Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

27 cze 2007, 09:41

witajcie! jak mnie dlugo nie bylo,brakuje czasu na tiktakowanie. Zuzia co prawda przesypia cale noce od 20.00 do 6-7 rano ale za to w ciagu dnia wiecej nie spi jak spi,lacznie max 4 godz przesypia,wymeczy mnie czasem niemilossiernie,do tego chyba zaczyna zabkowac, gryzie wszystko slini sie, denerwuje sie ,co chwile poplakuje,jednym slowem-zeby atakuja :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 cze 2007, 09:55

odstawiliśmy juz leki. Kupki nadal nieciekawe, ale widac poprawę. Przynajmniej nie są juz tylko zielone, czasem prześwituje w nich żółty kolor. W piątek idziemy na szczepienie i będzie ważenie. Mam nadzieję , że nie będzie tak najgorzej. Nie widać po niej, żeby schudła i jest cały czas pogodna.

Dziewczyny a jak u Was z chrzcinami? Macie juz za sobą, czy jeszcze nie?
My jak wszytsko dobrze pójdzie to chcemy chrzcić małą na początku sierpnia. Tylko musimy jeszcze znaleźć chrzestnego.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 cze 2007, 10:04

cześć kochane, wiem że tu pustki straszne
brak czasu i problemy
mysmy wczoraj byli na szczepieniu, Krzyś waży już 6,5 kg i ma 60 cm, mam dużego chłopa, też jest marudny, często płacze, nie chce sam byc nawet na chwile, urwanie głowy.
Wczesniej przesypiał całe noce, a ostatnio zaczął się cos budzić, nie wiem czemu :ico_placzek:

co do chrztu też bym chciala w sierpniu, ale nie wiem co z tego wyjdzie bo się troche pokomlikowało

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 cze 2007, 10:42

urmajo, to super ze odstawiliście leki i jest lepiej :ico_brawa_01:
__DOMI__, brawa dla Krzysia duży chłopiec z niego
co do chrzcin to całe szczęscie ale my mamy juz za soba uf.... :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 cze 2007, 11:26

gozdzik Juleczka śliczna dziewczynka. Zazdroszczę Wam trochę, że chrzciny już macie z głowy. Nade mną cały czas widmo imprezki.
_DOMI_ :ico_brawa_01: dla Krzysia za wagę i wzrost.
Majeczka tez nie należy do spokojnych dzieci, które leżą sobie w łóżeczku i gaworzą do siebie. Zdecydowanie woli jak ktoś z nią przebywa i się nia zajmuje. W dzień śpi bardzo mało. Nawet na spacerkach juz nie śpi. W nocy ze spaniem różnie , najczęsciej budzi sie dwa razy na jedzonko: ok 1 i ok 4-5.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 cze 2007, 11:34

Dziekuje w imieniu Juleczki :-D
ja też sie ciesze ze zdecydowałam sie tak wcześnie zrobić chrzciny mielismy w lany poniedziałek byr...jak sobie pomysle nad przygotowaniami do imprezy

Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 cze 2007, 11:46

my tez chcielismy robic chrzciny w święta,ale mamy problem z chrzestnym.Potem mieliśmy remont i tak cały czas imprezka sie odwleka. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 cze 2007, 11:58

niestety czasem tak bywa hihi ale co sie odwlecze to nie uciecze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 cze 2007, 11:03

Aniaaa a robiłaś może badania na posiew moczu? Moja Majeczka też miała zielone kupy ze śluzem i okazało sie ,że ma infekcje dróg moczowych. Potem jeszcze wyhodowali gronkowca w kale, ale na szczęście jesteśmy juz po leczeniu. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dziś spróbuje zapolować na mocz. Kontrolny posiew po leczeniu.

A co do jedzenia to Maja je tak co 2,5-3 godziny, w nocy troche rzadziej, ale nie mam pojęcia ile bo jest na piersi. :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 cze 2007, 12:02

ja też ci radze zrobić badania moczu nie zaszkodzi a moze pomóc
moja Juleczka je tak co 2godz. a nawet i częsciej :ico_noniewiem: a ilosciowo jak to wychodzi to nie wiem bo je z cycusia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość