Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 14:55

Gosia no dzięki ale mi ten brzuch wcale na mały nie wygląda, urósł ostanio coś zauważyłam :-)

a ja mam nadzieję że stracę wszystkie te kilogramy, najbardziej z ud i pupy niech znikną, i te rozstępy :ico_zly:

Justynko, oj ten Twój Kuba coś jakiś taki nieznośny się zrobił, weź no Ty go przez kolano przełóż tak być nie może, co on sobie wyobraża
Ostatnio zmieniony 26 lis 2007, 15:02 przez Renia0601, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2007, 14:58

u mnie śnieg sypie, ale przy zetknięciu z podłożem się topi i jest mokro i wstrętnie...
Ja się kilogramami nie martwię, ale ostatnio na udzie mi wylazł wstrętny purpurowy rozstęp-zniosę każde kilogramy, byle mnie już więcej nie rozrywało nigdzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 15:02

Justynko,

Ciesze sie ze wyniki w porzadku i ze z Dzidzia wszytsko OK - to najwazniejsze!!

Fintifluszka pisze:ja nie jadę oglądać oddziału... u nas jest tak, że często na porodówce nie ma miejsca i trzeba gnać gdzieś indziej, to bym musiała wszystkie porodówki w mieście oglądać :ico_noniewiem:


To ja jestem w bardziej konfortowej sytuacji, w moim szpitalu jeszcze sie nie zdazylo zeby kogos odeslali gdzie indziej, polozna powiedziala, ze maja duzo roboty, ale jakos sobie radza, w razie czego to maja zapasowa sale.... :-)

Wiesz co .... psu to mozna wybaczyc bo mlody jeszcze i glupiutki, ale ze Kuba sie Twoim stanem zdrowia nie interesuje, to juz nie jest dobrze, a bym powiedziala ze zle!! Naprawde powinnas z Nim ostro!! Za dobra jestes dla Niego!!

Renia,

Zrzucisz nawet nie bedziesz wiedziala kiedy!!

[ Dodano: 2007-11-26, 14:03 ]
Fintifluszka pisze:ale ostatnio na udzie mi wylazł wstrętny purpurowy rozstęp-zniosę każde kilogramy, byle mnie już więcej nie rozrywało nigdzie :ico_olaboga:


.... mnie odpukac jak na razie rozstepy omijaja.... zobaczymy czy tak bedzie do konca... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 lis 2007, 15:13

Witam :ico_ciezarowka: .

Madziarka pytalaś o śpiworek dowózeczka. Ja myślę że jak najbardziej sie przyda. Miałam taki przy Pawle a tez rodzony był w grudniu i tak jak mówila mariola to poxniej przydał sie na sanki.

Fintifluszka rzeczywiscie ceny pościeli sa bardzo rózne i wiesz co powiem Ci tak w tajemnicy :ico_oczko: że moja mama sprawiła taką pościel wnusi. Ja na pewno nie zaplaciłabym tyle kasy za pościel ale babcia sie uparła więc cóz było robic. A jest naprawdę śliczna i bardzo dobra gatumkowo. I moja mama kupiła ją na pewno nie dlaego żeby sie znajomym pokazac bo przeciez nie jest na neij napisane że kupione przez babcię. Po prostu bardzo jej się spodobała, a że mogła sobie pozwolic na aki wydatek to kupiła.

Co do pościeli do wózeczka to mnie sie wydaje zbędna. Będzie kombinezonik, śpiworek, albo jakiś kocyk więc chyba pościel nie jest konieczna :ico_noniewiem:

Monia ja mam to szczęście że nasza porodówka i połoznictwo są świeżutko po remoncie
, cociaż wolałabym żeby wyremontowali raczej te wszystkie jędze, które tam pracują, bo rózne opinie o nich chodzą :ico_zly:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 15:23

Kasiu,

Jak milo ze zajrzalas!!
To ladny masz prezent od Mamy! :-)

kaska28 pisze:Co do pościeli do wózeczka to mnie sie wydaje zbędna. Będzie kombinezonik, śpiworek, albo jakiś kocyk więc chyba pościel nie jest konieczna :ico_noniewiem:


No wlasnie sie nad tym zastanawiam, ale chyba masz racje, posciel do wozka raczej nie jest niezbedna!


Gosia sie nie odzywa ostatnio, chyba juz wrocila do pracy, ale w weekend tez chyba nic nie pisala....

[ Dodano: 2007-11-26, 15:05 ]
Dziewczyny,

A termometr to jaki kupujecie, albo macie juz?

Marcia,

czekamy na wiesci!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lis 2007, 16:30

mary pisze:tylko Go Teściowa rozpieściła a ja mam teraz to wszytsko naprawiać.

skądś to znam...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 lis 2007, 17:13

Ło matkooo :ico_szoking: ale czytania było.. chyba z pół h siedziałam i czytałam.

Renia, co do tego wózka to na szczęście będę miała na 4 kołach (za takim sama się rozglądałam od samego początku). O tym trójkołowcu spytałam Was tak orientacyjnie.
Co do zdjątek to rzeczywiście troszkę przytyłaś, ale tak Ci lepiej :-).
Ja sama też zawsze szczupła byłam.. w ciąży przytyłam ponad 10 kg ale u mnie tego wogóle nie widać.. ja nie wiem gdzie te kilogramy mi poszły.. bo ani w udach ich nie widzę ani na pupie :ico_noniewiem: W przód tylko rosnę :-D .. choć i tak nie wiele :ico_noniewiem:

Pogoda widzę u Was nie za ciekawa. U mnie różnie bywa.. przymrozki z rana, w dzień słońce, niekiedy mżawki bądź ulewy. Zazwyczaj kiedy deszcz to jest ciepło. Weekend był mroźny dość ale dziś już 8 na plusie i słonecznie. A śniegu to tu raczej nie zobaczę :ico_oczko: .. chociaż.. w zeszłym roku chyba padał o ile pamięć mnie nie zawodzi. Ale też straszne mgły były :ico_olaboga: to pamiętam dobrze bo samolot na Święta mi odwołali i musiałam autobusem jechać do Polski :ico_zly:

Torbę do szpitala zaczęłam już kompletować.. Dzisiaj po pracy zaszłam do sklepu i kupiłam do szpitala koszulę rozpinaną, majtki i kapcie :-D Zapomniałam o klapkach pod prysznic :ico_puknij:

Fintifluszka, Tobie to naprawdę współczuję użerania się z tym Twoim mężczyzną. Mój czasem też mnie nie potrafi zrozumieć wtedy kiedy jest mi ciężko z tą ciążą. Ale pewnie większość facetów tak ma. Może kiedy będziecie mieć już babalitka ze sobą to on zmieni swoje podejście.. oby :ico_sorki:

A co do teściów i rodziców to my niestety zdani jesteśmy tylko na siebie i swoją własną pomoc.. zarówno fizyczną jak i finansową. Odległość i przelicznik walut nie pozwalają nam na to :-| .[/code]

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

26 lis 2007, 17:13

Witajcie!
znów ledwo siedze na tym kompie tak boli - mam nadzieje ze nie bedzie tak zle z wynikami.
Byłam dzis na badaniach ale sie okazało ze panie w labolatorium maja jakąś sprzeczke z zarzadem (na pewno o kase) i wyniki bede miec dopiero jutro po 14.

musze isc lezec - boliiii!!!

Ale jak leze na lewym boku to przestaje wiec chyba takk zle nie bedzie! Spływam!

Ni edam rady Was nawet doczytac - tyle napisałyscie ze nie ma szans z tym bólem to wszystko poczytac, może jutro.

Buziaczki wszystkim pa pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 lis 2007, 17:15

Marcia,

Trzymaj sie tam bidulko!!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lis 2007, 18:37

marcia_pod, no myślmy że będzi ok

mz74, a gdzie Twoje zdjęcie gdzieś znikło.

coś madziarka się dzisiaj nie odzywa a tak zawsze była :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość