anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

30 sie 2010, 14:16

Asia ma też 80 cm.
duża :ico_szoking: to moja z tych małych, nosi rozmiar 68 ale za to patrze ze w boki jej idzie :-D
a ciuchy Adasiowe idą na strych na razie :)
ja tez chowam, za 3 tyg siory wesele kto wie czy za niedługi czas cos sie nie narodzi :ico_oczko: a wiekszosc siuszkow to i tak od niej mam wiec jej trzymam, ona nie wie o tym :-D teraz znowu zrobila dla malej zakupy i ciuszki i jedzenie :-) ze ma czas o tym myslec teraz

iw_rybka, powodzenia na rehabilitacji, teraz powinno byc widac efekty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 sie 2010, 14:32

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom postępów oraz nowych ząbków :ico_brawa_01:

Tak pokrótce napiszę co u mnie. Jednak zrezygnowałam z tej pracy, tak więc póki co zostaję na wychowawczym. Mam nadzieję, że to dobra decyzja. Mąż znalazł pracę na ładowarce, przy budowie A1, dziś pojechał podpisać umowę, od 1 września zaczyna. Zobaczymy jak będzie... Wczoraj wróciliśmy z Niemiec z wesela koleżanki. Świetnie się bawiliśmy, choć zaskoczyło nas sporo rzeczy. Jednak w Polsce wesela wyglądają nieco inaczej :ico_oczko: Wikusia była z babcią, spisała się na medal :ico_brawa_01: Już raczkuje z prędkością rakiety i pęknie jej już idzie stawanie przy meblach, nawet pierwsze kroczki zaliczyła :-) Ach, dumna z niej jestem, mimo, że nie robi jeszcze papapa, ani nie podaje zabawek i przestała też gadać :ico_oczko:
Co do zasypiania, to Wika już tak książkowo nie zasypia... Po kąpieli i butli kładę ją do łóżeczka, ale niestety mimo zmęczenia nie zasypia, tylko buszuje i wspina się po szczebelkach. Jak już ma dość, to trochę popłacze i robię wtedy tak, jak Shiva pisała, podchodzę do niej na chwilkę, pogłaszczę, przytulę i znów kładę do łóżeczka, w najgorszym wypadku zasypia po jakiś 40 min takich harców, także wydaje mi się, że nie jest źle.
Za to mamy mały sukces :-D Wikusia przestała się domagać jedzenia w nocy :ico_haha_01: Cieszę się z tego jak głupia :ico_oczko:

Patrycja.le, Witaj :-D masz super synków :ico_brawa_01:

dorotaczekolada, iw_rybka, Shiva, tak piszecie, że macie dużo ubranek, a ja sobie zdałam sprawę, że trzeba się wybrać na jakieś zakupy, nie mam co liczyć, że od kogoś dostanę, a Wika ma coraz krótsze i ciaśniejsze spodenki i brakuje mi jakiejś jesiennej czapki.

iw_rybka, helen, super zdjęcia w podpisie :-D

lilo, śliczne zdjęcia, Twoja Niunia jest urocza :-D Super, że taką tanią niańkę Ci się udało znaleźć :-)

Piszecie o swoich mężach, jak świetnie sobie radzą z dziećmi. Ja nie mam się zbytnio czym chwalić. Mój jak zostaje z Wiką, to cały czas ją nosi :ico_olaboga: Jakby to on się nią zajmował, to "zepsułby" szybko córcię, a i z nowymi umiejętnościami byłoby ciężko, bo jak uczyć się np. raczkować czy siadać, będąc noszonym?

Pruedence, witaj po wakacjach :-) ładnie Adaś rośnie :ico_brawa_01: i super, że alergia ustąpiła, oby tak zostało :ico_sorki: Słodkie dzieciaczki i widać po zdjęciach, że wakacje udane :-D Na pewno Adaś się szybko do niani przyzwyczai.

Witaj graz1974, ale fajnie, że masz dzieciaczki z tak małą różnicą wieku :ico_brawa_01: Moje marzenie normalnie :-D Ale może też nie będzie jakiejś powalającej różnicy wieku, bo może już niedługo zaczniemy. 16 września mam wizytę u lekarza i jak będzie wszystko ok, to działamy :ico_oczko: Śliczne są twoje pociechy... ehhh... no normalnie zazdroszczę Ci

anusiek, śliczne zdjęcia z wesela :-D Seksi mamuśka z Ciebie :-)

leona, z tymi oczami dookoła głowy to święta racja :ico_oczko: Dziś Wika np. upatrzyła sobie lustra z szafy wnękowej i chce się po nich wspinać. One się rozsuwają wtedy i o niefortunny upadek nietrudno.

Piszecie o organizacji, ja jestem dobrze zorganizowana tylko jak jestem na swoim, a u mamy to ciągle o czymś zapominam, albo czegoś szukam... Przez to też mi się wydaje, że dzień jest za krótki na opiekę nad dzieckiem, sprzątanie, gotowanie, nie wspominając o czasie dla siebie. Po prostu się rozleniwiłam.

Wice unormowały się też drzemki w dzień, pierwsza trwa mniej więcej 9:30-11:00, druga 14:15:30. Mam wrażenie, że moje dziecko to taki malutki zegareczek, teraz wszystko punktualnie :ico_oczko:

Witaj mikusia, super, że jesteście już na nowym mieszkaniu :-) Ładnie się synuś rozwija :ico_brawa_01: Śliczne fotki

Shiva, pogratulować konsekwencji, na pewno po jakimś czasie będziecie zadowoleni, że postawiliście na swoim :-)

Helen, śliczny fotelik i Kiara w nim tak dumnie siedzi :-D

iw_rybka, owocnej rehabilitacji :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 sie 2010, 14:38

moja z tych małych, nosi rozmiar 68
nasze obie z tych krotkich :ico_oczko: Kiara nosi rozmiar 68 (bluzki) i 74 (spodnie). A ostatnio sie zbuntowala i od kilku dni nie chce jesc obiadkow... jedynie cycusia nie odmowi...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 sie 2010, 14:58

Inia- fajnie, że jesteś, no i Wika rzeczywiście z tego co piszesz jak w zegarku , u nas ze spaniem różnie, zazwyczaj drzemka 30-45min koło 9-10 i dłuższe z 1,5h-2h koło 14-15

Tosia tak była przejęta tymi dniami adaptacyjnymi w przedszkolu, że po powrocie padła i śpi :-D a i udało mi się Adasia położyć na jego drzemkę, więc miałam czas dokończyć zupkę a teraz czas dla siebie. Zrobiłam ziemniaczanke dla Adasia taką "czystą" a dla nas z cebulka, kiełbaską i śmietaną, zobaczymy czy mu posmakuje :)

Powinnam się zabrać za prasowanie bo czeka na mnie fura ale mi się nie chce, M poszedł do pracy więc sobie może coś poczytam:)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 sie 2010, 15:00

Mam nadzieję, że to dobra decyzja
skoro tak czulas, to decyzja na pewno prawidlowa :ico_oczko: i trzymam kciuki za nowa prace meza, fajnie, ze juz cos znalazl
16 września mam wizytę u lekarza i jak będzie wszystko ok, to działamy
czyli jednak :-) no to powodzenia, ale mam nadzieje, ze zostaniesz na naszym watku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 sie 2010, 15:12

Alem se poczytała Adaś właśnie postanowił wstać :ico_placzek:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 sie 2010, 15:44

Jednak zrezygnowałam z tej pracy
odpoczywaj poki mozesz :-)
Już raczkuje z prędkością rakiety i pęknie jej już idzie stawanie przy meblach, nawet pierwsze kroczki zaliczyła
:ico_brawa_01: dla Wiki :-D
tak piszecie, że macie dużo ubranek
ja wlsaciwie nic malej nie kupilam :ico_oczko:
jak będzie wszystko ok, to działamy
powodzenia :ico_oczko:
A ostatnio sie zbuntowala i od kilku dni nie chce jesc obiadkow... jedynie cycusia nie odmowi...
moze zabki? moja juz kompletnie od 3 dni bez cycka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 sie 2010, 16:13

Jednak zrezygnowałam z tej pracy, tak więc póki co zostaję na wychowawczym
jeśli chcesz mieć kolejnego dzidziusia w najbliższym czasie to chyba rzeczywiście lepsze rozwiązanie....
Wikusia była z babcią, spisała się na medal
brawa dla córci i babci :-D
uż raczkuje z prędkością rakiety i pęknie jej już idzie stawanie przy meblach, nawet pierwsze kroczki zaliczyła :-) Ach, dumna z niej jestem, mimo, że nie robi jeszcze papapa, ani nie podaje zabawek i przestała też gadać :ico_oczko:
no to wielkie gratulacje. Zdolna córcia to i mamusia dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Za to mamy mały sukces :-D Wikusia przestała się domagać jedzenia w nocy :ico_haha_01: Cieszę się z tego jak głupia :ico_oczko:
super :ico_haha_02: u nas niestety nadal jedzonko nad ranem tak między 4 a 6 w zależności o której wstaje mały urwis....
pogratulować konsekwencji, na pewno po jakimś czasie będziecie zadowoleni, że postawiliście na swoim
dzięki, mam nadzieję, że tak będzie. Wczorajszy wieczór z tych gorszych, znowu ryk przez 20 minut :ico_olaboga:
A ostatnio sie zbuntowala i od kilku dni nie chce jesc obiadkow... jedynie cycusia nie odmowi...
może jest tak jak pisze dorotaczekolada, że kolejne zęby idą :ico_noniewiem:
Tosia tak była przejęta tymi dniami adaptacyjnymi w przedszkolu, że po powrocie padła i śpi
super, wyszalała się :-)
Alem se poczytała Adaś właśnie postanowił wstać :ico_placzek:
ehh czasem tak bywa, człowiek się cieszy że ma chwilkę dla siebie, a tu zaraz koniec spania.....

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 sie 2010, 17:33

moze zabki?
chyby w koncu gorne jedynki jej ida, juz dlugo wampirkiem nie zostanie :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 sie 2010, 17:51

inia1985 napisał/a:
Za to mamy mały sukces Wikusia przestała się domagać jedzenia w nocy Cieszę się z tego jak głupia
super u nas niestety nadal jedzonko nad ranem tak między 4 a 6 w zależności o której wstaje mały urwis....
tez gratuluje..u nas nocki dziwne. mala czasem tylko 2 lyki wezmie i zasnie. albo smok jej wypada is ie wierci. dzis chyba z 8 razy wstawalam :ico_olaboga: pewnie inaczej by bylo gdyby miala swoj pokoj ale tak to ja wszystko slysze :ico_noniewiem:
ehh czasem tak bywa, człowiek się cieszy że ma chwilkę dla siebie, a tu zaraz koniec spania.....
ja nie narzekam. ja moge czytac i inne rzeczy robic nawet jak mala nie spi. daje jej zabawki do lozeczka,gadam czasem do niej i mam spokoj :ico_oczko:
chyby w koncu gorne jedynki jej ida, juz dlugo wampirkiem nie zostanie
stąd to marudzenie pewnie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość