Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 lip 2008, 16:12

witam wszystkich!!! dołączam sie do lutoweczek :ico_haha_01: jestem w 8 tygodniu ciazy a czuje sie rewelacyjnie! czasami jedynie jest mi niedobrze ale zeby to byly te slynne mdlosci to bym nie powiedziala... ale wogole nie wymiotuje. jedyne co mi przeszkadza w tym momencie to to, ze strasznie przytylam :ico_olaboga: i mam tzw opone na brzusiu no i cycki jak dwa balony.w poniedzialek wybieram sie do gina.powiedzcie czy juz teraz zrobi mi usg? strasznie ciekawa jestm jak to w srodku wszystko wyglada...pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 lip 2008, 16:33

witamy jedwabna :ico_sorki:
jasne że już zrobi usg lekarz i pewno usłyszysz bicie serduszka swojego maleństwa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

02 lip 2008, 18:42

Witam serdecznie,wczoraj byłam u ginekologa.W przyszłym tygodniu ma mi zlecić wykonanie wszystkich badać (tzn morfologia,toksoplazmoza,cytologia,glukoza,grupa krwi i jeszcze coś tylko nie potrafię powtórzyć). dostane to dopiero w przyszłym tygodniu,bo moja wizyta była troszkę "nielegalna" w płatnej klinice,a dopiero w przyszłym tyg założą mi legalna kartę :) z resztą to mało istotne bo w piątek i tak wyjeżdżam na tydzień.
USG na razie nie robię,lekarka powiedziała że przymusowo robi się od 11 tygodnia-14 pierwsze USG.teraz jeśli chce to mogę sobie zrobić,ale tylko po to by usłyszeć że pęcherzyk ciążowy jest.wszelkie wady płodu będą wykluczane dopiero po 11 tygodniu.Chyba poczekam, bo miałam lekkie "brudzenie" (nie krwawienie) po wczorajszym badaniu,pewnie jakieś słabe naczynko musiało pójść,albo zwykłe otarcie.Więc wolę to odłożyć. (od razu dopowiem że to brudzenie było bardzo malutkie,ledwo widoczne.może bardziej by pasował opis śluz zabarwiony delikatnie na brązowo)
Jutro mam obronę.Nerwy są,ale chcę mieć już to z głowy.

[ Dodano: 2008-07-02, 18:43 ]
jedwabna, Witam serdecznie.Gratuluję fasolki.

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

02 lip 2008, 18:51

jedwabna, GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na pewno zrobi USG i bedzie juz widac maluszka.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 lip 2008, 19:48

jedwabna, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 lip 2008, 20:23

jedwabna, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

geheimnis, prosze sie nie martwic i nie stresować :ico_nienie:
i kopniaczek w tyłek na jutro na szczęście :-D

a i koniecznie jutro proszę nas odwiedzic i sie pochwalic bo ja już Obrazek chłodzę

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 lip 2008, 22:03

jedwabna gratuluje :ico_ciezarowka:

z tym usg to jest tak ze wlasnie ok 12 tyg najlepiej robic ale jak ktos chce wczesniej to zrobia...ja Erysia zobaczyłam w 11 tyg w PL...był piekny (zreszta nadal jest :-D ), juz było widac ze to dzieciąteczko bo takto na poczatku to dzieciatko to fasolka (pecherzyk) a w 11 tyg juz raczki i wszystko były eleganckie :-D i w sumie w UK pierwsze robia dopiero w 12 wczesniej nie...widocznie wtedy wszystko dokładnie widac i mozna zobaczyc czy jest ok... :-)

u mnie nadal z objawow tylko zmeczenie i to wcale nie jakies okrutne :-D :ico_brawa_01:


pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2008-07-02, 22:06 ]
a no i Erysiolek stawia :ico_tort: ...dziś już 15 miesiecy ma...aleten czas leci :ico_szoking:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 lip 2008, 08:51

Mróweczka pisze:a no i Erysiolek stawia ...dziś już 15 miesiecy ma...aleten czas leci


a no czas leci leci,czasem to az za szybko,mój syncio juz 3 i pół roczku,a córa 4 i pół miesiaca ma :ico_szoking: ,a ja niedawno rodziłam.

Musze sie pochwalic,moja córa wczoraj wrabała prawie cały słoik jabłka z bananem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,i chyba mi piers odzuca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 lip 2008, 11:21

wpadlysmy z moja mama na pomysl, a mianowicie to co wam wczesniej pisalam ze ide w poniedzialek do ginki to fakt tylko ze ona jest prywatna no wiec za wszystkie zlecone od niej badania musialabym placic.tak ze dzis zarejestrowalam sie na jutro w panstwowej klinice i w dodatku u faceta :ico_szoking: :ico_wstydzioch: strasznie sie stresuje ale nie ma tam juz zadnej przyjmujacej kobiety ginki wiec pojde juz do niego i bede miec przynajmniej badania za free a potem i tak bede chodzic prywatnie bo ponocta babka jest dobra.a i zdradze wam jeszcze sekrecik malutki- pewnie nie uwierzyce ale jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa dlatego tym bardziej sie stresuje. no i ze na pierwszy ogien od razu facet :ico_szoking: trzymajcie za mnie kciuki.jutro napisze jak bylo :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 lip 2008, 13:12

jedwabna faceci są na ogół bardziej delikatni niż kobiety, ale to pewno od człowieka zależy

jeśli o usg chodzi to po 12 tyg jest obowiązkowe bo wyklucza wady genetyczne. ale jak zrobią dopochwowo w 7 tyg to podobno łatwiej określić wiek ciąży. ja z Olą nie miałam tego dopochwowego i potem trudno było lekarzowi termin oznaczyć, ale peno co lekarz to ma swoje widzi mi się na ten temat.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość