Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 lip 2008, 07:56

Małgorzatka, no właśnie chciałam pisac na tt o depilatorze. Czy któraś z was używa z nasadkami masującymi i czy one coś dają czy nie ma różnicy jak jest bez i boli tak samo?
Ja używałam bardzo dawno temu jak jeszcze byłam nastolatką. Później szybciej mi było golic i po tylu latach ciągłego golenia chce wrócić do depilatora, bo moje włosy na nogach są okropnie mocne i ostre.

Kajunia25, no właśnie, ja też bym przełożyła cie przez kolano. Jeszcze nie byłaś u lekarza? Nie chce cie martwic ale to mogło być poronienie skoro okres był aż 8 dni i każda chwila w takiej sytuacji sie liczy a ty tak odkładasz tą wizyte.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

17 lip 2008, 08:46

depilator Nie mam nakładek masujących, mam nasadkę chłodzącą, ale dla mnie tak samo boli. Tak jak napisałam, początkowo boli ale po kilku razach golisz tak jak golarką, szybko i bezboleśne bo włoski są bardzo słabe.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

17 lip 2008, 11:36

Małgosia nic się nie przejmuj ja tez mam chudzielca
Depilator ja miałam kiedys ale włosy mi zaczeły wrastac i przestałam używac a do bólu mozna się przyzwyczaic :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 11:38 ]
Kajunia mam nadzieje ze w następnym cyklu się wam uda

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

17 lip 2008, 11:40

żeby włosy nie wrastały trzeba pilingować :)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 lip 2008, 12:46

no właśnie, trzeba pamiętać o pilingu.
A ja włąśnie wracam z zakupów i kupiłam w selgrosie depilator o taki:
http://allegro.pl/item394229711_depilat ... zwrot.html
tylko taniej bo za 97zł.
Już wypróbowałam i jest ok, boli duzo mniej niz kiedys pamietam. te kuleczki masujące chyba jednak duzo dają.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 lip 2008, 14:09

HEJ HEJ PAMIETACIE NAS JESZCZE???
Podczytuje was co drugi dzień ale jakos nie mam weny zeby pisac,ospala jestem i jakas zmeczona nie wiem chyba tą pogodą bo ja tak miewam jak pogoda do bani tzn. jak za duszno albo niby to na deszcz sie ma ale cos nie pada od dwoch dni tylko byla ulewa w niedziele ;) i nas dorwała na zakupach w tesco ale na szczescie samochod mielismy zaparkowany pod wejsciem hi hi hi.
JAK PISZECIE O DEPILATORKACH No własnie ja tez rozwalam zakup depilatora ale juz sama nie wiem bo mi sie wydawalo ze mi wrastaja wloski po goleniu maszynką zwykła a tu czytam ze po depilatorze tez mogą wrastac?????????????? No to kurcze po co mam go kupowac hi hi jak nic lepiej nie bedzie??????? Co myslicie? Pati a z tym pilingowaniem to tak jak na twarzy sie piling robi czy o cos innego tu chodzi ????????
MALGOSIA Sliczne zdjecia te zmieniające sie,Martusia rosnie jak na drozdzach i widze ze ez roz zaczął u ciebie panowac hi hi hi hi tak trzymać ;)
OLALA Fajny ten twoj depilator co kupilas,ja kurcze nie wie własnie czy kupic czy nie bo teraz jak sie ogole maszynką zwykła to tak mnie nogi swędzą ze mam same rany podrapane i azstrupki bo drapie sie głownie w nocy przez sen niestety :(((( wiec nogi mam fatalne teraz.No i wydJE MI SIE ZE MNIE TAK SWęDZą BO SIE WRASTAJA WłASNIE.
MAKRELKA Ja jeszcze nie dawalam Amlce ale sprobuje pewnie nad morzem hi hi ;)
DOROTKA No witaj po sesji, super ze juz masz zasoba a jedna poprawka to nic to ;)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjecia Agatki sliczne i jaką juz ma palemke sporą na głowie;),wysoką masz tą corcie faktycznie.
A jak wasze plany z drugim dzidziusiem?? Cio??????? Bo tez niedawno wspominałas ze bedziecie chcieli sie starac tak dobrze pamietam?????????????
KTORAS Z WAS PYTALA OSTATNIO JAK KACPEREK NAD MORZEM SIE MIEWANo wiec super. Dzwoni do nas co drugi dzien albo ja do niego,nieraz maja piekna pogode a nieraz kropi.Kapal sie juz w morzu,pływał na pontonie,jezdził na kładzie no atrakcji mu nie brakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Biegał p kałuzach i to mu sie podobało hihi bo tu go gonie zawsze ;)
Ja pomału zaczynam odkładac rzeczy co do zabrania i sie pakujemy tez. W sobote rano chyba o 5.00 wyjedziemy tak zeby melcia jeszcze pospala mam nadzieje
ELLEPATInapisz pozniej jak pazurki wyszly????????????
ZDROWKOacha Amelcia zdrowa,tamten katarek to jednodniowy był,dałam jej zyrtec i minał,znow cos pyliło i jej woda z noska poleciała,jestesmy zdrowi,Kacpi na wczasach tez zdrowiutki:)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

17 lip 2008, 14:31

Małgorzatka, rany, ale Wojtaszek drobinka. Bartek mial 4 miesiace jak tyle ważył.
Też chciałabym zaszczepić bartulka na pneumokoki, pójdę do pracy z dziećmi to nie mogę pozwolić żeby coś bartusiowi się przyplątało przez to. Muszę zapytać właśnie o ta jedna dawke jak mówisz. Ale to po drugim roku życia, tak?? Chyba bede musiała wcześniej.
lulu81, ale wstrętna ta położna w przychodni. No normalnie szok!
Ja zawsze jak prosiłam o zmierzenie zdiecka to nigdy mi nie odmowiła, a ważą to zawsze!!
My mieliśmy iśc dziś, ale nie doszedł nam pentaxim na czas do apteki, dopiero dzis koło poludnia przywieźli ale juz nie był szans się zarejestrować!
Czy któraś z Was sie orientuje ilu igłowa jest ta nasza szczepionka ( my mamy pentaxim?)
Moja siostra zamawiała i było do wyboru 1 lub 2 igłowa i nie wiedziałyśmy która wybrać. W końcu wybrała jedno bo przecież jest jedno wkłucie, ale nie wiemy o co chodzi...
hekkate barzdo mi szkoda że juz sie wypisała i nie bedzie nas odwiedzać... Myśle o niej czesto! Bardzo mi brakuje hekkate

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 lip 2008, 17:21

Macie wszystkie pozdrowienia od Hekkate!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 lip 2008, 17:28

Witajcie

SMS od naszej IWONKI

napisała że czują się już lepiej i w nocy wyruszyły w droge, już są praiwe nad morzem. i przesyła pozdrowionka

Iwonka miłego odpoczynku kochana

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

17 lip 2008, 17:40

Qunick a nie wiesz czemu Hekkate nie chce juz byc z nami na forum ? :ico_placzek:
Iwonka miłego wypoczynku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość