Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

30 sty 2009, 10:41

dokładnie tych pierogów wyszło 364 :ico_puknij: i też robię dość spore bo szybciej ale nie martwię się, mąż na pewno szybko uszczupli zapasy :ico_oczko: zadziwiają mnie te jego możliwości, pierogi i pyzy z mięsem pochłania w takich ilościach, że sama nie wiem gdzie mu się to mieści :ico_olaboga: i na dodatek nigdy nie miał problemu z nadmiarem kilogramów bo nigdy ich nie miał za wiele :-D
chłopcy już po śniadaniu to i ja mogę spokojnie usiąść i wypić zieloną herbatkę :-)

Natashka pisze:ale niedobry byl na wieczor ze szok od rana dzis tez łobuzuje a mi nerwy puszczaja

zdrowy to i siły ma na dokuczanie :ico_oczko: moi przez trzy dni byli strasznie marni ale jak zaczęli dochodzić do siebie to ja wychodziłam z siebie :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 sty 2009, 14:35

witam
tato juz po operacji i czuje sie dobrze :ico_sorki: teraz odpoczywa,śpi,potem pójdziemy do niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i może będę wiedziała więcej

Jestem dzis nieprzytomna ,Kacper wstał o 6 rano i nie chciał juz spać,był taki niedobry że :ico_olaboga: :ico_zly: teraz śpi,może lepszy sie obudzi
ja naharowałam sie okropnie od rana nic tylko sprzatam,gotuje,piorę,choinke w końcu rozebrałam i teraz usiadłam z kawką,moze lepiej mi sie zrobi jak wypiję

D od rana był u mojej mamy pomóc,dopiero przyszedł

jutro Kacpra urodzinki,ale nie robimy nic w domu,u dziadków w domu będzie tort,bo mama nie da rady jeszcze wyjść,zamowiłam już wiśniowy,ale normalny okrągły bo nie robią u nas takich dziecięcych,wszystkie prezenty juz dotarły dla Kacpra :ico_haha_02: więc jest ok :ico_oczko:

Pestka to niezła liczba :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cały dzień chyba lepiłas :ico_noniewiem:
Nat dobrze że Oskarkowi lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-30, 13:37 ]
w ogóle jestem zmęczona i to bardzo ostatnio a dziś rano nerwy mi puściły i wyłam jak bóbr :ico_placzek: ale już jako tako,lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

30 sty 2009, 16:55

kasiekk, to super, że tato czuje się lepiej :-)
kasiekk pisze:Pestka to niezła liczba :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cały dzień chyba lepiłas :ico_noniewiem:

skończyła o 21 :ico_szoking: byłoby szybciej ale moje kochane urwisy zawsze mają do mnie jakąś sprawę jak akurat się za coś zabiorę a na dodatek nie mogę ich na długo z oczu stracić bo katastrofa, a to im się chciało pić, to musiałam chonia rysować (tzn. słonia :-)), to znów reperować wóz strażacki :ico_olaboga: ale jak nic nie robie to oni też na mnie nie zwracają uwagi

[ Dodano: 2009-01-30, 15:58 ]
dzisiaj rano miała strachu bo zauważyła, że Piotruś wcina kredkę świecową :ico_szoking: nie wiem ile zjadł ale trochę na pewno i tak siedziała i obserwowałam czy nic mu nie jest ale jak na razie, odpukać wszystko dobrze tylko kupka była niebieskawa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 sty 2009, 18:06

pestka pisze:dokładnie tych pierogów wyszło 364 :ico_puknij:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale dużoooooooooooooo :ico_brawa_01:
kasiekk pisze:tato juz po operacji i czuje sie dobrze
super ciesze sie .oby dalej było ok :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
pestka pisze:że Piotruś wcina kredkę świecową
:ico_szoking: o to nie źle , mam nadzieję ze nic nie będzie Piotrusiowi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
NAt jak wasze zdrówko ?
kasiekk pisze:wszystkie prezenty juz dotarły dla Kacpra :ico_haha_02: więc jest ok :ico_oczko:
superrrr :ico_brawa_01: czekamy na relację z urodzinek i zdjęcia :ico_oczko:

my dziś ok , kuba był z tatusiem u fryzjera -pierwszy raz w ogóle nie płakał :ico_szoking: i dostał za to 2 samochody ze sklepu za 5 złoty i się cieszył że hohohoh :ico_haha_01:
i spał godzinkę od 14,25 hihiihihih chyba z wrażenia bo ne pamiętam kiedy spał ostatnio :ico_oczko:
ale ja też cały dzień jakaś :ico_spanko: i brzuch mnie ie boli ale za to plecy, chyba żle spałam jakby mi ktoś walnął w plecy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

30 sty 2009, 18:27

pata pisze:kuba był z tatusiem u fryzjera -pierwszy raz w ogóle nie płakał :ico_szoking:

dzielny mężczyzna z tatusia, że poszedł z synkiem :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia, że nie płakał
u nas strzyżenie jest w każdą sobotę bo tatuś włosy skraca maszynka to i chłopcy też chcą :-)
chyba żle spałam jakby mi ktoś walnął w plecy :ico_olaboga:

jak się figluje to później plecy mogą boleć :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-31, 10:19 ]
[size=150]wszystkiego najlepszego dla Kacperka z okazji urodzinek :-) duuużo zdrówka, pociechy z rodziców, samych kolorowych dni i suuper imprezki[/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

31 sty 2009, 12:53

[size=150]Kochany Pelusiu !
Wszystkiego najlepszego
szczęścia i radości moc
ciepłego słoneczka co dzień
kolorowych snów co noc...
[/size]

życzy ciocia Pata z chłopakami


Obrazek

[ Dodano: 2009-01-31, 11:55 ]
pestka pisze:dzielny mężczyzna z tatusia, że poszedł z synkiem :-D
tatus juz chodzi z synkiem :ico_oczko: ale pierwszy raz nie płakał :ico_oczko:
pestka pisze:jak się figluje to później plecy mogą boleć :-D :ico_oczko:
chyba nie od tego ale dziś nie bolą :ico_oczko:
kasiekk, jak przygotowanie do imprezki , pamiętaj czekamy na zdjęcia :ico_sorki: jejciu jak ten czas leci Peluś ma 3 latka :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Nat powodzenia na egzaminie :ico_sorki: jak wasze zdrówko
Pauli co u ciebie zaginęłaś w akcji :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 sty 2009, 23:38

Ja wpadam na chwilę z życzonkami dla 3 latka Kacperka

[size=150]Kacperku kochany w dniu Twoich urodzin życzę Ci
duzo uśmiechu na twarzy,radości każdego dnia
i abyś zawsze rozweselal swoich rodzicow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
życzy magda75 z rodziną
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
100 lat 100 lat Kacperku :ico_tort:[/size]

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 lut 2009, 09:21

witam
Dziekuję Wam w imieniu Kacperka za życzenia
jak pisałam wcześniej nie planowaliśmy żadnej imprezki,był tylko torcik,rodzinka i wszystko to u mojej mamy
nie mam głowy do niczego,z mamą chyba coś sie dzieje niedobrego,jutro jadę do lekarza porozmawiać z nim,tzn najpierw zadzwonie czy bedzie
obawiam sie że moze cos sie dziać w mózgu,mama ma zaburzenia widzenia,jakieś mroczki,obrazy jej sie nakładają,a ostatnio jak sie schyliła to na kilkanaście minut przestała widzieć na jedno oko i to nie jest normalne ,poza tym jest taka rokojarzona,ma problemy z pamięcią (niektóre z objawów mogą byc skutkiem chemii,ale podejrzane sa) :ico_placzek: to mogą być przerzuty do mózgu które u tego typu raka zdarzają sie bardzo często :ico_placzek:
jeśli wcześnie sie temu nie zapobiegnie to może dojść do obrzęku i wtedy to juz nic sie nie zrobi,a tak może jakies naświetlania

badania ma wyznaczone dopiero za 2 tyg a to kupa czasu,tu liczy sie każdy dzień i chce zapytać czy nie można zrobić ich wcześniej,tzn powiem lekarzowi co sie dzieje i zobaczymy co powie
nie wiem czy w ogóle planowali zrobić mamie tomografię głowy,ona im juz zgłaszała podobne objawy i nie wiem czemu nic z tym nie zrobili
rozmawiam na forum onkologicznym z ludźmi,lekarzami i wiem że nei ma żartów
badanie możemy zrobić prywatnie tylko co ja powiem mamie??? :ico_puknij: :ico_placzek: ona myśłi że to skutki chemii i nie wie że to może być cos znacznie gorszego,nie ma pojęcia :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-01, 08:24 ]
a tato mój ok,wczoraj już wstawał i chodzsi sam do wc,ale boli go cholernie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 lut 2009, 09:53

kasiekk, kochana mam nadzieję że to nie o czym myślisz :ico_sorki: ale swoją drogą badanie wskazane jak najszybciej ,będzie wiadomo :ico_sorki:
zdrówka dla rodziców :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

my wstaliśmy muszę wydrukować notatki i się uczyć :ico_olaboga:
ale mi się nie chce ciekawe jak Nat po egzaminie ? na pewno ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

03 lut 2009, 14:12

hej jest tu kto?
ale pustki :ico_szoking:
kasiekk, zycze wszystkiego dobrego :ico_oczko: jestem z Toba
tak jak jest choroba to dotyka cala rodzine musisz miec sile
trzymaj sie!
pata, ucz sie ucz trzymam kciukasy za nauke i za egzamin Natki trzymama kciuki zeby zdala :ico_oczko:
moja w nocy nadal sie budzi juz niewiem co robc? :ico_olaboga:
bajek nie oglada dlaczego sie budzi?
w czwartek ide na bilans wiec sie zapytam a moze to jakas powazna neurologiczna sprawa :ico_placzek: oby nie
milego dnia dziewczyny :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość