Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 sie 2009, 20:11

U mnie w domu teraz sa 2 kobitki, KEELY dostala swoj pierwszy okres i jak narazie znosi to dobrze.
Jestem cala dumna z niej , moze pojdziemy na jakies lody.
hihi ja pamietam moj pierwszy okres tylko dlatego, ze stalo sie to w 19 rocznice ogłoszenia stanu wojennego :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 sie 2009, 20:59

ja pamietam swoj bo bylam na zimowisku, z mlodsza siostra, bylam przygotowana i nawet mialam kilka podpasek, a moja siostra jak sie tylko dowiedziala rozpowiedziala wszystkim wiec cale zimowisko wiedzialo, babci powidziala przez telefon i moja mama dowiedziala sie od babci i bylo jej bardzo przykro, coz tak to jest z mlodszym rodzenstwem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sie 2009, 10:36

Kasiu, od nas Szymek dostej tyle rzeczy na bieżąco, że postanowiliśmy nic szczególnego mu nie fundowac. W ostatni miesiąc dostał min. rowerek, komplet stól i 2 krzesełka, ozdoby do pokoju rózne i mnóstwo ciuszków i książeczek, wiec doszliśmy do wniosku, ze mu wystarczy. Tym bardziej, że ma wszystkiego az za duzo :-D

Ja swój pierwszy okres wspominam fatalnie, bo miałam wtedy 9 lat i wogóle nie byłam na to przygotowana. Jak zobaczyłam co sie dzieje to myślałam, że sie skaleczyłam. :ico_puknij:

A humorek mi dopisuje, bo na swojej diecie straciłam już 3 kg w tydzień i jestem bardzo zadowlona. Mąż mnie wspiera i swoje słodkosci wcina kiedy ja się kąpię :ico_haha_01: I broni mnie przed tesciowa, która teraz bezczelnie przynosi nam do domu ciasto, bo ja juz do nich nie chodze, bo tylko sie denerwuje jak mi wciaska na sile jakies łakocie. :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 sie 2009, 12:18

hej Dziewczyny!!!

a ja swój 1 okres dostałam dopiero jak miałam 15 lat wiec wyczekiwałam go niemal codziennie :ico_oczko:
Kasiu gratulacje dla 2 babki w domostwie :ico_brawa_01:
Ula ale Ty to pozytywna babka jestes. Super ze dieta przynosi efekty :ico_brawa_01:
Yvone
:ico_buziaczki_big:musi byc dobrze!!!!Nie ma innej opcji!!!!
janiołku faktycznie pamietny i wyjątkowy dzien jak na pierwszy okres :ico_oczko:
Aniasuper ze Tosiajuz tak nawija :ico_brawa_01: Nelka wczoraj do mnie zawoalal Mamo widzisz baja bach :-D znasz juz plec dzidzia drugiego?
Karolina niezly 1szy okres, ale musialo yc Ci glupio :ico_olaboga: teraz pewnie sie smiejesz z tego :-D
Napisze Wam potem co u Nas bo Nelinka sie obudzila wlasnie i koniec mojego czasu :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 sie 2009, 13:14

wisienka24, co to za dieta?? Prosze o szczególy :-D Lenka wlasnie wytarła stól kaszka :ico_szoking: ale zaraz idzie spac to zdaze sprzatnac nim zaschnie.
a ja miałam 13 lat wiec jak zwykle jestem w średniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sie 2009, 15:08

Hej, a ja dziś miałam depreche finansową, bo jasy zero a rachunków od groma, czemu to tak jest, że zawsze jest spiętrzenie wydatków na koniec miesiąca, czekam teraz na pensje, mam nadzieje, że przyjdzie przed piątkiem, bo jedziemy nad morze, a chciałam wszystkie płatności uregulować przed wyjazdem.

Tosia śpi i dobrze, bo sobie posprzątałam i teraz smaże naleśniki bo mi został farsz z wczoraj z pachtecików to zrobie krokiety do barszczu. Strszanie się zrobiłam pedantyczna i sprzątam prawie codziennie a z tym brzuchem to już takie proste nie jest i się złoszcze bo się szybko męcze, aż ja jestem głupia. :ico_olaboga:

Wisienko gratuluje tych 3 kg, tak trzymaj, moja koleżanka schudła na tej diecie proteinowej 15kg w trzy miechy a nie miała jakiejs mecha nadwagi, teraz je w miare normalnie tylko bez słodyczy i utrzymuje tą wagę :) Tak że trzymam kciuki,a teściową olej.

Sylwia my jedziemy w ten piętek nad morze i będziemy do 22 sierpnia. Tylko, że my jedziemy w okolice Łeby to zdaje się kawałek jest od ustki. Postanowiliśmy jechać nocą ,zeby Tosia przespała drogę i tym samym się nie umęczyła zbytnio.

Kurcze dziewczyny, mam taką alergie, że mi już katar oczami wychodzi, a przez tą ciazę, nie mogę sobie nic zażyć prócz wapna, masakra, niech te pokrzywy i chwasty przestaną wreszcie pylić.

Co do płci to jeszcze nie wiem, jutro ide na usg może się coś wyklaruje zobaczymy, ogólnie jest mi wszystko jedno więc się jakoś tym nie emocjonuje specjalnie.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sie 2009, 15:41

Janiolku, puscilam ci namiary na diete na priva :-D

Aniu, mam nadzieje ze alergia szybko minie i pieniazki wplyna na twoje konto w oka mgnieniu. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 sie 2009, 16:13

wisienka24, dzieki, moze zaczne od jutra bo dzis zjadlam wlasnie karczek :-D ale w sumie wyglada ciekawie. Co prawda nie mam wagi, ale bede wiedziala kiedy starczy :-D Ile najlepiej stosowac ta 1 faze?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 sie 2009, 20:40

Ale temat podjelam !!
Janiolek, bardzo pamietna data, nigdy ci sie nie pomyli z niczym innym.
karolina-ch, tak bylo ze mna, wszak dostalam w domu, ale zaraz wszyscy wiedzieli, najgorzej bylo z tata, bo czulam sie jak by mnie obserwowal, prawie jak szpieg.
Keely narazie nie chce powiedziec tacie nic, ale zaraz cos wymysle i sie wygada. hihi.
wisienka24, to super Szymek ma z nowymi rzeczami. To prawda duzo im kupujemy, ja tez tak mam. Zosi jedynie kupilam zabawke do kapieli, bo nic nie ma ciekawego, a tak to nic wicej jej nie potrzeba.
To mialas interesujaco z okresem, tak wczesnie dostac, ja pewnie w tym wieku tak samo bym pomyslala.
Dlatego keely uswiadamialismy od 10 roku jej zycia, bo niechcialam, aby czula sie zle z tym, bo przeciez to takie normalne.
Ciesze sie ze waga dopiuje i maz wspiera, tego nam zawsze najbardziej potrzeb. Gratulacie z okazji powodzenia z djeta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuunia1, dziekuje bardzo.
Teraz czeka nas rozmowa o sexsire :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
aby nie wierzyla glupata chlopakow i dziewczyn, bo nam dzidzia kolejna nie :ico_nienie: potrzebna.
Pruedence, powodzeni z kasa, i nie poddawaj sie, ja nadal pamietam moja zalamke nad wanna, w polowie zaczelam plakac i Ryan dokonczyl sprzatanie i od tego momentu jedynie zamiatalam podlogi i odkladalm rzeczy . Juz nie dlugo bedziesz smigac na szmacie z maluszkiem na rekach hihihi
A mowili ci z alegia, ze moze byc, ze po porodzie nie powroci, znajoma tak ma, alergia na bialko nie powrocila i teraz rozkoszuje sie wolnoscia alergiczna :ico_oczko: !!
Pruedence, napisz nam co z plcia dziecka, ciekawe jestesmy :-D
U nas leje od 2 dni, ale ja i tak wybralam sie z zosiakiem na maly spacerek i ciagle bylo kap kap, kap kap, mami patrz kap kap .....
Bez konca ale bardzo jej sie podobalo, pewnie jej fundne jakies gumiaki, bo podoba jej sie chlapanie, jedynie co niepozwalam bawic sie rekoma w kaluzy , tego to troche by bylo za duzo.

Wstawie zdjecie z szykowania sie na spacerek i ze spacerku. :ico_oczko:
[img][img]http://img33.imageshack.us/img33/1752/imgp3219s.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img196.imageshack.us/img196/1170/imgp3218d.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2009-08-04, 21:13 ]
Udalo mi sie dodalam sobie nowe zdjecie !!!!!!!!!!!!!!!!
Ale jestem genialna hihi
Napislam e-maila do Kasi1983 moze sie odezwie jak jej male maluszki pozwola.

[ Dodano: 2009-08-04, 21:18 ]
Kurcze nie dziala, e-mail wrocil od Kasi, moze ktoras z was ma do niej numer telefonu i zadzwoni do niej albo wysle sms-a??

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sie 2009, 21:23

Śliczne zdjęcia Kasia :-D
Ja właśnie zrobiłam najpilniejsze przelewy bo dostałam dziś kase z mieszkania, chyba wyczuli, że jestem w potrzebie bo mieli czas do piątku.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość