Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 lip 2009, 23:35

Pruedence, oby do przodu. Dzidzia bedzie niedlugo w twoich roczkasz sama wiesz. Nosek do gory i juz tylko troszke !!!
wisienka24, oby tylko pil jak powiedzialas. Pewnie za kilka dni bedzie smigal.
martuunia1, powiedz nam ktory kostjum wybralas ciekawa jestem co najlepiej na tobie wyglada no i najlepsza by byla fotka. :ico_oczko:
Ja wlasnie wrocilam ze spaceru i chyba przesadzilam albo zosiak cos nie tak bo wyla przeokropnie ale teraz padla sobie i spi od 2:30 juz godzinke ciekawe kiedy sie obudzi bo mamy plan okolo 17 isc nad rzeke aby dzieci sie wyzyly.
milej nocki paaaaaaaaaaa :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-22, 23:37 ]
o zapomnialam podobno zosiak zawsze wyglada duza na zdjeciach a tak naprawde jest kruszynka, ciekawe jak mam wam to pokazac. W piatek podjade namierzenie i wazenie i wam podam jaka mala jest.

[ Dodano: 2009-07-23, 05:39 ]
rewelka ja ide lulu, wy wstajecie :ico_oczko:
Mezus dowiedzial sie o super miejscu z lodami, jadlam sernik z malinami swierzymi, nawet nawet.
Zosiak dalej dogadza a ja chce isc lulu. Oby spala jak ostatniej nocki, to sie wyspie.
Ostatnio to goraco bardzo mnie meczy i chce mi sie spac cale czas. Oby mi to przeszlo!!
Bo ja mam dzemki jak Zosiak wciagu dnia i nadal jestem zmeczona. :ico_placzek:
Milego dzionka !!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 lip 2009, 08:50

Bo ja mam dzemki jak Zosiak wciagu dnia i nadal jestem zmeczona. :ico_placzek:
Milego dzionka !!!
Kasiu, a moze Ty jestes :ico_ciezarowka: ? :ico_oczko:

Kurde, dziewczyny, ja juz nie wiem co robic z Malym. :ico_placzek: Caly czas ma goraczke ok 38,5-39 stopni. :ico_chory: meczy sie strasznie, a teraz zwymiotowal i zwrocil wszystkieleki jakie dostal. Meczy sie biedaczek a ja nie wiem co robic. Moze isc do innego lekarza?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 lip 2009, 12:37

wisienko ja bym probowala do lekarza bo jak wymiotuje to niedobrze, a zawsze bedziesz spokojniejsza :ico_oczko:

kasiu nie przejmuj sie ze zosiak malutki, amelka na zdjeciach wyglada tez na wielka, jest taka akurat mi sie wydaje, a mierzenie, amelka urosla mi centymetr i ma 90 cm a wazy od wiekow 15 kg :ico_oczko:

prudence trzeba cie chyba troche ochrzanic, przy twojej wadze to ty sie nie masz co martwic :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ja nadal mam dobre 10 kg po ciazy z amelka a jak mi sie uda :ico_ciezarowka: to tez przytyje nawet nie chce wiedziec ile :ico_placzek:
ale potem tez sie biore za siebie, poza tym moj maz mnie kocha a Ciebie twoj tak samo wiec co sie martwic, mysl zeby dzidzius byl zdrowy a ty ciesz sie z brzuszka :-D a waga sie nie martw, zobaczysz jak ci dwojka da popalic to zrucisz nawet nie bedizesz wiedziala kiedy, poza tym tu na forum to same laseczki, martusia kostiumy wszystkie ladne, zreszta ladnemu we wszytskim ladnie wiec ktory wybierzesz bedziesz wygladac napewno bosko :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-23, 12:38 ]
dziewczyny co to z tymi zebami ja tam kiedys czytalam ze dzieciom do piatek idzie, a ja tu czytam o szostkach????? ja juz mam troche dosc tego zabkowania, amelce przebila jedna piatka, druga juz widac na dole, ale gorna idzie troche krzywo, blisko policzka, ale poczekamy az wyjdzie cala :ico_noniewiem:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

23 lip 2009, 13:16

Aleście popisały.
Pruedence, nie denerwuj się, będzie dwójka, to zrzucisz wszystko, a po za tym brzuszki są śliczne. Co do remontów, to ja Ciebie rozumiem. Ja mojego M zmusiłam wręcz do tego, by płytki kładł kto inny niż on, ale resztę uparł się robić sam i cienko to widzę.
Co do samego remontu, to zapeszyłam. Dzisiaj dzwonił mój brat, że nie przyjedzie, bo dziecko mu się rozchorowało i w nocy nie spał, a jednak do Wrocka ma kawałek na dojazd. Tak więc nie wiem, dzisiaj nie skończy łazienki.
Jeśli chodzi o przeprowadzkę, to ja myślałam, że uda się wprowadzić na początku września, ale niestety już się nam przesunęło na koniec września. Ale najważniejsze, żeby była kuchnia, łazienka, podłogi i wymalowane i można mieszkać, a to mieszkanie musi iść do wynajmu i też jak najszybciej.
Dzisiaj też mieliśmy mieć już lodówkę taką side by side i niestety przywieźli, ale porysowaną i z uszkodzonym opakowaniem. Oczywiście nie przyjęliśmy i będziemy czekać na kolejną. :ico_zly:
Wisieńko, bardzo mi szkoda Szymka. Biedaczek. Trzymam kciuki i czekam na wieści.
Karolinko wyglądaliście świetnie. Amelka panienka jak malowanie. Wakacji zazdroszczę, ale tak pozytywnie.
Zosia naprawdę nie wygląda na kruszynkę. Ale czasem zdjęcia mylą. Moja Amelka też nie wygląda, a w rzeczywistości krasnal (84 cm wzrostu i 10.700 kg).
Martuuniu wszystkie kostiumy piękne. Powiedz, który wybrałaś.
Amelka dzisiaj mnie zaskoczyła. Bawiła się samochodzikiem i kolega- właściciel samochodu - wyrwał jej go i uciekł. Najpierw popłakała się, a potem: prosie Kornelku oddaj Amelce samochodzyk. Prosię daj. Amelka bardzo prosi i w końcu po tym proszę jego mama dała jej ten samochodzik, ale wyglądało to przekomicznie. Jeszcze tylko problem z dziękuję. Jeśli chodzi o języki to jedyny w jakim mówi to polski. Nawet jeśli ogląda Messy i zadaję jej pytanie po angielsku, to odpowiada po polsku.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 lip 2009, 13:59

Hej hej moje Kochane!!!

Ale UPAŁ :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nelinka dzis już 4 raz w wannie w chłodnej wodzie, zabawa po pachy :ico_brawa_01: Chciałam iść na basen ale za dużo stopni w słoneczku i boję się udaru... :ico_noniewiem:
Kostiumu jeszcze nie wybrałam bo nie mam kiedy do sklepu pojechać, a z Nelka w takie upały nie chce mi się ruszać...Ale za to dziś umówiłam się z koleżnaką na wieczorne piwko na rynku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odpoczniemy od dzieci...Jutro znowu jedziemy do mojej mamy bo jak nigdzie indziej tam odpoczywamy...
Ula biedny Szymuś, jak bedzie wymiotował to lepiej do lekarza bo przy takich upałach to moment i odwodnione dziecko. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :ico_sorki:
Karolina już się nie moge doczekać jak bedziesz :ico_ciezarowka: ja też bym chciała, ale poczekamy rok jeszcze bo nie chcę przeżywać tych problemów, które miałam przy obronie licencjatu jak byłam z nelką w ciązy. Za dużo stresu i potem walka o utrzymanie ciąży...więc wolimy poczekać i na spokojnie :ico_ciezarowka: :-D
Yvone szkoda że remont sie przedłuży...a z tą lodówką to super się zachwaliście, ja też bym nie przyjeła...Amelka jaka asertywna i delikatna przy tym, super :ico_brawa_01:
Kasia3 a Ty tak zawsze senna jesteś? czy to ostatnio??może faktycznie :ico_ciezarowka: :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 lip 2009, 14:10

Witam:)
Preudenc kochana wstaw zdjecie to ocenimy ale tak jak dziewczyny uwzam ze na pewno wygladasz bosko ja pamietam ze tez mialam takie kompleksy i to na poczatku jak jeszcze wygladalam super to takie fochy ciazowe :ico_oczko: a co do kompa to można sie wk...
Karolina tez trzymam kciuki ale Turcja nie ma dobrego klimatu na :ico_ciezarowka: ja tam tez robilam dziecko i nie wyszło :ico_oczko: zdjecia super az sie rozmarzylam a Amelka sliczna ten jej wieczny usmiech... napisz cos wiecej jak tam czas spedziliscie...
Wisienko ja bym poszla do innego lek. bo mialam to samo ostatnio z Kacperem moj mlody zle znosi infekcje gardlowe i bez antybiotyku to wlasnie tak goraczkuje i sam ich nie zwalcza polecam Ceclor.
Kasia piekne widoki na lodowcu wstaw cos jeszcze a co do tego ze Zosia drobna to co w tym zlego taka uroda i tyle... rzeczywiscie dziwnie ze jak my spimy to ty masz dzien... powodzenia w wysypianiu ja mysle ze to przez upaly u nas tez duszno i ja tez chodze leniwa i snieta.
Yvon powodzenia z mieszkaniem a Amelki mowa zadziwia bo Kacper tak skladac zdania to bedzie chyba za 1/2 roku. A jak kombinuje aby osiagnac swoj cel :ico_szoking:
Martunia nasze dzieci rzeczywiscie podobne Kacper tez zasuwa w gumiakach moze to rzecz w tym ze latwo założyć najczesciej lewy na prawy... juz mu schowalam ostatnio bo bylo mi go szkoda ze mu sie nogi poodparzają co do kostiumow fakt ladnemy we wszystkim ladnie mysze powiedziec ze ladne modele wybralas ja mym wybierala miedzi 1 a 2.
My siedzimy w domku Kacper zachwycony ze tata w domu ale tez dokazuje przy mnie nie jest taki niedobry... dalej czekamy na tel. poskladalismy oferty i czekamy a to czekanie jest najgorsze... pogoda dziwna bo cieplo ale pochmurno i pewnie znowy jak Kacper sie wyspi i bedziemy mogli grzes wyjsc to bedzie padac a chcialam pojechac na basen.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 lip 2009, 20:20

wisienka24, powiedz jak lekarz zaregowan na te informacje.
SZkoda mi maluszk tak sie meczyc !!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: od nas dla chorowitka !!!
Wydaje mi sie, ze nie jestem w ciazy, bardzo uwazamy, bo raczej u nas koniec z dziecmi. Ja nie znosze byc w ciazy, a przy 12 -latce i 2-latku, to by bylo zlekka ciezko !!!
Raczej uwazam, ze to, to cieplo na mnie tak wplywa, no i fakt ze jestesmy 2000 ponad poziomem morza. Bo Kalgary polozone jest w gorach wysoko. Wiekszosc gor nie da sie na nie wejsc, nie ma szlakow i nie ma odwaznego na Niezwiadki Gryzli.
karolina-ch, amelka ma super wymiary, ja sie dowiem jutro jakie sa Zosiaka.
Ale masz super z Amelka, zosiak rowiez do obcych nie mowi dziekuje u niej jest: ti tiu
( thank you ), czasem powie ale tylko widzac usta sie ruszajace bo nic nie slychac.
Jesli chodzi o zeby to ja nie mam pojecia. Zosiak ma 4 z kazdej strony i ponad 3 miesiace walczylismy z trojkami, bo miala 1,2, 4 , a 3 nie bylo i przy nich miala goraczke 39C ale zel na dzisla pomagal. Teraz mamy przerwe, ale sama nie wiem, czy jej 3 tygoniowe rozwolnienie nie jest spowodowane 5-tkami, bo zuje palce, wiec ja nie wiem co jest grane, nawet lekarz nie ma pojecia, ale musze sie pochwalic ze dzisiaj zrobila jednego bobka, wiec moze zaczyna sie normowac. Oby !!!! :ico_olaboga:
Yvone, przeprowadzki sa przerozniaste, oby ci poszlo jak najlepiej. Nie bede pisala o najgorzsej formie jaka znam bo u ciebie jedynie przesuwa sie o kilka tygodni, wiec oby do przodu.
Zosik krzyczal Dzidzia jak zobaczyla zdjecie przy twoim poscieYvone. Lubi ze mna ogladac zdjecia i ruszajace sie ufoludki.
Ale jak odpowiada po polsku i poprawnie to znaczy ze rozumie , to barzdo duzo. :ico_brawa_01:
martuunia1, super plany, ja tez tak chce.
Wspolczuje wam tego upalu, bo w Ottawie przynajmniej wszyscy mieli klimatyzacje i jakies wytchnienie bylo, przy upalach.
79anita widoki byly super i mam wiecej zdjec, ale musze jest obrocic, bo sa pionowe, a wyskakuja jako poziome, wiec nic nie zobaczycie, ale dzisiaj cos pokombinuje i moze uda mi sie cos wstawic jeszcze.
A ja dziszejsz noc mialam okropna, bo zosiak marudzil, jak by miala zne sny, bo ja tez mialam tak i wcale sie nie wyspalam, wstalam okolo 8 rano ale o 9 poszlam spowrotem lulu i spalam jeszcze 2 godzinki, dzieki Keely bylo to mozliwe, bo sie ladnie bawily razem. Super ze jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-23, 20:52 ]
I zaraz idziecie lulu i sobie nie pogadamy, denerwuje mnie te 8 godzin roznicy z nikim nie moge pogadac. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 lip 2009, 21:38

Aniu kochana, nie wiem jak teraz wyglądasz, ale jak się widziałyśmy czyli 5.06 wygladalas bardzo ladnie, nie wiem czy to przez patrzenie na ludzi wykonczonych siedzeniem na oddziale, czy przez ciaze, ale na prawde bardzo ladnie, az mi wstyd bylo :ico_oczko:
Marus wzial mi kompa na caly dzien bo probuje dolozyc jeszcze 2 GB RAM. A ja z powodu upału upijam sie Reddsami :ico_oczko: Poszlysmy z Lenka do Marka po 16, wrocilysmy, on jeszcze musial zalatwic pare spraw i przyniosl mi piwka o ktorych marzylam (ale nie mowilam o tym )mile to :-D W sumie to hmmm nie chcialabym zapeszac, ale w tym tyg. jak mowil, ze bedzie tak wracal co jest osiagnieciem dla niego ogromnym :ico_oczko:
Lenka dzis dala popis na alejkach, ale metoda ignorowania histerii dalysmy rade :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2009, 06:08

Janiolek, super ze M sie spisuje! :ico_brawa_01:
A ja pod wieczor poszlam nad rzeczke i dzieciaki sie wybiegaly, jedynie nie pomoglo to wcale na zosiaka ona nadal zasnela za pozno.
Nie wiem jak to zmienic!! :ico_placzek:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

24 lip 2009, 14:27

Hej dziewczyny!

Ale wczoraj burza przeszła przez Wrocław. Ciemno było jak w środku nocy a wiatr wiał tak mocno, że powyrywał mi iglaki z doniczek, które mam na tarasie. Zwariowana pogoda. Dobrze ze zdążyliśmy do domu wrócić, bo rowerami jeździliśmy w parku. Ale chmura się zbliżała i szybko wróciliśmy. Jak by nas w parku złapało to bym zawału dostała.

Karolina zdjęcia super. Amelka świetne miny robi. Mi tez się marzy Turcja, ale jak przeglądałam oferty to drogo mi się wydawało. Może kiedyś …..

Ela fajnie, że remont idzie do przodu. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się skończył.

Justyna fajnie masz, że Lenka tak przybiera na wadze. Mój Patryk waży malutko, ledwo 11,5 kg.

Ania nie przejmuj się tak kilogramami. Też myślę, że przy dwójce będziesz musiała się nieźle nabiegać i szybko zgubisz.

Wisienko ja bym poszła do innego lekarza. Jak Patryk mi chorował na przełomie roku to byłam u 4 lekarzy i żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Dopiero taka starsza lekarka z wieloletnią praktyką przepisała właśnie Ceclor i dziecko już po 2 dniach czuło się świetnie.

Martunia jak będziesz we Wrocławiu to daj znać. Musimy się koniecznie spotkać.

Mi się może tez uda wstawić zdjęcia z wakacji dzisiaj lub jutro. Mój m już rozpoczął wgrywanie na fotosika. Ale to trochę trwa i skończyć nie może. Muszę go przycisnąć. My mamy 600 zdjęć, ale wybrałam tylko 60-70 żebyście zobaczyły. Dużo z Italii, z Austrii tylko kilka. My byliśmy 10 dni w Italii i 5 dni w Alpach w Austrii. Lubimy łączyć wypoczynek w górach i nad morzem.

Na następny rok planuje Chorwacje a dokładnie Istrie, bo najbliżej. Byłyście może w tamtej okolicy?

Patryk dzisiaj pierwszy raz był w prywatnym żłobku na chwilę. Mama go zaprowadziła, żeby się oswoił a Pani dyrektor 20 zł skasowała za godzinę. Nic mi wcześniej nie mówiła, że „oswajanie” się dziecka będzie płatne. Sama namawia mamy żeby dziecko przed wrześniem kilka razy przyprowadzić, ale nic nie powie, że to kosztuje.
Podobno płakał bidulek i po godzinie zadzwoniła do mojej mamy żeby go przyszła odebrać.
W następnym tygodniu znowu będziemy próbować.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość