NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 gru 2011, 17:17

Dziewczyny chciałam się Wam pochwalić,że Martyś wczoraj puściła się stołu i zrobiła sama jeden kroczek
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bratanek mojego P. ma teraz 2 lata i on wlasnie jak mial 8 mies. to tez juz chodzil :ico_oczko:
w dodatku idą nam górne ząbki :ico_olaboga: Jestem wykończona :ico_olaboga:
ehh... te zabki... u nas mala tez byla marudna, bo w ciagu 2 tygodni 3 gorne zabki wyszly, a widze, ze gorna brakujaca jedynka tez pewnie nieldugo zejdzie, bo dziaselko sie matowe zrobilo :ico_olaboga: ale moze pozniej przerwe bedziemy mialy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

21 gru 2011, 17:18

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

Życzenia wam przesyłam bo nie wiem czy już jutro nie będę u babci P.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 gru 2011, 20:46

piszecie o raczkowaniu, mój dopiero niedwano zaczął, w sumie i tak niechętnie bo woli chodzić :) na kolanach co prawda chwieje się jak pijany zając ale raczkuje :)

prezenty też już mam pokupowane, dla Witusia kupiłąm misia z tej akcji TVN-u nie jesteś sam. W sumie maskotka mało przydatna ale poczułam potrzebę pomocy innym dzieciom :)

Aniaaa brawo za pierwszy kroczek!! :ico_brawa_01: Mój też jeden zrobi ale więcej to nie za bardzo bez asekuracji :)

tabogucka no faktycznie coś z tą telepatią chyba jest :)

Inuno Twój też tak ząbkowanie przechodzi ciężko?? U mnie podobnie, a dopiero ma 2 jedynki dolne! Już od ponad miesiąca wydaje mi się że górne wychodzą, a tu nic, i chyba prędzej dolne dwójki wyjdą...
A Witek falowo mi marudzi wydaje się na ząbki... OD wczoraj jest np ciężko z nim wytrzymać:P Dziś jest moja mama i pomaga nam z nim się uporać, bo ciągle tylko płacze.
Bo moja to jak siedzi w łozeczku to sie podciaga na kolanka i staje sobie :) łobuzica mała :-D
u mnie to samo :)

Choineczkę właśnie ubraliśmy :)
Obrazek
WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 gru 2011, 21:28


patrycjaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Blanki za siadanie...rozumiem ze sama z plaskiego podnosi sie do siadu tak ??? gratulacje :ico_brawa_01: i
tak z płaskiego i kreci sie na wszystkie strony turla sie juz jej nie moge samej zostawic ;)
a od kilku dni kapie sie razem ze mna w duzej wannie sama sie nie moge zawsze doczekac tych kapieli K mi pomaga bo sama to bym nie dala moze rady a tak on wszystko naszykuje malej sie tez podoba ;) dzis od cioci dostala takiego fajnego pluszowegoo psa z czapka mikołaja co spiewa i rusza uszami jak sie na lapke nacisnie super jest ;p
a sanki takie z czarnym stelazem bez spiworka bo spiworek mam ale z materacykiem podnozkami i taka raczka do pchania ale z internetu nie moge zdjecia sciagnac na allegro kupilam firmy skyline
brawa za postepy waszych dzieciaczków :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
a czy wasze dzieci tez maja taka przerwe miedzy górnymi jedynkami moja ma duzą ale to chyba kolejne ząbki je moze scisną
Tabogucka ślicznie Szymusiowi w tej czapeczce o widze ze Mikolaj tez ma no jakby inaczej ;p ja mam do Blanki taka sukienusie mikolajkową
kilka fotek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
na spacerki juz tez w wersji spacerówki
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 21-12-2011, 20:34 ]
z mamusią ;)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 gru 2011, 22:18

patrycjaaa, hehe to pierwsze zdjęcie w szufladzie super :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

a tu jak chcecie obejrzycie mojego szkraba w akcji ;)
http://www.youtube.com/watch?v=tZnCgfdAM08

http://www.youtube.com/watch?v=l6W7Jb9hKkU
:)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 gru 2011, 22:24

Dobrusiu ale Wituś świetnie sobie radzi brawa ;))) hehehe my tez mamy taki sam kosz tygrysek ;p

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 gru 2011, 22:34

hej
ja kompletnie nie mam czasu teraz. Dzieci jeszcze nie śpią. ola śpiewa jedzie pociąg z daleka a Mat ojojoj. Chodzą teraz spać o 22 a czasem później
Z małym nie jestem w stanie nic zrobić jak nie śpi. Tylko na rękach chce siedzieć u mnie albo stawać przy wszystkim czym się da :ico_olaboga:
śpi tylko na spacerze i czasami po południu. Dziś choinka zrobiła wielką furorę :-D


Aniaaa dziękuję, że poświeciłaś mi czas :ico_sorki: już kupiłam, ale inny niż chciałam. ten też jest extra, baby mix zielony z zeberką :-)

Dobrusia ale Wituś urósł :ico_brawa_01:

patrycjaaa, Sliczna Blanka, ale do Ciebie nie podobna ani trochę :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 gru 2011, 22:42

PatrycjaaaaBlanka jakie ma piekne oczy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusiaoh jaki juz "dorosly"ten Witus ...i jak pieknie mu chodzenie wychodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja mam jeszcze gore sprzatania....i zrobilam starszna glupote az sie poryczlama taka jakas ostatnio na ostrzu noza jestem....
a ta glupota to ...sciana niebieska w pokoju Szymka byla tak jaby uszczknieta ...i takie biale bylo i starsznie mnie to irytowalo.... :ico_zly: wiec wzielam dzis niewiele myslac sombrero ktore dostal od ciotki Lidki z Meksyku...i przykleilam tasma dwustrona na sciane zakrywajac ta skaze !!! tylko ze M. potem powiedzial ze teraz to to wszystko zejdzie z farba...(4 kawalki po 7cm tasmy )...i z ciekawosci sprawdzilam....fakt!!! :ico_olaboga: no poprostu mi chyba palma odbila....dopoki sombrero wisi jest okey...chociaz troche widac ze w dziwnym miejscu na tej scianie... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: no az sie zaczynam sama siebie bac.... :ico_nienie:

no nic lece dalej sprzatac...chlopaki spia.... :ico_sorki:

[ Dodano: 21-12-2011, 21:44 ]
aaa...i jesli ktoras rozsmieszy moja kolejna wpadka...to bede nawet zadowolona bo w zyciu trzeba sie smaic z takich pierdol :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 gru 2011, 22:57

tabogucka, :-D :-D :-D :-D :-D
to czeka Cię malowanie pokoju ?? :-D

[ Dodano: 21-12-2011, 22:01 ]
Gwona wsystkiego najlepszego :ico_tort:

Aniaaa :ico_brawa_01: dla Martynki

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 gru 2011, 00:39

to czeka Cię malowanie pokoju ?? :-D
a tam samo malowanie to pikus...ja chyba najpierw bede to musiala zeskrobac wszystko... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: tak to jest jak sie najpierw nie pomysli a zrobi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ah mam dzis juz naprawde dosc...sprzatam od rana (roznicy nie widac) a M. przyszedl z pracuy i ...gra sobie!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo on byl w pracy to teraz mu sie nalezy odpoczac bo on 11 dni pod rzad pracowal...

o zesz kurka wodna ...ja od 38 tygodni nie mam wolnego i pracuje przy malaym 24h na dobe...gdybym miala sile to bym mu nakladla rozumu do glowy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość