Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 lis 2007, 18:22

Aga26 już kiedyś Maja miała robione badanie moczu ogólne i na posiew. Ja sama zasugerowałam, bo robiła kupki z krwią i okazało się, że ma infekcję dróg moczowych. Niestety to nie było powodem pojawiania sie krwi, właściwie do dziś nie wiem dokładnie co to było , najprawdopodobniej alergia. Jej brat też miewał infekcje dróg moczowych i był pod stałą kontrolą do 2 roku życia.

[ Dodano: 12-11-2007, 17:23 ]
A my już po szpitalu. Nie było tak źle, Majka oczywiście płakała, ale nie jakoś przeraźliwie. Teraz czekamy na wyniki. Trzymajcie kciuki. :ico_sorki:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

12 lis 2007, 18:57

Trzymamy mocno :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 lis 2007, 20:36

karola na pierwszym :ico_haha_01:

ok idziem myju myju robic

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 lis 2007, 22:06

Macius chrapie mezulek zmywa a jaleze i ogladam film na polsacie :) i chyba sie napije Gosiu malibu nalac Ci??? bo mialas ostatnio ochote :):):)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 lis 2007, 00:18

A ja porobiłam wszystko i znów taka fajna godzina :ico_olaboga: Ale Michał przespał się i wstał dopiero o 18:45 to poszedł tez później spać,wogóle ten dzień był na maxsa zakręcony i poprzestawiany-dobrze ze juz sie kończy! Mam tylko nadzieje, że jutro wejdziemy w swój rytm...
Karolciu dawaj to malibu-całą flache obalimy :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Buziaki do jutyrka :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 lis 2007, 08:22

witajcie ja dzis pierwsza???
zaraz bede dzwonic do lekarza po numerek ciekawe czy dostane, Macius jeszcze spi ciekawe do ktorej bo on sie roznie ostatnio budzi,
u nas jest snieg :):):) malo bo malo ale jest wczoraj padal poszlam z Maciulkiem do okna ale nie byl zainteresowany sniegiem tylko tym co jest na parapecie i tym zeby stanac :)
:ico_kawa: zaparzyc???

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 lis 2007, 09:31

karolina ja poproszę o :ico_kawa:

A u nas nocka , jak to nocka. :ico_haha_01: Nie będę się rozpisywała.

Miki nadal nie chodzi do przedszkola, ferie normalnie ma. Ale już w poniedziałek obowiązkowo wraca. Nie mam dziś żadnych zaplanowanych zajęć. Idę więc wstawić :ico_duzepranko: a potem :ico_odkurzanie: i będę miała czas na TT. Pogoda do bani. Pada i zimno. Brrr.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 lis 2007, 10:24

Witajcie kobitki!
U nas zapowiada się taki normalny dzień ,chodzi mi o normalne chodzenia spać,a nie tak jak wczoraj zwariowanie! Teraz Misiek spi,a ja ide porobic co trzeba,a później po zakupki:)
karolina24, trzymam kciuki zebyś dostała ten numerek(walcz o niego)!!!A co tam Maciek śniegiem będzie sie interesować,są lepsze rzeczy :-D :-D :-D
urmajo, jak to Mikołaj ma ferie :ico_szoking: :ico_szoking: ???

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 lis 2007, 10:29

[size=200]witaski[/size]

wczoraj nie mogłam wieczorem sie tu dostac wogóle strony nie ładowało i jak ma tu byc dobrze? :ico_zly: :ico_noniewiem: tyle robią i dalej nonono z serwerem

a u nas nocka nienajgorsza ,ale pobudki były 3:-D

karolka
amelke na odwrót bardzo ineteresuje co sie dzieje za oknem , śnieg zrobił duze wrazenie na niej :ico_szoking: padający poważna była hihihi , ale potem sie uśmiechała no i wiadomo zaglada na dół co sie dzieje jak ludzie przechodzą i patrzyy na auta jezdzące :-)

Aga Emi załapała już niekapka ? czy tez gryzie i dmucha jak moja na początku? tylko Amelka umie pic z niego ,ale za bardzo to nie chce i woli butelke....

ale dla tych dzieciaszków co nie umią jeszcze pic z niekapków to najlepiej nauczyc dzidzi jak śpi w nocy przez sen dawac piciu wtedy dziecko śpi i wyzwala sie ten oddruch ssania wtedy obojętnie co ma to ssa , moja tak sie nauczyła bo inaczej to tez by była nonono blada :ico_olaboga:

ooo :ico_szoking: a moja dziecina miała sie bawic ,a ona zasneła :-D ,a godzine temu dopiero wstała myślałam ze nie tak szybko zaśnie mi ,zatem mam chwile na sniadanko :ico_brawa_01:

gosia ale jak ci da karolka malibu to kopsniesz kapeczke cioteczce czooooo? bo przeciez tobie nie wolno duzo pic bo karmisz :-D hihihi i znowu ma ktoś przechlapane :ico_smiechbig:

ciekawee co sie dzieje z _DOMI_ i ciekawe co z Krzysiem :ico_noniewiem: ?? nie odwiedzajanas ostatno .... :ico_placzek: czyzby znowu jakieś problemy ?

[ Dodano: 2007-11-13, 09:31 ]
ojjj ............. dobrze ,ze skopiowałam poprzedni post bo mi nie wlazł przez to wstrętne TT :ico_zly:

CZITAJ CIOTECZKA :-D

[ Dodano: 2007-11-13, 09:36 ]
jaki numerek ? o co chodzi??????? czyzbym czegos niedoczytała??

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 lis 2007, 10:56

Normalnie jestem w szoku Beti takkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiii długi post wywaliłas :ico_szoking: :ico_brawa_01: Flacha już obalona Malibu,trzeba było wczoraj dołaczyć,a nie się szlajać :ico_smiechbig: A numerek(chodzi o taki do lekarza) u was nie ma?

[ Dodano: 2007-11-13, 10:00 ]
A z DOMI ponoć wszystko ok. Krzyś budzi sie w nocy,ale ok.Wiem tylko tyle co napisała na gg,no was seredecznie pozdrawia,jak tylko bedzie miaął czas to wleci do nas :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość