buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 cze 2011, 20:56

Hej dziewczyny, pisze do Was bo na tym watku powinna byc Agnieszka26, wiecie co u Niej? napisalam do Niej na PW ale nie odpisuje...
Paulinko pisałam o Agnieszce kilka stron wcześniej. Bidulka jest w szpilu pod opieką jakiegoś dobrego lekarza, i jeśli masz ochotę to przyłącz się do Nas - Styczniówek - i trzymaj kciuki za zdiagnozowanie naszej Agnieszki, żeby bylo wiadomo w jakim kierunku mają ją leczyc :ico_sorki: . Mam Z Agnieszką kontakt smsowy, więc jak tylko coś napisze to napewno dam znać

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

10 cze 2011, 22:48

Paulinko pisałam o Agnieszce kilka stron wcześniej. Bidulka jest w szpilu pod opieką jakiegoś dobrego lekarza, i jeśli masz ochotę to przyłącz się do Nas - Styczniówek - i trzymaj kciuki za zdiagnozowanie naszej Agnieszki, żeby bylo wiadomo w jakim kierunku mają ją leczyc . Mam Z Agnieszką kontakt smsowy, więc jak tylko coś napisze to napewno dam znać
jesli mnie przyjmiecie do waszego watku to chetnie bede zagladac :)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 cze 2011, 07:27

witam sie z rana z :ico_kawa: Nadia dzis wstala o 6.00 :ico_zly: a teraz sobie ksiezniczka spi a ja utrzymoje sie tylko przy kawie. Niedlugo obudzi sie na mleczko i wyruszmy na miasto na zkupki.Dzis bedzie ladna pogoda sloneczko swieci od rana az sie zyc chce :ico_brawa_01:

spadlamznieba zgladaj do nas kiedy tylko masz na to ochote :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 cze 2011, 17:25

jesli mnie przyjmiecie do waszego watku to chetnie bede zagladac :)
pewnie, że zaglądaj, choć u nas ostatnio okropne pustki :ico_placzek: , no ale mam nadzieje, że to chwilowe :ico_noniewiem: .
Nadia dzis wstala o 6.00
hehe mój Adrian o 7, nie licząc dwóch nocnych pobudek :ico_haha_01: .
Ja dziś robołam porządki i mam 10 worków ciuszków, i dzieci i naszych i chyba je wrzuce do kontenerów dla biednych. W poniedziałek wracam do pracy i wcale mi się nie chce jak sobie przypomne ostatnią rozmowe z dyrektorką :ico_zly: .
Pisałam wczoraj do Agnieszki ale nie odpisała jak się do wieczorka nie odezwie to napiesze jeszcze raz :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 cze 2011, 13:32

witam te pustki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stawiam :ico_tort: :ico_tort: za moje dzisiejsze urodzinki :-D jak ktos zajrzy to niech sie poczestuje :-D

buzoczku a to Adrianek zawsze budzi sie 2 razy w nocy???

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 cze 2011, 16:21

stawiam za moje dzisiejsze urodzinki
ja się częstuję z chęcią i życzę Ci kochana spełnienia wszystkich marzeń i wiele radości i powodów do dumy ze strony swojej ślicznej córy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Adrianek zawsze budzi sie 2 razy w nocy???
tak :ico_placzek: , nie wiem czemu, mam nadzieje, że mu sie to ustabilizuje niedługo :ico_sorki:

Ja byłam dziś w pracy, i jestem okropnie zmęczona :ico_olaboga: , jak wróciłam to myślałam że mi piersi rozerwie, a mały sobie w najlepsze spał :ico_haha_01: i miał to w nosie, jak się obudził to się najadł jak bączek ale tylko z jednej, bo drugiej już nie chciał dotknąć, no i kolejne 2-3 godz druga pierś musiała poczekac na opróżnienie :ico_olaboga: , pewnie po kilku dniach piersi przywykną do tak długiej przerwy w karmieniu, no i pewnie będę miała przez to mniej pokarmu :ico_placzek: , trudno...
Miałam miłą niespodzziankę od rodziców bo bardzo się cieszyli, że wróciłam, i dużo negatywnych opinii na moją zastępczyni usłyszałam :ico_noniewiem:

wczoraj Agnieszka pisała, że już jest w domu, i że była na forum, poczytała, ale już nie zdążyła odpisać, bo mały ząbkuje przez co potrzebuje dużo uwagi :ico_sorki: . A co u niej? Pisała, że ten profesor stwierdził , że jest ewenementem i jest to najprawdopodobniej zanik nerwu wzrokowego Lebera...ale kliniki nie stać na badania genetyczne i musi je biedna sama opłaciś a to kwota ok 6tyś zł :ico_olaboga: :ico_zly:
Oj ma ta kobietka z tym zdrowiem, jedyne co pozostało to mocno trzymać kciuki i modlić się aby było dobrze :ico_sorki:

Ciekawe co tam u Agi pewnie jest w Polsce i nie ma czasu nawet do nas zajrzeć :ico_noniewiem:

No i u pozostałych dziewczyn. Kobietki odezwijcie się

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

13 cze 2011, 16:51

wczoraj Agnieszka pisała, że już jest w domu, i że była na forum, poczytała, ale już nie zdążyła odpisać, bo mały ząbkuje przez co potrzebuje dużo uwagi . A co u niej? Pisała, że ten profesor stwierdził , że jest ewenementem i jest to najprawdopodobniej zanik nerwu wzrokowego Lebera...ale kliniki nie stać na badania genetyczne i musi je biedna sama opłaciś a to kwota ok 6tyś zł
Oj ma ta kobietka z tym zdrowiem, jedyne co pozostało to mocno trzymać kciuki i modlić się aby było dobrze
biedna Aga... :( fajnie, ze buzok posredniczysz w wiesciach co u Niej

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 cze 2011, 21:55

fajnie, ze buzok posredniczysz w wiesciach co u Niej
też się ciesze, bo to jedna z tych najbardziej pozytywnych osób na tym forum :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

13 cze 2011, 22:13

też się ciesze, bo to jedna z tych najbardziej pozytywnych osób na tym forum
zgadzam sie :) rzadko spotyka sie takich ludzi jak Ona

spokojnej nocy Wam zycze

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 cze 2011, 23:40

Hejka :ico_haha_02:

Aniula 100 lat kochana,spełnienia marzeń i samych radosnych dni! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Buzok kurde jaka ta dyrektorka wredna i bezczelna! Nie dziwię się,że chce własną córkę wkręcić w sumie normalne która matka by nie chciała ale tak ci o tym w prost mówić,mogłaby chociaż z grzeczności gębę zamknąć! No a swoją drogą praca po protekcji ... :ico_zly: I już widać efekty,widzę że mamy narzekają ...

A pytałaś jak to te moje dziewczyny podobne sa...Zuzia bardziej do mnie a Gabi i Lili do męża.Tak mi się wydaje bo ludzie to różnie mówią :ico_noniewiem:

spadlamznieba, witaj na naszym wątku :ico_haha_02:

Agnieszka kurcze jakie drogie to badanie...trzymam kciuki żeby udało sie je w końcu zrobić i żeby wszystko wracało do normy.Mało wtajemniczona jestem niestety ,przepraszam :ico_sorki: ale życzę zdrówka!!!

U nas pogoda bez zmian :ico_zly:
Ciągle mam pełno zajęć w domu,nic nie mogę zrobić od początku do końca tylko tak na raty bo Lili też się zrobiła bardziej absorbująca,domaga się uwagi i zabawy.To już nie to maleństwo śpiące prawie cały dzień,leżące i zajmujące się sobą :ico_haha_01: woła w głos ee eeee eeee :ico_haha_01:
Ona też się budziła dwa razy w nocy tak o 2 i 5 ale pewnego razu o 2 jak się obudziła to nie poszłam do niej,pomarudziła jakiś czas ale się nie rozdarła i zasnęła od tamtej pory już sie nie budzi dopiero o ok 5 a nawet 6 no i później śpi do 7 a nawet 9.Więc na noc nie narzekam.W dzień nadal masakra,śpi po 20 minut ze 3-4 razy dziennie i za chiny zmienić tego nie umiem :ico_haha_01:

wciąż zazdroszczę wam letniej pogody :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość