Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 wrz 2008, 19:48

No ten żłobek to lepiej moje dziecko przeszło niż ja. Teraz już śpi, bo dzisiaj spała w żłobku tylko godzinę. Powiem wam, że czekałam 10 min w samochodzie przed żłobkiem, bo akurat obiad dawali i nie chcialam jej odrywać. Wchodzę, dzieci odbierane przytulają się do mam i tak wiszą na nich, to się spodziewam też czegoś takiego, a moje dziecko wyniesione przez panią i mnie nie widzi. Ogląda wszystko w koło, a mnie nie widzi. W końcu pani mnie się pyta: pani jest mamą? :ico_puknij: Ja, że tak. Dopiero jak zaczęłam mówić i pani mówi Amelką zobacz mama, skupiła się na mnie i rączki do mnie. Nawet się specjalnie nie tuliła. Pani pochwaliła, że aniołek i że nawet łezki nie uroniła, grzeczna i kochana i w ogóle super. Ale nie chciała spać po śniadaniu, tylko jak reszta dzieci. Usnęła bez smoczka, co mnie zszokowało. Pospała godzinę, dali smoka i poleżala chwilę i musieli ją zabrać do zabawy. Oczywiście problem z jedzeniem, bo nie chciała. Trochę zjadła pomidorówki, a sosikiem pluła i nic, tak więc niedojedzone dziecko. Ale wyszłam z nią ze żłobka, szcześłiwa, jak zobaczyła mój sachód to mało sobie nóżek nie połamała. A w domu chętniej chodziła niż raczkowała i nauczyła się nowego słowa: bach. Czyli na dzień dzisiejszy jest ok., ale jeszcze nie zapeszam.
Tak więc na razie plus, ale jak mi powiedziała pani kierownik, tak będzie dopóki nie załapie, że jest odwożona do żłobka i wówczas się zacznie. Tak więc poczekam. W sumie to moje dziecko dzielniejsze ode mnie.
Dzięki dziewczyny, że mnie wysłuchujecie, a raczej wyczytujecie.
Jak będziecie się umawiać na Bielanach, dajcie znac, to podjadę, ale pewnie beż Ami. Oczywiście, o ile nie będę pracować lub nie będę na uczelni.
A Patryczek, o taka noc, to współczuję, ale raz na jakiś czas może sie zdarzyć.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

16 wrz 2008, 20:05

Yvone a widzisz Anelka jednach zuch dziewczyna:)
Karolina podziwiam ze dajesz sobie rade z parka moj mnie dzisiaj wykancza ile wlezie... przez to ze taki ponury dzien musialam mu dac sie dzemnac po poludniu i mam za swoje ... nawet nie mysli o spaniu... bylismy dzisiaj w centrum na zakupach bo tak jak pisalam zimno jak by snieg mial spasc a moj syn w powycinanych butkach i lekkiej wiatrówce ... nalazilam sie jak dzika a specjalnego wyboru na tym moim zadupiu nie ma ale kupilam buty i kurtke ... mam nadzieje ze mi sie nie przeziebi przez to dzisiejsze chodzenie po miescie...
jutro zjezdza Rysiek bedzie do niedzieli wiec troche odzyje...

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

16 wrz 2008, 20:34

Yvone super, że Amelka tak dobrze zniosła pierwszy dzień w żłobku. Mojej siostry córka wczoraj też nic nie jadła a dzisiaj już podobno jadła wszystko. Także może Amelka jutro też zacznie jeść :-)

Patrykowi katar nic nie przechodzi, a właściwie bardziej mu leci z nosa niż kilka dni temu :ico_placzek: Do kitu :ico_placzek: Tylko żeby mu na oskrzela nie poszło :ico_placzek:

Janiolek nic nie dostałam na maila, wyślij jeszcze raz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 20:55

a ja mam info ze wysłali. Tylko wiadomosc przychodzi od Maybelline, ne ode mnie.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

16 wrz 2008, 21:13

Janiolek sprawdziłam nic nie ma :cry:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 21:27

sylwia77, to sprawdz jutro, czy pojutrze moze oni maja jakies opoznienia.

[ Dodano: 2008-09-16, 21:58 ]
Mam jeszcze takie pytanko: Wczesniej myslałam, ze jest więcej dzieci, które żyją bez smoczka-uspokajacza, ale do tej pory poznałam osobiście tylko dwoje : Lenkę i Natalkę córkę naszej niedoszłej niani. A jak wasze maluchy? Są wśród nich takie, które nie chciały smoka od początku??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 wrz 2008, 21:59

Hej Dziewczyny!!!

Ania ja bylam na stazu i powiem Ci ze jakbym tylko musiala to bym siedziala w domu z Nel.Nalezy przedstaweic tylko l4 i wszytsko.Tylko ja bylam z urzedu pracy a Ty???

Yvone a widzisz jaka dzielna jest Ami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zobaczysz ze wszyscy sie do tego przyzwyczaicie!!!

Sylwia biedny Patryczek!!!Mam nadzieje ze szybciutko mu przejdzie!!!

Anita ja dzis pzrze to ze lalo caly dzien nie moglam nawet na moment wyjsc z Nel na spacer.Myslalam ze z nia oszaleje i nagle wymyslilam spacer po korytarzu :-D .Nelcia w wozek i na spacerek na pietro nize3j :-D

Aga takie dzieci ktore chca mierzyc ciuchy to skarby.Moja Nel musi miec tone przedmiotow zeby odciagnac jej uwage od przymierzaniua czegokolwiek!!!

Karolina na prawde podziwiam Cie za opieke nad dwoma szkrabami!!!

Janiolku no niezle sie dzieje w tym sosnowcu!!!

A ja dzis dola ciag dalszy!!!Nie mamy mieszkania,nasza agentka sie rozchorowala,dzwonilam do 30 innych i nic nie maja i ogolnie nonono blada.Nawet zakupy mi nie pomogly.Jutro przyjedzie Adas wiec pewnie mi przejdzie.

[ Dodano: 2008-09-16, 22:00 ]
Nel jest bezsmoczkowa :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 22:13

Janiolku no niezle sie dzieje w tym sosnowcu!!!
czasem sie dzieje :-) nawet znam paru, ale akurat dla dziewczyn sa OK, a jednego nawet bardzo lubie, ale on nie walnalby cegłówką, on jest raczej filozofem :ico_oczko: pamietam jak przezywał dzien przed wynikami matur, a potem dostał sie z 10 miejsca na farmacje.
Niemniej całe szczęście, że Adamowi nic się nie stało i to jest najważniejsza. A tak BTW co on robi, ze go na zagłębie przywiało??
Nel jest bezsmoczkowa
No proszę! to już troje (jak was osobiscie poznam :ico_oczko: )
Mój znajomy cały czas myśli, że Lenka ma na imie Nela :-D ale do mnie niektórzy mówili Ania, a wynikało to stad, że zawsze wołano mnie po nazwisku, potem ktoś niedosłyszał i tak z Aniołka stawałam się Ania

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 wrz 2008, 22:23

Moj mąż Aniu :-D -Janiołku jest przedstawicielem farmacutycznym weterynaryjnym i jego region to malopolska i slask.
Najwaznie3jsze ze mu nic sie nie stalo bo bym zabila gnoja.A samochod slozbowy wiec nie nalezy sie tym w ogole martwic.
Takie rzezcy dzieja sie wszedzie i nie ty6lko w Sosnowcu :-D !

Lena Nela co za roznica :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 22:25

Lena Nela co za roznica
Kiedyś sie smiałam, że jakby wedle przewidywan tesciowej były bliźniaki to byłaby Lena i Nela właśnie :ico_oczko:
A inny znajomy mówi Pollena 2007 :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości