aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 lip 2008, 16:37

Hejka

My już w domku, odsprzątałąm dzisiaj mieszkanko na cacy i mam troszkę czasu :-)
Chłopaki ganiają na maksa :ico_olaboga: ciekawe co za chwilę wykombinują :ico_noniewiem:
Ale ja korzystam z okazji i skrobnę parę słówek :-D

karolas spóźnione życzonka imieninkowe :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Co do rodziców - to u mnie jest podobnie. moja mama ma zupełnie odmienne zdanie ode mnie i przez to i wiecznie sie kłócimy. Jej też nie podoba się wiele rzeczy które robię ale trudno.
Tak jak pisały dziewczyny to Nasze zycie i naszym rodzicom nie zawsze musi się to podobać choć byłoby miło jakby akceptowali nasze wybory.
Przecież dla dzieciaków niw ma lepszego miejsca niż teren poza miastem, a już wogóle własny domek i ogródek w którym dzieciaki mogą szaleć do woli. A poza tym dzisiaj kiedy każdy już posiada samochód to żadne miejsce zamieszkania nie groźne :-D Ja myślę że oni jeszcze zmienią zdanie i głowa do góry bo to nie powód by się zamartwiać.
A praca w KFC to nie dożywocie :-D jak trafi się okazja a dorobić zawsze możesz w sprawdzonej już firmie, i zawsze możesz ją zmienić . Każde wyjście jest dobre które daje jakiś dobry efekt
Brawo dla Kacperka za jazdę na rowerku!!!! I tu widać jak nasze dzieciaki potrafią nas mile zaskoczyć :ico_brawa_01:

Kajunia strasznie mi przykro ale warto by sprawdzić to u lekarza!

Małgorzatka fajnie że chrzciny przebiegły bez kłopotu, czekamy na zdjęcia!

ellepati skąd ty kobieto bierzesz tyle siły :ico_sorki: jeszcze na rolkach śmigasz :ico_szoking: Ja to po tym "urlopie" z dwójką dzieciaków jestem nie do życia. Teraz bym musiała zafundować sobie urlop sama z mężem i odpocząć hihi Podziwiam za taka energię!! :ico_sorki:

myszka my jeździmy do Gilowic za Żywiec bo tam właśnie mieszkała moja babcia a dom jest teraz wujka więc i tak tam będziemy cały czas jeździć, a mam tam wszystko na miejscu. Ciocia prowadzi pensjonat więc jedzenie mam zawsze gotowe i nie muszę się martwić o gotowanie :-D basen też posiadają własny, kawiarnię, plac zabaw po prostu kompleksowy ośrodek.
Dominisia tak wydoroślała że szok!! A tobie jest bardzo ładnie w tych ciemniejszych włosach :ico_brawa_01:

ania śliczne foteczki, Oliwcia taka delikatna i ładna dziewczynka!!!

katelajdka ja też uwielbiam czytać książki ale teraz mi sił na to brakuje. Kiedy tyko wezmę książkę do ręki a najczęściej wieczorem to zaraz zasypiam i nici z czytania :ico_zly: A zaczytywałam się kryminałami Agathy Christie - po prostu je uwielbiam i po parę razy je czytam :-)
A co Wojtka - to przylepa straszna z niego co rusz przybiega i przytula się do mnie. Tylko strasznie mnie męczy to że przechodzi fazę noszenia się na rękach :ico_olaboga: Na nogach za żadne skarby chodzić nie chce, i w sumie mój Radek miał tak samo i teraz tylko czekam aż mu przejdzie, bo kręgosłup mi po prostu wysiada - muszę zresztą lekarza dowiedzieć bo to już nie żarty jak się wyprostować nie idzie i oddechu brakuje.
Trzymam kciuki za pracę!!!!!!!

A u nas pierwszy fryzjer z Wojtusiem zaliczony :ico_brawa_01: pierwsze samodzielne siku i kupka do nocnika :ico_brawa_01: jak dla mnie to rewelacja, bo Wojtek zazwyczaj woła już po fakcie :ico_noniewiem: a tu taka niespodzianka :-)
A Radek znów wygrał w konkursie tym razem w konkursie Snickersa wygrała kartę SIM z MoBILe i 5 zł na koncie hihi ale nagroda przyszła i był prze szczęśliwy że wygrał.
Od jutra opiekunka przychodzi i będziemy Wojtusia przyzwyczajać ciekawe jak pójdzie?!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

07 lip 2008, 17:34

Kajunia25, dołączam się do tego że powinnaś odwiedzić lekarza!! Oby tylko nic sie nie działo złego....
Ania zdjecia Oliwci sa po prostu piękne!! Śliczności!!!!!
aga0406, Nie dziwię sie że teraz to by Ci się urlop przydał od dzieciaków, hiiihihihi:))
Gratulacje dla chłopaków za ich małe powodzenia, Radziowi za wygraną a Wojtaszkowi za nocniczek!
Powiem Ci że gdybym nie miała juz czasu na czytanie to juz życie przestałoby mnie chyba cieszyc! Może przesadzam, ale nigdy nie zrezygnuję z tych cennych chwil dla siebie gdy moge odciąć sie od codzienności i przenieść w świat bohaterów z książki. Wolałabym zaniedbać jakieś obowiązki a nie zrezygnowac z czytania!!!!!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 lip 2008, 21:45

Hejko

Nie pisałam moje drogie o chrzcie Martusi, bo sobie pomyślałam, że przecież to jest forum lutówek a moja córeczka to nie lutóweczka i nie wiem czy sobie tego życzycie... ostatnio ciągle o niej pisze :ico_noniewiem: tak sobie pomyślałam, ale widze, że całkiem niepotrzebnie :-D bo interesujecie się wszytskimi dzieciaczkami nawet tymi, które są starszakami albo całkiem maluchami :-D

Zdjęcia z chrzcin Będą jak tylko mój braciszek wróci ze szkoły rodzenia z bratową, bo dzis mają pierwsze zajęcia i byli tacy przejęci że nie chciałam im głów zawracac przegrywaniem :-D
Martusia dostała pieniążki, wyposażenie łóżeczka, taki podnuzek na klopik- ale na razie posłuży Wojtusowi, nianię elektryczną, złoty łańcuszek z Matką Boską- medalik zwieszka, złote kolczyki- które zamierzam załozyć już jak mała będzie miała 3 miesiace :-D

Zdjęcia Wojtusia i Martusi

Mam miesiąc:
Obrazek
Brat i siostra
Obrazek
Wojtuś z tatusiem
Obrazek
Mamusia :ico_wstydzioch:
Obrazek
Babcia z wnukami bliźniakami ( Wojtuś i Pawełek- kuzynowie)
Obrazek
Słynni samochodzik w markecie, co nas ochroniarz okrzyczał:
Obrazek


Kajunia :ico_szoking: :ico_szoking: Dziewczyno, ty pędź szybko do lekarza, bo skoro test wyszedł pozytywny i tyle czasu krwawienia nie miałaś, to pewnie w :ico_ciezarowka: jesteś !!!!!!! A wiesz, że krwawienie w ciąży jest niebezpieczne.. więc lepiej zajedź nawet do szpita na kontrole co i jak, lepiej dmuchac na zimne. Ale fakt faktem, że nawet jak się jest w ciąży można krwawić ...! Tzymaj się i szybko pisz co u Ciebie !!!!

Madzia :ico_brawa_01: GRATULACJE z okazji zafasolkowania !!!!! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę, będzie dobrze, teraz widze, że bycie podwójną mamą to nic strasznego, więcej obowiązków ale w sumie jak na razie koszty niewielkie. Karmie cycem, wszytsko mam po Wojtaski, dała troche siostra ... spoczko, nie jest źle, uwież mi ... W sumie inwestuje wylko w pieluchy ..na dodatek kupuje DADA z biedronki i sa ok! Ale w sumie pieluszki stosuje co 2-3 zmiane jak Maruś się pisiusia albo kupke zrobi i na noc, a tak to tetrowe zakładam!

aga0406 pisze:A u nas pierwszy fryzjer z Wojtusiem zaliczony :ico_brawa_01: pierwsze samodzielne siku i kupka do nocnika


No to super !!! My też właśnie mieliśmy ten pierwszy raz u fryzjera- tyle, że był nim tata kilka miesięcy temu, ale 2 tygodnie temu znów go obcieliśmy! No i wielkie :ico_brawa_01: za przykadne skorzystanie z nocnika!

aga0406 pisze:Co do rodziców - to u mnie jest podobnie. moja mama ma zupełnie odmienne zdanie ode mnie i przez to i wiecznie sie kłócimy. Jej też nie podoba się wiele rzeczy które robię ale trudno.


Przyłączam się ... niestety ...

Ząbki Wojtuś nie ma jeszcze kompleciku, ale już dużo ma... /w każdym razie prawie pełną paszczę hihihi

Katelajdka Wojtuś ładnie chodził spać przez dwa dni, a dziś znów broił ,ale juz śpi na szczęście :ico_sorki: Pewnie ładnie chodizł spac temu bo nie kładłam go spac wcale w dzień, ale jest jeszcze na to za mały .. i dziś spał 3 godziny ..ale co ja mam go budzić? Przecież kłade go tylko raz dziennie... ??
No ..mam nadzieje, że dojrzejesz do decyzji o drugim brzdący jak najszybciej ... czekamy !!!

Myszka No to wiesz, skoro Ci się dzieciaczki podobają ..no bo męża masz ..do dzieła... Na Ciebie też czekamy :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-)
Kolorek własków bardzo ładny, do twarzy Ci w nim, naprawdę!
Zdjęcia bardzo ładne, jesteście piękne, wogóle jesteście wszytskie fotogeniczne..ja niestety nie :ico_noniewiem:

ania No śliczna dziewczynka! I te kuce... No rewelacja..Kiedy ja będe Martulkę stroić w sukieneczki i palemki na właskach robić ..eh ..już nie mogę się doczekać!

ellepati Chrzciny w domu robiłam, ale mama mi pomagała, bo Wojtuś się straszny cyc zrobił i tylko mama i mama i nawet potrafi się nogi uczepić itak wisi pół dnia, serio .. nie da się wtedy nic zrobić ... mama zrobiła z T. duuże zakupy i bawiła małego, ja robiłam swoje ( mieśka, słatki, desery itp.) ..no i teściowa wypieki robiła.. :ico_sorki:

qunic :583: :583: :583: :583: :583: Niestey, wiem tylko tyle co wtedy, zresztą nie chce więcej pytać, jeśli nie chce pisać- choć zawsze ze mną pisała czy to sms'ami czy pocztą- po tym ostatnim sms'sie, że "nie jest fajnie" nic więcej nie wiem ... Boje się pytac, głupio się wtrącać, nie chce nic powiedzieć, ma do tego prawo ... Oby tylko wszytsko z maleństwem było w porządku, martwie się ... ale co zorbić, niechce się narzucać... :605: :605: :605: Elviska, nie chce nic powiedzieć ... wole o tym nie rozmyslać, naprawdę ..bo różne myśli głupie mi do głowy przychodzą...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 lip 2008, 22:24

OLALA No dokladnie,jest przeciez samochod no bez przesady nie wyprowadzam sie na koniec swiata ach szkoda słow ;)
wam tez zycze wytrwałości w realizowaniu waszch planow.
U nas jedynie co mnie nieco jakby tak wiesz hm dystansuje do tej wyprowadzki to jest praca ta diabelska praca,co i gdzie hi hi hi jak to sie potoczy wszystko. Niby pracy jest teraz tylko nam kobietkom to nie tak łatwo cholipka bo jak prca fajna i blisko to znow kaska nie taka bo przeciez na opiekunke trzeba miec,
MOj maz jednak twierdzi ze w Nekli sie znajdzie babusie jakąs hi hi hi na emeryturce co by cchciala sobie dorobic i tylko bedziemy najwyzej placic zeby obierala dzieci z przedszkola czy szkoly i ewentualnie siedziala z nimi gdyby byli chorzy ;) No zobaczymy on twierdzi ze damy rade, jak go posłuchac to faktycznie wszystko jest do zrealizowania.
KAJUNIA No kobieto ty pedz do lekarza bo to roznie kurcze, skoro tyle dni nie bylo to wiesz a test wyszedł hm lepiej to sprawdzic dziewczyny maja racje teraz kobiety maja okres a w ciazy są i nie wiedzą takie czasy.
MALGOSIU Jeny martusie to bym Ci dosłownie zdzarła hi hi hi,wycałowala na całego i wysciskala hi hi hi jaka ona sliczniutka :)))))),No Wojtus przy niej to juz kawaler do wziecia prawie ze hahahahahahaha tez przystojniaczek maly ;)
Moze Martunia bedzie do mamusi podobna ale słodka:)))))
ANIA0807 No basenik rewelka masz a modelka w srodku to juz nic nie powiem bo brak słow sliczniusia
AGA No nareszcie kurde wrociliscie hi hi hi ale mialas dobrze :))))
Gratuluje nagrody Radziowi i nocnik hm fajowo.
No masz racje glowa do gory i realizowac plana naszego musimy a jak tam.............. jakos to bedzie.
Dawid juz ma takie wizje ze szok. Drewienka narabie tak wiesz rowniutenko za domkiem postawi sobie,normalnie mnie zadziwia wiesz ;)ale fajnie bo lubie słuchac co mu po głowie chodzi i wtedy snie normalnie ze juz tam mieszmamy i to wszystko tak no kurde po naszemu jest hi hi hi.
MYSZKA Wygladasz czadersko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dominisia rosnie ze hej sliczniutka panna :)
WLASNIE CIEKAWA JESTEM TEZ CO U ELVISI????????????????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Oby wszystko w porządku było.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

08 lip 2008, 00:27

Witam jak zwykle wieczorkiem
Jutro stawiam Wam wszystkim :ico_kawa: :ico_tort: :
Marzenia
Trzymam kciuki by wszystkim się spełniły i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.
Mnie życie rzuciło na wieś choć mieszkałam w mieście i nigdy bym się nie spodziewała że mnie to spotka bo straszny mieszczuch ze mnie byl. Ale teraz rzeczywiście wieś to zupełnie coś innego.Domek ogródek basenik świeże powietrze i czego więcej potrzeba.
Jednak minusów troche też jest .Moja sytuacja jest troche inna bo ja ze wszystkim jestem sama i bardzo wkurzają mnie dojazdy w których trace dużo czasu,ruch coraz większy samochodów wciąż przybywa i chociaż do miasta mam 20 km to czas dojazdu się wydłuża.No i moje dziewczyny uczące sie nie mogą pozwolić sobie na rzadne zajęcia dodatkowe bo wtedy powrót do domu to byłby w godzinach wieczornych a tu jeszcze lekcje no i czas spędzony w autobusie także czasami ciężko jest.Zima też nie ciekawa bywa. I ja bardzo nie lubie palić w piecu.
Troche se ponarzekałam ale do miasta wrócić bym nie chciała.
Katelajdka
Zazdroszcze Ci tego że nie zrezygnowałaś z czytania ja właśnie czytam pierwszą książke od narodzin Oliwci i to dzięki moim dziewczynom bo inaczej nie ma szans a po wakacjach pewnie znowu nie będzie czasu
Małgosiu
Twoja kruszynka chociaż nie z lutego ale wszystkie dzieci nasze są i wszystkie kochamy tak samo
Myszka
Mnie również bardzo podoba się nowy kolorek Twoich włosów. Super
Kajunia
Trzymam kciuki oby wszystko było ok

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

08 lip 2008, 07:49

Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2008, 08:17

Ania, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!!!!!!


Małgorzatka, Elviska naprawde ci napisała, że 'nie jest dobrze'? Jejku, rózne czarne myśli przychodzą mi do głowy po czymś takim.

A kiteczki Martusi juz niedługo będziesz robic, jeszcze tylko kilka miesięcy jak zacznie więcej siedziec niz leżeć to będziesz mogła juz kiteczki robic.

wkleje wam kilka zdjec z weekendu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wakacyjna miłość:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-08, 08:27 ]
karolas, nie musisz przeciez szukać pracy w Poznaniu, do Wrześni będziesz miala ok. 10 km, do środy Wlkp. ok. 18 a do Gniezna chyba ze 20km wiec zawsze to blizej, a moze udałoby ci sie znaleźć prace w VW w Swarzędzu i razem z męzulkiem byś dojeżdzala, to tez nie tragedia dwadziescia kilka kilometrów. A niania na pewno w Nekli jest tańsza niż w Poznaniu.
My gdybyśmy zdecydowali sie wybudować na naszych działkach w Ceradzu Kościelnym to z pracą żaden problem bo w Tarnowie Podgórnym jest większość firm, w których pracują poznaniacy, do najbliższych firm bym miała 2 km wiec nawet spacerkiem moznaby chodzic.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lip 2008, 08:47

OLALA moj mażtwierdzi to samo,ze nie musze szukac pracy w Poznaniu przeciez ;),mówił włansie o Wrześni głownie albo no jesli sie da to przeinieść sie do KFC do Swarzędza i tam po pracy busik rozwozi ludzi po domach bo kierowca jest z Wrześni własnie. No zobaczymy jak to bedzie.
A co do WV to raczej odpadnie,kiedys probowalam sie dostac tam do biur to ciezko było, byłam na rozmowie nawet ale moje wykształcenie nie jest chyba wystarczające chociaz mam wątpliowsci czy oby te wszystkie biurowe panie tam pacujące potrafia dobrze mowic po niemiecku no bym polemizowala ale co tam, bez znajomosci sie tam nie dostane no chyba ze na hale na wozek widłowy hi hi hi ale to jeszcze bym musila sobie wyrobic uprawnienia na taki wozek ;)
Cos sie bedzie szukało, w tej Wrzesni chyba najprędzej bo to jdnak dosyc duze miasteczko.
No a Wy faktycznie w Tarnowie to firma przy firmie,zreszta Wy macie super wykształcenia to wiesz rybka ;)nie masz sie co martwic i co by moj tatus w tym momencie powiedział?????/-takie zycie sobie wybrałas to cierp ciało cos chialo hi hi hi
Sam orłem nie był a ode mnie wymagań mieli oboje w sumie z mama tyle...........
Nie poszłam na studia i co,nie kazdy musi studiowac. Moja jdna siorka studiuje ale ona to robi bo lubi,druga tez nie poszla na studia ale sobie swietnie radzi ma dobrą prace,autko i sobie zyje. No ja mam mieszkanko własne i dwojke dzieci kochanych,prace moze nienajlepszą ale zawsze nam te pare groszy z niej ratowalo hi hihi
Zdjecia z wypadu nad jeziorko superasneeeeeeeeee!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i ta wakacyjna miłosc dobre :)))) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ANIA Sto lat, sto lat niech zyje zyje nam Ania. Duzo zdrowka i słodyczy Karolas z rodzinka Tobie zyczy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2008, 09:01

dziewczyny, wyjmowałyście juz szczebelki z łóżeczka? Chciałam Asi wyjąc ale nie mam pojęcia jak to sie robi ani nawet nie wiem, które nadają sie do wyjęcia.

Karolas, trzymam kciuki, żeby ci sie udało znaleźć prace blisko domku.
Ja we wczorajszej Wyborczej widziałam trzy ogłoszenia z ofertami, które ewentualnie by mi pasowały. Wychwawczy mam do końca lutego 2009, ale chyba z ciekawości wyśle tam swoją CV, zeby sprawdzic ile jestem warta na rynku pracy.
A moje wykształcenie jest takie średnio dobre, jestem inżynierem logistykiem a to niestety raczej praca dla męzczyzn wiec nie pracowałam w zawodzie. Bardziej dośwaidczenie w pracy więcej mi daje i podyplomowe, ktore zrobiłam. Pracodawcy być moze będą tez sie zastanawiac, ze pracowałam jako kierownik a chce teraz na niższym stanowisku bo chce na pół etatu a jako kierownik to jest niemożliwe.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lip 2008, 09:49

Obrazek
Karolas - podoba mi się Twój optymizm! Ja myślę, że z praca nie będziesz miała problemów a i z nianią pewnie też nie! A rodzice - cóz - sami byli młodzi w innych czasach - może to jest przyczyna ich postępowania - moi mnie wspierają - każde na swój sposób bo są w separacji - no ojciec od niedawna bo wcześniej nie specjalnie utrzymywał ze mną kontakt, a mama mi pomaga przy dziewczynkach i jest to pomoc nieoceniona!
olala, fajne zdjęcia - widać że weekend się udał!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość