rodzinnych stronach!

Aniula cudna rodzinka i super że wyniki Nadusi dobre zuch dziewuszka :) A tak a'propo ty już w stroju paradujesz jak ja Ci zazdroszczę figurki i że tak szybko doszłaś do siebie po ciąży!

Alinka Zabiegana mamuśko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tomusia za śliczną wagę no ale klopsik się urodził to dużo nie musiał przybierać :)
Napisz nam choć 2 słowa więcej co tam u Was- jak przygotowania do ślubu? Będzie tak jak Ci się wymarzyło czy może jakieś zmiany zaszły? Masz już kieckę jak tak to wrzuć zdjęcie! I wpadaj częściej jak tylko znajdziesz chwilkę!



Ja dziś zaczęłam dietę Norweską ( ponoć skuteczna) szczerze nie wierzę w diety cud bo jak to mówią- cud jak schudniesz, ale ta ponoć działa dziewczyny piszą że każda która stosowała tą dietę schudła ok 3,5 ok do 5 na tydzień ale to max! Głównie składa się z jajek, grapefruitów, i niskokalorycznego obiadu- mi to pasuje bo lubię te składniki! No i zaczęłam przyjmować Alli mam nadz. że to też troszkę pomoże i przyspieszy cały proces!

Zobaczymy czy na mnie też poskutkuje aby się udało zrzucić choć trochę po ciąży nie mogę dojść do siebie zostało mi jeszcze chyba z 10kg i nie chce się ruszyć! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Buziaczki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 maja 2011, 22:23

Jeju jaki tu fajny ruch :ico_brawa_01: nareszcie :ico_brawa_01: .
Witajcie dziewczyny w komplecie, no jeszcze czekamy na madziorkę :ico_brawa_01: .
Ale teraz juz sie mnie nie pozbedziecie
hehe nie mamy zamiaru :ico_brawa_01:
Aniula fajna z Was rodzinka :ico_brawa_01: , a z Ciebie to taka opalona egzotyczna kobietka :ico_brawa_01: . Aha i :ico_brawa_01: dlaNadusi za wyniki, a syropek to pewnie żelazo co? A jak robi po nim kupkę? Mój Adrian się męczył bardzo :ico_sorki:
Alineczka :ico_brawa_01: dla wielkoludka :ico_brawa_01: , napisz jak przygotowania do slubu
jej współczuję powrotu do pracy,jak się cieszę,że nie mam tego problemu
oj staram się o tym nie myśleć :ico_sorki:
nie kochana my lecimy do Polandii
tak myślałam, że źle zrozumiałam, i pewnie, że masz rację, że lepiej w Polsce z rodzinką :ico_sorki:
Zobaczymy czy na mnie też poskutkuje
trzymam kciuki :ico_sorki:

My całe dnie na powietrzu i dopiero wieczorkiem mam chwilkę :ico_sorki: , piękna pogoda to korzystamy, a na dworku tak teraz przyjemnie, bo kwiatuszki kwitną, a ja tak lubie grzebać w ogródeczku :ico_brawa_01: . Jutro przyjeżdża do mnie koleżanka z patologii ze swoim o jeden dzień młodszym od Adrianka synkiem :ico_brawa_01: .

Agnieszka odezwij się co się dowiedziałaś od tego lekarza, bo ciągle myślę o Tobie :ico_noniewiem:

Uciekam spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 maja 2011, 09:00

Witam, my też cały dzień na podwórku, a wieczorkiem to mam urwanie głowy z wykąpaniem mojej dwójki, także jak skończę i ich spać położę około 21, to najczęściej już mi się nie chce zaglądać.
w sumie to mogę, nawet mój gin mi to proponował, że mi wypisze, ale ja mam umowe do końca sierpnia
a to inna sprawa, nie możesz sobie pozwolić na kombinowanie. Te dwa tygodnie szybko zlecą, a we wrześniu to Adrianek będzie miał prawie 8 miesięcy, a to już całkiem inaczej.

Ja to się cieszę, że we wrześniu wracam do pracy, dłużej bym nie mogła siedzieć w domu. Na Matkę Polkę to ja się nie nadaję :ico_oczko:

Aniula super, że wyniki w porządku :ico_sorki:

Alineczq wieki cale :ico_sorki: kobieto zaglądaj częściej, a Tomuś wielki chłopak

My w środę idziemy na szczepienie, to zobaczymy ile Krzyś waży, sądzę, że ponad siedem jak nic, a ja się martwiłam, bo się malutki urodził :ico_puknij:

Aga co do diet to ja nigdy nie musiałam stosować, także co do skuteczności to się nie wypowiem,
ale z drugiej strony w sumie dość zdrowo się odżywiam - oczywiście poza słodyczami :ico_oczko: bo tych to spożywam na tony - bo prawie wcale nie smażę, tylko gotuję na parze, jem dużo warzyw i owoców, ciemne pieczywo, no i nie znoszę tłustego mięsa.
Mnie się wydaje, że trzeba zmienić na stałe sposób odżywiania, bo patrząc po koleżankach, to diety najczęściej odwrotny efekt przynoszą. Ale trzymam Kciuki żeby tobie się udało

A to mój zawodnik sumo przed kąpielą kilka dni temu
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość