Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 paź 2007, 20:39

Magdzinka, to potem pochwal się zakupem :ico_brawa_01:
Żaba, mam nadzieję ze bedzie dobrze... Już teraz czasem jak Natala zaciśnie dziąsełka to mam ochotę wrzeszczeć :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale się opanowywuję............... W końcu ona jest ważniejsza niż krótkotrwała niedogodność

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 paź 2007, 09:37

Magdzinka idę z mężem na zakupy :ico_brawa_01: obiecał, że kupi mi jakieś buciki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hihi,cos panowie maja gest,ja wczoraj dostalam na fryzjera,i nawet dlugo sie nie opieral,dokladnie od chwili kiedy wpadlam na pomysl zrobienia czegos z wlosami,i informacji ze nie mam na fryzjera,czas podejmowania decyzji byl rekordowy-6 min!!!!!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 paź 2007, 10:42

Dzien dobry Duze :ico_brawa_01: dla Filipka. U nas na szczescie zabki wyszly dopiero w 9 miesiacu jak skonczylam karmic wiec nas ominelo gryzienie. Napewno dasz rade abegano.
A u nas trzeci zabek juz sie pojawil. A czy wasze pociech tez uwielbiaja podjadac wszystko z waszych talerzy, bo u nas jak tylko cos jemy to Wiki tez chce. Co niektore rzeczy jej juz daje bo je strasznie lubi. :-)

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 paź 2007, 17:54

Filip nie tyle podjada co juz z nami zjada obiady,bo zawsze bylo tak ze zjad swoj,i pozniej ,,,dosiadal"sie do nas,wiec mu od pewnego czasu nie gotuje osobno,tyle tylko ,ze maz sobie doprawia pozniej,i coraz rzadziej karmie butelka,bo woli kaszki z talerza :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 12:10

dziewczyny gdzie się wszystkie podziewacie, pochowałyście się pod kocyki w te zimne październikowe dni?

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 paź 2007, 13:24

Witam ja jestem :-) Ale zezczywiscie zimno sie zrobilo i mniej czasu na siedzenie przed kmputerem.Bo jako ze na plac zabaw nie da sie wyjsc kiedy pada to trzeba sie z dzieckiem pobawic a to bywa wyczerpujace.Tyle chwilke spokoju jak spi :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 paź 2007, 14:41

to prawda, tylko jak się ma np. dwójkę, to zdarza się, że śpią na zmianę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 paź 2007, 08:16

Ja jestem :-D :-D :-D U mnie po staremu ,Bartos tylko chory i trzeba iść do lekarza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I po tym kaszlu i charczeniu wydaje mi się ,że antybiotyk murowany :ico_placzek: Niech tylko mi sie Kasia nie rozchoruje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Brawa dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za samodzielne wchodzenie ,chodzenie i widac ,że mu sie podoba ,bo taki szczęśliwy na tym krzesełu jak go wreszcie pokonał :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

25 paź 2007, 15:45

Czesc dziewczyny,a ja caly tydzien latam,zeby pobrac krew malemu,i szlag mnie trafia.W poniedzialek niev przyjeli,bo nie bylo pielegniarki,ktora umie pobrac takiemu maluchowi z zyly,wiec polecielismy we wtorek,wczoraj dostalam telefon,ze dzis trzeba jeszcze raz,bo za malo pobraly :ico_szoking: ,i na okreslenie wszystkich wynikow zabraknie,wiec bylismy jeszcze dzis.Byla profesjonalna pielegniarka z oddzialu dzieciecego(bo robimy badania w szpitalu),bardzo ucieszona,ze dziecko ma taaaaka piekna zylke,ze slicznie sie bedzie pobierac.Tyle,ze nie trafila w ta zylke,i zaczela ,,pobierac"powietrze,Filip zaczal sie drzec i szarpac,no i okazalo sie ze jutro tez musimy przyjsc,bo wyniki potasu moga byc przeklamane.Bo kiedy jest stan wzburzenia,czy podniecenia,potas wzrasta.... :ico_olaboga: Nie powtorze wam calej laciny,jaka sypnelam po wyjsciu z labolatorium...
Podziwiam Filipa,ze jeszcze potrafi grzecznie wystawiac raczke i patrzy z zaciekawieniem na strzykawki :-)

[ Dodano: 2007-10-25, 15:46 ]
Czesc dziewczyny,a ja caly tydzien latam,zeby pobrac krew malemu,i szlag mnie trafia.W poniedzialek niev przyjeli,bo nie bylo pielegniarki,ktora umie pobrac takiemu maluchowi z zyly,wiec polecielismy we wtorek,wczoraj dostalam telefon,ze dzis trzeba jeszcze raz,bo za malo pobraly :ico_szoking: ,i na okreslenie wszystkich wynikow zabraknie,wiec bylismy jeszcze dzis.Byla profesjonalna pielegniarka z oddzialu dzieciecego(bo robimy badania w szpitalu),bardzo ucieszona,ze dziecko ma taaaaka piekna zylke,ze slicznie sie bedzie pobierac.Tyle,ze nie trafila w ta zylke,i zaczela ,,pobierac"powietrze,Filip zaczal sie drzec i szarpac,no i okazalo sie ze jutro tez musimy przyjsc,bo wyniki potasu moga byc przeklamane.Bo kiedy jest stan wzburzenia,czy podniecenia,potas wzrasta.... :ico_olaboga: Nie powtorze wam calej laciny,jaka sypnelam po wyjsciu z labolatorium...
Podziwiam Filipa,ze jeszcze potrafi grzecznie wystawiac raczke i patrzy z zaciekawieniem na strzykawki :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 paź 2007, 21:11

akerl to pech, ja bym tam chyba rozniosła wszystkich, a przede wszystkim więcej tam nie poszła, masz dziewczyno cierpliwość
dora trzymam kciuki za Kasię, ale na wszelki wypadek może podaj jej jakiś preparat witaminowy

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość