ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 08:33

elibell a moze i lepiej, ze sie nie mowilo, bo to co teraz sie dzieje to po prostu jest nie normalne, w ciagu 2 lat naglosniono chyba z 20 zabitych dzieci :ico_olaboga: i co, moim zdaniem sie pogorszylo, mam wrazenie ze to kobiety zabily swoje dzieci i dalej chodza po ulicach, a jak dostana wyrok za dzieciobojstwo to za 5 lat wyjda :ico_noniewiem:
a co do milosci, to ja mialam bardziej na mysli to, ze malzenstwa teraz nie walcza o swoj zwiazek, byle powod wystarczy zeby odejsc, bicie itp to jest juz jakies ekstremum, bo tez bym sobie na to nie pozwolila :ico_noniewiem:
i jeszcze wspomnialas, ze dzieci byly traktowane gorzej niz psy, ze musialy pracowac, a nie gadac..a co teraz z tymi dzieciakami zostawionymi same sobie, co rodzice nic nie kaza robic, nie interesuja sie? kiedys dzieci uczyly sie pracy, uczyly sie szanowac, uczyly sie obowiazkowosci, ze nic nie przychodzi latwo..teraz niestety rosnie coraz wiecej lewusow :ico_noniewiem:
teraz sie mowi ze nie ma pracy..nie prawda..praca jest, a pracownikow nie ma, bo ten za gorsze nie bedzie pracowal, ten nie bedzie komus uslugiwal, lepiej isc na parking, albo pod kosciol i cos uzebrac :ico_puknij: no niestety ale coraz wiecej takich przypadkow sie obserwuje :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 09:37

ladybird a no prawda, dziś rodzice niczego (prawie i nie wszyscy) nie wymagają od dzieci a potem zaskoczeni, ze dwie lewe ręce i musza za nich do końca życia dybac. ALE to juz wina rodziców nie systemu. Dziś nikt się nie boi ani policji ani rzadu, mają ich w nosie, jak i oni nas, grunt by kasa wpadała do kieszeni.
Eh temat rzeka serio. My dbajmy o swoje dzieci i wychowujmy je odpowiednio, by nikt w życiu o nas tak nie pisał:):):)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 12:33

hej dziewczyny, widze dyskusja się rozwineła :) w sumie bardzo rozległy temat
czasy mamy jakie mamy i trzeba sobie jakoś radzić
ja ostatnimi czasy to zauwazyłam ze ludzie są swinie dla siebie i zero współczucia czy czystej uczciwosci
krew mnie zalewa na samą myśl, bo inaczej byłam wychowana
wczoraj miałam przypadek, znów klient sie pomylił, koleżnaka skasowała go 20zł a zatankował 50zł
dała mu resztę a ten chciał odjechać a ja mu przed maskę macham niech sie zatrzyma i mu gadam ze zły dystrybutor, ze mojego klienta skasowała itd a ten mi 'no właśnie coś mi nie pasowało bo zatankowałem za 50zł"
nosz kuźwaaaaa to nie łaska sie przyznać????????????? 30zł zgarnoł i sie cieszył ze ma w kabzie :ico_zly: a my potem pałcimy za takich ciuuuuli po 200-300zł :ico_zly: zamiast naszym dzieciom coś kupic :ico_zly:

głupi przykład- pokłóciłam sie z szefem niedawno, bo za wszystko nam potrąca, od wypłaty zawsze coś do zapłacenia
a mu wygarnełam ze nawet zassssrane 100zł nie umie nam dac na święta, uświadomiłam go ze mam wiecej opłat niz on (sam przyznał ze mniejsze ma koszty utrzymania domu niż mój czynsz), ze staram sie jak moge na premie i zawsze na 1-2 miejscu jestem w rankingu, i wiecie co? wczoraj przyjechał - ja myślałam ze po to zeby mi dać wypowiedzenie za tą kłótnie, a on nam po stówce na świeta dał a ja taaakie oczy :ico_szoking: myślałam ze zęby sobie wybije o biurko tak mi szczeka opadła

a co do dzieci- ja sama na siebie zła jestem ze krzycze na Majke, na Konrada itp, nerwy puszczają niekiedy ciezko sie opanować ale nawet w tak ciezkich sytuacjach w zyciu przez mysl mi by nie przyszło pobić włąsne dziecko !!!!!!!!!!! jak mozna?????????
gdzie sumienie????? ostatnio w pracy radio słucham- matka przechowywała w wersalce 5miesiecy zwłoki swojego 5-letniego syna :ico_szoking:
no szok, zabiłabym ja tak samo jak ona jego- w takich przypadkach kara smierci ma swoje uzasadnienie
co innego przemycic coś tam pzrez granice, co innego ukraść coś, oszukać skarbówke itp ale zabić kogoś????????? a tym bardziej małe niewinne dziecko???????
za to powinna być szubienica

a z drugiej strony- gdzie była jej rodzina? nie widzieli krewni ze nagle małe dziecko znikneło? nawet gdyby powiedziała ze umarł to co pogrzebu nie było?
ja nie wiem a szkoła też nic nie zauwazyła? lekarze?


jutro zabieg, na czczo mam byc w szpitalu o 9.00 od razu na usg i na stół :ico_chory:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 16:18

izuś dokłądnie fajnie to wszystko napisałaś. Eh znieczulica straszna, oby tylko kasa sama wpadała do rak, ja to nie umiem tak, jakby mi ktoś źle wydawał od razu bym powiedziała, bo od razu myśle, ze to z czyjejś kieszeni pójdzie i oczywiście pracownika a nie szefa, czy cos w tym stylu.

Ja sie tutaj spotykam z naszymi najgorszymi cechami, serio, czasem wstyd mi, ze jestem Polką i inni patrza na mnie jak na większość. Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam nasz kraj, jest piękny ale co mi po tym pieknie jak nawet zwiedzic go nie moge bo mnie nie stać, nawet żyjąc za granicą. Wiecie jak ja marzę by zobaczyć Zakopane, Wrocław, Malbork, Gdańsk itp itd, moznaby tak wymieniac i wymieniać.

Ale czego sie spodziewac rzadzący takl robią to jak inaczej ma działać obywatel, jak chcesz cos miec musisz kombinowac, uczciwy zawsze dostaje po tyłku.

izuś trzymam kciuki za jutro. Niech wszystko szybko i sprawnie przebiegnie.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 20:43

izus szacun za wypowiedz i masz racje i oby prosby elibell zostaly wysluchane,zebysmy mogly wychowac porzadne, kumate dzieciaki..
bo to przeciez od rodzicow zalezy co wpoja dzieciom, zeby potem w kontaktach z rowiesnikami dawaly dobry przyklad..
ja np bym chciala, zeby moje dzieci mialy swoje zdanie, zeby nie poddawaly sie wplywom, zeby umialy powiedziec co im sie podoba a co nie, zeby odroznialy dobro od zla i umialy to powiedziec prosto z mostu kolegom, a nie szly za przykladem zlego..
chcialabym tego dla swoich dziewczyn, bo tak ja bylam wychowana, nigdy nie pyskowalam starszym, choc mialam swoje zdanie i bronilam go otwarcie, ale kulturalnie..duzo by pisac..

izus :ico_brawa_01: za odwage, teraz koledzy musieli by dziekowac :ico_sorki: :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

28 lis 2012, 21:13

klient sie pomylił, koleżnaka skasowała go 20zł a zatankował 50zł
No to ja będę ta złą bo pewno też bym się nie upomniała tylko cieszyła że parę groszy zostanie w kieszeni.
Wiem że zostanę zlinczowana ale napisałam prawdę a nie będę ściemniać że tak oddałabym tylko po to by wam się przypodobać.
ja np bym chciala, zeby moje dzieci mialy swoje zdanie, zeby nie poddawaly sie wplywom, zeby umialy powiedziec co im sie podoba a co nie, zeby odroznialy dobro od zla i umialy to powiedziec prosto z mostu kolegom, a nie szly za przykladem zlego
Oj tak .Też bym tego chciała ale jest taki wiek że właśnie słucha się większości i nie ma swojego zdania.

Ledwo dziś żyję.Od rana do 18 w kuchni.Upiekłam wielkie kosz bez, kosz ciastek , zrobiłam obiad i wiele innych . Za to teraz kręgosłup mnie nawala i ledwo zyję.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

29 lis 2012, 08:37

nie, no to ja zaliczam sie do tych uczciwszych, mialam nawet taki przypadek, ze gosciu odczytal cene jako 2,20 a bylo 7,70 i zapytalam go czy aby to nie jest 7,70, no i okazalo ze mialam racje, no zaoszczedzilabym 5,50 a potem by mnie wyrzuty sumienia gryzly..nie nadaje sie na to :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

29 lis 2012, 15:43

hej dziewczyny
witam sie z kawą bo ze szpitala odesłali mnie z kwitkiem, mam przyjść w poniedziałek bo mają mnóstwo ostrych przypadków

dzięki za miłe słowa :) pisze co myślę otwarcie, uważam sie za osobę uczciwą i nic bym nikomu nie ukradła a takie "przywłaszczenie" reszty itp to dla mnie zwykłą kradzież, niedawno miałam klienta który zatankował za 311zł a zapłacił 50zł bo twierdził ze tankował na innym dystrybutorze i co? i musiałam oddać róznicę z własnej kieszeni, próbowałam przekonać szefa i nawet zgodziłby sie zgłosić sprawe na policję ale na kamerze nie było widac nr rejestracyjnych a bez tego policja zgłoszenia nie przyjmie
musiałam 3 nocki wziac i pracowac za darmo za czyjś pełny bak paliwa

pewnie szkieletorek też byś sie nie przyznała w takim przypadku, tylko pomyśl ze kiedyś ty mozesz pasć ofiarą takiej samej sytuacji i bedziesz musiała zapłacic za kogoś 300zł zamaist Lilusi kupić choćby głupich zabawek
ale wiesz, uczciwosć trzeba wynieść z domu albo zrozumieć samemu co dobre, bo nawet jak rodzice uczą uczciwosci to dziecko nie zawsze przestrzega zasad- miom zdaniem podstawowych z dekalogu bo sam Bóg nakazuje nam "Nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa przeciw Bliźniemu"...
a teraz idź w niedziele do kościoła i zastanów się czy swoim postępowaniem zasługujesz na to zeby przyjać komunię świętą



zmnieniając temat na bardziej przyjemny- jutro w pzredszkolu bal andrzejkowy :) juz sie doczekać nie mogę, Konrad też dostał zaproszenie heheh

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

29 lis 2012, 15:49

jeszcze dodam nawiasem ze nie raz i nie dwa zdarza mi sie wrecz bardzo często ze ktoś daje mi za duzo pieniędzy
np. w zeszła sosbotę podjechał rano starszy pan i zatankował za 150zł, dał mi złozone na pół 100zł i 50zł ale w tej stówce była jeszcze jedna 50zł, bez chwili zastanowienia oddałam panu który podziękowął i odjechał a mój kolega do mnie ze głupia jestem, a ja mu niech pilnuje swojego nosa

we wtorek facet kupował papierosy i dał mi zmiętolone 20zł a w środku tak samo pomiętolona 10zł, też oddałam, czemu miałabym zostawic? pzrecież nie moje, nie ja na nie pracowałam

ja zawsze sobie myślę że w takich sytuacjach wychodzi na jaw nasze człowieczeństwo i prawdziwy charakter

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

29 lis 2012, 20:45

izus i znowu musze sie z toba zgodzic, ja wychodze z zasady " nie czyn drugiemu co tobie nie mile" i caly czas to powtarzam nawet w prostych sytuacjach np jak Mila ciagnie Kale za reke, zanim sie cos uczyni, powinno sie zastanowic czy ja bym chciala zeby mi sie cos podobnego stalo :ico_noniewiem:

i mam nowe fajne zdjecia Kali, z nowego aparatu :-D chyba zauwazyla ze z nowego bo nawet zaczela sie usmiechac do zdjec :-D
jak zgram na kompa to wkleje jakies do podmiany izus :ico_oczko:

a zabieg..szkoda juz bys miala za soba :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość