Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 paź 2008, 10:44

Natashka TORTY WPROST REWELKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ty to faktycznie masz talent plastyczny ,mi by sie nie chciało robić takiej np. lokomotywy, wole tradycyjne

GRATULUJE uporu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2008, 16:46

no wlasnie nie mam talentu plastycznergo,ale sie staram...gdybym talent miala to by wyszlo na pewno o wiele ladniej a i pomysly by fajniejsze byly... :ico_haha_01:

tradycyjnych tortow sie narobilam i mam na razie ochote na takie nietypowe

na urodziny moje ,T i mojego taty -7 grudnia zrobie dla chlopakow tort w ksztalcie kobieciego odzianego w bielizne biustu :ico_haha_01: ciekawe czy wyjdzie to bedzie wyzwanie bo nie dosc ze ksztaltow bede sie musiala nawycinac to jeszcze barwniki odpowiednio wymieszac

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 paź 2008, 17:13

hahah dobry pomysł :ico_haha_01: takie cycuszki w staniczku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2008, 08:27

zobaczymy czy beda w ogole je przypominac hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo z moimi umiejetnosciami to kiepsko to widze..ale jak wszystkim powiem ze to to to moze zauwaza heh :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

03 lis 2008, 17:19

Natashka masa śmietanowa dr. oetkera o smaku malinowym ma kolor różowy i jest pyszna, myślę że by się nadawała :ico_haha_01: a staniczek zrobiła bym z bitej śmietany :-D
koniecznie umieść zdjęcie i przepis jak robiłaś ten tort bo strasznie jestem ciekawa, jak wyszedł i czy się podobał panom

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 lis 2008, 09:29

Elipsa...w sumie to wole sama robic masy, jakos tak nie przepadam za kupnymi...
natomiast kolor "cialka" w mojej tortowej kobitce zrobie z barwnikow..tzn albo kupie bezoy albo wymieszam kilka i zobacze co wyjdzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: ..chyba ze murzynke zrobie heheh :ico_haha_01:

ale zdjecie wkleje na pewno..nawet jak bedzie tragedia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-05, 13:38 ]
wlasnie zamowilam barwniki i kolorach : kosci sloniowej,brazu,morskiej zieleni i brzoskwini jasnej..wiec mysle ze z tego mozna bedzie fajnie pomieszac kolorki

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lis 2008, 23:43

Natashka, no kochana jestem w szoku, jaki piękny torcik zrobiłas, zdolniacha.
no tez z niecierpliwością czekam na fotke tego "biustu" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 11:13

kurcze powiem wam ze tort mi nie wyszedl .tzn wizualnie bo w smaku byl pyszniutki...do biszkopt DODALAM TAKIEJ WISNIOWEJ ZAPRAWY DO ALKOHOLU I BYLO PRZEPYSZNE, TAKIE PULCHNIUTKIE, WILGOTNE I SMAKOWALO SWIWTNIE I PACHNIALO oj pardon za capsa..

za to izualnie nie wyszedl taki jak chcialam bo po pierwsze czasu mi zabraklo a po drugie bitej smietany :ico_wstydzioch: taka prowizORKA WYSZLA :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wkurzylam sie bo liczylam na cos swietnego... no coz..

zdjecia jakies wkleje zeby nie bylo, ale na serio jestem zawiedziona...

teraz na 25 grudnia na siostry urodzinki musze cos fajnego wymyslec, zeby zrekompensowac tamto :ico_zly:

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

16 gru 2008, 16:03

Natashka, lepiej w tą strone niż miałby bosko wyglądać a smakowac źle ;) chociaż muszę przyznać, ze w życiu takich tortów, jak Ty robisz nie widziałam. masz talent ;)
ja to tortów nie lubię, wolę zwykłe ciasta. chyba jedyna masa tortowa która mi smakuje to taka z gotowanej puchy mleka zagęszczonego utartego z kostką smietankowego kerrygold. reszte, czy to alkoholowe, budyniowe, czekoladowe czy inne mi nie smakują :/

Awatar użytkownika
rita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2008, 10:15

22 gru 2008, 13:09

A co się nikt nie chwali pomysłem tortu na święta. Nie robicie? Ja mam taki pomysł, żeby zrobić tort w kształcie serca, bo kupiłam sobie taką foremkę z silikonu w sklepie Oetkera i w niej będę piekła biszkopt. Kremy chyba zrobię z przepisów Duszki, tylko jeszcze nie wiem który. Chciałabym krem o smaku amaretto. Może jakiś przepis któraś z Was by miała na takowy. Jeśli chodzi o dekorację to chciałabym mieć takie pomysły jak Natashka i zrobic typowo świąteczny torcik-Mikołaj, albo choinka, ale nie bardzo wiem jak się za taki zabrać więc chyba będzie to serduszko. Przystroję je może takimi gotowymi różyczkami z czekolady i literkami napiszę „Wesołych Świąt” lub coś w tym stylu. Podzielcie się pomysłami Dziewczyny :ico_oczko:

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość