Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 mar 2009, 22:51

No dobra to przyszla pora na mnie :-D
przepraszam za bledy i przestawianie liter :ico_sorki: ale mam straszna dyslekcje :ico_wstydzioch:
29.09.2008 a taki normalny tam dzien...sniadanko...forum i nagle pomysl-musze kupic dla mojej coreczki radio do pokoiku bo nie ma i musi to byc koniecznie radio rozowe-jak wiekszosc jej rzeczy :ico_oczko:
No wiec wybralam sie do miasta w poszukiwaniu.
czulam sie taka jakos bardzo silna i spokojna -wkoncu radio znalazlam :-D wrocilam do domu i cos mnie tak jaks dziwnie brzuch ciagnol-dzwonie do marcina zeby przyjecha.
Dopakowalam torbe i poszlam pod prysznic.
21 i juz tak jakos sie denerwowac zaczelam troche bo bol sie nasilal ale oczywiscie nie widzialam czy to TO.
Wyslalam Macina do lozka a sama weszlam na form i pytalam dziewczyn czy rodze :-D
okolo 22 juz nie bylo mi tak wesolo :ico_nienie: Maz obudzony zapisywal skurcze na kartce a ja chodzilam po calym domu.
o 23 bol byl juz lekko mowiac nie do zniesienia wiec dzwonie do szpitala ze przyjechac chce( tu w UK trzeba takn dzwonic zanim sie przyjedzie :ico_puknij: ) a babka do mnie ze mam sobie wziasc kapiel i paracetamol i poczac jeszcze kilka godzin :ico_szoking:
Odlozylam telefon i sie poryczalam-bole byly tak silne ze az z bolu wymiotowalam i juz wiedzialam ze musze tam jechac!!!! wiec zadzwonilam ponownie i powiedzialam ze jednak przyjade bo juz nie moge.
podroz samochodem do szpitala 15 minut trwala wiecznosc.
Ale jestem! to juz to! jeszcze chwila i bede miec moja wymarzona wysniona coreczke.Szybko badanie i 6cm :ico_sorki:
po badaniu poprosimal o zzo.Troche to trwalo ale w koncu je dostalam i juz nie czulam bolu :ico_sorki:
caly czas obserwowalam wydruk z ktg i widzialam ze skurcze byly slabsze...ale po kolejnych badaniach bylo juz 9 cm i polozna kazala mi i mezowi sie przygotowywac.
Boze nie wiem o czym wtedy myslalam o niczym chyba...taka pustke mialam w glowie tylko zeby urodzic ze fajnie ze juz nie boli...
10 cm polozna mowi ze widzi wloski na glowie mojej igusi wtedy cos we mnie peklo i tak sie poplakalam a jednoczesnie bylam wsciekla ze ona juz ja widzi a ja nie...
Wiec pre...nie czuje prawie wogole skurczy...pre pre godzine i nic...
wpada lekarka -mam podpisac zgode na ceserskie ciecie bo dziecku zanika puls ...i juz wioza mnie na sale...boze to byly najstraszniejsze minuty mojego zycia nigdy tak sie nie balam ...nagle pelno ekarz swiatla wszyccy w maska -kolejne znieczulenie
Mowia mi ze mam oststnia szanse urodzic powiedza mi kiedy skurcz i mam przec najmocjej jak umiem a oni postaraja sie ja wyjec kleszcami.jak uslyszalam kleszce to juz wogole prawie zawalu dostalam tylko patrzylam na maza i mowila mu ze cos sie nie uda...
pre per jak tylko moglam jajmocjej i najduzej...i jest slysze ze jest klada mi ja na brzuch taka fioletowa brudna i bezradna a ja patyrze na nia i nie wiem czy dalej plakac czy juz sie moge usmieczac.
potem zabieraj ja ciagle na nia patrze myja ja-badaja i po kilku minutach juz jest golutka na moich piersiach -juz jest moja wysniona ksiezniczka...
Marzenia sie spelniaja nawet nie wiadomo kiedy...oby juz nigdy nic nas nie rozdzielilo...nie ma wiekszej milosci niz milosc do dziecka...
30.09.2008r godzina 10 :41 narodzila sie milosc mojego zycia
KOCHAM CIE CORECZKO

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2009, 10:53

mmarta81, slicznie to opisalas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 mar 2009, 14:29

:ico_sorki: dzieki Pati

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 mar 2009, 23:58

mmarta81 Aż sie łezka zakręciła w oku, śliczny opis !!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2009, 11:01

:-) dziekuje

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 20:37

MMARTA81 - tez sie poplakalam... cudnie... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

27 mar 2009, 21:13

mmarta81, :ico_brawa_01: świetny opis

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2009, 21:36

:ico_sorki: dzieki dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 mar 2009, 22:44

Oj Martunia az sie wzruszylam :ico_placzek: pamietam to jak pisalas w trakcie boli wydaje sie jak by to bylo wczoraj a juz Igolek ma pol roczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2009, 23:10

dzieki dana :ico_sorki: ...no czas leci jak szalony :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość