aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 cze 2008, 14:32

Hejka
Ja dzisiaj jakaś nie do życia :ico_chory:

Wczoraj miałam ostatnią dniówkę w pracy i było nawet nie źle. postawiłam dla wszystkich ciacho i co nieco procentowego, za pieniądze od kumpel mam sobie kupić coś eleganckiego i dostałam jeszcze pióro Parkera.
Ale na koniec poryczałam się bo w moim Dziel potraktowali mnie po prostu tragicznie. myślałam ze od rana coś pogadamy, ze będzie taki luźny dzionek a tu nic :ico_szoking: Jak gapiły się od rana w komputer tak do samego końca dniówki. Uwierzcie ze ani jedna nie pomogła mi przy cieście (dzieleniu, roznoszeniu), potem po południu jak poschodzili się z innych działów to nie raczyły nawet sie ruszyć żeby ponalewać do szklanek napoje.... Nic kompletnie nic...
Dobrze, ze mam taką przyjaciółkę na Sekretariacie (babka po 40-stce ale super kobieta) i pomogła mi przy wszystkim i w sumie całą dniówkę z nią spędziłam, bo sobie po prostu poszłam w południe z tego mojego biura bo szlak mnie trafiał.
Ale było minęło....
Dzisiaj z powodu tego wypitego winka jakoś dziwnie się czuję ale daję radę.
Humor kiepski bo pożarłam się z moim Z.... znów... :ico_placzek: Ja po prostu nie jestem w stanie do niego dotrzeć i wytłumaczyć mu co mnie wkurza on po prostu tego nie rozumie i to jest przykre.... Czemu my kobiety to się w lot rozumiemy? i Wszystko jest proste? :ico_noniewiem:

olala zazdroszczę ci tego wyjazdu do SPA :ico_oczko: Mnie też by sie przydała kuracja antycelulitowa :ico_olaboga: A jeśli można wiedzieć to ile kosztuje taki pobyt z tymi zabiegami?
Miłego wypoczynku :-)

Małgosiu poradzisz sobie w nocy z Maluszkami. Wiadomo, że obawy zawsze są ale to kwestia paru dni i zniknął tak jak się pojawiły.
Co do antykoncepcji - to na pewno odradzam ci zastrzyk, ja wiem co znaczy leczyć się po takim zastrzyku 1,5 roku z życiorysu wycięte. Mi służą bardzo dobrze Cerazette, ale ty chyba wspominałaś że coś ci nie leżały.
Co do antykoncepcji i wiary - to podpisuje się obiema rekami pod tym co napisała Katelajdka, jestem osobą wierzącą ale dzieci nam nikt nie wychowa.

lulu fajnie że będziesz częściej zaglądać teraz :-) I opisują tą niespodziankę od chłopaka, czekam z niecierpliwością

anilewe no co tam u Ciebie? Jak samopoczucie?? Pisaj, pisaj moja droga!!

Kajunia foteczki Milenki śliczne :ico_brawa_01:

karolas co tam miałaś nam zakomunikować nie trzymaj nas w niepewności. :ico_nienie:

ellepati fajnie spędziłyście sobie dzionek z Karolas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

14 cze 2008, 18:40

aga ale świnie z tych bab pewnie ci zazdroszczą zminy pracy na lepszą.
Co tu taka cisza?
Ja jutro mam egzamin a nic nie umiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 cze 2008, 21:04

Witam sie i ja, rzeczywiście pustki coś

Madzia trzymam kciuki

Oczy mi sie kleja poszlam spac o 4 nad ranem (przez ten excel), a o 6 juz pobudka :ico_olaboga:
ale pozaliczalam
informatyka - z tym excelem dostalam 5 :-D
prawo finansów - 4, angielski 4, socjologia i psychologia 5 :-D
a prawo cywilne dopuszczające :ico_wstydzioch: , baran jeden takie piekne oceny w indeksie "ozdobil" :ico_zly:
jutro jeszcze trzy przedmioty zaliczyc :ico_olaboga:

No i wracam ze szkoly a Fillipka ma gorączke 39 :ico_olaboga: podalam mu panadol, to teraz ma 37 :ico_placzek: ale widac zabki ida
jeszcze nigdy nie mial goraczki

Aga no naprawde jakies zlosliwcy czy co . zazdrość i już.Nie przejmuj sie...
Mam nadzieje ze humorek juz lepiej i z Z. też, trzymaj sie kochana nie poddaj sie zlym uczuciam

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 cze 2008, 00:00

Hej, hej!

AntykoncepcjaMy z mężem stosujemy prezerwatywy, jakoś po tabletkach spadała mi chęć na misiowanie:) Przestałam, karmić tak więc przy najbliższej wizycie u ginekologa będę się pytać co proponuje. Bo podczas karmienia mi odradzał, żeby dziecko nie dostało za dużo hormonów. Zapisał mi Postinor na wszelki wypadek gdyby prezerwatywa pękła. Co do kwestii antykoncepcja a kóściół to popieram katelajdkę ja wierzę w Boga a nie w kościół. Szczerze Wam powiem, że te wszytskie ceregiele jak chrzest, komunia, bierzmowanie i ślub jakoś mnie mało przekonują, ale mam to wszystko i moje dzieci też będa miały bo nie chciałabym aby były dyskryminowane w szkole, niestety nasze społeczeństwo jest jakoś mało tolerancyjne w tej kwestii, a dzieciaki potrafią być naprawdę okrutne.
aga0406 Myślę, że dziewczyny Ci poprostu zazdrościły zmiany pracy! Naszczęście to był Twój ostatni dzień, ciekawe jak będzie w nowej pracy? Trzymam kciuki!
małgorzatka Spoko poradzisz sobie z dwójką, przecież my matki polki jesteśmy najsilniejszymi babki pod słońcem. A co do spania poza domem to takiej małej kruszynce lepiej nie zmieniać oteczenia, chyba lepiej żyby mama spała u Ciebie.
lulu Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia! No i czekam na relację z tej niespodzianki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ocenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kajunia25 Piękne foteczki :ico_brawa_01:
karolas Gdzie jesteś, pisz o tych nowinach! Bo nie wytrzymam i sama napiszę !
egzaminy Trzymam kciuki żebyście wszystko pięknie pozdawały!!!!

Oczy mi się kleją. Lecę spać do jutra papapa

[ Dodano: 2008-06-15, 11:13 ]
Coś nie widzę moich suwaczków :(

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

15 cze 2008, 14:36

Hejka
Ale tu puściutko
Ja też miałam problem z wejściem na tt

Lulu
Tym liszajcem zabardzo sie nie przejmuj moja Monia też miała przyniosła chyba ze szkoły tak powiedział lekarz że to zarażliwe ale w domu nikt oprócz niej nie miał dostała maść i pięknie zeszło
No no ocenki super :ico_brawa_01:
Egzaminy
Ja również życzę wszystkim zaliczającym powodzenia i 6

Olala
Kurcze ale masz fajnie
O takim spa ja też marze a swoją drogą to fajne spotkanie by było ,mamuśki same wypoczęte i wyluzowane

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

15 cze 2008, 15:18

Lulu napewno pozliczasz reszte na 6 :-)
Ja dostałam 4 i się cieszę :-)
Spa wczoraj pusciłam totka bo stwierdziłam ze jak wygram to pojade sobie do spa i nawe 3 nie miałam :ico_placzek:
Ellepati a ja widzę twoje suwaczkai :-)

[ Dodano: 2008-06-15, 15:20 ]
Ellepati co to za nowiny od Karolas?? pierwsze co mi przyszło do głowy to ze jest w ciąży :ico_wstydzioch: Pisz bo ja nie wytrzymam z ciekawosci

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 cze 2008, 16:21

Myślę, że nie jest w ciąży :) Lepiej jak sama napisze. Powiem tylko, że ja pomagałam.
Teraz widzę suwaczki :) Widocznie coś na tt robili :);"./-L:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 cze 2008, 19:20

Hejka malutko napisałyście :ico_haha_02:

dziewczyny: dziękuję za miłe komentarze co do zdjęć.

lulu: serdeczne gratulacje za rewelacyjne oceny :ico_brawa_01:
A co z tą dopuszczającą teraz?? Poprawka :ico_chory: ?? :ico_pocieszyciel:

Małgorzatka: popieram ellepati w kwestii opieki nad dziećmi jak Twojego męża nie ma - że Twoja mama najlepiej jak by spała u Ciebie :ico_haha_01:
Moja mi dużo pomogła szczególnie na początku przy Milence gdy przez pierwszy tydzień po powrocie do domu mocno gorączkowałam :ico_noniewiem: W sumie i tak sama chciałam wszystko przy niej robić, ale jej obiadki to już był luxus :ico_haha_02: bo nie musiałam stać przy garach :ico_haha_01:
Pytasz o staranka: jak na razie 2 cykle bezowocne :ico_placzek:

księża, wiara: ja wierzę w Boga a nie księdza bo ksiądz to tylko człowiek i nic co ludzkie nie jest mu obce, w mojej parafii dwaj tacy mieli żony i dzieci i wszyscy o tym wiedzieli, pewien kościelny raz ujawnił że po spowiedzi naśmiewają się z grzechów parafian :ico_olaboga: :ico_puknij: Przykładów można by cytować wiele..

asiam_26, kelly, Hekkate odezwijcie się :569: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 cze 2008, 19:26

A Nina ma temperature - za długo zdrowa była czy co? od nocy przezięniona katar i tempa :ico_chory: no cóż...
Kurcze tylko przez tą chorobę mło co je - żyje na herbatnikach :ico_noniewiem: i jogurcie- co przy tej jej nietolerancji mleka wcale nie wiem czy dobre jest; oraz lekach, które przyjmuje bardzo chętnie - chyba, że bardzo śpiąca jest.
Kajunia25, jak ja się o Zuzię starałam z męzem to za drugim razem wyszło dopiero :ico_ciezarowka: a z Niną to po prostu poszliśmy na żywioł :ico_wstydzioch: t

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 cze 2008, 20:14

A mój Cezarek też chyba przeziębiony coś katar i kaszel mu się zaczyna :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość