Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lip 2008, 22:30

Hej

My po imprezie, bardzo fajnie było, uśmialiśmy się że hej ...kurde, nie mam pojęcia co by było gdybym nie miała rodzeństwa, tak się cisze, że ich mam :ico_brawa_01: !

ellepati No ja Cię podziwiam za nerwy ze stali za tą suknie, bo nic nie piszesz, że byłaś w****** na tą nieszczęsną kiece, że "wyskoczyła" z plamą a potem smiała sie jeszcze przyjarać :ico_szoking: Ja to bym siała od razu zament ... No skoro byłaś chyba w tej sunki to nie bylo zbytnio widać?! Piękne fotosy!
Super te fotki, ja też lubię bardzo wspminać muszę poszukać jakieś fotki i powkeljać :)
A dziękuję bardzo :-D No to wklejaj, ja starszie lubie wspominać, jestem jakaś sentymentalna strasznie :-D

lulu81 No ale Ci mężczyzna przystojny w domu rośnie! Naprawdę bardzo przystojny ..no i znów te czarujące oczy, śliczny chłopczyk! Zdjęcia rewelacja!

Ja lece spac, buzkiaki

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

20 lip 2008, 22:56

Lulu oj ty kobieto bedziesz biedna Filipek to będzie miał takie branie ze nie wiem jak go upilnujesz :)
Ellepati fotki super nie widac zadnych plam ani dziur
Lulu dla Ciebie zdjęcia :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2008, 23:04

Przebrnełam przez posty które mi sie nawarstwiły!!! Bardzo sie cieszę że nie pojechaliście jednak do ZOO bo bardzo chcialam sie z Wami wybrać a w ten weekend nam nie pasowało. Byliśmy na mega parapetówce!! Było fajowo, ale mężowie tak sie zbratali hihi, że dzis mój małżonek dogorywał!!! hahahah:))
Ale fajnie tak sie wyrwac jak za starych czasów!!
lulu81, zdjęcia Filipka są boskie!! normalnie robi miny jak Bartolinek!! Uwielbiam patrzeć jak dzieci ziewaja bez żadnego skrępowania!!!
A buziaczka tez tak daje z otwarta buzinka!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:
ellepati kobieto ale super wygladałaś!!! Sukienka na tobie wyglądała szałowo!! Pazurki też superowe!! A zdjecia też piękne, zabawa musiała być świetna!!
Dzięki za odpowiedz o pentaximie! No właśnie bartuś zawsze ma jedno wkłucie więc chyba to jednoigłowa było. Ale jest problem bo chciałam dzis zamówić przez internet rezerwacje i okazało się ze już cały tydzień zajęty... A tak już chciałam mieć to z głowy...
Aga widzę ze nie tylko Bartolinek do Ciebie wydzwania potajemnie!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Współczuję bólu głowy! Często masz takie przypadki??

[ Dodano: 2008-07-20, 23:14 ]
madzia22, ojej, Ale Lenka śliczna!! Aniołeczek!! Chyba widzę ją po raz pierwszy! Załącz więcej!!
karolas zapomniałam odpisać Tobie! :ico_wstydzioch:
Gratulacje dla Amelci nocniczkowania! Bartuś odkąd pierwszy raz go posadziłam nigdy sie nie sprzeciwiał, robi siusiu i kupkę, ale nie woła jak mu się chce. Po prostu sadzam go w stałych porach kiedy zawzse robi. Po posilkach zawsze albo też jak pije herbatkę. Ma to po mamusi że ma stałe pory, hihi:))
Kilka dni temu odparzył sobie troche pupkę. No i prawie cały czas go trzymalam bez pieluchy i nocnik stał na podorędziu jakby coś mu się chciało, Z siku zdążyliśmy ale kupke zrobi mi pod oknem!! hihihi:))) Na szczęscie na panele a nie na dywan!! :ico_brawa_01: Ale z pupką już lepiej! :ico_sorki:
Byłam dziś z bartolnkiem w parku po obiedzie, mąż leżał...., a my postanowiliśmy się przewietrzyć!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
No i wyobraź sobie jak ta moja kochana Gnidka zobaczyła jednego tate jak gra ze swoim synkiem w piłke to oszalał!! LAtał za nimi jak opętany, hihi:)) Co jakiś czas odbili do niego to tak sie chichrał i patrzył na mnie dymny!! Normalnie dziecko mi dorośleje!! On już wie żeby się mi czyms pochwalić! A poetm dali mniejszą pikę i rzucałam bartusiowi a on latał i przynosił mi żebym mu znów rzucila, jak mały piesek!! Sorki za porównanie, ale naprawde!! :ico_brawa_01: Moje kochane Słoneczko, a potem to taki był padniety że o 21:00 już zasnął!! Wcześniej kąpiel ale oczywiście nie dał sie wziąc z kąpieli zanim na maxa sie nie wybawił, normalnie pływak!!
Dobra kończe bo muszę się kłaść!! dobranoc wszystkim!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lip 2008, 23:19

Dziękuje dziewczyny :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

ellepati, ślicznie wyglądałąś, jaka sukienka fajna :ico_brawa_01:
A buziaczka tez tak daje z otwarta buzinka!!!
no jeszcze z języczkiem :ico_haha_01:

madzia22, :ico_brawa_01: wkońcu, jaka śliczniutka buziunka, piękna córeczka, musisz częściej się chwalić. A to do Ciebie podobna, czy do męża, czemu pytam, bo próbuję sobie wyobrazić jak wyglądasz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

20 lip 2008, 23:26

Byliśmy na wycieczce i oto zdjęcia. Poczytam i poopisuje jutro bo za chwile powinien wrócić Sławek z lotniska z moim tatą :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2008, 23:30

Dawno nie dawalam żadnych zdjęć! Tot Bartolinek po kąpieli z kędzierzawą czuprynką i ze swoją naburmusoną minką:)

Obrazek
Obrazek

A tutaj "plastuś" w ciągu dnia:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-20, 23:34 ]
A na tym zdjęciu widać pięknie zielony kolor oczek mojego Skarbu!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

20 lip 2008, 23:37

Cześc dziewczynki!
Wy to mnie chyba już nie pamiętacie:( Ja tak "pojawiam się i znikam", ale cóż jakoś "wyrobić się ze wszystkim nie mogę... Trochę "po lebkach" Wasze pościki poczytałam i wyłapałam że nasza Elwiska ma Synka, Małgosiu, wiem że Ty masz z nią kontakt, przekaż jej i odemnie Najszczersze gratulacje i "wirtualne" uściski, tak się cieszę. No i dla Ciebie Małgorzatko kochana gratululuję Córeczki, dołączyłaś do małego tutaj JESZCZE ( ale coś się będzie zmieniać, nieprawdaż?) grona podwójnych mamusiek. Do tego parka, super.
Moja dziatwa dość zdrowa, piszę dość, bo ostatnio wsztstkich nas położyło, z wyjątkiem Aluśki, ale Arusiowi już przeszło mi przechodzi, a mąż łapie po kolei różne świństwa (jakies alergiczne wykwity mu się pojawiają-ma zastrzyki, ale dziwne to jest).
Dobra, kończę bo strasznei późno, a rano "trza";)) wstawać.
Pozdrawiam Was kochane, i ... jej naprawdę muszę się wam częściej przypominać, bo zapomnicie o mnie całkiem, i komu będę dokuczać;)) pa, całuski dla waszych dzieciaczków
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 23:55 przez mama Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2008, 23:38

myszka_f, ale super slajdy!! Musiało być fajowe miejsce!!

[ Dodano: 2008-07-20, 23:41 ]
mama Kasia, super że sie pojawiłaś1! Kobieto wpadaj do nas częściej bo tęskniłyśmy!!! Myślałam ostatnio o Tobie i chyba Cię ściągnęłam myślami:)) Współczuję choroby, dobrze ze mija no i Alusia sie trzymała dzielnie, zuch dziewczynka!! A jak tam w pracy?? Teraz to pewnie już śmigasz w biurze z tymi wszystkimi fakturami!!! :ico_brawa_01: Napisz cos więcej!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 lip 2008, 09:21

dziewczyny ale fajne zdjęcia wklejacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: madzie22 twoja córcia taka śliczna, a tak rzadko ją pokazujesz - no właśnie a do kogo jest podobna? Ba ja wprawdzie wiem jak wyglądasz ale twojego męża nie widziałam.

ja właśnie piję kawkę w pracy :ico_kawa: a za oknem leje, a moja Asia dopiero ze spacerku wróciła, bo odprowadzała mnie rano do pracy, mam nadzieję, że bardzo nie zmokła.

[ Dodano: 2008-07-21, 09:22 ]
mama Kasia, witaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

21 lip 2008, 09:37

hejka, duzo napisałyście ostatnio. Zaraz was poczytam. Później tez wkleje foyki z weekendu.
A teraz szukam jakiejś kwatery nad morzem na początek sierpnia i kurcze wszystko pozajmowane, :ico_placzek: nawet 2 km od morza zajęte.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości