Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 sty 2009, 21:54

Natashka pisze:malutko jakos macie tych zaliczen, zazdroszcze Wam...

tak "malutko" i powiem wam szczerze że te studia to pestka hihi nie nasz Pesteczka oczywiście :ico_oczko: w porównaniu z administracją którą wcześniej studiowałam 1,5 roku :ico_puknij:
jakbym od razu to studiowała ehhhh teraz jest trudniej nam "matkom polkom " :ico_oczko:
NAtko ja ci zazdroszczę że już niedługo masz koniec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczynki jeszcze witaminki dla was Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 sty 2009, 22:24

witam i ja

dziękuję za pocieszenie :ico_sorki:
Nat tyle że u mnie cały tamten rok był taki,a zaczął sie juz w styczniu też szpitalem babci i tak potem po kolei sie waliło i teraz znowu,ech nie chce juz narzekać ,pewnie macie mnie już dość :ico_olaboga:
a dzis cały dzień zalatany,w domu sprzątanie,potem zakupy dla nas i mamy,potem obiad,potem większe zakupy dla nas i mamy,potem szpital i znowu do mamy
dzis ledwo chodziła taka słaba,a pod wieczór zaczęła ją boleć znowu łopatka i ramię :ico_noniewiem:

tato miał dzis gastroskopię i ma woreczek do usunięcia i zrobią mu od razu przegląd jelit bo mu chyba sie tam cos skręca czy podwija :ico_noniewiem: i tym samym w piątek bedzie krojony :ico_olaboga:

Patka gratuluję prawie zaliczonej sesji :ico_brawa_01:
i zdrówka Wam życzę

a ja pije desperados,normalnie z chęcia bym sie upiła
ostatnio to jestem taka zakręcona już tym wszystkim :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2009, 00:18

Witajcie, wkleje fotki domu, bo byscie mnie chyba :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: , gdybym nie wkleila :ico_oczko:

A teraz fotki, wszedzie prawie na zdjecia pchali sie te moje chlopaki , to w sumie dopiero poczatek urzadzania, ale co nie co mozna pokazac

duzy pokoj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kuchnia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pokoj Milana

Obrazek

Obrazek

sypialnia

Obrazek

Obrazek

a tu jak nas w weekend zasypalo :-)

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-01-27, 23:19 ]
kasiekk, wspolczuje ci kurcze dopiero nowy rok sie zaczal a ty tyle sie naprzezywalas :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: , duzo zdrowka rodzince zycze

[ Dodano: 2009-01-27, 23:24 ]
Paulinko super wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Natka, tak sobie ostatnio ogladalam galerie na NK twoja i normalnie nie obraz sie ale ten twoj T i ty to jacys podobni do siebie jestescie, na poczatku myslalam ze Oski podobny do ciebie a teraz juz nie wiem :ico_oczko:

Madzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane spotkanie

no i duzo zdrowka wszystkim zycze

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 09:04

siemka

ale jestem zla, w domu cala epidemia sie zrobila, wczoraj tata wieczorem moiwl cos ze go gardlo boli a siostra ze ja chyba grypa jelitowa zaczyna meczyc..
w nocy tzm ok polnocy Oskar obudzil sie ze strasznym placzem i lkrzykiem boje sie boje sie bo sie zapachu na szafie wystraszyl ktory miga switelkiem czy cos, wzielam go przytulilam i patrze ze rozgrzany jakis, mial 37,8 ale dalam mu juz Ibum na zbicie temperaturki, troche spadlo ale do 2 siedzialam przy lozeczkua wlasciwie lezlam na podlodze na materacyku pod koldra i ttrzymalam go za raczke i masowalam glowke bo chcial...a sama zdyvhalam i myslalam ze mi watronb aodpadnie
znowoz posluchalam rady T, wzielam 2 aspiryny po 19 , bo mu zawsze pomagaja, wypaca sie i rano juz dobrze.. po 22 nic mi lepiej nie bylo wrecz mialam wraznie jakby mi buylo gorzej i poradzil abym wziela jeszcze 2 bo on zazwyczaj bierze 4 w jakims tam czasie i wzielam i sie zalatwilam, do 3 nie moglam spac bo tak mnie zoladek bolal... rzadko kiedy biore nawet tabletki przeciwbolowe a co dopiero to... po prostu umieralam........... w koncu zasnel;am i znowoz rano...
maly wstal znowoz mam wrazenioe ze jakis rozpalony, zaraz mu zmierze temperature i dzwonie do lekarza jedziemy, pewnie baba w rejstracji nie bedzie chciala przyjac , to najwyzej na niej wymusze

Siunia no cos ty nie obrazam sie hehe, juz od drugiej osoby slysze ktora oglada zdjecia ze ja z T podobni jestesmy do siebie ale gdybys nas w rzeczywistosci widziala to wcale tak nie jest :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-01-28, 08:08 ]
zmierzylam temperature malemu i ma 38,4 , dalam mu Ibum i nie moge sie dodzwonic do porabanej przycvhodni, wciaz zajete... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-28, 08:24 ]
dodzwonilam sie w kkoncu do przychodzi i okazalo sie ze mojej lekarki nie ma jest dopiero od 13 i mam wtedy dzwonic i ona mnie polaczy z nia bo juz miejsc oczywiscie nie ma, ona do mnie mowi wie pani trzeba bylo wczesniej sie rejstrowac aby spokojnie miejsce miec a ja do niej a mysli pani ze choroba sie u dziecka malego zapowieada wczesniej, zamknela sie i tylko powiedziala zebym do 13 dawalam malemu cos na zbicie temperatury i zadzwonila jeszcze raz

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 sty 2009, 09:59

witam

oj Nat współczuje :ico_sorki: biedni jesteście i Was dopadło :ico_olaboga: oby szybko sie skończyły choróbska :ico_sorki:

my za chwilę wychodzimy do mamy
na dworze okropnie,szaro,buro i ponuro :ico_olaboga: bleee

siunia :ico_sorki: dziękuję
super macie domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do podobieństwa z meżem Nat to faktycznie wyglądacie jak rodzeństwo hihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 10:09

Siunia domek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez mi sie bardzo podoba...

moze jak zmienie wlosy na inny kolor to i tez nie bedziemy juz podobni az tak do siebie hehe

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2009, 10:24

Natashka, biedny Oskarek, duzo zdrowka zycze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

kasiekk pisze:na dworze okropnie,szaro,buro i ponuro :ico_olaboga: bleee
u nas to samo.

My wstalismy przed 8 bo Nat pierwszy sie obudzil bo kupe mu sie zachcialo, a teraz znow spi, dalam dla milana cistoline i sie bawi a ja kozystam z neta.
Jak fajnie ze ktos wymyslil ta ciastoline, Milan uwielbia sie nia bawic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak przy okazji dziewczyny znacie jakis dobry przepis na kruche ciasteczka??
Bo w polsce kupilam te male foremki do wycinania ksztaltow i z Milanem bym ciasteczka porobila

[ Dodano: 2009-01-28, 09:26 ]
moze jak zmienie wlosy na inny kolor to i tez nie bedziemy juz podobni az tak do siebie hehe
moze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Siunia domek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez mi sie bardzo podoba...

kasiekk pisze:super macie domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzieki :-)
Teraz to jak bedziecie mialy okazje byc w Norge to zapraszam :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 10:49

malemu goraczka chyba spadla bo zaczal sie bawic i weselszy sie zrobil, oby tak do poludnia

choc w sumie moze tylko zadzwonie do lekarki, pogadam z nia, bo jak sie okaze ze wystarczy malemu tylko tantum verde psikac do gardziolka i podawac syropek i ewentualnie cos na zbicie goraczki to moze neipotrzebnie ide...tymbrdziej ze kaszlu wielkiego nie ma, tylko raz na kilkadziesta minut kaszlnie, ale juz go oklepywac zaczelam...
nasza lekarka i tak nigdy od razu antybiotyku nie daje tylko recepte wypisuej ze gdyby np nic sie malemu nie polepszylo w ciagu tygodnia to mamy wtenczas wykupowac, wiec moze jak zadzownie do niej to ustalimy to tez tak ze wrazie w nas by przyjela na szybka kontrole jak nie przejdzie to po tygodniu np....

nie chce tez za bardzo sie pchac tam do przychodni bo tyle roznych ludzi chorych, nie chce aby maly jeszcze cos innego zlapal

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2009, 10:59

Natashka, to dobrze ze juz dla Oskiego lepiej,
pewnie lepiej omijac przychodnie jak sie da :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 11:22

jak sie daloby w ten sposob zrobic to by fajnie bylo, ale zobacze co lekarka powie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość