Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

06 lip 2008, 22:39

myszka_f, ale ślicznie wyglądasz!!! Super Ci w takim kolorku ciemnym!! :ico_brawa_01: Nawet chyba lepiej!!! A Dominisia w spódniczusi tak kobieco!!! Ale piękna dziewczynka, świetnie wyszła w helikopterze!!! Ta grzyweczka!! hihihi:))
Nie wiem jak to się stało że mi sie skopiował wcześniejszy post, hmmm...
Odnośnie maści na blizny, może to jest myśl żeby smarować miejsca po obtarciach i strupkach??!! Ja mam taką co smaruję na bliznę po cesarce, a powiem Wam ze naprawde działa. Miałam taką bruzdę grubą a teraz to na bokach to tylko cieniutka kreseczka jest widoczna tylko z bilska, tylko został bliznowiec na środku, nie wiem czy ta bruzda się wklęśnie... Ale jakbym rodziła drugi raz to w tym samym miejscu kroją, więc chyba nie pozbędę się blizny.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

06 lip 2008, 22:49

katelajdka, Dzięki za komplement, mój naturalny kolor włosów to brązowy taki misi :-) maść nigdy nie zaszkodzi a tylko może pomóc, ja stosuje cepan. Do tej spódniczki mamy jeszcze kamizelkę, ale było ciepło więc jej nie założyłam. Ten komplecik kupiłam za 28zl na Allegro razem z przesyłką, a moro bo Sławek bardzo lubi.


wzięło mnie na wspominki i czytałam swoje stare posty. Napisałam do was pierwszego posta 2007-05-30, 10:21, ale ten czas szybko minął.

Sławek usnął na kabaretonie :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

06 lip 2008, 22:56

myszka_f, super ten komplecik i niedrogi!!! Ja też mam cepan, hihihi:)) Śmierdzi cebulą ale dobry!
Łukasz ogląda nadal i jeszcze bardziej się chichra!! Akurat jest Daniec!!

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

06 lip 2008, 23:41

Witam wieczorkiem, narazie wklejam pare fotek :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

07 lip 2008, 00:47

Dzisiaj już padam jutro będę dalej czytać:) Widzę że u Katelajdki wkradł się zonk i ma 2 razy treść :):):)

[ Dodano: 2008-07-07, 11:34 ]
ania0807, Piękne fotki, mi się najbardziej podoba w tych kitkach i różowej sukienusi :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

maść na blizny też muszę się w nią zaopatrzyć ze względu na Borysowe rozcięte czoło :).

karolas Ja też się bardzo cieszę, że mamy dzieciaczki w tym samy wieku i mogłyśmy odnowić kontakt no i że jest internet który to wszytsko ułatwia :) Cudownie , że są takie fora gdzie możemy poznać wiele fajnych dziewczyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do rolek to ja jestem fanatyczką, choć przez ciąże się rozleniwiłam to dzieciaki też zamierzam uczyć jazdy ( oczywiście w przyszłości)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Kacpiego dla opanowania techniki dwóch kółek i dla Meluni za ząbeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katelajdka Dzięki za miłe słowa, ja też po pierwszym porodzie dużo czytałam, najwięcej przy karmieniu. Cezar jak się dossał to nie puszczał a ja mogłam spokojnie wertować książki. Ostatnio przeczytałam " Nie kłam kochanie" a teraz za sprawą karolas obejrzę film :) U mnie czytanie na kibelku odpada bo z moimi skarbami jestem ponad 12 h sama i by mi dom roznieśli :ico_olaboga: . Co do pracki to będę bardzo mocno trzymać kciuki żebyś dostała ten etat :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Małgorzatka No o chrzcinach chyba wcześniej nie pisałaś, w domku wszytsko sama robiłaś ? Podziwiam ja bym chyba rady nie dała. Czekam na fotki, na pewno Marusia wyglądała jak mała księżniczka :)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lip 2008, 13:31

Witam po weekendzie!
Nie miałam neta a i dni były wypełnione. Byliśmy w sobotę w Bałtowskim Parku Dinozaurów! Potem jeszcze imprezy grilowe się posypały. Jak się odrobię to wkleję zdjęcia i Was poczytam.
Mam tylko pytanie do Małogosi: i jak Elviska? Kontaktowała się z Tobą później?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 lip 2008, 14:55

Dziewczyny jak to pisze mam lzy w oczach :ico_placzek: :ico_zly: i jestem totalnie zła jednocześnie - powiem krótko: w sobotę (w dodatku w swoje imieniny)... dostałam ten wstrętny, okropny okres!!!!
Wyobrażacie sobie - po 12 dniach!!! :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek:
Ja już niczego nie rozumiem, jestem załamana.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-07, 14:55 ]
P.S. Na teście wyszly II kreski... masakra!!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

07 lip 2008, 15:11

Kajunia Byłaś u lekarza?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

07 lip 2008, 16:29

Kajunia25, Idz do lekarza czasem sie zdarza ze kobieta jak jest w ciąży ma okres. Moja znajoma miała okres do 6 miesiąca.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 lip 2008, 16:31

Kajunia25, idz szybko do lekarza, moze dostałas okres a mimo wszystko jestes w ciazy, podobno tak sie zdarza, a może dzieje sie z dzidzią cos niedobrego i lekarz zdąży jeszcze pomóc. Trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze.

ania0807, sliczniutkie zdjecia ze sliczniutką modelką.

myszka_f, slicznie wyglądasz w tych włosach, masz przepiękną buzie, wiesz?

karolas, rozumiem cie calkowicie, bo moja mama tez nie popiera naszego pomysłu przeprowadzki do domu. I to do innego województwa gdzie nie mamy żadnej rodziny. Ciągle słysze, ze rodzina powinna trzymac sie razem, ze w miescie to wszystko mam pod ręką, a tam to co, w Poznaniu dzieci mają taki wybór szkół i przedszkoli a tam nie, itd. Dokladnie słysze co ty. Szkoda, ze nikt nas nie wspiera w realizacji naszych marzeń. To samo bylo jak kupiliśmy działki 20km od Poznania. A przeciez dzisiejsza wies to zupełnie cos innego niz kiedys, są i sklepy, kościoły, szkoły i samochodem wszędzie można szybko dojechac.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość