Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 lis 2011, 10:18

Witam :)

patrycjaaa, dobrze ze ja nie mam blisko tesciowej bo bym szału chyba dostała... tez nie lubie jak mi ktos mowi jak mam postepowac z Mają :ico_zly:
A foteczki super są :ico_brawa_01:
krzesełko tez super :-)

Inuno, ja tez mialam dzis nocke nie za ciekawa mała wstala o 4.30 i nie spala do 6 :ico_noniewiem: moj D. z nia pozniej siedzial a ja sie zdrzemnęłam :-) i yez w nocy zjadla 2 butle. Chyba przez tego drugiego ząbka teraz tak źle śpi :ico_noniewiem: ale chociaz nie placze tylko lezy spokojnie i sie tuli.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

19 lis 2011, 10:20

A to Mikołajek przed spacerkiem :)

Obrazek

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 lis 2011, 10:26

ok juz zmzieniam rozmiar zdjecia
a krzesełko jest składane na poczatku podobalo mi sie takie gdzie mozna zrobic z niego pozniej krzeselko i stolik plastikowe ale jak zobaczyłam na zywo to to jest dopiero landara duze
ja mialam miec od siostry krzesełko ale prawie wszystko mamy po kims i nie koniecznie takie jak mi sie podoba chcialam chociaz krzesełko nowe kupic takie jak chce a tez nas zbytnio nie stac ;/ K mial teraz pacjenta to troszke zarobil ciekawe skad wezme na prezenty na swieta :ico_sorki: :ico_sorki:
dzis K mialby zjazd w szkole ;/ i siedzi mowi ze pewno juz sie zaczoł i co by mieli dzis przerabiac strasznie mi szkoda ze musial zawiesic tą szkołe oby szybko sie udało wrócic ;/
a ja wkurzona bo czekam na wychowawcze a tu dzwonia ze jeszcze cos doniesc kurcze chyba w tym roku w takim tepie nie dostane kasy ;/
wasze dzieci tez tak wyciagaja jezyczki? moja juz dawno nie wywalała a teraz to caly a taki dlugi ma hehhee moze zabków szuka
Inunio ale Mikolajek ma apetyt a jakie to te bułeczki na mleku? te mleczne takie slodkie (pakowane)ze sklepu tak?
eh rozumiem cie co do tesciow bo ja juz czasem tez mam dosc i z K sie tylko przez tesciowa kłóce :ico_zly: a musze ich codziennie ogladac a najgorsze jest to ze musze im cos zawdzieczac bo puki co to jestesmy na ich utrzymaniu w wiekszosci a wiec powinnam im byc wdzieczna i to mnie najbardziej wkurza :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 lis 2011, 10:29

patrycjaaa soper fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak juz sobie Blanka kuca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale najladniejsze te na ktorych taka rozesmaiana ...masz ich wiecej na nk...takie z lisciamai :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fotelik fajny....a duzo sie reguluje ???bo z tego co widz eto chyba tylko tam na nozce z tylu ???

Gwona Ty sie nie martw Szymkowi tez daleko do smigania chociaz siedzi sam i potrafi sie podniesc do siadu jak lezy u mnie na kolanach :ico_brawa_01: ale to juz koniec jego sztuczek....mnie sie wydaje ze jak dziecko jest szczesliwe ...duzo sie smieje bawi gada ...to nie ma co sie zamartwiac bo wszystko jest okey i bedzie robic wszystko we wlasciwym sobie samemu czasie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 lis 2011, 10:30

Mikolajek śliczny chłopiec ja mojej juz kombinezonik ubieram na spacerki bo u nas tak zimno brrrrr

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 lis 2011, 10:33

Inuno nocki wspolczuje ...ale chyba bardzo nie plakal na szczepieniu???


z tego co piszesz to ma apetyt wiec napewno nadgoni z ta waga... :ico_sorki: a na zdjeciach wyglada akuratnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-11-2011, 09:36 ]
a co do tesciow... to ja mam tak z wlasna matka .... :ico_nienie: nawet mi sie gadac nie chce ....ale rozumiem i bardzo wspolczuje....

[ Dodano: 19-11-2011, 09:42 ]
c ja mojej juz kombinezonik ubieram na spacerki bo u nas tak zimno brrrrr
hi hi a my tylko w body bez rekawkow i welnianym sweterku na spacer wychodzimy .....bo u nas tak cieplo ...chociaz wozek ma spiworek i maly w nim po pachy siedzi :ico_oczko: ale zawsze mu i tak goraco... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 lis 2011, 10:45

co do fotelika to
regulacja siedziska w 3 pozycjach aż do pozycji półleżącej
Krzesełko ma regulowaną wysokość, którą z łatwością można dostosować do wieku dziecka.
od gory do dołu zjezdza a fotelik sie odchyla do tyłu i przody jak jej zdejmuje tacke to odchylam fotelik do tyłu i jak w bujaczku siedzi pól leząco ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 lis 2011, 10:46

dzis K mialby zjazd w szkole ;/ i siedzi mowi ze pewno juz sie zaczoł i co by mieli dzis przerabiac
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: oby szybko sie wam udalo uzbierac na ta szkole ...

a prezenty swiateczne...
my nie robimy...tylko dla dzieci sie kupuje czyli dla Szymka i dla Jereka :-D i to juz drugi lub trzeci rok z rzedu... mi sie ten pomysl bardzo podoba...i Swieta sa mniej stersowe bo niema petli fin anasowej na szyii :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 lis 2011, 10:53

kurcze próbuje zmniejszyc to zdjecie i mi cos nie wychodzi ;p
my duzych prezentow nie robimy ale moj K uwielbia jak jest kilka paczuszek pod choinka w tamtym roku nawet pakowalismy osobno np dla jego mamy jak cos mielismy nie w jedna paczuszke tylko kazde w inna haha zeby ich bylo ;p

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 lis 2011, 11:39

regulacja siedziska w 3 pozycjach aż do pozycji półleżącej
Krzesełko ma regulowaną wysokość, którą z łatwością można dostosować do wieku dziecka.
od gory do dołu zjezdza a fotelik sie odchyla do tyłu i przody jak jej zdejmuje tacke to odchylam fotelik do tyłu i jak w bujaczku siedzi pól leząco ;)
ah to tak jak u nas tylko ze u nas na lezaca zupelnie tez mozna...chociaz nie bardzo rozumiem funkcjonalnosc tego... :ico_noniewiem:
oby sie Blance podobalo tak jak Szymkowi ...a byl zachwycony pierwszego dnia tak ze az nozkami machal z radosci :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 19-11-2011, 10:43 ]
my duzych prezentow nie robimy ale moj K uwielbia j
no moze male upominki ....pewnie ze fajnie jak jest duzo prezentow ....ale potem po Swietach siedziec po szyje w dlugach nie jest juz tak fajnie... :ico_placzek:
a dzieciaczki i tak duzo dostana bo to srednio wychodzi po 7-8 prezentow na lebka :-D :-D :-D i pod choinka wyglada imponujaco :-D a potem i tak na nic nie ma czasu tylko sie trzeba z Jerkiem bawic tym wszystkim :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 19-11-2011, 10:44 ]
kurcze próbuje zmniejszyc to zdjecie i mi cos nie wychodzi ;p
ale juz masz chyba dobre ...moje jest takie malutkie bo ja znowu nie umiem takiego rozmiaru jak Twoje zrobic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość