Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 lip 2008, 20:44

madzia22, wiem i przypuszczam, że niektóre z Was też się domyślają.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 lip 2008, 21:27

HEJKA WIECZOROWA PORA
KATELAJDKA hej hej:)
Ja niestety nie wiem nic co do tego szczepienia,wiem jedynie to ze mamy zaległe jedno szczepionko z 13 miesiąca a tu Melci stuknie pierwszego sierpnia półtora roczku hi hi ;)
My sie szczepimy normalną metodą wg.szczepień refundowanych.
A co tam u bartulka nowego? nocnikujecie sie? My mamy postępy co do nicniczka,melcia 5 dzień zrobiła kupke do nocniczka-foczki hi hi i nieraz w ciagu dnia sama przyniesie z łazienki ze cche si si ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oczywiscie nie zawsze sie uda zdązyc ale i tak bijemy ogromne brawa bo przeciez tydzien temu nocnik ja parzył ;)
QUNICKWzajeme pozdrowionka dla hekatte mi tez jej brak :(
MAMCIA Witaj po urlopie :),no i czekamy na fotki z nowego domku i urlopu dawaj foty!!!!!!!!!!
ELLEPATINo dawaj tu fotki pazurek swoich hi hi ;) i pisz jak wyszły tipsiorki i czy jestes zadowolona???????
Moze i ja skorzystam z twoich namiarów bo wiesz ze lada moment na weselicha wyruszamy i tez szukam pani co by pieknie zrobiła hi hi no bo KELLY niestety za daleko mieszka a jej dzieło długo mi sie trzymalo i było piekne ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 lip 2008, 22:28

Hej

qunick pisze:madzia22, wiem i przypuszczam, że niektóre z Was też się domyślają.


No dokładnie, w każdym razie ja się domyślam dlaczego ... Głupia sprawa!

Depilator No ja zawsze marzyłam i Tomek zrobił mi niespodziankę i mu niedawno kupił BRAUNA ! Bardzo fajny z nakładką masującą ale ja tam różnicy nie widze, bo mnie nie boli, bo ja nauczona już byłam bo nogi robiłam plastrami więc zero bólu. Jeśli chodzi o wrastanie, to fakjtycznie tak się robi ale tak jak pisałyście trzeba pilling robić i taką myjką-gąbką myc klepetka, żeby nie wrastały. Ja się ciesze i robie zaraz napad na łazienkę- szkoda, że tak warczy tylko...

katelajdka Serio ??????????????? No nie żartuj ... Oj no to faktycznie ten Bartuś to mężczyzna na potęgę ... Ale wiesz co ... jak nie masz chłopa w domu to ma cię kto bronić w razie czego ... Mój Wojtuś by mnie nie obronił taka lichcinka z niego .. :-D
Tak moja droga, w drugim roku życia dziecka się nią szczepi!

Karolka Miłego wypoczynku życzymy!

Iwonko Dobrze, że dojechoaliście cali i zdrowi..wypoczywajcie!

[ Dodano: 2008-07-17, 22:29 ]
karolas pisze:My mamy postępy co do nicniczka,melcia 5 dzień zrobiła kupke do nocniczka-foczki hi hi i nieraz w ciagu dnia sama przyniesie z łazienki ze cche si si ;)

Czyli tylko moje dziecko w tym względzie się uwsteczniło ... hm..ciekawa sprawa! GRATULACYJKI!


[ Dodano: 2008-07-17, 22:32 ]
Myszka Będziesz kiedyś w Brennej? Jak tak to wpadnij na kawusie ... !

qunick Kurczem własnie tak się zastanawiałm gdzie się podziewasz... Dobrze, że jesteś, bo się martwiłam bardzo!

Dziewczyny Pomyślcie jak ten czas pędzi ..za kilka miesięcy nasze dzieciaczki skończa dwa latka !!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-07-17, 23:07 ]
A Dziś Bluszczyk ma urodzinki ... ciekawe co u niej!?

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

18 lip 2008, 09:36

Hej hej. Wczoraj jakoś nie miałam czasu odpisywać :)

katelajdka, Ja miałam pentaxim i było jedno wkłucie.

karolas Idź wreszcie z małą na to szczepienie bo już następne powinna mieć lada moment :)

pazurki Wczoraj zamówiłam sobie do domu dziewczyne z allegro aby mi zrobiła Tipsy. I przyszła o 16 bardzo sympatyczna 18-latka. Bardzo fajnie mi zrobiła a oto efekt:

Obrazek

A to sukienka w ktorej zamierzam się pokazać szerszemu gronu :D

Obrazek

Jeszcze nie wiem jakie buty, ale chyba pełne bo nogi mam nie opalone, kupilam samoopalcz, ale chyba i tak założę rajstopki, nie ma być niewiadomo jak gorąco, tylko muszę zobaczyć czy mam więcej niż jedną parę bo różnie to bywa.

[ Dodano: 2008-07-18, 09:38 ]
katelajdka pisze:hekkate barzdo mi szkoda że juz sie wypisała i nie bedzie nas odwiedzać... Myśle o niej czesto! Bardzo mi brakuje hekkate

Mi także przykro, mam nadzieję, że może kiedyś pojawi się pod innym nickiem :)

[ Dodano: 2008-07-18, 09:41 ]
Małgorzatka pisze:Pneumokoki-szczepienie Zamówiłam sobie dzis dla Wojtusia szczepionkę

Ja czekam aż mały skończy 2 latka, wtedy zaszczepię. A Ty musisz szczepić? Wojtuś i Martusia mają kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym?[/quote]

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 lip 2008, 11:59

Małgorzatka, dostałam właśnie wygraną chustę bebelulu rapalu i się głowie jak i czy jej używać. Jaką Ty masz chustę? I co sądzisz wogóle?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 lip 2008, 12:33

Cześć Dziewuszki!
Kurczę czytam Was ale jakoś mi czasu brakuje na pisanie.
Teraz Wojtaszek usnął więc mam chwilkę na to. :-)

Chwalimy sie dzisiaj dwoma górnymi czwórkami!!! No nareszcie stan uzębienia mojego dzieciaka się zmienił bo już myślałam ze 8 zębny zostanie hihi a tak mamy już powoli 10 sztuk. :-D

Mamcia Fajnie ze jesteś z powrotem :ico_brawa_01: No i czekam także na fotki z nowego domku i urlopiku!!

lulu co do jedzenia to różnie to wygląda u różnych dzieci i zależne też jest według mnie od pogody. Na przykład Wojtuś czasem wypija rano mleko tak 160 ml i oprócz tego je płatki cini minis albo nesquiki a czasem trudno w niego wmusić choćby małego danonka :ico_noniewiem: Wszystko zależy jak mu się chce. Ma fazy kompletnego nie picia mleka a teraz np. piję mi po 220 ml :ico_szoking: A pewnie za chwilę coś innego będzie. A ze słodyczami to różnie choć mój Wojtek uwielbia czekoladę hihii nie widzę żeby po nich apetyt mu się zmniejszał :ico_oczko:
A ta położna w przychodni to się z choinki urwała czy co??? Oj ja bym sobie taką wypożyczyła :ico_zly:

Małgorzatka super że szczepienia gładko poszły :ico_brawa_01: Ja też właśnie myślałam o tej szczepionce na pneumokoki bo dokładnie tak jak piszesz teraz wystarczy jedna dawka i byłoby super, bo ja zamierzam za rok we wrześniu dać Wojtka do przedszkola i byłoby jak znalazł :-)

Kajunia ty jednak do tego lekarza nie poszłaś :ico_szoking: Kurczę to masz chyba stalowe nerwy kobieto, choć dalej uważam ze trzeba było zaliczyć tą wizytę.

karolas fajnie ze Kacperek sobie odpoczywa na morzem :-) Zresztą wy już lada dzień też się będziecie luzować. Super! :ico_brawa_01:
Co do nocnikowania to u nas totalna klapa. Wojtek nawet słyszeć nie chce o siedzeniu na nocniku :ico_szoking: a szło już tak dobrze i teraz tak jak piszesz normalnie nocnik go parzy :ico_szoking: (a mamy też tą Foczkę co ty :-) ). Jak mu ściągnę pampersa to potrafi tak latać i wogóle się nie załatwić prze większą część dnia a to się już nie robi śmieszne a raczej niebezpieczne bo mały zatrzymuje mocz :ico_olaboga:

W sumie ja nie w temacie dlaczego się przestała udzielać ale pisałam z nią na innym wątku i naprawdę fajna z niej babeczka

ellepati pazurki bardzo gustowne i sukieneczka też !!

Myszka a co to Twoje Dziecię do mnie tak z rana wydzwania hę? :-D

U nas pogoda ni jaka a nawet chłodnawo, jak na lato to lipa :ico_zly:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

18 lip 2008, 13:13

madzia22, Tak szczerze to nie mam zielonego pojęcia czemu hekkate znikła, chyba przysnęłam jak coś się działano :ico_wstydzioch: . mam tylko nadzieje że to nie przeze mnie.

karolas, Miłego wypoczynku, pozdrów ode mnie morze.

Małgorzatka, narazie się nie wybieramy do Brennej bo ani ja ani S. nie mamy ochoty oglądać rodzinki. Jakoś dziwnie się ostatnio zachowali w stosunku do nas, chyba zazdroszczą nam samochodu. Nie potrafię ich zrozumiesz, ja zawsze się ciesze jak komuś się lepiej powodzi. Jak będziemy się wybierali to na pewno dam znać.

ellepati, Śliczne pazurki, a sukienka rewelka. Moja bratowa też chciała zamówić kogoś do pazurków, ale jakoś się boi że źle zrobi.

aga0406, gratulacje ząbków. sorki za ten telefon rano ale dopiero ty mi o tym powiedziałaś bo jak nawet nie zauważyłam kiedy zadzwoniła.

depilator tez bym chciała ale narazie nie mam kasy. raz miałam depilowane nogi i troszkę bolało, ale za to włoski tak szybko nie odrastały coś za coś.

nocnik.Dominika jeszcze nigdy nic nie zrobiła na nocnik tylko siedzi na nim i czeka niewiadomo na co. Tak po 5 min nudzi jej sie to siedzenie, wstaje i koniec z nocnikowanie.

Co z tym ZOO ??? Tylko lulu sie odezwała a reszto ciszo sza jak myszy pod miotłą.

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

18 lip 2008, 14:02

CZESC SLONECZKA

Instalujac sobie na wsi internet chcialam miec dostep do tt 24 na dobe, jak ze sie pomylilam ze bede miec czas na siedzenie na internecie. Ech kociolek mamy tutaj wiec moj czas ostatnio zajmuje dojscie do ladu z dzieckiem domem ogrodkiem. W dodatku mamy wielki powrot JEDI :wpale: a nie to tylko moja bratowa :ico_puknij: szkoda gadac mam tylko wiecej do roboty, chociaz moj brat pozmywa gary a tak to wsio na mojej glowie :569: ech nawet moj s sie wkurzyl i zorbil jej awanture o to ze nic nie robi i jak na razie od dwoch dni jest nieco lepiej :ico_zly:

Kosmos od dwoch tygodni nadrabiam zaleglosci na tt, zostalo mi jeszcze dwadziescia stron ale musze odpisac na to co juz zdazylam przeczytac bo an samym koncu wyszedl by mi post na 2 strony :ico_smiechbig:

Koszmar z zabkowaniem Patrysia :ico_zly: oslabiony ma wtedy tak organiz ze lapie kazde paskudztwo jakie tylko wisi w powietrzu, pare dni temu skonczylismy dwutygodniowa kuracje antybiotykiem :ico_placzek: to juz 4 czy 5 antybiotyk byl fe.
Do tego przbily mu sei 3 czworki zostala jeszcze jedna i do tego kly, chyba umre jak mi znowu cos zlapie, a zaczyna sie neiwinnie od kataru. Ale pan doktorek wyleczyl tak skutecznie patryka ze nawet nie ma chrypki jak placze wiec jestem dobrei nadziei.

Mieszka teraz z nami moja bratowa z rocznym dzieckiem i jest wielka walka zazdrosnikow, ale wiekszosc placzu powoduje moj patrys bo bije i gryzie kuzyna i zabiera zabawki i wiele innych podstepnych zachowan jeszcze by mozna wyliczac. Nie wystarczaja im dwa wielkie kosze zabawek bo musza sobie wyrywac te ktorymi sie bawia.

Kajunia po pierwsze gratulacje dla meza. Co do komunikacji miejskiej to ja zawsze jezdze tylko takim transportem i juz jestem przyzwyczajona, ale nei zmiania to faktu ze horror czasami. Faceci sa w wiekszosci bezuzyteczni i udaja ze nie widza jak sie kobitka meczy z wniesieneim wozka. Juz predzej pomoze starsza kobitka niz mlody facio :ico_puknij: . Raz mi sie babka zaczela czepiac ze Patryk dostanie zapalenia ucha bo byl w tramwaju bez czapki i otwarte byly okna, oczywiscie przstraszyl sie jej a babka do ptryka mowi: co placzesz bo cie uszko boli?? :ico_olaboga:
Co do wazenia i mierzenia u doktorki to na tych kilkanascie wizyt pare razy go wazyla ale to raz w miesiacu ale nigdy nei mierzyla. Tylko doktorek co Patryka szczepi bada go gruntownie i o wszystko sie wypytuje.

Iwonka Moj patrys chodzi do tylu ale to zazwyczaj jak chce siasc na krzeselko i probuje tylkiem w nie trafic, nawet ostatnio zaczal sie krecic w kolko.

Malgorzatka wiekszosc ochroniarzy ma jakis komleks wladzy i wydaje im sie ze sa na zasadze PAN I WLADCA jakby bylo niedowartosciowani. Nawet moja bratowa miala przejscie z ochroniarzem u niej w pracy, jak skonczyla prace siadla sobei na lokalu zeby zjesc cos, a ochroniarz myslal ze ja nastraszy ze jej nie wolno jesc na lokalu w czasie pracy i chycil ja za szyje i malo jej krtani nie zgniotl. Koszmar.

Karolas przykro mi ze z twoja praca nic nie wyszlo, chyba nie bylo ci pisane, ale baby tez powinno sie w lepetyne puknac, najpierw narobily ci nadziei a pozniej taki numer, ludziska niektorzy naprawde mnie maja czasami szacunku dla innych, mogly miec chociaz na tyle honoru i poinformowac cie osobiscie a nie wykrety robic.
Gratuluje kredytu na dzialeczke, nie przejmuj sie za bardzo rodzicami, chca dobrze ale nie zawsze wiedza co ejst najlepsze. Ja sie wyprowadzilam poza Krakow 10 km nie mam auta i pozostaje mi komunikacja miejska, do przystanku mam kawalek, do lekarza z patrykiem jezdze dodatkowo na drugi koniec krakowa, ale nie zrezygnowalabym z mieszkania poza miastem, dzieko ma miejsce zeby sie wyszalec, swieze powietrze, zawsze mozna sobie wychodowac swoje warzywka i owocki chocby niewiele tego bylo ale zawsze zdrowsze niz z marketu, mamy tu jeden sklep i poczte wiec nie ma tragedii. Jest przy domu od groma i troche pracy bo wszystko trzeba samemu zrobic, administracja za nas tego nie zrobi ale o niebo lepiej niz w miescie, a jak jeszcze macie ten komfort ze za domem jak go juz wybudujecie nie bedzie nic o rpocz zieleni to tylko sobie chwalic.
A i to co powinnam ci na poczatku napisac WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE I DLA TWOJEJ RODZINKI I SZYBKIEGO ZALATWIENIA SPRAW Z DZIALECZKO I SZYBKIEJ BUDOWY DOMKU spoznione ale od serca :ico_buziaczki_big:

Ellepati Wszystkiego NAJLEPSIEJSZEGO z okazji URODZINEK :ico_prezent: szybkiego zagojenia sie szwowo u Boryska, sliczna chrzesniaczek masz :D

Sliczne zdjatka powklejalyscie dziubaski,az pozazdroscic, u nas oprocz chaosu nic sie nie dzieje i nawet jestem w tyle z robieniem zdjec Patrykowi.

Myszka Fajniusi kolorek wloskow bardzo ci pasuje :ico_brawa_01:

Grastuluje wszystim nowo zafasolkowanym :ico_ciezarowka: Dacie rade, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Ja sie nawet przez chwile zastanawialam, czy w ciazy nei jestem ale :ico_puknij: gupol ze mnei bo sie z mezulkiem zawsze zabezpieczamy :ico_wstydzioch: ale ostatnio mnie cycus strasznie swedzi tak ajk bylam w ciazy z patrykiem i w dodatku jeszcze mleczko mi zaczelo splywac jak sie drapalam :ico_olaboga: tyle ze wiatropylna nie jestem (chyba).

No to nadrabiam zaleglosci dalej :ico_haha_01: :564:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 lip 2008, 14:45

mysiaac super ze zajrzałaś do nas! A czytania masz sporo :-)
Zdrówka dla Patryczka życzę żeby te choróbska tak go nie dopadały.
mysiaac pisze:ech nawet moj s sie wkurzyl i zorbil jej awanture o to ze nic nie robi i jak na razie od dwoch dni jest nieco lepiej
i miał rację bo jak się mieszka to trzeba coś pomóc, przecież to oczywiste Obrazek

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

18 lip 2008, 15:13

Cześć dziewczyny!
Znowu nadrabiam zaleglości tak już ze mną jest pojawiam się i znikam mozna by tak powiedzieć:-)
Mam do Was pytanko czy przestrzegacie u swoich dzieciaczkow stałych mniej więcej godzin jedzenia, bo ja p. dzisiaj wracalam z miasta i maly zjadl na spacerku całego banana, kilka biszkoptów i przetrzymałam go nie dałam mu juz nic do obiadku bo pwnie gdybym mu coś dała to obiadu by nie zjadł, ale czasem myslę że może za mało daję mu jeść.Rano pije kaszke choć nie zawsze pozniej je z nami sniadanko, chlebek itp., potem do południa je jakiś owoc albo deserek, pozniej obiadek a po obiadku jak sie obudzi to jeszcze wysepi obiad od meza jak je , pozniej je znowu jaki owoc albo deserek no o na noc pije kaszke kolacji normalnej juz nie je. Jak myslicie czy dobry mamy shemat jedzonka czy czegos w nim brakuje. Myslalam żeby wprowadzic mu kolacje, zeby sie przyzwyczajal.
GRATULACJE dla Monik Elviski, to wielkie szczęście że urodziła zdrowego synusia, Mały nad nią czuwał tam wysoko w niebie!Cieszę się bardzo!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość