agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

21 gru 2011, 10:04

Witam.

Wpadłam tylko na chwilkę złożyć Wam życzenia bo pewnie do swiat nie dam rady juz wejsc.
W domu już nam pachnie
Bożym Narodzeniem,
Pachnie już choinką,
Świątecznym jedzeniem.
Siądźmy wraz do stołów
Ciepło i rodzinnie...
Odświętnie, w zadumie,
Słowem... Wigilijnie!
Dzielmy się opłatkiem,
Uśmiechem, darami,
I poczujmy w sercach:
Nie jesteśmy sami!
Niech magia Wigilii,
W to Święto Rodzinne
Uczyni dni przyszłe,
Jakie być powinne.
Niech radość zagości
W sercach na dnie wiele,
Niechaj dni powszednie,
Przemieni w niedziele!
Niech tylko takie Święta będą dla Was!


Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 gru 2011, 11:35

hej jakis czas mnie tu nie było teraz tyle zamieszania z tymi swietami preznty wypieki i sprzatania ;)) mam nadzieje ze uda mi sie was doczytac puki co stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 8 miesiecy Blanki ;)
wkoncu przyszly mi te pieniazki za wychowawczy i ten drugi 1000zł tez dostalismy wiec mogłam kupic to co chciałam i porobic prezenty ;) Blanki sanki i hustawka juz przyszły szkoda tylko ze śniegu nie ma ;/ a sanki super pozniej wam wstawie zdjecie
nie wiedziałam do konca co kupic rodzicom i dalam zdjecie moje z Blaneczka do wydruku na płótnie ale nie wiem czy da rade na wigilie bo w poniedzialek zamowilam a mieli troszke zamowien ale co tam najwyzej dam i m pozniej ;) juz si enie moge doczekac tych wszystkich potraw wigilijnych ;) a co planujecie na sylwka? my w domu bedziemy
ok zmykam

[ Dodano: 21-12-2011, 10:36 ]
Blanka juz sama siada bez podparcia i sie czolga jeszcze troszke niezdarnie ale daje rade nadal mamy 4 ząbki teraz cały czas powtarza idzie idzie ;p

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 gru 2011, 11:43

dzień dobry :ico_kawa: w końcu udało mi się zajrzeć, ostatnio wszystko w biegu :D Mikołaj śpi już lepiej, budzi się jakieś 3-4 razy, o 5 czasem daje się go ululać dalej i śpi do 6-6.30 :) spróbuję Was doczytać póki Mały śpi :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 gru 2011, 11:49

hej dziewczyny!!!
korzystając z tego że mam chwilunie wpadam z kawusia
mała zasneła na chwilę
bo ona teraz góra 2x po godzince śpi
jestem wykończona
bo cały czas gdzieś włazi
staje przy meblach,już pizła nie raz i ryk potem wielki
wczoraj palce sobie szufladą przysuneła
dziś kupujemy blokady ba szuflady i meble :ico_oczko:

ja prezeenty ogólnie już mam tylko dla moich rodziców nie wiem co jeszcze
no i dla Piotrusia

muszę je jeszcze popakować,jutro będe moczkę robić,albo w piątek,sernik jeszcze do tego,no i jakiś śledzie :ico_sorki:
na wigilie idziemy do tesciów
a w pierwszy świąt jedziemy do moich
w drugi jeszcze nie wiem

mały dziś wstał i skarżył się na ból gardła
oby to nic poważnego
znacie może jakieś tabletki do ssania dla takich dzieciaczków???

patrycjaaa, pochwal się sankami bo ja planuje małej kupić :ico_sorki:

za wszystkie nowe ząbki :ico_sorki:

reszty nie pamiętam(kurcze jak na spowiedzi)

i składam od razu bo nie wiem czy dam radę jeszcze wpaść na dłużej
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 gru 2011, 11:54

dzien dobry :-D

Sejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcelinki ...za raczkowanie ...a Ty sie tak martwilas niepotrzebnie :ico_oczko:

Szymek nadal nie raczkuje w prostej lini do przodu...ale robi rozne inne ciakawe akrobacje...praktycznie co dzien cos nowego ...a wczoraj spotkalismy sie ze znajomymi i ich cora zaczela raczkowac dopiero jak 10 miesiecy skonczyla wiec mamy kupe czasu :ico_haha_01:

patrycjaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blanki za siadanie...rozumiem ze sama z plaskiego podnosi sie do siadu tak ??? gratulacje :ico_brawa_01: i
:ico_prezent: za 8 miesiecy !!!

a pieniazki fajna sprawa dostac...a zwlaszcza przed Swietami :-D

mysle ze to plotno dla rodzicow to superasny pomysl... :ico_sorki:
ja sie tak przejelema ze w tym zamowionym kalendarzu obcieli glowki Szymkowi zamowilam drugi gdzie indziej ... chcciaz jestem pewna ze dojdzie tuz po swietach...to mam nadzieje ze ten wyjdzie lepiej :ico_sorki:


Dobrusia fajnie ze jestes...to normalnie forumkowa telepatia...my tu o tobie piszemy a Ty sie nastepnego dnia odzywasz :-D

Dziekujewszystkim trzymajacym kciuki za nowa prace :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

na razie jestem optymistycznie nastawiona.... :-D
pracuje tez nad planem B ...czyli rejestruje sie z agencjami dentystycznymi ktore glownie prace w prywatnych klinikach oferuja....ale przez taka wlasnie agencje znalazlam moje 2 poprzednie prace :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 gru 2011, 12:03

tabogucka, śliczny Szymuś w podpisie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 gru 2011, 12:09

No właśnie....ostatnio mam coś takiego, ze wszytsko mi w pokoju przeszkadza i najchętniej wywaliłabym wszytsko, tylko łóżka zostawiła :ico_olaboga:
ja też.. ojj jak mnie denerwuje wszystko :ico_zly: i sprz atam i sprzątam i do ładu dojść nie mogę :ico_noniewiem:
wiem,że niektóre dzieci ciężko przechodzą ząbkowanie ale kurcze Mikołaje już dość długo płacze Ci w nocy, więc może jest jeszcze inny powód płaczu !? Dawałaś mu jakieś czopki czy coś,żeby sprawdzić jaka będzie nocka ?? Co na to lekarz ??
lekarz na to że to ząbkowanie, i trzeba to przetrwać.. daję czopki jak już Mały wyje i wyje, działają na chwilę :ico_noniewiem: ale mówię ostatnio troche lepiej, widać już 2 górne jedynki, czekam aż się przebiją, lewa wygląda jakby dzisiaj już miała się przebić a prawa za kilka dni :)

tabogucka, moze to ilepiej że nie jest zainteresowany :ico_haha_01: Mikołaj staje na środku pokoju, patrzy na mnie i na choinkę i się uśmiecha - mówię ze nie wolno, a ten jedna ręka do przodu, i tak stoi i czeka na reakcje.. potem na mnie, uśmiech i tak pędzi że aż sie dymi :ico_olaboga: i trzeba go łapać bo chwyta bombkę i ciągnie :ico_haha_01: a wtedy ryk :ico_noniewiem: i tak pół dnia xD
u nas 4 zabek, prawa gorna jedynka... a dwojka prawa nadal sie nie przebila, my tez w tym roku mamy sztuczna choinke, wczoraj ja przystroilismy :-D
:ico_brawa_01: za ząbek :) My też mamy sztuczną, moze dzisiaj mi się uda zdjecia wreszcie porobić :ico_haha_01:
ja nie jem slodyczy juz 8 dni..i widac efekty :ico_brawa_01: juz po 4 dniach bylo widac a teraz to juz jestem calkiem zadowolona...waze 57kg :ico_sorki: i wcale nie jestem na zadnej diecie ...bo jem normalnie wszystko tylko nie slodycze
zazdroszczę :ico_noniewiem: ja ostatnio cały dzień w ruchu z małym, sprzątanie, jeszcze ćwiczę i dalej efektów nie ma :ico_noniewiem: od nowego roku sobie jakąś dietę rozpiszę i może wtedy :ico_sorki: Bo już mnie ten brzuch denerwuje.. jakbym była w 5 miesiącu :/ no i cycki :ico_zly: w ciąży urosły, po ciąży jeszcze bardziej i zostały :ico_zly: M. zadowolony ale mi trochę ciężko :/

Gwona spóźnione Wszystkiego Najlepszego!!! :ico_tort:

agusia22, Wszystkiego dobrego na święta!! :)
wkoncu przyszly mi te pieniazki za wychowawczy
ja chcę się starać od nowego roku :ico_sorki: bo u nas kiepsko z pieniędzmi.. baaaardzooo... :(
a co planujecie na sylwka? my w domu bedziemy
my też :)

[ Dodano: 21-12-2011, 11:10 ]
tabogucka, śliczny Szymuś :D ja gdzieś mam zdjecia Mikołaja w czapie ale sie zapodziało :ico_haha_01:

[ Dodano: 21-12-2011, 11:12 ]
udało mi się namówić mamę na fotelik do karmienia
Obrazek
chyba coś takiego o ile się nie mylę..

a ja kupiłam mikołajowi ciuszki, bo wyrasta.. 5xbody z długim rękawem i 2x pajacyk - zapłaciłam 40zł bo promocja była :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-12-2011, 11:16 ]
u nas dzisiaj -3 stopnie, ale słoneczko świeci, chmury idą i może w końcu śnieg spadnie :ico_brawa_01: ostatnio sypał, tyle że dodatnia temp. była to wszystko sie stopiło. a moja siostra kupuje Małemu sanki pod choinkę to chcę je wykorzystać :D

[ Dodano: 21-12-2011, 11:36 ]
http://youtu.be/YQfef8hG6C0 mikołaj ostatnio się nauczył :ico_haha_01:

a tu widać naszego ząbka :D
Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 gru 2011, 12:40

Aniaaa, Paulina ma 18700g i 110cm... ale przez tydzien schudla kilogram przez grype zoladkowa :ico_olaboga: :ico_olaboga: A z Dominika bylam 2 tyg temu na bilansie i tez ma 110cm, ale miala jakos 21,3kg... ale dzisiaj ja wazyli i przez ta jelitowke tez ma juz 20,2kg..

Fintifluszka, lekarz powiedzial, ze jelitowka moze sie nawracac... jesli np tak jak u nas, ze byl juz spokoj, wszystkie objawy przeszly i ja im dalam juz zupelnie normalnie jesc i wlasnie sie wtedy nawrocila... no i u nas trwalo to 2 tygodnie takiego nawracania... teraz 2 dzien spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Inuno, sliczny fotelik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my juz mamy 5 zabalkow :ico_oczko:

co do siadania to jak Marceline posadze to siedzi sama, i probuje sama siadac tak jak pamietam robila to Paulinka Agi216, ze z pozycji do raczkowania probuje usiasc, wiecie co mam na mysli... Rehabilitantka wczoraj mowila, ze teraz juz malej nieduzo brakuje, ze w najblizszaych dniach powinna juz sama usiasc... raczkuje powoli, ale jak chce szybciej smignac to sie czolga :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

21 gru 2011, 16:15

Hejka :)
że moja mama mi nawet życzeń nie złożyła
Bardzo nie ładnie sie zachowałą :ico_nienie:
A jak zdrówka Nadii?

Dobrusia witaj :-) :-)
Dziewczyny chciałam się Wam pochwalić,że Martyś wczoraj puściła się stołu i zrobiła sama jeden kroczek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie nie moge sie doczekac kiedy moja tak zrobi :-)

NowaSejana :ico_brawa_01: za żabek i za postępy :) nauczy sie sama siadac juz niedługo u dzieci to z dnia na dzien cos sie moze wydarzyc nowego :)

patrycjaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 miesiecy :)

aga216, o ja tez musze kupic te blokady bo otwiera wszystko juz :ico_sorki:
Szymek nadal nie raczkuje w prostej lini do przodu...a
Moja tez nie,a niektóre dzieci wcale nie raczkuja tylko zaczynaja od razu chodzic wiec sie okaze :) Bo moja to jak siedzi w łozeczku to sie podciaga na kolanka i staje sobie :) łobuzica mała :-D

Inuno, fajny fotelik :)
A co do "cycków" po ciazy to mi sie moje nie podobaja ,uzywam roznych kremow na jędrność i troche pomogło . :ico_zly:

A my dzis jedziemy po choinke i bedziemy ubierać :) ale żywą :)
Ale duzo nadrukowałyscie :)
tabogucka oby ten kalendarz juz dobry przyszedł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

21 gru 2011, 17:02

My jesteśmy dziś po wizycie u lekarza,przepisane ma leki. Cieszę się,że jednak "złapało" ja przed świętami a nie w trakcie. :ico_sorki: No i źle przesypia nocki przez ten katarek i kaszel w dodatku idą nam górne ząbki :ico_olaboga: Jestem wykończona :ico_olaboga:

patrycjaaa
Za 8 miesięcy :ico_brawa_01:
NowaSejana :ico_brawa_01: za kolejny ząbek. I postępy Marcelinki. Super!!!
Aniaaa Piękne postępy :ico_brawa_01:

Przepraszam jeśli was dokładniej nie doczytałam.Idę na kolejną kawkę bo uśpię się na siedząco :ico_spanko:

[ Dodano: 21-12-2011, 16:04 ]
Inuno Piękne zdjęcie w podpisie :-D Fotelik też fajny jest :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość