Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 kwie 2010, 00:12

hejka

iza30 gratuluje kolejnej :ico_ciezarowka:
a przed komunia nie ma co się stresować , przynajmniej ja jestem jakos dziwnie wyluzoawana :ico_oczko:

ja przyjecie robię w domu bo jedni goscie przyjdą w sobote , tak jak jest komunia a inni w niedziele , bo maja w swojej miekscowości w tym samym dniu , a ja mam i tak przyjezdna rodzinę i bedziemy siedzieć i jak bym robiła gdzieś w likalu to i tak bym musiała w domu szykować
mam nadzieję że będzie ładna pogoda , bo planuję zrobić imprezke na podwórku pod zadaszeniem :ico_oczko:

u nas tez sa alby juz zamówione , oprócz tego mam już wszystko wianuszek , buciki , rękawiczki , torebeczke i takie pierdółki :ico_haha_02:
a i sukieneczkę na przebranie tez zakupiłam , ale nie czysto białą , taka żeby można było potem wykorzystać na wesele , czy niedzele :ico_oczko:
jedynie to zastanawiam się jeszcze nad zakupem jakiejś pelerynki , jak bedzie chłodniej ale nie wiem czy to nie zbędny wydatek , bo taka która nam się podo :ico_oczko: kosztuje około 100zł :ico_noniewiem:

a włosy , to juz problem mojej siostry fryzjerki :ico_oczko:
ale napewno bedziemy kręcić na walki ,i jakieś delikatne podpięcie na rozpuszczonych włosach :ico_haha_02:

co do zaliczenia to nasza katechetka jakoś tak lajtowo podchodzila do tego przygotowania , a w piątek jest egzamin z ksiedzem , zobaczymy jak to bedzie , zdam relacje w piątek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 maja 2010, 23:13

witam

miałam zdać relację po egzaminie , a więc był luzik , przyszedl ksiądz i powiedzial że on będzie zadawal pytania a kto zna odpowiedz to niech się złasza i tym sposobem jedni odpowiadali 3-4 razy jak moja Ala , a inni wogóle , ale jak znala odpowiedzi an karzde pytanieto i sie zgłaszała :ico_oczko:
a potem było ciasto i kawka :ico_oczko:

teraz będą już częściej spotkania i będą ustawiani i chyba musza nauczyć się śpiewać czegoś typowo na komunię , ale ogólnie luzik

ja też chyba jednak daruje sobię tą pelerynkę , szkoda kasy :ico_noniewiem:

iza30, a pewnie że fajnie że sie przytrafiło i powiem ci że super rożnica wieku , ja jestem bardzo zadowolona , a Ala wogóle przyjeła Lolka bardzo dobrze i jak naraie nie okazala zazdrości i niecheci ,że mniej czasu mam dla niej , a i dużo już moze pomóc , chociaz ja nie wykorzystuję tego , jak chce sama to pomoże jak nie chce to nie :ico_oczko: ale zęściej nie ma problemu , jest kochana :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-05-04, 23:16 ]
a i jeszcze jedno co wasze dzieci chcą dostać na komunię , bo moja to wszzystko prawie ma i sama nie wie , ostatnio wymyśliła skuter :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

05 maja 2010, 00:31

Hej.
Ja mam komunię córki 30 maja. Pytania zaliczają na lekcji religii z katechetką.
Moja córka na komunię chce uzbierać sobie na laptopa, więc wszystkim mówi że chce pieniądze. Nie popieram tego, ponieważ cały czas jej tłumaczę, że nie to jest najważniejsze w tym dniu i ona zdaje sobie z tego sprawę, ale chyba w szkole dzieciaki zaczęły o tym mówić to i ona wymyśliła sobie laptopa. Ach ta szkoła :ico_sorki:
Ja teraz jestem w drugiej ciąży :-D 22 tydz. i jak na razie to nie mam co na siebie włożyć, kupowanie sobie urania pozostawiłam na ostatnią chwilę bo cały czas rosnę.
Dla córki mam już wszystko :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

05 maja 2010, 11:44

moja juz po egzaminie ksiadz pytał katechizm noi pytania zaliczali po kilaknascie takze wszystko ma juz zaliczone
co do spotkań to są juz cześciej bo a to ustawianie spiewanie piesni dostali równiez wierszyki do czytań na Komuni w trakcie mszy moja nawet spiewa psalmy :ico_brawa_01:
my też już wszystko mamy dla mojej do ubrania tylko rajstopki zostały :ico_oczko:
ja kupiłam pelerynkę taka za 30 zł.na allegro nowa z obszyciem norek super jestem zadowolona a też podobały mi sie te za 120 zł.
kupiłam też sweterek bo pogoda niepewna deszcz a wiadomo jak bedzie na biały tydzień :ico_noniewiem:
co do prezentu to moja tez mówiła ze pieniążki bo na laptopa zbiera od nas dostałą juz rower większy górski i kolczyki złote do komunii jest zadowolona
zobaczymy ...prezenty nie sa najważniejsze
a tak wogóle gdzie robicie komunie w lokalu czy domku
my w domu tzn.na poddaszy bo mieszkamy w bloku na poddaszu i mamy spory srtych fajnie sie zrobi i bedzie ok :ico_oczko:
miało być pod namiotem ale chodzenie z góry na dół ze wszystkim :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 maja 2010, 01:05

witam

przygotowania pełna para :ico_oczko:
ja robie w domu tzn na podwórku i modle sie o pogode :ico_sorki:

właśnie dzis powstało oswietlenie , bo mamy taki duży wiazd zadaszony i było światło ale takie mizerne a że tata elektryk to zrobił super oświetlenie , w sobote przychodzi malarz i ma odnowić ściany i bedzie git :ico_oczko:
dzis byłam u kucharki i ustaliłysmy ostateczne menu , lista akupów jest ogromna i tylko za kieszeń się trzymać :ico_noniewiem:

dla Ali mam jużwszystko , tzn nad ta peleryna się zastanawiam nadal , ale chyba nie bedę kupować , bo w kościele i tak bedzie duszno a jak bedzie padał deszcz czy będzie zimno to i tak samochodem sie pojedzie , i chyba dam sobie spokój

martaraz, ja jestem karmiąca , więc tez mialam mega problem z kupieniem czegoś ciekawego dla siebie , ale udało sie i tylko butów mi brak , ale juz zamówione także juz luzik :ico_haha_02:

kurcze no wlasnie ja nie wiem co kupić od nas , chciałabym żeby miała pamiatke , może właśnie coś ze złota , zobaczymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 maja 2010, 00:22

iza30, super że wsytsko wysło tak jak sobie zaplanowaliscie :ico_brawa_01:
córcia z prezentów zadowolona ?

:ico_brawa_01: za kolejne zdrowe maleństwo , a jescze nie wiadomo jaka płeć ?

u nas dziś dostalismy albi i obędzie się bez poprawek , wszystko dobrze lezy :ico_haha_02:

iza30, poprosimy jakieś fotki komunijne

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 maja 2010, 14:04

iza30, jakiś foteczki poproszę :ico_haha_02:

u mnie już coraz bliżej , dziś na zakupki spożywcze muszę skoczyć , bo jeszcze nic nie mam i wszystko się na raz skumuluje :ico_noniewiem:

iza30, miałaś pelerynkę dla córci , bo ja patrząc na pogodę to się cały czas zastanawiam

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 maja 2010, 23:11

iza30, oj to odpoczywaj jak najwięcej i dobrze że już wszystko dobrze :ico_haha_02:

no włąśnie muszę jeszcze dokupić koszulkę z długim , bo mam tylko na ramiączka :ico_oczko:
życze udanej komunii i pięknej pogody
mam nadzieję że tak będzie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-06-04, 00:45 ]
witam

u nas też już po wszystkim , było ok i co najważniejsze Ala bardzo zadowolona
teraz kilka fotek :ico_haha_02:

Obrazek

Obrazek
teraz cała rodzinka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a na zakończenie ja w całej okazałości i moje dwie siostry
Obrazek

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość