Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 paź 2009, 22:04

witajcie Kochane :-) dawno mnie tu nie bylo :ico_wstydzioch: chyba jakos odkad zaczal sie semestr w mojej szkole... len mnie dopadl, rano do szkoly, kolo 16:00 wracam, pozniej jakies gotowanie, male sprzatanko, lekcje, a przez ostatnie 2 tygodnie ciagle sprawdziany i na nic juz sily nie mialam...
u mnie w zasadzie wszystko o.k., tylko przeziebienie mnie atakuje, gardlo boli coraz bardziej... najgorsze, ze na to nic nie pomaga i pozostaje przeczekac... a, i od kilku dni mam drobna wysypke, przede wszystkim na piersiach i wokolo nich, ze 3 krosteczki na brzuchu, kilka na udach... swedzi to ustrojstwo :ico_sorki: przypuszczam, ze wystapila na tle hormonalnym, jakas dermatoza ciazowa, bo uczulenie odpada. W przyszla srode ma do mnie przyjsc polozna, to sie z nia skonsultuje.
Dzidzia rosnie, brzusio tez. Wieczorami malenstwo sie aktywuje i zasuwa mamie z kopa, az brzuchol sie tak zabawnie unosi :-D Plci nadal nie znam, niunia wstydliwa, stopkami sie zaslonila. Nastepne usg 3 listopada, ale za duzych nadziei na ujawnienie sie plci nie mam :-)
Mam nadzieje, ze u Was wszystko przebiega szczesliwie, trzymam za wszystkie kciuki i sciskam mocno
:ico_buziaczki_big:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

09 paź 2009, 05:53

Dzień dobry ciężaróweczki :ico_ciezarowka:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 paź 2009, 10:57

witam dziewczyny :-) Filipkowe zakupy

[ Dodano: 2009-10-09, 10:59 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek


karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 paź 2009, 14:08

głos oddany :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

09 paź 2009, 18:05

śliczne te rzeczy dla Filipcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 paź 2009, 20:35

witajcie kochane :-)
ja dopiero dzisiaj, bo nie wyrabiam się ze wszystkim :ico_noniewiem: z wieści: Jadze nie przeszło niestety i dziś musieliśmy włączyć antybiotyk :ico_noniewiem: natknęłam sie przy jego wykupywaniu na starego przyjaciela - okazuje się, że pracuje teraz w pobliskiej aptece i pocieszał mnie, że takie chorowanie na przemian z ozdrowieniami przy chodzeniu do przedszkola trwa min. rok i nie mam się póki co przejmować. pediatra mówi mi to samo, w przedszkolu w grupie max 6 dzieci na dzień bywa, ale miałam jakąs nadzieję, ze sie obejdzie bez takich ekscesów :ico_noniewiem: no ale idealnie być nie może - skoro mam zdolniachę, która bez dnia płaczu szła do przedszkola to na choróbska pech wlazł :ico_zly:

a poza tym - wczoraj byłam u gina, okazuje sie, ze moja szyjka wariuje - tydzień temu ponad 5 cm, teraz 3 zaledwie :ico_noniewiem: wprawdzie to i tak nieźle, ale będziemy sie decydować na pessar chyba jednak :ico_noniewiem: Tymka nie oglądaliśmy, bo lekarza żeby mi już usg juniora nie robił, skoro pojutrze mam prenatalne w klinice, bo co tydzień 2xw tygodniu usg to nie jest chyba dobre :ico_noniewiem:

amola sie nie odezwala na gg nadal :ico_noniewiem: mam nadzeję, że u niej ok :ico_noniewiem: asiuli tez nie był? :ico_szoking:

karmelka juz zakupujesz widzę? :-D ja z Jagą też bardzo szybko kupowalam, bo taką miałam potrzebę - zapaść sie w te ciuszki, oglądać wózki, szaleć z zakupami, a teraz jakoś mi niespieszno :ico_noniewiem: nie z przesadów, może z zabiegania po prostu :-) zacznę sie rozglądać tak w 7-mym m-cu pewnie :-)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

09 paź 2009, 22:02

hejo laseczki nie odzywalam sie bo nie mam neta :ico_placzek:
masakra nie wiem kiedy bede miala :ico_placzek:

ale oki u mnie wsio wporzadku do polandu smigam 18-10 o 03:00 rano :ico_sorki:

Ewus, oczekuj mnie :-D co do godziny i dnia to siem zdzwonimy jak juz bede w polsce :ico_oczko:

dzisiaj zrobilam juz pierwsze zakupki dla coruni :ico_brawa_01: mam lezaczek z wibracjami :-D karuzelke na lozeczko :-D mate edukacyjna :-D tone ciuszkow odkupilam od polki za 60 euro wielki karton i 2 reklamowy :ico_brawa_01: wsio rozowe i esprita :-D

oki musze leciec kobitki takze trzymcie sie i jak tylko bede miala neta to odezwe sie :ico_oczko: pozdrowki i buziaki dla was :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

10 paź 2009, 09:09

będziemy trzymać kciuki :ico_brawa_01:
czesc Dziewczynki sobotnio

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 paź 2009, 16:31

witajcie kochane :-D

ale tu cisza dzisiaj :ico_noniewiem: mój ślubny ma dzisiaj urodziny wiec zabieganam ale na szczęście Jaguś sobie drzemkę ucięła wiec ze spokojem przygotuję pyszna kolacyjkę :-D

no i wstawię Wam brzucholek bo od tygodnia mi wywalił ostro do przodu tak, że już spodnie stricte ciążowe noszę :ico_szoking:

Obrazek

odezwę sie jutro jak tam po wizycie w p-niu na usg prenatalnym :ico_noniewiem:

a u Ciebie herbaciana co słychać? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość