Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 paź 2009, 21:22

Zazwyczaj spimy do 9.30
Ło Boziu.. ja to ostatnio w ciąży spałam do tej godziny, no i ostatnio po weselu do 11 ale to się nie liczy :-D

U nas już lepiej, dziwne bo ten katar mija, dzisiaj nic mu z noska nie leciało, był tylko rozdrażnionny bardzo, marudził, płakał, stękał.. Ale po południu jak wróciliśmy z zakupów i był u dziadków to śmiał się, wygłupiał zupełnie jak nasz Jaś z przed kilku dni :-) Więc może już będzie lepiej i nie będzie sie tak męczył w nocy, bo w dzień to jeszcze jakoś można się przemęczyć, ale noc to tragedia..

Kupiłam mu jeszcze krople do nosa nasivin soft dla dzieci poniżej pierwszego roku, Pani w aptece poleciła zapuściłam mu kropelki do noska na noc i mam nadzieje, że podziałają i będzie mógł oddychać normalnie..

Nic zmykam spać.. Dobrej nocki Kobitki!!!


Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 paź 2009, 13:06

betka do 9.30 to ja spałam jak Ania ale w ciazy ostatnio, jeju to ty masz złote dziecko ze daje ci sie tak wyspac :-D

A z ta praca to tez sie bardzo ciesze, mam szczescie ze moja mama blisko mieszka i nie pracuje, wiec moze do Filipka przychodzic, a jeszcze lepiej by było gdybym zdała egzamin na prawko i sama mogła go wozic do niej :-D

Ania dzis w nocy mielismy dziwny przełom w spaniu.
JAk zwykle połozyłam go ok 20.30 i zasnał, no ale przed dwunasta zawsze sie budzi i tak tez bylo, płakal pogłaskałam go dałam nupla i zasnał.
Potem jakos przed 1 tez płakał to M dal mu mleka i tak spał do 6 rano :ico_szoking: :ico_szoking: w tej nocy ja sama sie budziłam i sprawdzałam czy mały tam jeszcze oddycha w lozeczku bo normalnie ani nie płacze ani nic :ico_szoking:
Jak sie obudził o tej 6 to dałam mu herbatki i jeszcze spał do 7.30.
Ale smiac mi sie chciało samej z siebie ze poprwostu z przyzwyczajenia czekałam na ten płacz jego :ico_puknij:
No nic nie zapeszam moze dzis tez tak bedzie :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 paź 2009, 15:47


Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 paź 2009, 17:10

Wiola, u nas dzisiaj też przełom w spaniu!! Mały usnął chwile po 21 i spał do 5 przebudził się,więc dałam mu mleka, troche popił i spał do 8.30 normalnie szok :ico_szoking: :ico_szoking: ja wstałam o 7,30 zdążyłam umyć włosy, wysuszyć i troche w domu ogarnąć, tylko przez to spanie do późna cały ryt dnia się nam przesówa.. normalnie o 10 szedł spać, a teraz szaleje o 12 szliśmy na spacer a on teraz śpi koło 16-17 wstawał z drugiej drzemki, a teraz dopiero zasypia na drugie spanie, masakra, nie moge się przez to wyrobić..

Chyba wolałam jak wstawał o 7 wtedy był czas na wszystko.. ale za to nie je już w nocy, bo mleko które od kilku dni dosaje o 5 trakuje jak śniadanie, póżniej je około 9 drugie..

Ja znikam na weekend jedziemy do teściów, właściwie to do ciotki, bo przywiozła nam z holandii 350 różnychkwiatów cebulkowych, tulipanów, żonkili, krokusów.. Ciesze się, bo na wiosne będzie ślicznie.. A że wujek jest rodowitym holendrem, to często tam są, więc może na wiosne poprosze o kolejną dostawe..

W ogóle byłam w szoku, bo w przeliczeniu na złotówki kwiaty kosztowały tylko 100zł, u nas za takie pieniądze to nawet nie ma co myśleć o takiej iliści..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 paź 2009, 19:37

#ania#, to pewnie jakas magiczna noc była :-D oby teraz tylko same takie nocki były :-D
No u nas to tylko raz dziennie jest spanko, jak wstajemy tak ok 8 to potem miedzy 12 a 13 mały spi bite dwie godziny, no i do wieczora juz nie idzie spac

.
Ja znikam na weekend jedziemy do teściów,
no to sobie wypoczniesz troszke :-)

My jednak na te urodzinki jutro idziemy sami, tescie zostana z Filipkiem :-) fajnie na luzie sobie posiedze i moze jakiego drinka chlapne :ico_zdrowko: :-D

[ Dodano: 2009-10-09, 19:38 ]
A co to wszyscy o glosiki prosza, jak ja nawet nie wiem o co w tym chodzi :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 paź 2009, 21:15

A co to wszyscy o glosiki prosza, jak ja nawet nie wiem o co w tym chodzi :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
jakies prezenty sie dostaje potem jak sie ma najwiecej glosow. - tak mi sie cos o uszy obilo

wiola85, #ania#, u nas noc tez jakas magczna :ico_brawa_01: spal do 6.30 u siebie w lozeczku. I w ogole do niego w nocy nie podchodzilam. Niby sie budzil ale pokrecil sie i usnal. :ico_brawa_01: mogloby tak byc juz. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 paź 2009, 21:17

wiola85, ja też nie mam pojęcia, o co chodzi z tymi głosami..

A co do odpoczynku, to raczej wątpie, bo teście mają na nas totalny zlew.. zobaczymy jaka będzie sytuacja i w razie czego będziemy nocować u ciotki, ona ma duży dom więc się zmieścimy..

Oststnio jak p dzwonił do rodziców i pyta dlaczego się nie odzywamy, to ojciec na to, że przecież nic się nie dzieje, to po co ma dzwonić.. dzisiaj dzwonił zapytać czy będą jutro w domu, to powiedział, że możemy i że jakoś sie zmieścimy, bo mają tylko 2 pokoje, a jest u nich jeszcze Kuba (starszy wnuk)..

No i zobaczymy jak to będzie.. znając życie to będzie tak jak zawsze , czyli ja biegam za Małym a reszta robi coś..

Wiola, oby ten czar ze spaniem trwał wiecznie, bo jak będe spać codziennie do 8 to będe wyspana, że ho ho.. Chociaż tak sobie myśle, że może to dlatego że znów dodaje mu do mleka na noc kaszy ryżowej i ma gęstsze i bardziej sycące.. z resztą jakby nie było niech trwa!!!

Udanego weekendu i urodzinek!!

[ Dodano: 2009-10-09, 21:21 ]
betka, jakiś tydzień cudów sennych :-)

Zapomniałam. Jasiowi już prawie minął ten kattar, ale na noc zapuszczam mu kropelki do noska, żeby lepiej spał, tylko zapakowanie mu ich to niezłe wyzwanie bo przestał tolerować co kowiek w okolicach nosa..

Za to ja zaczełam się smarkać i gardło mnie drapie.. mogłoby byc już chłodno, przynajmniej człowiek wiedziałby jak się ubierać..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 paź 2009, 12:27

CHyba przesadziłam z tym chwaleniem Filipka, dzisiaj znowu koszmar, bobudka co godzine :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kurka rece opadaja, no nic jakos damy rade, oby to szybko przeszło.

Dzis pogoda do d.... zimno, pada i ciemno :ico_zly:
Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 paź 2009, 17:16

Hejka :-)

Byłam na wizycie u lekrza z Filipkiem i jest malutki bo ma 70 cm i waży 7 800, no ale ja jestem niska i mój mąż też nie jest wielkoludem, więc narazie lekarze się nie przejmują. Powiedziałą mi na ostatniej wizycie pediatra że jak Filip skończy roczek to zrobimy mu badania krwi i moczu i jak coś wyjdzie nie tak to dostanę skierowanie do poradni.

Przed długi czas za nim wyszły mu ząbki bardzo mało jadł, a były takie dni że nie chciał nic prócz piersi, teraz odzyskał apetyt i wcina dużo i z apetytem więc mam nadzieje że troche nadgoni. . .

Chce kupić teraz kombinezon Filipkowi na zimę, może doradzicie na co zwracać uwagę? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość