blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 sty 2009, 11:52

Pojawiam się i ja po krotkiej nieobecnosci. Komp nam umarł ze starości, ale jakos go jesczze ocucili.. W miedzyczasie mielismy juz jedną cała przespaną noc :) :ico_brawa_01: Maja zdrowiutka tylko M od wczoraj umiera z przeziebienia. My sie zaraz pakujemy i do babci spadamy zeby nie wdychac bakterii.
Ja tez mam bujazczek z Fishera ale troszke inny. Ani jest ładniejszy ale ja dostałam w spadku :) Sa naprawde super, Maja taz w nimczesto usupia jak pod dupką wibruje. I karuzela tez ją hipnotyzuje.

Aniu- moja kolezanka tez miala 2w1, chrzciny i slub koscielny za jedym razem podczas jednej ceremonii. Bo nie muszą byc chrzciny w niedziel, mogą być tez w sobote :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 sty 2009, 19:20

Kasiu, my właśnie się zdecydowaliśmy na 2w1, będą dwie uroczystości w jednym dniu, wiec odliczamy dni do 25 kwietnia :-))


byliśmy u kuzynki i Jasiek był wybitnie grzeczny, pogadał nawet troche z Ciocia :-)) teraz troche marudzi, ale chyba ze zmęczenia, bo na jedzonko to troche za wcześnie, kupiłam olejuszke na ciemieniuche i dzisiaj będziemy testować, jutro powiem co i jak bo trzeba to trzymać na główce 24 h później umyć główke i wyczesać, w sumie nie jest jakoś specjalnie droga bo zapłaciłam 22 zł

[ Dodano: 2009-01-04, 18:50 ]
jaka ja dumna jestem z Jasia :-) właśnie opanował samodzielne wkładanie smoczka do buźki, oczywiście jak leży w miare blisko, najlepiej na ramieniu, świetnie to wygląda :-))

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

04 sty 2009, 21:31

jaka ja dumna jestem z Jasia :-) właśnie opanował samodzielne wkładanie smoczka do buźki, oczywiście jak leży w miare blisko, najlepiej na ramieniu, świetnie to wygląda :-) )
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jasia. Mój to jak się bawi smokiem to go włoży do buzi a jak mu wypadnie podczas spania to sie drze.
Ja tez mam bujazczek z Fishera ale troszke inny. Ani jest ładniejszy ale ja dostałam w spadku :) Sa naprawde super, Maja taz w nimczesto usupia jak pod dupką wibruje. I karuzela tez ją hipnotyzuje.
Na mojego te zabawki działały na początku później karuzela była fajna do odczepiania zabawek a leżaqczek do zbierania paproszków i zabawek z podłogi. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 sty 2009, 22:38

jaka ja dumna jestem z Jasia właśnie opanował samodzielne wkładanie smoczka do buźki, oczywiście jak leży w miare blisko, najlepiej na ramieniu, świetnie to wygląda )
ooooooo to masz jakies wybitnie zdolne dziecko :-D ja mojego nauczyłam tylko sobie potrzymywac nupla raczka jak lezy bo ciagle mu wypada i mały tak trzyma dlon na nupliku :-D ale do buzki sam go nie potrafi włozyc.
Kasiu, my właśnie się zdecydowaliśmy na 2w1, będą dwie uroczystości w jednym dniu, wiec odliczamy dni do 25 kwietnia
fajnie to beda dwa wazne wydarzenia w waszym zyciu :-)
Ale u nas sypie sniegiem i mrozik trzyma masakra i tak ma byc przez kilka dni. A w srode idziemy na usg bioderek ciekawe co nam powiedza. A i jeszcze szczepienie nas czeka, bo ostatnio mały był chory i nie dostal tej szczepionki, wiec teraz musi nadrobic :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 sty 2009, 08:18

Witamy z Jasiem z rana :-)

Jakoś dziwnie wyspana jestem od 6 ai Bąbla udało misię przetrzymać do 7 z jedzonkiem, teraz będzie ładnie zjadał co 3 godzinki i ostatnie karmienie wypadnie nam po kąpieli więc rewelacja :-))

Zapakowałam go do leżaczka ,włączyłam wibrator i sobie grzecznie leży, nawet sam się buja tak po malutku :-)) My jutro chcemy pójść do ortopedy, oczywiście prywatnie, bo nie trafiłam na moją pediatre na szczepieniu, akurat była przerwa świąteczna i była na urlopie, a ta u której byliśmy właścicielka przychodni nawet się słowem nie odezwała, chyba oszczędzała na skierowaniach, no z resztą nie ważne, idziemy bo przecież trzeba sprawdzić :-)

Dzisiaj zostajemy z Jasiem sami, bo P jedzie z kolegą z pracy w trase ( on jest kierowcą TIRa) oczywiście wrócą jeszcze dziś :-) a my pójdziemy sobie na spacerek, zrobimy dobry obiadek i będziemy się relaksować :-) i oczywiście zaglądać nan TT, bo tatuś nie będzie okupował kompa:-))

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 sty 2009, 10:16

Joanna24, - Ja mam nadzieję te wwszystkoe gadżety opchnąc za jakies drobne. Najpierw stawiam na ciężarne koleżanki ostatecznie na allegro puszcze.
#ania#, - zuch z tego Jasia. Maja narazie nie przejawia zadnych zdolności, jedynie przewraca się z placków na boczek i odwrotnie. I tez właśnie przysypia na lezaczku. I ja zazwyczaj sama jestem z Mają w domu. Czasem nawet przez cały weekend. Dacie radę.

U mnie w weekend M zaziebiony i umierający, troszkę go postawiłam na nogi ale i tak uwazam ze powinien isc do lekarza. Z Mają wyniosłuśmy się do moich rodziców zeby sie nie zarazic.
Na bioderka tez idziemy jutro, ale udalo sie na kasę chorych. Ala nawet gdyby, u nas wizyta kosztuje od50 do 70zl.

wiola85, u nas tez mrozik i troszke śniegu leży. Na spacer dopiero koło 12 bo muszę małą odstawić do babaci bo ja idę do gina, bo jescze nie byłam u tego co prowadził ciąże. Mam nadzieje ze nie bedzie opóźnienia.

Znowu dokarmiam małą troszkę bebilonem bo widzę że ma wieksze potrzeby, Tzn na kolację jej daję jak juz opędzluje dwa cycusie. Wczoraj wciągnęła 80 plus cos tam z tym cycusia. Nievch rośnie. W wigilie ją ważyłam to miała równe 4kg, kruszyna. Wiec mam nadzieje że teraz ma z 4,5. Jak nie zapomne to ją dzis zwaze przed kapielą. Wiec same widzocie ze z niej okryszek. Ale jest zdrowa i dłużej mi nosi te piekne maniunie ubranka :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 sty 2009, 12:21

blumek, majunia zwyczajnie trzyna linie w końcu laseczka z niej :-)
po za tym urodziła się maleńka, nasza pediatra mówiła, że do 3 miesiąca dzieci podwajają wage urodzeniową, więc myśle, że nie wiele jej brakuje. U nas Jasiek to już kawał chłopa, ale myśle, ze to ze względu na mleczko, kocha NAN i nie zamieni na nic, nawet cycuś przy nim odpadł, po za tym dostaje też kleik ryżowy, bo mu się ulewało bardzo i pediatra zaleciła, mimo że jest zalecany po 4 miesiącu.. w ogóle to ostatnio tak mylałam że jeszcze z miesiąc może półtora i nasze dzieciaczki dostaną pierwsze jedzonko inne niż mleczko :-)
Ja na kase chorych to nie mam co liczyć.. ale prywatnie to u nas mniej więcej ten sam koszt wiec nie jest tragicznie, a sprawdzić trzeba

U nas dzisiaj też zimno i na spacerek to pójdziemy koło 14 jak troche mróz zelżeje..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 sty 2009, 13:12

my dzis na spacer nie idziemy bo zimno. niby wiatru nie ma ale nie idziemy. ubiore niunia i otworze balkon.

Ja jak zwykle pdnieta po nocy. na poczatku udawalo sie wyspac jakos (moze i organizm nie byl taki zmeczony) a teraz... budze sie z bolem glowy :ico_olaboga: ale tlumacze sobie ze jeszcze ze 3-4 miesiace, bo jak wprowadzimy jakies jedzonko Juniorowi to moze lepiej bedzie sie spalo...

Moze moj pokarm malo pozywny :ico_placzek: zobaczymy w czwartek jak przybral na wadze bo idzimey na sczezpienie. Jak ladnie przybral to znaczy ze nie trzeba dokarmiac, ale zostanie karmienie dosc czesto (co 2 godziny, max 3 jak spi) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 sty 2009, 13:20

Witam my tez na szczepienie sie wybieramy, ale we czwartek dopiero :-) w srode na usg bioderek :-)
my dzis na spacer nie idziemy bo zimno. niby wiatru nie ma ale nie idziemy. ubiore niunia i otworze balkon.
ja tez nigdzie z nim dzisiaj nie ide, zreszta wszystko zasypane i wozkiem nie ma sznas wyjechac :-)
Moze moj pokarm malo pozywny zobaczymy w czwartek jak przybral na wadze bo idzimey na sczezpienie. Jak ladnie przybral to znaczy ze nie trzeba dokarmiac, ale zostanie karmienie dosc czesto (co 2 godziny, max 3 jak spi)
nie martw sie nic jak bedzie taka potrzeba to lekarz zaleci ci dokarmianie sztuczne. Ja juz cycem nie karmie i mały łądnie przybiera na wadze, az mi sie wydaje, ze jest troszke za gruby :-D tak jak ania pisałą swietnie rodnie na mleczku NAN
A mam pytanko jestescie zapisane na naszej kalasie?? Bo sporawdzałam tutaj na forum na dane kontaktowe z naszej klasy ale was tam nie ma :-) fajnie by było was zobaczyc :-D

[ Dodano: 2009-01-05, 12:22 ]
A i stawiam wszystkim :ico_tort: moj Filipek ma dzis dwa miesiace :564: :ico_zdrowko: :509:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 sty 2009, 13:49

betka, Oliwierek jest przecudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A niestety niektóre dzici tak już mają że muszą częściej jeść. Twój pokarm nie może być zbyt mało pożywny, może poprostu Twój synek zjada mniej i dlatego chce jeść częściej. Mojej siostry Gabrysia jadła co 2 godziny również w nocy i moja siostra
miała przekrwione oczy z niewyspania :ico_szoking: Mój Filipek to najchętniej cały dzień by na cycusiu wisiał :ico_oczko: i może dlatego daje pospać ciągiem w nocy te 4 godzinki a czasami nawet 5.

Ja jeszcze nie wiem czy wyjdziemy dziś na spacerek bo też zimno 8 stopni ale za to pięknie słoneczko świeci :ico_noniewiem: jeszcze się zastanowię, zobaczę może koło 15 będzie troszkę cieplej.

[ Dodano: 2009-01-05, 13:00 ]
A mam pytanko jestescie zapisane na naszej kalasie??
Ja nie mam konta na Naszej Klasie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość