Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 lip 2008, 21:12

Kajunia25, Nie stacze, ale mnie przy poronieniu nic nie bolało, a było to w 11tyg. Może idź do innego lekarza jak byłaś pewna że to mogła być ciąża.

aga0406, Super że z opiekunką się układa, będziesz miała spokojna głowę jak pójdziesz do nowej pracy.

Obrazek

olala Superowe zdjęcia. Jak my jesteśmy nad wodą to Dominika od razu leci do wody i najczęściej nasz wypad trwa ok 1,5 godziny bo po tym czasie tracę cierpliwość i nie mam siły już za nią gonić. Nie chce żeby cały czas siedziała w wodzie bo chyba jest jeszcze za malutka żeby długo siedzieć w wodzie. Ja mam łóżeczko turystyczne więc nie wiem jak się wyjmuje szczebelki. W internecie znajdziesz instrukcje do łóżeczka jak wiesz jakiej jest firmy. Ja znalazłam instrukcje do naszego pierwszego łóżeczka

karolasJa też nie studiowałam, skończyłam dwa technika i nie uważam że jestem gorsza od kogokolwiek kto ma studia. Ciesze się tym co mam i jestem szczęśliwa. Jak to mówią szczęśliwym się nie jest tylko bywa. :ico_haha_01:

Małgorzatka możesz się umówisz na inny dzień na wizytę w szpitalu.

Wczoraj robiłam badania krwi Dominice w związku z tą temp. w tamtym tygodniu i wszystko ok tylko ma jakieś związki podwyższone bo przebyła infekcje. Miała pobieraną krew z paluszka i muszę się pochwalić, że nawet nie zapłakała tylko obserwowała co pani pielęgniarka jaj robi jestem z niej strasznie dumna. To jak byłam bardziej przejęta nisz ona :ico_wstydzioch: :-)

[size=150]Dziewczyny co z naszą wyprawą do ZOO !?!?!?!?!?![/size]

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

08 lip 2008, 21:34

Ja też na chwilę bo zaraz jadę po brata na lotnisko.
Kajunia Co do testu ciążowego to nie jest on w 100% potwierdzeniem ciązy, jedyne co pokazuje to stężenie jakiegoś tam hormonu. którego może można mieć czasem wyższe stężenie a przy ciąży pewnie mega wyższe :) Tyle narazie co wymyśliłam, jedyną opcją jest lekarz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lip 2008, 21:37

Myszka ja z wielką chęcią wybiorę się do Zoo. tylko pogoda by dopisała, bo teraz jakieś deszczy. Co prawda musiałabym pociągiem dojechać, ale chyba daleko nie jest

Dziewczyny, a to do Wawy ktoś się wybiera? na spotkanie?

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

08 lip 2008, 22:50

Ja niestety do Warszawy nie jadę :(

Jakoś ciężko mi się skupić na czytaniu i odpisywaniu, chyba już przemęczona jestem :(
Tak więć skrobnę co u nas a rano będę czytać i pisać.

Dzisiaj byliśmy na szczepieniu :) Borysek tylko zapłakał jak go położyłam na leżąco i przy ukłuciu, chyba po ostatnich wrażeniach z szycia czółka a tak to bardzo dzielny chłopoiec :) do tego dostaliśmy skierowanie do ortopedy bo mały ma koślawość- szpotawą czy jakoś tak. Jutro od rana będę dzwonić i zapisywać nas do kogoś, najpierw jeszcze zadzwonię do koleżanki co pracuje w szpitalu ortopedycznym żeby mi poleciła gdzie iść. Byłam sama z dwójką i Cezarek był barzo grzeczny nawet siusiu wstrzymał bo oczywiście mu się zachciało w najmniej nieodpowiednim momencie ale to moja wina bo nie kazałam mu się w domu załatwić .
Ostatnio zmieniony 08 lip 2008, 23:25 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 lip 2008, 22:57

Ania najlepsze życzenia urodzinowe!!!!! Dużo zdrowi, miłości i pociechy z Oliwci!!! Rzeczywście basenik macie prześliczny!!!1
kajunia nie mam pojęcia ale skoro czujesz że wzsystko w wporządku, to chyba rzeczywiście to nie byla ciąża. Moja przyjaciółka zamiast testu zrobiła badanie rwi na obecność hormonu ciążowego, tego który wykrywa test. No i wyszedł niecnacznie podwyższony w kilka dni po terminie miesiączki której nie dostała. Ale po kolejnych dniach jednak okres był i okazało się że to ciąża nie była. A bardzo chciała być. Myśle że organizm kobiety może płatać figle. Jak sie bardzo pragnie...
myszka_f, mnie się wydaje ze jakbyśmy pojechali nad wodę to bartosz zachowywałby sie tak jak Dominisia!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Oni z temperamentem są identyczni!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
aga0406, super że pierwsza wizyta opiekunki byla tak apomyślna! Żeby juz codzień było super!! Zrób fotecki paznokci jutro!! Na pewno będą super!!
elviska jejku, co ona miała na myśli ze nie jest dobrze??!! Może źle sie czuje po porodzie???....

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

08 lip 2008, 23:07

HEJKA
Wielkie dzięki za życzonka i miłe słowa pod adresem Oliwci.
JESTEŚCIE KOCHANE

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lip 2008, 23:11

dziewczynki moje kochane
w koncu jestem hihi
w sobotę wrócilismy z nad morza i nie mogłam dojśc do siebie hehe
trzeba było mieszkanie posprzątać i pranie zrobić ech... normalka po tak długim wyjeździe
nad morzem było tak super, ze nie chiało nam się wracać, ale cóż nic co pieknie nie trwa wiecznie...
Dominiś jak tylko poszlismy w pierwszy dzień na plażę to nie chciał nam z morza wyjść
pomimo, że woda była bardzo zimna on tam by siedział i koniec ;)
nie bał się w ogóle...

mam tyle zaległości, ze nie wiem kiedy to wszystko ogarnę
poczytałam tylko ostatnie stronki...

Kajuniu... przykro mi... wiem jak się czujesz bo sama miałam tak samo (na rok przed urodzeniem Dominisia) ale mam nadzieje, ze jednak jestes w ciazy i dlatego szybciutko do lekarza idz... nie czekaj...
Karola gratuluje działeczki... a rodzina, jak to rodzina
czasem jest tak, ze zamiast pomagac to jeszcze rzucają kłody pod nogi :(
wiem cos o tym...
Małgosiu... Martunia jest prześliczna... cukierek malenki... nic tylko całować :D

o ludzie... więcej jak na razie nie pamiętam... na starość mi pamięc szwankuje hihi

[ Dodano: 2008-07-08, 23:12 ]
no i zapomniałam się pochwalic, że Dominiś dzisiaj po raz pierwszy zrobił kupkę do nocniczka !!

[ Dodano: 2008-07-08, 23:13 ]
[size=117]ANIU wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin!![/size]
Ostatnio zmieniony 08 lip 2008, 23:45 przez Eva_1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lip 2008, 23:17

Eva witaj, fajny mieliście wyjazd :ico_brawa_01: , nie dziwie się że nie chciało się wracać. No i tradycyjnie - Foteczki prosimy :ico_sorki:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lip 2008, 23:32

Lulu i foteczki beda hihi
jest ich tak duzo, że nie wiem ktore wkleić ;))
no ale zaraz cos poszukam :D

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 lip 2008, 23:35

Aga0406 gratuluje dobrego wyboru niani :ico_brawa_01:
Kajunia ja mam nadzieje ze jednak jeses w :ico_ciezarowka:
Eve witaj i pogratuluj dominikowi pierwszej kuy w nocniku :ico_brawa_01:
Dziewczyny nie orientujecie się jak jest z wyrwaniem zęba mogę teraz wyrwac (chodzi mi zeby miec zniczulenie1)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość