Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 lis 2011, 22:23

a mnie zadne nie kopalo az tak mocno,zeby bolalo :ico_sorki:

Dzwoneczek - czyli teraz jestes juz do konca ciazy w domku? Jupi :509: :509: :509: :509:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 lis 2011, 22:34

zmykam, bo ocyska bolą

Dobranoc

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2011, 22:34

mnie też żadne mocno nie kopało. Ale ewidentnie Milena była najbardziej ruchliwa, a bart się mocno wypinał (tyłek mogłam mu wielokrotnie wyczuć tuż pod zebrami- jak już był III trym).
Teraz dzieciaczek na usg strasznie fikał :D Ale też sporo miejsca jeszcze ma :D
czasami mam wrażenie że czuję jak cos mi w brzuchu drży, podryguje, delikatnie bardzo.
Ale jeszcze nie jest to na tyle hmmm jednolite bym mogła na pewno powiedzieć co to było :D

Moje dzieci nabierały ruchów jak zjadłam Marsa (też lubią, jak mamusia), lub wypiłam kakao, albo dotykałam brzucha kubkiem z herbatą (taką cieplą, ale już nie parzącą).
Wtedy się zaczynało :ico_haha_01:
A jak "obcy" dotykał brzucha (tatuś na przykład :ico_haha_01: ) , ruchy nagle ustawały ;)
za to gdy kładlam się obok Bartka przytulając go wieczorem przed spaniem (mój brzuch dotykał jego pleców) to Bart obrywał kopniaki :-D
Najfajniej wspominam jednak "woltę" Milenki, tzn chwilę gdy obróciła się w trzydziestm-którymś tygodniu główką w dół. Takie nagłe przetoczenie się z wykopem :ico_brawa_01: Niesamowite.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 lis 2011, 22:39

Kingoza, pieknie wygladalas!!! Czy twoj maz jest grekiem?
Dzwoneczek, Ale suuuper!
Rybcia, to sie ucieszylas haha :)
Martalka, tutaj nie mamy hippa. Ale zwykly okej ze slodkich migdalow Na pewno dostaniesz w uk.

Ja lozysko mam Na tylnej sciance tak jak i w poprzednich ciazach. Stawiam ze dzidzius spokojniejszy :)

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

18 lis 2011, 22:58

Ja się właśnie zastanawiam kiedy zacznę czuć ruchy...może już niebawem, idem spać, nic nie robię cały dzień a jak przychodzi 22 to mi się oczy kleja i już nic nie poradzę, spijcie dobrze, dobranoc :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2011, 23:43

czy blizna po cc jest widoczna???
wszystko zależy od lekarza. Teraz to i tak robią małe nacięcie wzdłuż wzgórka łonowego a nie tak jak kiedyś w pion.
Ja mam prawie nie widoczną bliznę, ma jakieś 10 cm i kolorem mało co odróżnia się od reszty ciała.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 lis 2011, 23:48

asiab mi wciąz powtarzaja ze fajnie gdybym urodziła 8 marca...miałabym świąteczne dzieci hihi :ico_oczko:
od temperamentu dziecka
moj mały to też wulkan energi...a w życiu płodowym spokojniutki..no bywały wyjątku..ze super brzuszek podskakiwał
Dzwoneczek - czyli teraz jestes juz do konca ciazy w domku? Jupi
oj tak... :509: ciesze sie jak dziecko z nowej zabawki...mam tyyyyle zaległości w domku...wreszcie z ciągnę ubranka ze strychu i je poprzebieram....
może już niebawem, i

to pewne :-D już coraz bliżej jesteś tego wspaniałego uczucia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lis 2011, 11:05

A jak "obcy" dotykał brzucha (tatuś na przykład :ico_haha_01: ) , ruchy nagle ustawały ;)
- u nas tez tak bylo :ico_oczko:
Niesamowite.
- ojej,to faktycznie musialo byc niesamowite,ja nie wiem kiedy Andrzejek i Zuzia sie obrocili,nie wyczulam tego :ico_olaboga:
Ja lozysko mam Na tylnej sciance
- a ja na przedniej :ico_noniewiem:
.mam tyyyyle zaległości w domku...
- tylko na kompa czas znajdz,bo jak cie te porzadki pochlona,to po swietach sie pojawisz :ico_oczko:

A tak wogole,to witam brzuchatki :ico_ciezarowka:

Ja jeszcze w szlafroku siedze,spac mi sie chce a tu zakupy czekaja :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 lis 2011, 11:11

ja też witam....
a jeszcze w szlafroku siedze,spac mi sie chce a tu zakupy czekaja
a ja aktywna od 6.30.... :ico_oczko: już obiad zrobiłam, dziecko nakarmiłam...zaraz wybieramy sie na zakupy...wypożyczę jakiś dobry film, zrobię ekstra jedzonko na wieczór...i bedę świętowac z mężem...o ile Dawidek na to nam pozwoli :ico_haha_01:
tylko na kompa czas znajdz,bo jak cie te porzadki pochlona,to po swietach sie pojawisz :ico_oczko:
na to zawsze znajde czas :-D :ico_haha_01:

miłego dnia brzuchalki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 lis 2011, 11:23

Witam i ja :)

My też już na nogach od 8 rano . Rosołek sie gotuje bo synek sobie zażyczył ale na drugie nie mam pomysłu najchetniej nic bym nie gotowała ale dla P. rosół to nie obiad :ico_zly:
Cytat:
Ja lozysko mam Na tylnej sciance
- a ja na przedniej
ja chyba też bo tak mam w karcie od prywatnego gina wpisane zobaczymy co w poniedziałek powie drugi lekarz :-) kurcze jakoś mam przeczucie że powie że siurak uróśł mojej Ulce hmmmmm :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość