Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 12:34

aneta11 moja też tak robi i śmieje się ;) ale w końcu któregoś dnia się bawiła i nagle ta ta ta ta i potem tata tak cichutko a na wieczór już głośno wołała tata to M chodził cały dzień dumny w robocie się chwalił, że córa powiedziała "tata", a "dada" to chyba jest dziadek bo jak dzwonimy do dziadka i usłyszy jego głos to woła dada a mama nie chce powiedzieć. Może za trudne nie wiem ;) A przygotowania dobrze dom wysprzątany choinka stoi sztuczna ubrana już mikołaj na oknie świecący wisi, ale po za tym nic więcej nie szykuje bo jedziemy na święta do rodziny ;)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2011, 13:18

Inuno, :ico_pocieszyciel: moja tez ostatnio wiecej ryczy :ico_szoking: u nas tez zabki, bo zauwazylam, ze oprocz tej prawej dwojki co juz ja nawet dotknac moge, ale nie przebila sie to i jedynki ostro schodza w dol :ico_olaboga:

unas mala juz mowi mama, baba, a tata cos przestala ostatnio :ico_haha_01:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 13:22

NowaSejana mi się zawsze wydawało , że mama baba łatwiejsze od tata i dziadzia a moja córa to widzę od tych trudnych rzeczy zaczyna ;) uderzyła mi się bidulka w szczebelki i ma siniaczka ;( :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 gru 2011, 15:24

Inuno Bidulko Ty nasza :ico_pocieszyciel: aga ma rację może skonsultuj to z pediatrą. Bo odkąd pamiętam to Mikołaj daje ci popalić nocami. Hmm..może to nie tylko powód ząbkowania. :ico_sorki:

Super prezenty dziewczyny :ico_brawa_01: moja dostanie huśtawkę taką stojąca i książeczkę interaktywną i pewnie jakieś drobiazgi jeszcze. Sejana moja mała ma te klocuszki z fisher price jest nimi zachwycona kiedy "wali" nimi o panele budząc przy tym babcie :-D
NowaSejana Zdrowia życzę. Widzę,że u Ciebie też to trochę trwa :ico_olaboga: biedne dzieciaczki.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2011, 16:11

Sejana moja mała ma te klocuszki z fisher price jest nimi zachwycona kiedy "wali" nimi o panele budząc przy tym babcie :-D
super :-D teraz wiem, ze pewnie dobry prezent kupilam :ico_haha_01: :ico_haha_01:
NowaSejana Zdrowia życzę. Widzę,że u Ciebie też to trochę trwa :ico_olaboga: biedne dzieciaczki.
dziewczynki dzisiaj szaleja, wiec wyglada na to, ze pokonalysmy ta grype zoladkowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 16:50

Gwona hej ;)

NowaSejana dużo zdrówka dla dziewczynek

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 17:56

Agateczka, no to pozostaje mi tylko poczekac na ten moment :-D

NowaSejana, dobrze ze u Was juz lepiej :ico_sorki:

Moja mala teraz ma czas na wsadzanie do buzi komus zabawek :-D i bicia kogos zabawkami strasznie jej sie to podoba :-D

[ Dodano: 16-12-2011, 16:59 ]
tabogucka pisz jak tam po rozmowie :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 gru 2011, 18:41

czesc


Wrocilismy.....z rozmowy....
i tylko mi czas zmarnowali i naciagneli na bilet!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

"Niby managerka" chciala zapytac czy ja mam jakeis pomysly wzgledem zaistnialej sytuacji... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

mam !!!dac mi jak najwiecej kasiory :ico_oczko: ale przeciez tego nie powiem :ico_haha_01:

ona wogole jakas z kosmosu napisala w liscie ze byc moze zaproponuja mi opcje zwolninie na ochotnika...(nawet ja wiem ze za tym naogol ida duze pieniadze) ale jak ja dzis zapaytalam jakby top bylo w moim przypadku to powiedzialae ze nie wie jaka jest roznica miedzy przymusowym zwolnieneim a tym na ochotnika :ico_puknij:


umowilysmy sie ze porozmawia z adwokatem i wponiedzialek przysle mi email z dokladymi informacjami ...ale dalej nie wiem w jaki sposob ebede zwolniona ,kiedy i i jaka odprawe dostane :ico_szoking:
a ogolni ebylo sympatycznie ...
Szymek im sie porzygal w gabinecie :ico_haha_01: dobry synek

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 gru 2011, 19:27

tabogucka To widzę,że dalej jesteś w kropce :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawo dla Szymka należało im się :-D

aneta11 Chciałaś przez to powiedzieć,że masz jedną wielką "rozróbę" w domu :ico_haha_01: To ci Majka,oby jej to minęło :-D

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 19:30

aneta11 na pewno szybko zleci uwierz mi ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość