Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

29 maja 2008, 21:49

Dorota wspolczuje i mimo wszystko mam nadzieje ze bedzie dobrze. no i oczywiscie pomodle sie

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

29 maja 2008, 21:54

Dorota, pomodlę się za twoją babcie z całego serca i nie martw sie moja mama miała udar i jest sparaliżowana ma problemy z poruszaniem się i mówieniem, ale psychicznie i umysłowo jest z nią dobrze. Daj babci troszkę czasu żeby doszła do siebie. BĘDZIE DOBRZE.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 maja 2008, 22:04

Dorotko... brakuje mi slow aby opisac co czuje... jest mi bardzo przykro...
ale wierze, ze z babcia bedzie lepiej
na pewno nie zapomne o modlitwie
trzymaj sie kochana
wiem, ze teraz potrzebujesz duzo sily... za duzo na Ciebie spadlo obowiazkow i to tak nagle
dobrze, ze sie wygadałaś... to pomaga...
jestesmy z Tobą.. przynajmniej w myślach...

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

29 maja 2008, 22:14

Dorotka współczuje i wyobrażam sobie jak musisz sie czuć pomodlę sie za twoja Babcie

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 maja 2008, 22:17

witaj Iz@
milo Ciebie widziec :D:D

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

29 maja 2008, 22:26

Iza@, witamy po długiej przerwie

Eva_1977, :ico_brawa_01: :688: :ico_brawa_01: brawa z okazji 500 posta.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 maja 2008, 22:26

OLALA wiesz co my w Grzybowie akurat nie bylismy tylko od Kolobrzegu taką sama mozna powiedziec ilosc km. tylko w drugą strone a mianowicie w Ustroniu Morskim :)
Miejscwosc typowa dla rodzin z dzecmi wiesz, nie ma zgiełku,hałasu jak np w Kolobrzegu :)
No wiec my tam bylismy mielismy dla siebie pokoj z aneksem kuchennym, lazeinką i ogrdek i taras płacilismy 120zł z adobe za nas wszystkich za czwórke.
moge ci linka pokazac tam musisz sobie wejsc w ten niebieski pasek i sie pokaza rozne domki u Kuby my bylismy
http://www.sagma2.pl/kwatery_opis3.php
A o Grzybowie to pisalam tylko ze tescie moi co roku sa w tamtych okolicach ale na polu namiatowym.
KATELAJDKA no super ze wozeczek ci sie podoba to najwazniejsze :) i fajny kolorek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KELLY no to super ze w tej Krynicy masz cosik a masz linka zeby pokazac to?
IZA@ No witaj po długej nieobecnoci:),ale mi sie udalo akurat zagadalam do ciebie na gg zebys na tik taczka zajrzała a ty juz tu normalnie teleptia hi hi. Mirelka siczniusia i ty tez laska ze ho ho ho :)
Pisz,pisz duzo co tam u was?Co porabiasz?siedzisz z Mirelcia w domku czy pracujesz?Pisz pisz nam wszystko
EVA o ale fajna nowa focia w avatarku pieknie wyglądasz spowazniałas czy jak ;) super fotka

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 maja 2008, 22:55

Dorotko bardzo mi przykro z powodu twojej babci, cala historia brzmiala dosc drastycznie, bardzo mi przykro ze musialas i wciaz musisz to przezywac, mam nadzieje ze z babcia bedzie juz tylko lepiej, i zeby tylko jej Wma nie zabraklo...bardzo mi smutno i pamietaj zawsze o tym zeby oszczedzic dziewczynkom takich widokow szczegolnie gdy i ty rozstrzesiona, male dzieci bardzo szybko reaguja na takie rzeczy i moze to w psychice zostac na wiele lat, ale oczywiscie najwazniejsze ze udalo ci sie w koncu dodzwonic na pogotwie i pomogliscie babci, niewiem jak ja bym sie zachowala w danej sytuacji, chyba bym wyszla z domu w panice, bardzo jestes dzielna,trzymam kciuki zeby sie wszystko poukladalo i rozumiem ze po takim wydarzeniu jeszcze dlugo bedziesz rozstrzesiona, ale najwazniejsze to nabrac sily i myslec pozytywnie, a szczegolnie dbaj o siebie i nieboj sie zapytac o pomoc, kochana lepiej sie nie przemeczaj, widze ze ci bardzo ciezko i wspolczuje szczerze z calego serca. Mnostwo pozytywnych usciskow z mojej strony! Mam tylko cicha nadzieje na choc jeden usmiech z twojej strony, wiem jednak ze w takich momentach usmiech jest najtrudniejszy....

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 maja 2008, 22:58

karolas pisze:EVA o ale fajna nowa focia w avatarku pieknie wyglądasz spowazniałas czy jak ;) super fotka


dzieki Karolciu :)
musiałam juz ją zmienic bo tamta była sprzed dwoch lat hihi
a wiesz jak ja sobie sama fotki nie strzele to nie ma kto ;)
a samej to trudno tak fajnie sie ustrzelić :ico_oczko: :ico_haha_01:

no i wiesz latka plynął hihi i człowiek na starość poważnieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 maja 2008, 23:22

Dorotko tak strasznie mi przykro... :ico_placzek: Wspieram Cię w tych trudnych chwilach!! Wiem dokładnie co to za choroba, mój dziadek dostał udar mózgu i żył z tym kilka lat. Były chwile że było wszystko dobrze, naprawde psychicznie nie bylo tak żle, a fizycznie to jakoś tez nie najgorzej, ale raz dziadziu miał się gorzej i właśnie tak mu sie zaczęło mieszac i zamiast z azienki wyjść drzwiami to wyszedł oknem... To było na parterze w domu prywatnym, ale jednak upadł na głowę... Po tym upadku było juz źle... Ale piszę to dlatego żebyście naprawdę pilnowali babci, a jestem pewna ze dzięki Twojej interwencji szybkiej stan mózgu babci nie jest w złym stanie i bedzie lepiej, tak jak myszka pisze!! Bądz dobrej myśli!!!! Wiadomo że starsi ludzie nie mają większośc życia za sobą, ale wierzę ze twoja babcia ma jeszcze przed sobą wiele które spędzi z Wami i może dacie jej jeszcze drugiego prawnusia!!! Śpij dobrze i trzymaj sie w tym trudnym okresie i w tych obowiązkach które teraz na Ciebie spadły!!!
hekkate kurde, nie miałam jak Ci odpisac na smsa, bo wylało mi się picie z kubka niekapka w torebce i zalał mi sie telefon :((
Po kilku godzinach suszenia na chwile włączyłam i spoko, odcztalam od ciebie wiadomość i chciałam odpisać i normalnie literka po literce mi znikały, cholerka, mąż weźmie jurto do pracy i sprawdzi co sie stalo...
No widzisz, z tym wózkiem to tak: poszliśmy do sklepu z moim tatą i akurat jakaś babeczka włożyła synka do tego pomarańczowego, no to ja troszkę sie podłamałam, czekam co dalej bedzie i wtedy ona mówi że chyba nie bo za mdła ta pomarańcza w tym wózku i przełożyła do czerwonego. No i wtedy ja zamiast odsapnąć to właśnie sie załamałam bo takie były moje odczucia na temat tego kolory, że za mdły... ten turkusik jak pisałyscie to za jasna miał wyściółkę no i zerknęłam dalej i patrze a tu ten co Ty i w tym kolorze który najbardziej mi się podobał na necie jak patrzyłam!!!!!! A zasugerowałam się tym co pisałaś, ze macie ten JEt i jest fajny to juz jak włożyłąm bartulka do środka i sie cieszył bardzo to postanowiłam go kupić!! Tez dałam 339zł
Ale masz racje ze jest ten minus że nie ma folii pod nóżkami, ale cóż, trudno... Ale ta przedłużana budka to super pomysł!!! Takze się cieszę!! Fajnie się prowadzi i ogólnie nie narzekam po jednym dniu użytkowania!! :ico_brawa_01:
Fajnie że piszesz o tej ofercie z biedrnki ale my już niestety nie skorzystamy bo Bartuś nosi 92 rozm. :ico_haha_01:
myszka kobieto to Tobie musi być trudno pogodzić opiekę nad Dominisią i mamą. JAk sobie radzisz??? A do tego Sławek tak dlugo jest poza domem... Skąd bierzesz siły?? Ale Ty jesteś taka pogodna i wesoła że chyba Twój charakter nie pozwala Ci sie dołować!!!! :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość