Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

23 cze 2008, 14:42

Małgosia mam nadzieje ze u lekarz powie ze wszystko jest ok
Qunick super zę Nina gorączki juz nie ma :ico_brawa_01:
Iwona ja nie mam takiej książki

Od rana jestem zła :ico_zly: Mąż wczoraj posprzątał nie mogłam nic znalezc a tu jeszcze na pogrzeb musiałam isc . Jak wrócił z pracy to awantura była gotowa rozwaliłam talerz i teraz nie mam nawet zupy żeby dziecku dac :ico_placzek: (boje się ze tam może byc szkło . Ale juz mi się humor poprawił . Oczywiscie juz czuje ze @ przyjdzie bo mam wahania nastroju :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 cze 2008, 18:34

hej dziewczyny :-) :-) :-) wróciłam z wakacji :ico_brawa_01: ale za wami tęskniłam :ico_brawa_01: nawet weszłamna sekundę na forum bo tam w Jastarni w parku można się do internetu podłączyć ale nic nie zdążyłam poczytać i napisać bo padła nam bateria w laptopie bo wcześniej mąż siedział i całą zużył :-D No ale już jestem i mam nadzieję raz po raz tu pisać z wami chociaż nie wiem jak to przez najbliższe dni z czasem będzie u mnie. Na wakacjach było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mimo, że pogoda w kratkę ale i tak jesteśmy opaleni, wypoczęci i wykąpani w morzu :ico_brawa_01: a z tą pogodą to było tak, że rano przeważnie było słońce i ciepło, potem robiły się chmury, deszcz i tak w kółko codziennie, wszystkie pogody pod tym namiotem mieliśmy oprócz śniegu, bo było nawet gradobicie, wichury, słońce, skwar, deszczyk, ulewa, zimno, gorąco itd hihi

Joasia przeszczęśliwa była, na plaży jej się super podobało wszystko, najchętniej szła prosto w morze i w ogóle nie bała się fal i lodowatej wody i ryczała jak ją zawracaliśmy haha :ico_haha_01:
oczywiście zasypię was fotkami :ico_wstydzioch: ale nie wiem kiedy do nich zasiądę.

Nie pamiętam czy pisałam wam przed urlopem, że miałam rozmowę o pracę nową - No więc UDAŁO SIĘ!!!!!!!! Od 1 lipca mam zaczynać w w Państwowym Instytucie Geologicznym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I najlepsze jest to , że to tylko 10 minut drogi spacerkiem. Mam tylko teraz problem z tą starą pracą, bo jeszcze nie dałam wymówienia, zawiadomiłam szefa tylko telefonicznie :ico_puknij: , że odchodzę, bo na wakacjach dostałam tę wiadomość. Dzisiaj szef nie przyszedł do pracy więc na jutro mi się ta rozmowa odwlekła cholercia, a już chciałam mieć to z głowy i denerwuję się jak to będzie bo powinnam mieć jakiś okres wypowiedzenia a ja już za tydzień rozpoczynam nową pracę więc mogą w tej starej być wkurzeni na mnie, a chciałabym żeby mi dobre świadectwo pracy wystawili. No nic zobaczymy co będzie jutro - TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKU plisssssssss

I jak tylko się ze wszystkim uporam to poczytam sobie co tam pisałyście jak mnie nie było i już się nie mogę tego doczekać :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 cze 2008, 21:09

dziewczynydzięki,że starałyscie się mi pomoc z ta ksiazką,juz ją mam, dzieki hekkate ;)

Magdzinka, to super,ze urlop się udał,juz sie nie mogę doczekać zdjęc, dawaj ile masz,Asiunia tak pieknie wszedzie wychodzi,zreszta jak wszystkie tu dzieci,wiec zdjec z wakacji nie oszczedzajcie.
No i gratuluje pracy, tylko zeby szef sie zgodzil i nie robił problemów.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 cze 2008, 23:11

CZESC DZIEWCZYNY,MAGDZINKA Ja tez od pierwszego lipca dostałam nową pracę :) :524: :524: :524: :524: :524: :524: w tej kancelarii adwokackiej. Dzis bylam na rozmowie i szefowa-pani adwokat i jej córka prawie pani adwokat bardzo sympatyczne,ta corka bedzie mnie wprowadzala w tajniki tego wszystkiego,telefon i kalendarz tj. terminarz to bedą moje nieodłaczne atrybuty hi hi,mam bardzo pilnowac niektorych spraw bo to pilne wiec naprawde praca wymagająca ale bardzo jestem pozytywnie nastawiona i chcę sie tam wszystkiego nauczyc,dam z siebie wszystko zeby sie utrzymac tam bo lipiec bede na okresie próbnym :). W koncu koniec rozmowy ndeszła chwila na wynagrodzenie i szefowa pyta ile oczekuje a ja ze nie cche mowic niech ona mowi ile ,ona ze nie ze ja mam mowic i tak chyba z 5 minut,w koncu ja mowie no dobrze to 2000zł :) hi hi a one ze dobrze ze pierwszy miesiac 1500zł netto dostne a jak sie sprawdze i dalej bedziemy wspolpracowac to 2000zł dostane jupi bardzo sie ucieszyłam wiecie bardzo bardzo.

MAGDZINKA jeny to teraz obie bedziemy debiutowac w lipcu acha i jeszcze tez AGA0406 od pierwszego zaczyna prace;) nową :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DZIALECZKA Do tego wszystkiego kroi nam sie fajna okazja kupna dziaeczki pod Poznaniem coprawda 35km. od Ponania ale co tam chcielismy uciec od centrum to uciekamy hi hi a ze działki w promieniu 20km. od Poznaia są juz praktycznie wykupione albo mega kosmicznie dorgie to szukalismy sobie dalej i jest fajna w takiej miejscowosci Nekla :))))-to juz gmina jest wiec fajnie bo nie wioszka typowa choc bardzo zblizone ale jednak wieksze juz. Jest szkoła dosłownie 2 minuty drogi od naszej działeczki hi hi hi jesli sie na nią zdecydujemy,a przedszkole dosłownie tez 2 minutki od nas i od szkoły no działka połozona w super miejscu :) 900m ma noi narazie tyle. Wszystkie media są zaraz przy tej działeczce woda,prąd,gaz.kanalizacja tylko narazie przyłaca nie bedziemy robic jakby co bo narazie o budowie nie myslimy tak daleko,poki co kredycik bedzie 1000zł raty co mnie preraza nieco ale maz mowi ze damy rade a jak nie damy rady to zawsze działke mozna sprzedac a na ziemi jeszcze nikt nie stracił ;) mozna ją zawsze pchnąc za tą samą kaske albo ciut wyzszą;),ach tam jakos to bedzie.
DZIEWCZYNY taka jestem happy i zarazem zdenerwowana ze nie wiem jak ten stan opisac. Tyle sie nagle zaczęlo dziac ta praca, działka normalnie cos co jeszcze rok temu wydawało mi sie mega nierealne zaczyna stawac sie realne.Nie wiem co o tym wszystkim myslec mam mętlik w głowei ale bardzo sie ciesze na ta działeczke bo mi sie podoba.
Maz sie smieje ze jesli sie na nią zdecydujemy to w jakis weekend pojedziemy tam z cała rodzinka wyrywac zielsko hahahaahaha bo trawy tam jest na 1metr chyba jak nie wyzej hi hi hi ale to nic jest fajowa.
oki ide spac b z tego podekscytowania to hyba nie zasnę;)
No mowie jak nie amy rady to sie ją sprzeda a co tam prawda;)
POZDROAWIAM RESZTE LUTOWEK I JUTRO POCZYTAM DOKLADNIE CO PISALYSCIE I CO U WAS bo ten weekend to własnie dzialeczki oglądalismy i jakos tak zlecialo ;)
ACHA MOJE ZDROWKO jutro chyba sie wybiore do lekarza bo cos czuje ze zap.oskrzeli mi sie robi,kaszel nic mniejszy nie jest a mam takie napady nieraz dusznosci ze wczoraj to myslalam ze sie udusze :(((( do tego Amelcia podłapała ode mnie i tez troche kaszle :((

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 cze 2008, 08:31

Hej , hej

Głupia brunetka ze mnie nie ma co. Byłam wczoraj w centrum handlowym na zakpuach i mi portfel ukradli. Naszczęście kasy nie było, ale kurczę dokumenty :( A najgorsze jest w tym wszystkim to, że jedna baba mnie śledziła, a ja głupia zamiast portfel schować głeboko do plecka i mieć ten plecak przy nonono to włożyłam go do koszyka w wózku. Do tego Cezar był zostawiony w tamtejszym przedszkolu i tak się wystraszyłam, że mi dziecko ukradną, że szkoda gadać. W nogach miałam takiego speeda jak nigdy dotąd. A w myślach jedno: "Jak pani wróci po dziecko to proszę z dwodem osobistym bo będzie inna koleżanka" Sytuacja jak w holywoodzkim filmie nie ma co. I do tego cholerna ochrona nie chciała mi pokazać monitoringu bo to tylko z Policją, no szlag by to trafił a pewnie i tak mój portfelik trafił do jakiegoś śmietnika. Teraz czeka mnie wyrabianie dokomentów, latanie z dwójką dzieci po urzędach. :ico_placzek: :ico_placzek:

Teraz lecę pod prysznic a później poczytam.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 cze 2008, 09:26

ellepati, rany julek... Biedactwo...Kurcze a na policje by się nie dało pojsc i popatrzeć na ten monitoring? MOże to mało realne ale nie niemożliwe?
karolas, no to się szykują zmiany - nie ma co! Ale fajna taka adrenalinka- prawda? Ja nie lubię rewolucji raczej ewolucyjne zmiany - może już za stara jestem ;) Ale masz fajnie kobieto a zarobki - całkiem, całkiem

Nina dostała właśnie 4 dawkę antybiotyku, ale o 5 rano mi znowu gorączkowała :ico_noniewiem: Mam nadzieję , ze to tylko dlatego, że choroba przez weekend miała czas się rozwinąć i trzeba więcej czasu na jej zwalczenie.
No i Jurek też miał w nocy gorączkę ale jego wołami do łóżka nie zaciągnę - już poszedł do pracy :ico_puknij:

Zuzia uczy Ninę mówić : "nonono" ... :ico_wstydzioch:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 cze 2008, 10:58

Byłam na Policji wieczorem, zostawiłam zezania i maja jechać obejrzeć ten mon itoring. A tak naprawdę to powinna ochrona sie tym zainteresować a oni mnie olalali bo mają jakies swoje procedury. Chamstwo bo po co mają te kamery? Chyba po to żebyśmy mogli się czuć bezpiecznie? Mi nawet nie chodziło o to żeby tą babę znaleźć, tylko miałam nadziję, że portfel gdzieś wyrzuciła do smietnika i może na kamerze będzie widac. Jkaby nie było , wyrobienie dokumentów jest rzeczą upierdliwą. Bo żeby wyrobić prawko muszę mieć D.O. a na dowód się czeka miesiąc :ico_zly: :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 cze 2008, 11:21

Hej
Zuzia uczy Ninę mówić : "nonono" ... :ico_wstydzioch:
:ico_smiechbig: Ja nie moge... :ico_smiechbig: :ico_brawa_01:
Nina dostała właśnie 4 dawkę antybiotyku, ale o 5 rano mi znowu gorączkowała :ico_noniewiem:
Oj biedactwo! Fluidy zdrowotne dla całej rodzinki przesyłam :ico_zdrowko: :ico_sorki: :ico_urodzinki: :ico_respekt: :ico_pocieszyciel: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_papa: :ico_urodzinki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_zdrowko: :ico_papa:

ellepati O kurcze ... no masakra! Nie ma co ... współczuje wyrabiania dokumentów ... i to z dwojgiem szkrabów :ico_sorki: Jak to się mówi: "Strzezonego Pan Bóg strzeże" ..święte słowa... Trzeba wszytskiego pilnować...

No pije dużo, czopki tez używałam ale nie można zbyt często :ico_noniewiem: a ja naprawdę mega zaparcie :ico_wstydzioch: Ale dziś na 17:00 ile z Martusią do lekarza to i ja się zapytam co mam zrobić ... no i z tym bólem też .. Bo boli coraz bardziej :ico_olaboga:

karolas Bardzo się cieszę, że wszystko się układa .. Tak dalej trzymać!!!! :ico_brawa_01:

A ja jestem baardzo niewyspana :-/ masakra, Wojtuś dał nam dzis w nocy popalić ... :559: :diabel2:

Jedzienie Od jakiegoś czasu moje dziecko dośc ładnie je ..i nie chce zapeszać, ale naprawdę się mu w tym względzie poprawiło ..nawet zaczyna jeść sam łyżeczką :-D A nasze jedzonko wygląda następująco:

8:00-9:00 Śniadanko - kanapeczki z szyneczką ewentualnie dżemem, jogurcik, paróweczka lub jajeczniczka + herbatka
10:30- 11:00 II Śniadanko - deserek+DANONEK, jogurt, serek homogenozowany lub owoc + soczek
13:00-15:00 Obiad - zupka lub drugie danie
17:00-18:00 Podwieczorek- owoce, jakieś cisteczka lub sok z pomidorków domowej roboty na gęsto z oliwką z oliwek + dodatki do tego typu jajko na miękko, twardo +herbatka
19:30-20:00 Kolacja- kaszka na mleku krowim na gęsto lub częściej teraz grysik (kaszka manna) na gęsto z 1,5 szklanki mleka krowiego od czasu do czasu dodaje kakałko dl grysiku + w nocy soczek, herbatka lub woda mineralna

W między czasie Wojtuś dostaje paluszki, chrupeczki i inne przekąski :-)

Lece dać Wojtsiowi deserek - Dajecie deserki ze słoiczków ??? + DANONKA i pójdzie spać ... Dziś go babcia Marysia bierze na spacerek to będe miała chwilkę, to posegreguje ciszki Wojtusia i jakieś sukieneczki Martusi powyciągam ... Wojtuś wyrósł mi już prawie z wszytskich bodków i innych ciuszków...musze iśc do ciuchów i mu kupić nowe...

[ Dodano: 2008-06-24, 11:23 ]
Byłam na Policji wieczorem, zostawiłam zezania i maja jechać obejrzeć ten mon itoring. A tak naprawdę to powinna ochrona sie tym zainteresować a oni mnie olalali bo mają jakies swoje procedury. Chamstwo bo po co mają te kamery? Chyba po to żebyśmy mogli się czuć bezpiecznie?
Dobrze, że na policji byłaś ... A swoją drogą ochrona w sklepach to zlewa wszytsko ..nie chce im się tyłka duszać .. masakra!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 cze 2008, 11:56

CZESC LASENCJE ja tak szybciutko tylko napisze wam ze jestem po wizytce u lekarki i co!!!!! i kurde mam zap.oskrzeli ale w lekkim stopniu wiec nie jest zle ale to na tle alergii sie ujawniło boteraz podobno ona mowiła mi dzis ze za długo pyłki były spokojne i nic nie pyliło a jak zaczęło pylić to poprostu alergicy umierają i własnie same zap.oskrzeli ma.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

24 cze 2008, 12:06

Małgorzatka, ja daje Kacperkowi deserki ze słoiczków czasami:)a Ty juz dajesz Wojtusiowi mleko krowie??moze ja tez sprobuje takie dac Kacprowi...skoro Wy juz dajecie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość