Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lut 2009, 18:06

jedwabna, ale ranny ptaszek z ciebie
dzis tak wyjatkowo wczesnie wstalam. nie wiem czemu mi sie tak zrobilo. ale wstalam, zjadlam, i polozylam sie jeszcze i usnelam takze nie bylo az tak zle :-)
dobry plan
i wcielony w zycie. troche sie przy tym pozacinalam, ale przezyje :-)
no a twój mąż chyba jutro przyjeżdża co??
wrocil dzisiaj przed godzinka i od razu sie lepiej i pewniej czuje :ico_haha_02: :ico_haha_02:
dam znac co i jak po wizycie prawdopodobnie wieczorkiem
no wiec czekamy na wiesci :-D
ja jutro jade na KTG przed poludniem. ale bym juz chciala zostac w szpitalu zeby sie juz zaczelo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zwlaszcza ze moj maz jest teraz w domku... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-05, 18:19 ]
naszlo mnie cos na placki z jablkami i wlasnie sie smaza...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 19:49

hej hej Kobietki i Brzuszki :-D jak tam u Was?? jak się czujecie?? któraś wcześniej się planuje rozpakować?? wysypiacie się za nadchodzące czasy?? :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lut 2009, 20:39

hej hej ananke ja planuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: caly czas planuje :-D :-D :-D


a my juz po placuszkach. pycha byly. maz odsyia nieprzespana nocke bidula moja kochana...
a mnie cos skora na brzuszku boli tak na wysokosci zoladka. normalnie jak sie w tym miescudotykam to czuje jak by mi ktos zelazko rozgrzane przykladal iazciary mi przechodza... a nogi to juz dzisiaj jak balony mam. juz nawet nie same kostki, tylko lydki mi doszly :ico_olaboga:
ja chce na porodowke.....................aaaaaaaaaaaaaaaaa kurde co ja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: mowie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 21:21

ja chce na porodowke.....................aaaaaaaaaaaaaaaaa kurde co ja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: mowie
noo, Ty się najpierw wyśpij :-D i za mnie jeszcze drzemkę :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lut 2009, 21:44

noo, Ty się najpierw wyśpij
jak to szlo w tej piosence ... chcialabym, chciala, chcialabym, chciala...hihihi no ale coz jak nie da rady... :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 lut 2009, 21:48

:-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 lut 2009, 22:35

ananke, ja się czuję rewelacyjnie
nie wybieram się jeszcze na porodówkę :ico_nienie:
a wysypiam się ile się da , bo później to może być ciężko
najwcześniej o 11 otwieram oczy :-D

jedwabna, tylko się nie wykrwaw :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
spokojnie z ta maszynką tak nie szalej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

super , że już męża masz w domku na pewno ci raźniej :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lut 2009, 22:44

spokojnie z ta maszynką tak nie szalej
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
lece obejrzec film na tvn. jutro sie odezwe po KTG.
dobranoc... :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 lut 2009, 22:49

lece obejrzec film na tvn. jutro sie odezwe po KTG.
ok, trzymam kciuki :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dobranoc... :-)
papa

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

06 lut 2009, 10:37

czesc daj e wzm dziisja znac bo wczoraj wrócilismy w nocy od znajomych i marzyłam tylko o łóżeczku :ico_sorki:

jak narazie u mnie nie zanosi sie na rozpakowanie, ujscie zamkniete, szyjka skrócona minimalnie ginka nadal twierdzi ze rozpakuje sie w okolicach terminu :-) kazała tylko miec spakowana torbe a gdyby cos sie działo to ona codziennie jest w klinice tam gdzie zamierzam rodzic i moge do niej podjechać

mówiłam jej ze sie umówiłam na ktg i spytałam jak czesto mam sie umawiać to mi powiedziała ze na nastepne to sie umówic na ok 18.02 - 4 dni przed terminem

a gdybym sie nie rozpakowała w terminie to 23.02 mam sie do niej zgłosic do gabinetu

tak wiec wychodzi ze teraz jeszcze nie moja kolej no wiec która teraz ? :-D
a mnie cos skora na brzuszku boli tak na wysokosci zoladka. normalnie jak sie w tym miescudotykam to czuje jak by mi ktos zelazko rozgrzane przykladal
mnie tez boli w okolicach pepka zwłąszcz ze mam tak naciągnieta skóre ze nie mam juz wklęsłego pępka i jak mi wczoraj ginka jezdziła tam usg to mnie mocno bolało :ico_placzek:
jutro sie odezwe po KTG
daj znac koniecznie
o boziu u ciebie juz tylko 2 dni :ico_szoking:

a ty masz juz szyjke skróconą?
wysypiacie się za nadchodzące czasy??
ja teraz wysypiam sie za całą ciąże i jak zdąże to za nadchodzące czasy tez sie postaram :-D

[ Dodano: 2009-02-06, 10:39 ]
hej :)
Ragazza555, 16 dni powiadasz??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja dokladnie pamietam, jak chwalilas sie II kreskami na UM :-D Ale ten czas biegnie szybciochem :ico_olaboga: :ico_oczko:
no az sama nie moge w to uwierzyć tak mi szybko ta koncowka leci czasami to mki sie wydaje ze za szybko a był taki czas około 5 miesiaca jak mi sie strasznie dłużyło :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość