ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 lip 2008, 11:01

katelajdka, Chyba pojechali do Dźwirżyna na pole namiotowe.
Co do ZOO to w Poznaniu mamy dwa. Jedno jest takie mniejsze w samym centrum miasta i tam właśnie byliśmy i w większości są tu małe zwierzęta, największy to ten Kucyk i jeszcze są osiołki, kózki i Alpaki :) A tak to ptaszki, małe małpki i rybki, kaczuszki :) Drugie jest na obrzeżach i jest bardzo duże, teraz tam budują wielką słoniarnię i będziemy mieli chyba z 4 słonie :)

Fryzurka super też tak byłam kiedyś obcięta, włosy szybko rosną i nie ma się co przejmować :) Zawsze potrzeba się odmienić :)

Widzę, że szkoła nocnikowania rozpoczęta na dobre! My też musimy się wziąć do działania!

olala, Ja we Wtorek oddałam tak więc czekam jeszcze :ico_haha_02: napisałam, że mój brat sprawdził po 3 tyg na stronie internetowej i już był jego paszporcik gotowy do odbioru.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

25 lip 2008, 11:09

katelajdka pisze:A w jakiej miejscowości byliście??


Byliśmy w Międzywodziu - to mała miejscowość ale spokojna (wieczorami o 22 jest już na mieście cissszzzzzzaaaaa). W jej obrębie znajduje się jeziorko gdzie można przepłynąć się żaglówką.
Z tymi noclegami bez wcześniejszego zamawiania jest ciężko, my kilka lat wcześniej jak byliśmy jeszcze nieco młodsi hehe to jechaliśmy "w ciemno" i na miejscu to szukanie kwater było męczące i długo trwało zresztą same na pewno wiecie jak to jest :)
W tym i tamtym roku pojechaliśmy w znajome miejsce do znajomych ludzi :)
Teraz nad morzem (w Pobierowie) odpoczywają moi rodzice i jak dzwonili to mówili że pogoda super :)

[ Dodano: 2008-07-25, 11:11 ]
ellepati pisze:Co do ZOO to w Poznaniu mamy dwa. Jedno jest takie mniejsze w samym centrum miasta i tam właśnie byliśmy i w większości są tu małe zwierzęta, największy to ten Kucyk i jeszcze są osiołki, kózki i Alpaki :) A tak to ptaszki, małe małpki i rybki, kaczuszki :) Drugie jest na obrzeżach i jest bardzo duże, teraz tam budują wielką słoniarnię i będziemy mieli chyba z 4 słonie :)


Ale macie fajnie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-07-25, 11:14 ]
Małgorzatka: jak minęła nocka w pustym domku :-) ??

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

25 lip 2008, 13:33

Olala zdjęcie cudne i te włosy super
Kajunia zdjęcia super a ty laska jestes i Milenka do Ciebie podobna
Katelajdka fryzura super bardzo ci pasuje
Ellepati ale fajny wypad mieliscie do zoo zazdroszcze my byłysmy w cyrku ostatnio Lena 1,5 godziny wysiedziała a jaka miała radoche masakra :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 lip 2008, 14:26

Dziewczyny jutro Joasia kończy 1,5 roczku :ico_brawa_01: (kiedy to zleciało :ico_szoking: ) już dzisiaj stawiam kawusię :ico_kawusia: i wirtualne ciacho :ico_oczko: :ico_tort: a to prawdziwe zaraz lecę piec, jeszcze tylko pół godzinki w pracy i pędem do kuchni, bo muszę 2 ciasta upiec - 1 ze śliwkami i kruszonką, 2 z wiśniami i bezą i już wieczorem jedziemy do teściowej, a jutro goście, grillowanie i imprezka :ico_brawa_01:
Wam też życzymy miłego weekendu :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Kajunia, Ellepati, Katelajdka zdjęcia śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 lip 2008, 16:59

Magdzinka, madzia22, dzięki!!!
kajunia dzięki za odpowiedź. Dzwoniłam do karolas i powiedziała ze w Dźwirzynie jest pełno wywieszek na domach ze są wolne pokoje, więc moze nie bedzie tak źle... choć nigdy nie wiadomo... Ale na wszelki wypadek podałąm nazwę Waszej miejscowości, spokojna jest ale jakby nigdzie nie było mijsc to lepiej w mnijszej miejscowości niz w aucie!!
Magdzinka, jejku, juz jutro 1,5 roczku skończy Joasia... Boże jak ten czas leci....
Powiem Wam tak w tajemnicy że od kilku dni miałam troche nerwów bo spóźniał mi się okres. Raczej mi się to nie zdaża, mam jak w zegarku. A tu 4 dni spóźnienia... Juz nawet myślaląm żeby kupić test. Ale na szczęście dziś rano już przyszedł!! Ufff!!! Wiadomo na myśl że nosiłabym malą kryszynkę ogarnęła mnie troche radość. Poczułąm że jestem gotowa na taką ewentualność po pierwszym porodzie. Ale jeśli chodzi o przyziemną rzeczywistość to absolutnie nie jest to odpowiedni czas. W sierpniu idę na kolejną rozmowę w sprawie pracy w przedszkolu i wszystko byłoby zaprzepaszczone... A tak może po pierwszym roku pracy jak bedę na stałe to bedę mogła spokojnie zaplanować kolejną dziecinkę i bedę miała zabezpieczenie finansowe przez całą ciążę. A nie tak jak przy bartusiu, straciłąm prace na 3 miesiące przed poczęciem i nie miałąm nawet bezrobocia. Już więcej nie chce takiej sytuacji że muszę myśleć o każdym groszu. Dla drugiej dzidzi chce mieć komfort psycziczny ze mogę jej wszystko kupić bez szkody dla Bartoszka!!
Ale na szczęście nie zaliczyliśmy wpadki... choć wiadomo jak się czuje kobieta jak w końcu dostaje okres, zawsze troche jest uczucie zawodu...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

25 lip 2008, 20:23

Ja dzisiaj stawiam :564: :ico_tort: :564: :ico_tort: z okazji moich urodzinek hihi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 lip 2008, 20:24

Kajunia25, sto lat!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 lip 2008, 21:20

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 lip 2008, 21:22

Kajunia wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Dziewczyny, pamiętacie Kminek, jasne że pamiętacie :ico_oczko:
jest bardzo zajęta i nie może zajrzec do nas, ale tęskni za nami i pozdrawia wszystkich.
Piotrus ma sie dobrze, ma 7 ząbków.
Mam nadzieje że Kasia będzie miec czas i wpadnie, chociaż pokazać Piotrusia

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 lip 2008, 12:36

Obrazek

Obrazek

No to imprezka dzisiaj!!!
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

No!!!!!
Moje jedno dziecko to starsze pojechało na weekend z moją mamą :ico_szoking: Normalnie cud się stał ze go zabrała :ico_sorki:
Teraz Wojtaszek śpi a ja postanowiłam coś tu skrobnąć b z czasem kiepskawo u mnie :ico_olaboga:

W pracy podoba mi się bardzo. Dopiero teraz wiem jak to jest pracować w jednostce państwowej gdzie naprawdę nie ma czasu na obijanie się tylko praca, praca i praca. Ale mnie to nie przeraża, ja należą do typu pracusiów i wolę pracować a nie gapić się w sufit i czekać aż 8 godzin w końcu minie.
Dziewczyny u których w pokoju przebywam teraz na naukach, poznaję system i takie tam są fajne, choc już wyczaiłam które to mega plotkary :ico_olaboga: a które są ok.

[ Dodano: 2008-07-26, 12:53 ]
Dzisiaj ma do mnie przyjechać koleżanka co rok temu zawiodłam się na niej i to fest a przed chwilą zadzwoniła do mnie i pytała czy może mnie odwiedzić. może tyle czasu jej zabrało przemyślenie tego co zrobiła złego?? No zobaczymy.
Ja tam już nerwów dawno na nią nie mam ale ręki pierwsza nie zamierzałam wyciagać bo to nie ja zawiodłam :ico_nienie:

Katelajdka Bartuś ma taki sam nocniczek jak Wojtuś hihi
I na szczęście moje dziecko się nawróciło na sikanie do nocnika :ico_sorki: Wczoraj na przykład nie miał pampersa cały dzień założonego i było wszystko ok :ico_brawa_01: Jak jestem w domu to staram sie wogóle nie zakładać mu pampersiaka i jak na razie wpadki nie było :-)
A propo ciąży to tak właśnie jest jak piszesz, że najpierw jak człowiek myśli ze jest w ciąży to wariuje a jak okazuje się ze nie to przychodzi rozczarowanie. Oj już takie pokręcone jesteśmy. Ważne jednak że po tym co przeszłaś przy porodzie wszystko sie unormowało i mimo wszystko chcecie mieć nastepną dziecinkę super!!
A komfort finansowy jest naprawdę bardzo istotny wiem to z własnego doświadczenia, dlatego teraz mamy Wojtusia po tylu latach po Radku bo zawsze chciałam mieć wolną rękę w kupowaniu wszystkiego co niezbędne dla mojego dzieciaka.

ellepati fajne zdjecia :-) Chłopaki mają szczęście że mają taką zorganizowaną mamę i z takim potencjałem energii hihi :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość