Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 cze 2011, 15:41

witam z gory przepraszam ze tak dlugo nie zagladalam ale jestesmy zabiegani juz liznelismy troche wakcji hehe musze was doczytac :ico_wstydzioch:

gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy zabek
u nas tez chyba sie zaczyna ale u gory :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 cze 2011, 21:44

Ja również witam i sorki, że ostatnio nie zaglądałam, ale niby wróciłam na 2,5 tyg do pracy a dokumętów mam do pisania :ico_olaboga: że hoho :ico_olaboga: .

Gaga ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja też mam nadzieje, ze niedługo Adrianowi wyjdzie, bo męczy się przeokropnie :ico_sorki: .

Aga dzięki w imieniu Adrianka i czekamy na fotki Twojej Gwiazdeczki, bo już dawno jej nie widzieliśmy :-) .

Tak jak pisałam że praca mnie wykańcza, bo organizacja opieki nad małym jak ja jestem w pracy to troszke nam wszystko utrudnia :ico_noniewiem: , raz jestem z dzieciakami u mamy, raz mama do nas przyjeżdza, więc latam tam i z powrotem :ico_sorki: .

[ Dodano: 24-06-2011, 22:37 ]
No i właśnie mam dość siedzenia przy komputerze, musze jeszcze kilka konspektów napisać, ale to może jutro, bo dziś padam :ico_spanko: .

Agnieszka się coś nie odzywa :ico_noniewiem: , jutro jej eska napisze :ico_sorki:

Dobranoc

[ Dodano: 26-06-2011, 12:05 ]
Witam z kawką :ico_kawa: . Oj noc miałam nieprzespaną :ico_olaboga: , mały znów robi kupki ze śluzem i niteczkami krwi, a najgorsze, że nie moge dojśc do tego co tym razem go uczula :ico_noniewiem: , nic muszę wszystko co możliwe znów odstawić i trzymać ścisłą dietę :ico_sorki:

[ Dodano: 26-06-2011, 22:19 ]
...no i przygoda z Adrianem rozwinęła się na dobre :ico_placzek: , tak ok 15 wezwałam doktorkę do domu, bo było już źle, i stwierdziła, że złapał jakąś wirusówkę :ico_olaboga: , no i mamy leki, dietkę i nadzieję, ze szybko minie. Od 19 pampers czysty :ico_sorki:, oby tak zostało :ico_sorki: .

A co tu taka cisza?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 cze 2011, 16:46

O kurcze buzok mam nadzieję, że Adriankowi już lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:
dużo zdrówka dla Was

A my znów całymi dniami siedzimy w ogrodzie i nie mam czasu na kompa.
No i mamy drugiego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że teraz będzie trochę spokoju i Krzyś sobie odsapnie

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 cze 2011, 09:35

Hej dziewczynki ja się witam z :ico_kawa:!

Oj dawno, dawno nie zaglądałam jeszcze muszę was doczytać jedynie co przeczytałam to kilka ost. postów ale nie mam zupełnie czasu mała zrobiła się taka marudna chyba na ząbki i cały czas muszę z nią siedzieć!


Gaga gratuluję 2 ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to będzie gryzł mamę :) oj ja też bym już chciała aby mojej Klaudusi już wyszły te ząbki bo ewidentnie widać że ją boli i swędzi ale jeszcze nic nie widać dziąsełka całe nawet nie widzę aby były bardziej rozpulchnione!
Tak mocno wszystko gryzie i zaciska szczęki a przy tym wygląda komicznie!

Buzoczku współczuję powrotu do pracy ale już masz wakacje tak że znów masz wolne doczytałam wcześniej że ta dyrektorka tak cię potraktowała że córkę chce wcisnąć - już mogła to zachować dla siebie a nie tak Ci prosto z mostu powiedziała no ale cóż miejmy nadzieję że ta jej córka znajdzie inną pracę a ty dostaniesz swój stołek!
Adrianek cudowny rośnie jak na drożdżach!
Mam nadzieję że Adrianek już lepiej się czuje i że to nie było nic poważnego!

Reszty jeszcze nie doczytałam ale postaram się to jak najszybciej nadrobić :-P

A co u nas w PL było cudownie odpoczęłam maxymalnie rodzice i wszystkie ciocie w około zajmowały się córcią - miałam na prawdę dobrze- teraz tylko nie mogę sobie z nią poradzić bo chce być cały czas na rękach i nie chce sama leżeć ale przetrwamy to!

Lot miną ogólnie b. dobrze jak lądowaliśmy w PL to troszkę popłakała ale pilot źle lądował i w uszach zatykało i pewnie ją uszka bolały a pić nie chciała! Podczas lotu do UK spała praktycznie całą drogę jak zasnęła ok 25min po starcie to obudziła się na 5min przed lądowaniem! Było mi b. ciężko do nie miałam jak ręki oprzeć a ona już jest naprawdę ciężka i myślałam że mi ręka odpadnie - ale dałam radę!

Zaraz się zbieramy i idziemy na spacerek bo u nas od pon. taka cudna pogoda że tylko na dworze by człowiek siedział muszę po sklepach pochodzić i kupić małej taką przytulankę do spania bo podkładam jej róg kocyka ale teraz jest za ciepło na kocyk a bez tego nie chce zasnąć!

Dodam wam teraz kilka zdjęć mojego zbója :)

Bzyku:
Obrazek

Na balkonie po drzemce:
Obrazek

Z dziadziusiem na plaży:
Obrazek

Mały ziomalek:
Obrazek

Ale dobry kurcacek:
Obrazek

Noski są najciekawsze:
Obrazek

Bo wygodna pozycja do spania to podstawa:
Obrazek

Buziaki i miłego dzionka życzę!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

29 cze 2011, 15:12

Hej dziewczeta własnie do was zasiadam a Wiktor sadzi kupkę :-D Wiec cisza zaglądam mało bo nie mam jak nawet kompa włączyc dzisiaj zasiadłam bo torta na chciny wybieram mamy 10 lipca kurcze wy juz pewnie wszystkie po.... U nas ogółem to ok mały ewidentnie ząbkujr ale jeszcze nie widac jutro ostatnie szczepienie pnemo i wzw to znów mnie czeka gorączkowanie. U mnie bez zmian.... juz mnie irytuje ta slepota chodze posiniaczona i poobijana zajrze może jutro jak mi sie uda.
GRATULUJE ząbków i całej reszcie slicznych maluchów...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 cze 2011, 17:23

Gaga jeju jak fajnie macie już dwa ząbki :ico_brawa_01: zazdroszcze, też już chciałabym żeby wyszły Adrianowi, no ale chyba musi go konkretnie wymęczyć zanim wyjdą :ico_noniewiem:
Aga witaj, fajnie, że wróciłaś i że wypoczynek udany :ico_brawa_01: , a córcia superaśna i jaka już duża :ico_brawa_01: , no i bzyczek najlepszy :ico_brawa_01: .
Co do mojej pracy to rodzice moich dzieci byli prosić dyrke żebym ja była w przyszłym roku, a jej się podobno bardzo zrobiło głupio i powiedziała, że bedzie mnie miała na uwadze :ico_noniewiem: . Ale ja się nie łudze, gdzie ta jej córunia będzie roboty szukała, jak wie, że ciepły stołeczek czeka na nią u mamusi w szkole :ico_zly: .
Jeśli chodzi o Adriana, to jeszcze wczoraj było dużo brzydkich, śluzowatych i z krwią kup, ale dziś była o 2 w nocy, a potem ok 14, więc już jest ich mniej i jesteśmy pod stałą kontrolą pediatry, która twierdzi, że musi się dobrze oczyścić, żeby zszedł ten wirus z niego i musimy być cierpliwi :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Agnieszka zaglądaj częściej, fajnie, imprezka się Wam szykuje :ico_brawa_01: . Napisz nam jak tam te Twoje badania, będziesz je robić? Trzymam mocno za Ciebie Kochana kciuki

Jutro ostatni dzionek w pracy i wakacje :ico_brawa_01:

7 zaczyna mi się zjeżdżać rodzinka na 90 urodziny do dziadka, ma przyjechać ok 80 osób, więc pewnie u mnie też ktoś o nocleg będzie chciał zachaczyć :-D . Przyjeżdżają kuzyni, którzy mają zespół muzyczny taki na wesela, więc będzie fajnie :ico_brawa_01: Nasza rodzinka rozproszona po całym świecie i dziadka ur to taki pretekst do spotkanie raz do roku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

01 lip 2011, 11:11

moge do was dolaczyc??

kiedy juz bylam ale na b.krotko!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 lip 2011, 11:31

Hej Brodzikowa pewnie że możesz dołączyć będzie nam b. miło! Może rozkręcisz trochę ten nasz wąteczek bo tu taka cisza i pustki że aż smutno!

Wiecie co ale dziś miałam makabryczną sytuacje myślałam ze mi serce stanie Klaudia tak marudziła że już nie wiedziałam co z mam z nią robić- widać było że ząbki ją bolą a żel nie pomagał więc podałam jej ibum aby jej ulżyć a ona jakoś źle połknęła bo podczas podawania krzyczała i zachłysnęła się tym syropkiem szybko wzięłam ją główką w dół i jakoś odkrztusiła ale co się strachu najadłam... teraz jeszcze się trzęsę w środku jak o tym pomyślę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ! Teraz sobie śpi bidusia mała!

Buzoczku jak tam Adriankowa kupka? Mam nadzieję że już jest ok.?

Piszcie coś dziewczynki!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 lip 2011, 17:10

Brodzikowa pamiętam byłaś kiedyś, fajnie, ze wróciłaś, pisz bo naprawde cisza tu okropna.
Aga wiesz ja też się kiedys tak przestraszyłam jak sie mały zachłysnął, i słyszałam, ze od takiego zachłyśnięcia to może maluch zapalenia płuc dostać :ico_olaboga: :ico_sorki:
Jak kupki pytasz?
Oj są ciągle brzydkie śluzowate, i czaesem nitka krwi się pojawia :ico_placzek: , no cóż mam ciągły kontakt z dobrą pediatrą, która twierdzi, że to jakiś wirus, i trzeba dawać leki i być cierpliwym, ilość kupek jest już mniejsza, je i pije więc się nie odwodni, ale jakość jest okropna :ico_olaboga: .Nawet dziś byłam zrobić badanie w kierunku rotawirusa no i jest wykluczony :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 lip 2011, 18:44

Napisz nam jak tam te Twoje badania, będziesz je robić?
Na chwilę obecną temat zanikł nie mam czasu mały dom chrzciny itd... Wiem nie powinnam tak robic tylko dokończyc ale brak wiary zrobił swoje :ico_noniewiem:
U nas okropne dwa dni poszczepienne. Wczoraj Wiktor miał 41 :ico_chory: masakra ale się wystraszyłam :ico_olaboga: Do wanny go z chłodną wodą czopa i jakos przeszło na szczescie :ico_sorki: Zawsze mamy cyrki z tą szczpionką dobrze że to ostatnia :ico_sorki:
A tak pozatym to jakoś nam lecą dnie i noce zazwyczj przespane :ico_brawa_01:
Marcin w pracy też przeważnie no i spacery kawki u sąsiadki itd. Nie ma czasu na nic ani się nie obejrze a to już wieczór jakis film i trzeba się kłasc spac. Brak czasu na nude normalnie :ico_olaboga:
buzok14, Mam nadzieję że mały już lepiej się czuje? :ico_sorki: :ico_sorki:
Pozdrawiam was wszystkie moje forumowe mamunie czytam was ale brak czasu zazwyczaj na odpisanie... Przepraszam mam nadzieję że wreszcie te zęby się pojawią i więcej czasu da mi moje słońce kochane :-D
Zmykam niech mnie teraz ktoś porozpieszcza :ico_wstydzioch: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość