Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

06 wrz 2010, 09:20

moja tesciowa jak sie pyta "a ty kiedy rodzisz w koncu?", to moj Sebo jej odpowiada
"a co mama mowi ludzia , bo my sie dostosujemy"

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

06 wrz 2010, 09:27

"a co mama mowi ludzia , bo my sie dostosujemy"
hehehehe dobre :-D

A najlepsze jest to, że chodzą i komentują twój brzuch " ale masz wielki, to na pewno nie bliźniaki" a te głupie pytania co najlepsze same kobitki zadają co mają już jedno albo dwoje dzieci.

Madzia a jak synuś? Przeszło mu po weekendzie??

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

06 wrz 2010, 10:18

Hejka!
Ja dzis mam nieprzespana noc :ico_sorki: Maly dzis cos nie spokojnie spal :ico_noniewiem: A nad ranem poplakiwal a jak zasnal to ciagle stekal. Cos mu jest a ja nie wiem co :ico_placzek: Kolek raczej nie ma bo purta i w nocy zrobil kupke. Moze ma nosek zapchany ale teraz nie chce go budzic zeby mu wyczyscic :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 wrz 2010, 10:36

Cześć dziewczynki!!!

Zaprowadziłam Tosia do szkółki
i jestem z NIEgo DUMNA, nie płakał, chociaz troszkę w drodze był spiety,
ale całą drogę z nim rozmawiałam, gęba mi się nie zamykała, opowiadalismy sobie co będzie robił, co mu się tam podoba... :ico_haha_02:
no i bylismy 5 minut wcześniej, dzieci bawiły się na placu więc on troche popatrzył wszedł na drabinkę i to go chyba rozluzniło.
Martus a dzieki, no niby może troche mu przeszło ale katar jest, może troche pokasłuje, dałam syropki, witaminki i poszedł.
Nie ma gorączki, mam nadzieje że sie nie rozłozy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do porodu, to mi narazie wszyscy mówią że mam czas. :ico_haha_01:

Marzenko, no niewiem, może go jednak brzunio bolał...
może głodomorek się odezwał.
Niech pośpi, a potem zobaczysz.
Może Ty też troszke się położ i odpocznij.

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

06 wrz 2010, 10:53

A nad ranem poplakiwal a jak zasnal to ciagle stekal.
Mi też się wydaje, że to może być jednak brzuszek. Kup mu herbatkę do picia HIPP ułatwiająca trawienie. Mojej córce bardzo pomagała.

Madzia super że Antoś został w szkole bez większych zgrzytów, oby tak dalej :-)

Ja dziś chrześniaka do przedszkola odprowadzałam, aż mi się go strasznie szkoda zrobiło bo miał strasznie smutną minkę.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

06 wrz 2010, 11:13

Faktycznie mial kolki :ico_sorki: a jak to herbatka bo hippa mam z kopru wloskiego???

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

06 wrz 2010, 11:16

Madzens kolki, nie za fajnie, pamietam jak moj mlodszy brat mial, jak on plakal, moja kolezanka uzywa kropelek na kolki, bo maly tez ma po nocach
Madziu fajnie ,ze synek poszedl do szkoly , pierwsze dni sa najgorsze, i co najwazniejsze nie pokazywac dziecku nerwow i placzu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 wrz 2010, 11:22

Marzenko, ta z kopru włoskiego będzie dobra, możesz tez poprostu zaparzyc maluszkowi kopru włoskiego z torebki i tez będzie OK, ja tak podawałam bo nie miałam tych herbatek :ico_oczko:
Madziu fajnie ,ze synek poszedl do szkoly , pierwsze dni sa najgorsze, i co najwazniejsze nie pokazywac dziecku nerwow i placzu
dzięki Sylwuś, no własnie trzeba wykazać dużo cierpliwości, to trudne dla rodzica, bo emocje są i ja sama miewm bóle zoładka jak go prowadzę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-06, 11:24 ]
Jeszcze sobie przypomniałam...
mój Tolus miał okropne kolki, strasznie go męczyły, ale mi połozna poradziła żeby kupić gripe water, to takie kropelki dla maluszka, można dodać do mleczka i podac,
na mojegoo synka podziałały fenomenalnie...
tylko niewiem czy u Was to jest.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

06 wrz 2010, 12:20

u nas kolezanka stosowala Infacol ale niewiele pomogl i ktos jej tam sprowadzil sab simplex i to sprawdzilo sie jej rewelacyjnie na kolki
ja zaraz wszamie fasolke po bretonsku a potem sie doprawie salatka grecka z sosoem czosnkowym , musze sie najesc bo potem bedzie kiepsko

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

06 wrz 2010, 12:29

Infacol
tez o tym slyszalam, ze dobre :-) Tylko, ze mozna podawac dopieru od 1 miesiaca :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość