Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 22:43

Ragazza555 pisze:1000zł :ico_szoking: wiec zaszczyk gotowki mam :-D

no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla teściów

Ragazza555 pisze:a jaki zapas pampersów macie bo ja kiedys kupiłam w realu na promocji 98szt pampersów roz 2 (3-6kg) za 40zł i teraz tez jest ta promocja wiec sie zastanawiam ile jeszcze dokupic paczek bo normalnie taka paczka kosztuje ok 60zł? robiłyście jakieś zapasy :-)

śmiało kupuj
dziecko małe to co się napije mleka to zrobi kupę lub się z sika i bardzo , bardzo dużo pampersów idzie na początku :-)
ja mam tylko 1 paczę , ale tu pampersy mam tanie chyba 20kr za paczkę ten najmniejszy rozmiar

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

31 sty 2009, 23:03

Ragazza dziewczynka bedzie miec na imie Lenka :-D

jezli chodzi o laktator to ja na pewno kupie, tylko zastanawiam sie jaki - czy elektroniczny czy reczny. bo roznica w cenie jest masakralna.
dzis widzialam z aventu za 550 :ico_olaboga: sa tez takie za 250, no a reczny to juz za 80 mzna kupic. tylko ze czlowiek nie przewidzi teraz czybedzie mial duzo pokarmu czy nie i czy bedzie trzeba odciagac czesto,bo jak czesto to przyda sie bardziej elektroniczny, a jak z dskoku to tylko reczny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 sty 2009, 23:05

manenka pisze:mam tanie chyba 20kr za paczkę ten najmniejszy rozmiar

w Polsce to na wszystkim zdzierają

wyśle P w poniedziałek do reala niech zrobi zapasy pampków :-D

ja już uciekam ide sie wykąpać i do łóżeczka bo cos mne już oczy od kompa bolą tak więc do sklikania niedługo i miłego wieczoru ci życzę

[ Dodano: 2009-01-31, 23:08 ]
jedwabna pisze:zastanawiam sie jaki - czy elektroniczny czy reczny

jedwabna pisze:czlowiek nie przewidzi teraz czybedzie mial duzo pokarmu czy nie i czy bedzie trzeba odciagac czesto,bo jak czesto to przyda sie bardziej elektroniczny, a jak z dskoku to tylko reczny


właśnie o to mi chodzi, podobnie "gdybamy" :-D

[ Dodano: 2009-01-31, 23:09 ]
jedwabna pisze:Ragazza dziewczynka bedzie miec na imie Lenka

ładnie też sie zastanawiałam nad tym imieniem

dobra uciekam już bo oczy to mnie już strasznie bolą

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sty 2009, 23:10

jedwabna pisze:dziewczynka bedzie miec na imie Lenka :-D

:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ślicznie
mam sentyment do tego imienia bo babcia na mnie zamiast mówić Marlena mówi Lenka :-D

jedwabna, no musisz sama zadecydować
mój kosztował około 150zł na alegro
ale mleko bardzo szybko odciąga
jak widziałam jak dziś siostra nim ociąga mleko to ekspresem je ściągnęła
no ale jak ci się nie chce pompować ręka to elektryczny kup i szukaj cichego
w 1 ciąży sistra miał elektroniczny to robily tyle hałasu , ze szok i się popsuł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ragazza555 pisze:wyśle P w poniedziałek do reala niech zrobi zapasy pampków :-D

no spoko niech kupuje, bo na początku tych pamperów idzie najwięcej :-)
dbranoc

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

01 lut 2009, 11:42

witam z rana. :-D
ja juz po sniadanku, maz pojechal na gielde a ja ide pod prycho.
wczoraj zamarynowalam udka i wlozylam do lodowki na noc takze dzis tylko wstawie je do piekarnika i obiadek bedzie gotowy.
Beatris a czemu jeszcze sie nie zameldowalas??zawsze jestes rannym ptaszkiem i jestes tu pierwsza a tu co??????

Ragazza555 pisze:wyśle P w poniedziałek do reala niech zrobi zapasy pampków

chmmm moze i my kupimy..
Ragazza555 pisze:właśnie o to mi chodzi, podobnie "gdybamy"

jak sie zdecydujesz to daj znac jaki wybralas
manenka pisze:mój kosztował około 150zł na alegro

taniutki, no ale reczny

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 lut 2009, 12:50

jedwabna pisze:jaki mialas przy Oli?

miałam ręczny laktator firmy medela, mam go zresztą gdzieś. ale nie był za bardzo potrzebny, jak ma sie nawał to lepiej nie odciągać bo im więcej ściągniesz tym więcej piersi produkują, ściągałam tylko do odczucia ulg, żeby takie guzki które sie robią w nawale porozmasowywaći i najlepiej ściągało mi się ręką w trakcie ciepłego prysznica lub kąpieli.

jedwabna pisze:a myslalam ze to komoda na ciuszki dla dzidzi

taka to kupiłam we wrześniu :ico_haha_01:

manenka pisze:jak będziesz chciała zostawić na chwilę gdzieś dziecko mężowi to musisz odciągnąć sobie mleko

u mnie był może dlatego mało wykorzystywany że ola za nic nie chciała butelki, nie było sposobu - cuda robiliśmy żeby załapała ale nie chciała. byłam więc do niej bardzo uwiązana i nie mogłam sobie nigdzie wyjść na dłużej.

jedwabna pisze:Beatris a czemu jeszcze sie nie zameldowalas??

dzięki za pamięć ale my jeszcze polegujemy, kręcimy się miedzy wyrkiem a kuchnią. po obiedzie chcemy sobie na kawe jechać i jakieś ciastko bo to moje ostatnie dni wolne i że moge połasuchować więc chce wykorzystać. zaczynam sie troszke już denerwować zbliżającym się wydarzeniem, a jednoczesnie nie mogę się doczekać :-)

jedwabna to super że z sąsiadką będziecie miały maluchy w tym samym wieku, będzie z kim na spacerki chodzić :ico_brawa_01: a imię super, mi sie lena bardzo podoba i fajnie by do naszego nazwiska pasowało bo też na l...no ale mężowi sie nie podobało... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 lut 2009, 14:09

hej hej Lutóweczki :-D

wpadłam do Was uprzejmie przypomnieć - gdybyście jakimś cudem zapomniały :-D - że zaczął się luty :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie mogę się juz doczekać Waszych maleństw :ico_sorki: czekamy na Was i Maluszki na wątku noworodkowym :-)

a podrzucicie Waszą listę z nickami i przewidywanymi terminami porodów?? :ico_sorki: bardzo bym chciała taką mieć :ico_sorki: o ile to nie problem oczywiście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

01 lut 2009, 14:37

Ragazza gdzie jest ta promocja na pamperesy bo wlasnie przegladam gazetke promocyjna z Reala na luty i tam sa tylko happy 60 szt za 28 zl. gdzie ty masz te 98 szt za 40?? tez bym sobie zrobila zapas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 lut 2009, 14:54

witam :-D

my dopiero po śniadanku :-D
zaraz idziemy na górę na kawę :-D
wczoraj siostra wróciła o 3.30 :-D :ico_brawa_01: ładnie pobalowali
no a my zanim wysłuchaliśmy opowieści to o 4.30 dopiero w łóżku byliśmy :-)

jedwabna pisze:wczoraj zamarynowalam udka i wlozylam do lodowki na noc takze dzis tylko wstawie je do piekarnika i obiadek bedzie gotowy.

no to obiadek pycha :ico_haha_02:

Beatris60 pisze:u mnie był może dlatego mało wykorzystywany że ola za nic nie chciała butelki, nie było sposobu - cuda robiliśmy żeby załapała ale nie chciała. byłam więc do niej bardzo uwiązana i nie mogłam sobie nigdzie wyjść na dłużej.

kurcze szkoda co??

Beatris60 pisze:my jeszcze polegujemy, kręcimy się miedzy wyrkiem a kuchnią. po obiedzie chcemy sobie na kawe jechać i jakieś ciastko bo to moje ostatnie dni wolne i że moge połasuchować więc chce wykorzystać

no i bardzo dobrze :-D

ananke, tak wiemy , że już luty :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

01 lut 2009, 16:07

jedwabna pisze:Ragazza gdzie jest ta promocja na pamperesy


w realu, ja widziałam reklamę w telewizji i mam nadzieje że jeszcze są, a jak nie to poczekam oni co jakiś czas taką promocję robią bo już pare razy była

jedwabna pisze:jak sie zdecydujesz to daj znac jaki wybralas


zastanawiam się nad którymś z tych
http://www.allegro.pl/item535135764_lak ... atisy.html

w nim mogłabym sobie butelkę podpinać bo kupiłam z nuka

http://www.allegro.pl/item541387481_lak ... ktric.html

tylko jeszcze się zapytam w poniedziałek koleżanki bo z tego co pamiętam to ona miała medele tylko nie wiem czy ten model

[ Dodano: 2009-02-01, 16:14 ]
ananke pisze:a podrzucicie Waszą listę z nickami i przewidywanymi terminami porodów?? bardzo bym chciała taką mieć o ile to nie problem oczywiście


4 LUTY Beatris60 czeka na synka
8 LUTY jedwabna czeka na synka
15 LUTY manenka czeka na synka Michaela
21 LUTY Ragazza555 czeka na córeczkę Emilkę
28 LUTY niktusia czeka na synka

mam nadzieje ze dobrze wpisałam jak nie to dziewczynki poprawiajcie mnie
a i nie wiem imion dla waszych chłopaczków poza Michaelem :-)

Z tego wychodzi że moja lalunia będzie jedyną lutówką tak to sami chłopcy :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość