aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 cze 2008, 16:38

karolas twoje urodzinki okazały się także szczęśliwe i dla mnie bo prawdopodobnie będę mieć OPIEKUNKĘ!!!!!!
Jak napisałaś że tak szybciutko znalazłyście z Ellipati opiekunkę no to ja sobie myslę cholercia może mi też się uda i zaczęłam przeszukiwać ogłoszenia na naszym lokalnym necie i wysznupałam dziewczynę 21 lat, na drugim roku pedagogiki i z rozmowy przez telefon z mim Z. wydaje się być w porządku. A jak mój mąż tak mówi to musi coś w tym być :ico_noniewiem: W tym tygodniu się z nią spotkamy ale mam dobre przeczucie :ico_brawa_01:
Co do odpoczynku mieędzy kolejnymi pracami to jest to dobry pomysł. Ja myślę ze ciężko byłoby mi przeskoczyć z pracy do pracy, takie zawirowanie ostre... a tak odpocznę pozbieram się do kupy i dawaj do nowej pracy hiih

Katelajdka spokojnego urlopiku życzę!!!! my też prawdopodobnie w piątek lub w sobotę wyjeżdżamy i będziemy odpoczywać na maksa na wsi. Szkoda tylko że mojej babci już tam nie ma.....

Mamcia super że egzaminki już pozaliczane :ico_brawa_01: i przeprowadzka za Wami - super!!!!
Widzisz przeczucie z tą opiekunką, bo ja właśnie szukałam kogoś z pedagogiką i najlepiej wczesnoszkolną i się udało!! Myślę....


Dobra teraz zmykam bo lecę na spóźnione urodziny bratowej :-)

A jutro z rana fryzjer bo wyglądam już tragicznie a tu lato nadciąga hiih
a w czwratek rano pazurki do wymiany ale będę piękna !!! hihi
Buziaki

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 cze 2008, 20:16

Witam Was serdecznie we wtorkowy wieczór :-D :ico_haha_02: :-)

Cóż za niespodzianka:
Obrazek
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dla naszej dzisiejszej solenizantki:
Obrazek
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Małgorzatko: co się dzieje kochana :ico_noniewiem: ??

dziewczyny: dziękuję za miłe słowa odnośnie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 cze 2008, 21:47

AGA no zajefajnie ze moze sie udało znalezc opiekunkę ale sie ciesze serio serio :) widzxisz mowiłam ze 17 jest szczęśliwa hi hi hi ;)
LULUS i ja gratuluję ach ach superasnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DZIEWCZYNY No to teraz i mnie cosik bierze jakies przeziebienie chyba, gardło nagle zaczęlo bolec,popoludniu w pracy to juz mega chrypa,kaszel no i to gardło cholercia no :(
Zaraz koncze włąsnie jeść kolacyjke i ide wziasc polopiryne juz mi sie zmusowala w kubku,do tego tantuma erduma i nynki oze jutro bedzie lepiej oby bo mama chora to do nczego mama a jeszcze jestem tuz pred @ wiec wszystko mnie boli kzdy gnot i kręgosłupa nie czuje ach starość nie radość ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 cze 2008, 21:55

Hej!

Już pisze co mnie tak wytrąciło z równowagi ... Już od 3 nocek nie śpimy z nocy z powodu Wojtusia .. No przecież ileż mozna spać w cztery osoby na jednym łóżku, pilnowac non stop, żeby Wojtuś nic Martusi nie zrobił, mało miejsca i wogóle nawet di chłopa nie ma jak się przytulić :ico_noniewiem: O co chodzi ??? se myśle w końcy, dłóżej tak być nie może .. Postanowiłam definitywnie z tym skończyć ... No i się jazda zaczęła ... Postawiłam sprawę jasno: albo razem uczymy i Martusie i Wojtusia spać osobno, albo ja się wogóle nie biorę za sprawę i śpimy na osobnych łóżkach- ty w sypialni a ja w pokoju, bo ja chce się wyspać kiedyś ... No i decyzja zapadła.. ZNÓ UCZYMY WOJTASKA SPAĆ W ŁÓŻECZKU !!!!!!!!! Ale to nie takie łatwe, myslałam, że ducha wyzione, nerwy miałam takie, że ohooh, tak niemiłosiernie się wydzierał, płakał, zawodził, że myslałam, że mi serce pęknie ... potem wpadł w furię i zaczął mnie okropnie szczypać- swoją drogę nie wiem skąd mu się to wzięło i od jakiegoś czasu jak się zdenerwuje to szczypie do krwi :ico_olaboga: -myślałam, że go spiorę na kwaśnie jabłko- nie wytrzyamałam, zawołałam męża, żeby on spróbowal ...Nic nie pomagało, tak samo został poszczypany, bez krzyku i płaczu się nie obylo ... W końcu niewrowo nie wytrzymałam i zasadziłam mu klapsa w tyłek- i pół nocy nie spałam, bo przepałakałam w poduszkę, bo wyrzuty sumienia miałam, bo on taki mały a ja taka zołza i go uderzyłam, ale już naprawdę straciłam cierpliwość, nie wytrzymałam nerwowo :ico_puknij: .. i po 3 godzinach boju zasnął ... Dziś powtórka z rozrywki, już myslałam, że dam za wygraną bo po dziurki w nosie mam jego płaczu i serce mi się kraja jak tak łka :ico_placzek: Zła matka za mnie ... eh .. no i przez te nerwy faktycznie- miałyście racje kochane- Martusia nerwowa ... Co ja mam robić, moze dac spokój, jutro pozwolić mu spać z nami .. ale z drugiej strony po co go tak męczyliśmy ..nie wolno mi sie poddać, prawda? Chyba mi się Wojtuś nie zmerwicuje przez to ? Moja mama mówi, że tak .. już sama nie wiem, poradźcie, pociesznie mnie i utwiedźcie w przekonaniu, że słusznie robimy!! Prosze...

Karolas Obrazek

Widze, że poukładana z Ciebie kobiecinka! Ja z :ico_ciezarowka: a dokładnie z Wojtaszkiem to planowana była, a z Martusinką to same wiecie, że słodka jak miód wpadkoszka ...ale teraz nie żałuje....! Jak ja kocham te moje dzieciaki!

GRATULUJE pracusi!

Aga Bardzo się cieszę, że znaleźliście opiekunkę! Super, ale lepiej dobrze są posprawdzajcie!

Mamcia No to rewelacja, dobrze, że egzaminki pozaliczane! No i udanego wyjazdu do Polski!

Katelajdka Ja również życze udanego leniuchowania! No i żeby pogoda dopisala!

Qunick Dobrze, że Nince już lepiej :ico_sorki: Ale znów Ciebie złapało! Zdróweczka dla Was wszytskich!

Luluś No toś mnie kobieto zaskoczyła, ale oczywiście pozytywnie!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gumeczki Ja w gumeczkach też nie bardzo lubie szczerze pwoiedziawszy, bo mam wstrętnie uczulenie na lateks wszelkiego rodzaju łącznie z rękawiczkami na czele- no to sobie wyobraźcie jakie katusze przechodziłam w pracy, gdzie w rękawiczkach to wylko do karmienia podopiecznych moich ..całe dłonie w swędzących bąblach.. tak samo jak prezerwatywki uzyjemy zaraz mnie tam swędzi ... Chyba tablety se zastosuje!

:ico_placzek: ..no nie .. Wojtuś już się przebudzai popłakiwac zaczyna w łóżeczku ..czyżby kolejna ciężka noc ...

[ Dodano: 2008-06-17, 21:56 ]
karolas Zdrowiej kochana, zdrowiej!

[ Dodano: 2008-06-17, 22:12 ]
PS. Pytanie do mam dziewczynek: czy jak wasze córeczki były małe, to myłyscie im pipineczkę od środka ??? Moja położna mówi, żeby tylko przecierać ale mała moja ma tam dużo wydzielinki w wargach ..myc jej to czy nie?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 cze 2008, 22:24

Małgosiu nie poddawaj się :ico_nienie:
coprawda ze jestes zdenerwowana nie poprawia sytuacji i Wojtuś bardziej si edenerwuje, na Filke działa jak krzyczy albo sie domaga, to usiąde przed nim i usmiecham sie albo spiewam piosenki, zeby widzial ze jestes radosna, to wtedy on zamysla sie, dlaczego on krzyczy a ja radosna, wtedy uspokaja sie i tez sie usmiecha. musisz byc spokojna bo wtedy nici z tego, Jak Wojtuś krzyczy w łóżeczku to weź spiewaj mu, lagodnie przemawiaj, wloz wszystkie go ulubione rzeczy do lozeczka. Fillipka ma misia, pieluszke i dwa smoczki :ico_haha_01: .juz od wieli-wielu miesiecy usypia sam w swoim lozeczku, nawet nie musze byc w pokoju. chociaz byli problemy z tym bo byl nauczony hustania na kolanach do snu, a teraz to nie usnie na recach tylko w lozeczku
nie wiem co jeszcze doradzic kochana, tak bardzo chce pomoc, no niech jeszcze doradzą inne dziewczyny

Dziękuję za gratulacje dziewczyny

Karolas no, 17. fajna data, zgadzam sie, Filus sie urodził sie

A gdzie dziewcZyny których brakuje? odzywać sie....


Dziewczyny byłam u ortopede, podobnie najlepszy w okolicy (wizyta sama 100zł. :ico_puknij: ) i mam osteoartoze, polecil zaszczyky koszt jednego 200 zl., a potrzeba, powiedział, 4-5 :ico_olaboga: :ico_puknij: nie wiem czy nie chce mnie naciągnąc na kase, czy to naprawde tak drogo musi byc? narazie tabletki mam brac przez 4 tygodni

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 cze 2008, 09:18

MALGOSIUJa bym juz sie nie poddała jesli chodzi o nauke Wojtusia. Z tym,ze mialam mozna powiedziec identyczna sytuacje z Amelką choc ona od małego zasypiała bez problemu w swoim łozeczku i dopiero od jakis 2 miesiecy protest sie pojawił. Wiec ja brałam i odkładałam i tak w kolko ale histeria byla nie z tej ziemi do tego stopnia ze kilka razy z tej histerii zwymiotowala cale mleko ktore wypijala wieczorem.
No i ona ma przepukline wiec nie moge jej pozwalac na darcie sie do ostatecznosci i mowie sobie no cholipka nie no juz taka duza dziewczynka jest nie ma zasypianaia na mamusi rączkach i wymyslilam ze kłade ją na naszym lozku,daje jej do rączek butle z mleczkiem i ona w ten sposob zasypia sobie pijąc mleczko na naszym lozku. Jak skonczy pic od razu mowi mama nie ma i wkładam jej smoczusia ulubionego pokręci sie pokręci na tym lozku naszym dosłownie kilkanascie obrotow wykona zanim sobie miejsce znajdzie i zasypia nieraz w 5 minut nieraz w 10 a nieraz w 15 ale jak tylko zasnie to po jakis 5 minutkach od jej zasniecia przekładam ją do jej lozeczka i tak juz spi tam do rana.
Z nami nie spi ale gdzie tam, my nie mamy duzego lozka jak w sypialniach tylko normalną kanapę wiec jak moj wysoki drągal sie rozciągnie i nieraz Kacpi sie przyczłapie to juz w czworke nie da rady hi hi hi. Biorę j jedynie do siebie jak jest chora a tak to nie.
Zycze wytrwałosci kochana i moze jak chesz uniknąc jego histerii to tez tak sprobujcie zeby zasypial a potem myk go przenies i juz bo niedługo Martusi jego ryki i histerie zaczną przeszkadzac wiesz poki ona jest malusia to jej tam nic nie rusza ale wiem jak mi Kacper cyrki odstawial jak byl chory i płakał w nocy z enp. uszko go boli albo inne tam to jak Amelka miala tak juz z 5-6 miesiecy to juz ją to wybudzało i potem on zasnął to ja ja musialam usypiac ;)
MYCIE PITOSZKI hm to ja juz ci pisałm jak to u nas polozna kazała robic. W pierwszych tygodniach nic tam nie kazala robic ze to niby wydzielina ochronna po porodzie a potem w kąpieli to ja tam zaczęłam ręka poprostu lekko przemywac i przy wycieraniu to jej te wargi rozszerzałam leciutko i patyczkiem od mycia uszu wybierałam ta wydzielinkę a jak inne dziewczyny ?????????????????
GUMECZKI ja tez nie lubie i po jakis mam uczulenie i ble ale cos statnio mily kupuje jakies inne i jest spoko hi hi hi ;),choc nie powiem bo wolałam z początku bez a potem na koniec jak była ale juz teraz to trzeba sie pilnowac a w ogole to moja kumpela idzie do ginekooga niedługo i ma mi receptę załatwic zeby miec zawsze w domku tą tabletke co sie bierze gdyby gumka pękła i zeby w ciaze nie zajsc tak awaryjnie chcialabym miec taka tabletke w domku bo to roznie hi hi,kumplowi pekła gumka i teraz we wrzesniu zostanie tatusiem hi hi hi ;)
LULUS hm a moze do jakiegos drugiego jeszcze ortopesy bys uderzyła zanim te zastrzyi wykupisz co???? Bo w sumie to trudno wyczuc czy faktycznie muszą takie byc czy nie dałoby rady jakos inaczej sprobowac?????????????????????
MOJE ZDROWKO No kurcze w nocy milam tempe nie wiem ile bo mi sie mierzyc nie chcialo ale ok.38 napewno bo juz mnie telepalo zimno tak ze nie wiem,musialam drugi raz w nocy sobie rozpusci polopiryne S i tantum verde ach i mam okropny kaszel i w ogole okres dostałam nad ranem wiec wyglądam jak zdepnięty karton :(((( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 cze 2008, 09:38

Małgorzatka, ja uważam, że robisz słusznie i podziwiam Cię - my podzieliliśmy się dziećmi bo boimy się Zuzi zostawić - ona potrafi w nocy wstać nagle z łóżka i iść przed siebie (a mieliśmy zamiar kupic łóżko piętrowe :ico_puknij: ) Nina mi ładnie zasypiała to nauczyłam ją zasypiać przy piersi... :ico_noniewiem: Także jak masz tyle samozaparcia to naucz dzieci spać teraz bo im później tym lepiej. Tym bardziej, że Martusia malutka i łatwiej jej się będzie przystosować
karolas, no mnie też wzięło przez @. To osłabienie organizmu. Tylko ja przez karmienie nie mogę polopiryny. I tylko tantuma zapodałam sobie i sebidin. Ale mnie już przechodzi - już tylko lekko drapie w gardle i troche kataru a tempy też nie mierzyłam choć mnie telepało.


Hekatte pisała, że dostała już klocki fisher price z pampersa a ja wciąż nie ...Ani chusty, którą wygrałam też nie... :ico_placzek:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

18 cze 2008, 16:29

Witajcie!
Wczoraj mi mąż przeinstalował system. Wcześniej nie mogłam oglądać filmków na onecie:( Do tego wykupiłam sobie za 6 zeta kod żeby obejrzeć archiwalne odcinki serialu TaN i się okazało, że też nie działają. Teraz mam już nowy system i wszystko działa jak należy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Poinstalowałam już większość programów i wreszcie mogę zajrzeć na tt.

małgorzatka Jak już zaczęliście Wojtusia przyzwyczajać do łóżeczka to nie ma co odpuszczać. Nie mam tego problemu a raczej czasem mi przykro że Borys nie umie z nami spać :( Jedynie Cezar czasem przyjedzie ale z reguły jest tak, że jak się budzi to ja idę do niego do łóżka ( śpi już na dużym) i zasypiamy razem.
karolas Przykro mi, że jesteś chora, bo kurcze weekend tuż tuż. Jakby co zapraszam do mnie bo niestety nie mam gdzie dzieci podrzucić. Moi rodzice wyjeżdżają, a do tego dostaję psa emigranta na przechowanie :) Od Soboty czekają mnie spacery :-)
qunick Na pewno dostaniesz nagrody! Niestety poczta strajkowała i wszytskie przesyłki ida z opóźnieniem :(
katelajdka i mamcia Miłych wakacji życzę, obyście odpoczęły !!!
lulu W Twoim wieku osteoporoza? Idź jeszcze do innego lekarza. A poza tym miałaś robione badania co do zawartości wapania w kościach? Mój brat ma 25 lat i od dziecka miał dużo złamań więc mama go wzięła na takie badania i jak lekarz ją zobaczył z 23 latkiem to kazał się popukać w głowę a jak zrobił to badanie to zwrócił honor. Brat ma Osteopenię jest to ostatnia faza przed osteoporozą. Miałąś takie badanie? Może tak być, że Cię naciągają. :ico_noniewiem:
Oki Borys się obudził, idę z nimi do Botanika na spacer.
do potem papa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 cze 2008, 18:15

ellepati pisze:qunick Na pewno dostaniesz nagrody! Niestety poczta strajkowała i wszytskie przesyłki ida z opóźnieniem
no włąśnie dostałąm te klocki z fisher price i pani z Mam Dziecko zadzwoniła z pytaniem o rozmiar chusty!

A ja właśnie wróciłam z lasu z Niną - jeździ ze mną na rowerze w foteliku i oczywiście zabrała dziś lalę - też ją musiałam pasami przypiąć...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 cze 2008, 21:00

Witajcie

Karolas zdrówka zycze
qunick, zdrowiej do końca

ellepati, :ico_olaboga: jakie badania, pokręcił nogą jedną -drugą i już
rzeczywiście podejrzane, przecież tą chorobę mają osoby w starszym wieku, a ja nigdy nie miałam żadnego złamania.
26. zapisałam sie do innego ortopedy

Fillipek już kilka dni nie chce jeść, zawsze był z tym problem, a teraz gorzej pare łyżek wcisne i już

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość