Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lis 2011, 12:08

baraqada, masz rację
tylko że u nas jeszcze jest to że mieszkamy na 11 pietrze i nikt nas nie grzeje,w mieszkaniu jest dużo wilgoci i musimy uważac bo grzyb lubi wyłazic,wiec często musze mieszkanie wietrzyc,rano jak wstane to na dole w oknach mam wodę :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lis 2011, 13:08

juz jestem :-) wkoncu...
no i do konca usatysfakcjonowana nie jestem :ico_noniewiem:
Przyszedl lekarz, ktorego nie lubie i go unikam, no ale trudno...
Sprawdzal umiejetnosci Marceliny wg jakichs tabelek, co powinno umiec dziecko w jej wieku :ico_noniewiem:
no i z podpieraniem sie dlonmi o podloze stwierdzil, ze jest ok...
Co do siedzenia to wg tabelki powinna leciec do przodu i podtrzymywac sie raczkami z przodu, a ona leciala na wszystkie strony, ale stwierdzil, ze idzie ku dobremu :ico_noniewiem:
no i jesli chodzi o stanie to Marcela powinna trzymana pod paszki stac na nogach, a ona nogi podkurcza pod brzuch i wogole nie dotyka podloza, ale to nic, bo wg tabelki ma jeszcze miesiac czasu :ico_noniewiem:
Wiec zdaniem lekarza mam zdrowe dziecko, ale nalezy do tych pozniejszych w rozwoju... ( a na poczatku wyprzedzala dzieciaki o 2 mies. w rozwoju :ico_noniewiem: ) i z zalecen to ma duzo lezec na brzuchu, a ona lezy na maxa duzo i mam sie duzo z nia bawic... to wszystko :ico_noniewiem: a z chodzeniem to ma czas az jak skonczy 14 mies., no i siedzenie to najpozniej 9-10 miesiac... A to, ze sie nie podnosi to nic... bo to tez powiedzialam..
A wiec.. poczekamy..
Ale z miesiac, a jak nic wielkiego sie nie zdarzy, bo wiem co do konca miesiaca powinna zaczac robic, bo to juz ostatni dzwonek to pojde prosto do neurologa, juz o tego pediatre nie bede zachaczac wogole...
Pytalam tez o ciemiaczko, ale oni tego nie sprawdzaja wogole, do czasu az mala skonzy 18 mies. ma sie zrosnac i tyle..

No i zrobilam sobie termin u gina na 1 wolny termin :ico_szoking: na 9 stycznia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lis 2011, 13:33

,rano jak wstane to na dole w oknach mam wodę
oj to tak jak ja !!! tragedia bo nam na drewniane ramy skapuje i taki zapach sie nieprzyjemny robi...jesczez nie grzyb ale jakby plesn :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
musimy w przyszle lato wymienic wszystkie okna...tylko skad pieniazki na to???? :ico_placzek:
chociaz mam nadzieje ze od kwietnia dofinansuja nam nianie nawet do £600/3074zl na miesiac czyli prawie cala zaplaca bo jest to na podstawie poprezdniego roku podatkowego gdzie ja bylam na macierzynskim :ico_sorki: ale az do kwietnia nie bede wiedziec ...tak na pewno
ale z tego bysmy spokojnie na okna uzbierali bo jauz parcowac bede :ico_sorki:
oby :ico_sorki: bo jakos ciezko to suzkanie pracy idzie...
niby sa oferty ale za duzo mniejsze pieniadze w panstwowej sluzbie zdrowia niz ja mialm prywatnie... :ico_olaboga:
no i do konca usatysfakcjonowana nie jestem
ale dobrze ze bylas u lekarza i ze Marcelinka miesci sie w ramkach...napewno dziewczyna nadgoni :ico_sorki: nie martw sie ...kazdy nasz dziec na forum robi co innego w innym czasie...

[ Dodano: 08-11-2011, 12:34 ]
jestem okrutnie chora i nie mam humoru od rana sie juz ze 3 razy poryczalam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lis 2011, 14:04

i zapomnialam napisac, ze Marcelina ma 8950g i 73cm, w ciagu miesiaca urosla 3cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przytyla 600g

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

08 lis 2011, 14:12

Witam. My też jesteśmy po kontrolnej wizycie. Wszystko jest w porządku.

NowaSejana
No to super,że jest dobrze :ico_brawa_01: . Nam lekarka powiedziała to samo. Mamy jeszcze czas.

U nas waga 9400 i 77 cm. :ico_brawa_01:

tabogucka :ico_pocieszyciel: No to zdrówka życzę :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lis 2011, 14:24

Gwona, Wow Nadia spora jest :ico_szoking: i dlugasna... chociaz Marcelina tez do malutkich nie nalezy...
Nam lekarka powiedziała to samo. Mamy jeszcze czas.
wiec jednak wiekoszosc lekarzy ma takie samo zdanie, bylam ciekawa co Wam powie... A powiedziala jeszcze cos konkretnego?? Kiedy do nastepnej kontroli jakby nic sie nie ruszylo??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lis 2011, 16:08

73cm,
77 cm
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tylko kurcze przy waszych dziewczynach Szymcio jest krotki :ico_placzek: bo ma 71cm

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lis 2011, 16:15

tylko kurcze przy waszych dziewczynach Szymcio jest krotki :ico_placzek: bo ma 71cm
wcale nie taki krotki.. 2 cm to przeciez niewiele...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lis 2011, 17:07

2 cm to przeciez niewiele...
_________________
oj sporo zwlaszcza ze grubszy od Marcelinki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lis 2011, 17:19

dziewczny z tym mierzeniem to różnie bywa,bo zależy jak się mierzącemu uda,u nas np mała niby nie rosła ,a potem jak pomierzyły to wyszło 5 cm naraz,zresztą ona mówi znaczy pielgniarka żeby aż się tym tak nie sugerować :ico_sorki:

moja ostatnio miała 70cm i 7 kg

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość