NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 gru 2011, 11:06

u nas do 12go roku zycia nic sie nie placi za leki dla dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
moja dziewczyny wczoraj zlapala grypa zoladkowa :ico_olaboga: i bylo po urodzinach :ico_placzek: :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2011, 11:07

A w tym osrodku byla kobieta z drugim dzieckiem ktore chore jest na ospę i dobrze wiedziala ze trzeba isc do zabiegowego a ona siedziala z nami wszystkimi i ciekawe czy nie bedzie miala mala ospy :ico_zly: glupia baba :ico_nienie: :ico_zly: ta doktorka tez zla byla na nia :ico_zly:
osz kurde ...trzeba bylo ja sila przegonic...ale chyba doktor mogla jej zwrocic uwage ??? nie rozumiem takiego zachowania ja bym rabanu narobila...a jak by sie babsko nie chcialo ruszyc to bym zaproponowala zby wszystkie inne matki z dziecmi poszly do zabiegowego...a ona niech sobie siedzi w poczekalni ...sama!!!

[ Dodano: 09-12-2011, 10:08 ]
moja dziewczyny wczoraj zlapala grypa zoladkowa :ico_olaboga: i bylo po urodzinach :ico_placzek: :ico_placzek:
_________________
wspolczuje bo to paskudna rzecz ...

[ Dodano: 09-12-2011, 10:10 ]
czyzby z przedszkola przyniosly...? a juz mialam komentowac ze Twoje dziewczynki jedyne na forum chodza do przedszkola i zdrowe... :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 gru 2011, 11:14

czyzby z przedszkola przyniosly...? a juz mialam komentowac ze Twoje dziewczynki jedyne na forum chodza do przedszkola i zdrowe... :ico_sorki:
nie mam pojecia... one juz ponad 2 lata chodza i okres chorob maja za soba, teraz juz rzadko choruja, ale na poczatku byla masakra :ico_olaboga: no a teraz sie biore za pranie, bo wszystko zazygane :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2011, 11:33

no a teraz sie biore za pranie, bo wszystko zazygane
oj nam tez Szymek w zeszlym tygodniu zarzygal wszystko ...ale mu obiadek chyba zaszkodzil....ale 4 razy tak walnal ze wszystko bylo do prania na nim nawet skarpetki ja ,M. ktory siedzial obok i sofa.... :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 gru 2011, 11:41

wczoraj zlapala grypa zoladkowa :ico_olaboga:
oj ale szkoda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka, no mój mały to ma troche tych kontroli ale usg serduszka po to zeby zobaczyć tylko jak ono tam dlatego ze za noworodka miał bradykardie kilkudniową a tak jest wszystko dobrze z serduszkiem ale doktor stwierdziła ze mus ie nalezy kontrola.
aneta11 napisał/a:
A w tym osrodku byla kobieta z drugim dzieckiem ktore chore jest na ospę i dobrze wiedziala ze trzeba isc do zabiegowego a ona siedziala z nami wszystkimi i ciekawe czy nie bedzie miala mala ospy :ico_zly: glupia baba :ico_nienie: :ico_zly: ta doktorka tez zla byla na nia :ico_zly:
o matko oby twoja mała nie załapała boja tez byłam raz u kolezanki a jej dzieci juz niby zdrowe a mój Kacper dokładnie za 14 dni miał ospe ale przeszedł super łagodnie bo dostał Heviran w tabletkach a to mu złagodziło i potem całe przedszkole było chore heeeehe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A u nas dziś słonko i tak mysle co na obiadek zrobić :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

09 gru 2011, 11:48

tabogucka, wiesz ale po tym dziecku nie bylo nic widac ze ma ospe to chyba byly poczatki chorobuy i nikt nie wiedzial o tym dopero jak wyszla i ja weszlam to sie doiweidzialam :ico_szoking:

No wszystko przez katarek,nie ma goraczki jeszcze nigdy nie miala :ico_sorki: :ico_sorki:
No widzisz a tyutaj trzeba placic za wszysrko :ico_zly:

NowaSejana ojoj grypa zolodkowa jest taka meczaca :ico_noniewiem:

magda1614, heh a u mnie snieg padal nie dawno i teraz deszcz :-)
Dobrze ze wszystko dobrze :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2011, 17:51

chcialam sie pochwalic ze wyszla nam lewa gorna jedynka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-12-2011, 16:52 ]
heh a u mnie snieg padal
a u nas bylo takie piekne slonce ale maly najlepsze przespal w domu a jak wyszlismy to juz byly hmurki i zimno brrrrrr :ico_chory:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 gru 2011, 20:34

wyszla nam lewa gorna jedynka :ico_brawa_01:
wow brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a u nas cisza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 gru 2011, 22:20

a u mnie nadal choroby, z dziećmi już lepiej, ale Mat miał wczoraj taki kaszel, że szok. Nic nie chciał tknąc do buźki, na dodatek zwracał wszystkim co mu wcisnęłam :ico_placzek: myślałąm, że sie wykończę. Teraz oczywiście ja jestem chora :ico_noniewiem: i teściowa, normalnie szpital :-/ na dodatek poszła na zwolnienie na tydzień, jak ja z nią wytzrymam :ico_olaboga:

Ola w środę na dwa końce jednocześnie, zarzygała mi dywan, dobrze, ze Mata nie obrzygała, bo był w pobliżu :ico_szoking:
mam nadzieję ze to już ostatnia choroba u nas.
chcialam sie pochwalic ze wyszla nam lewa gorna jedynka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
wow brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a u nas cisza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas też :ico_noniewiem:

aneta11, oby mała nie złapała ospy. choć początkowe stadium jest najbardziej zaraźliwe. wstrętna choroba, boję się jej jak ognia, zwłaszcza u mojej Olci :ico_olaboga:
najgorsze, że ja nie wiem czy ją przechodziłam, mama też nie pamięta :ico_olaboga:
a juz mialam komentowac ze Twoje dziewczynki jedyne na forum chodza do przedszkola i zdrowe... :ico_sorki:
ja też :ico_haha_01: zdrowia dla dziewczynek! I oby Marcela nie złapała :ico_olaboga:

[ Dodano: 09-12-2011, 21:29 ]
aneta11, doczytałam, że mała ma zalecone inhalacje. pewnie nebulizacje. matowi też robię 2 razy dziennie,wieczorem mi zasnął w trakcie :-D zamiast maseczki najpierw zastosuj ten ustnik, dziecko nie musi mieć maseczki przytkanej do noska, Mat też tak sie bał, najważniejsze, zeby ta para była skierowana w kierunku noska i ust, ale blisko. Powoli się oswoi nie martw się.

magda1614, bardzo się ciesżę, że u Was już lepiej :ico_sorki: oby tak dalej!!!

USG serduszka tzw. echo Mateusz miał w wieku pól roku. nic strasznego dla dziecka, normalne usg. No i EKG, to już trudniejsza sprawa dla tak ruchliwego malucha, bo lekarz przyczepia mu do klatki piersiowej takie przyssawki połączone z kabelkami>Maluch musi poleżeć chwilę w spokoju, zeby zapis wyszedł> Mateusz pewnie teraz by ciągnął za te kable z całych sił.
Nas też czeka USG po nowym roku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-12-2011, 21:41 ]
mój mąz dziś przyniósł za pracy mega wypasione paczki dla dzieci> jestem w szoku, bo ledwo przytachał takie ciężkie. Mateusz dostał artykuły dla niemowląt: obiadki, owocki, soczki, ciasteczka, chrupki, śliniak, gryzak, chusteczki nawilżane, aż w szoku jestem, ze takie paczki gustowne.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2011, 22:46

u mnie nadal choroby
OMG! Biedna Ty i dzieciaczki...tez zoladkowa grypa???
że ja nie wiem czy ją przechodziłam, mama też nie pamięta
ja mam slad na twarzy bo sobie rozdraplam wiec napewno przechodzilam...

[ Dodano: 09-12-2011, 21:49 ]
Nas też czeka USG po nowym roku
a le czemu ? to tak profilaktycznie?
w szoku jestem, ze takie paczki gustowne.
ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mikolaj pracowy sie zachowal :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-12-2011, 21:49 ]
Nas też czeka USG po nowym roku
a le czemu ? to tak profilaktycznie?
w szoku jestem, ze takie paczki gustowne.
ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mikolaj pracowy sie zachowal :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-12-2011, 21:50 ]
kurcze a mi gdzies pilota od karuzleki wcielo i jak wchodze do pokoju znow nastawic(glownie chodzi o te rybki swiatelka co po suficie sie kreca)to maly zaczyna do mnie gadac.... :ico_szoking: a ja chce zeby on spal :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość