Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 cze 2008, 21:39

No ja jeszcze nie wiem jak to jest a i opowiadań nie chcę słuchać - sama sie przekonam, ale już zaczynam się bać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 cze 2008, 14:21

już zaczynam się bać
Nie ma się czego bać, grunt to zdrowe podejście do porodu.. no i dobra opieka szpitalna.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 cze 2008, 20:02

Nie ma się czego bać, grunt to zdrowe podejście do porodu.. no i dobra opieka szpitalna.
A z tą opieką to różnie bywa, ale zamierzam rodzić w podobno najlepszym szpitalu w województwie łódzkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 cze 2008, 22:33

Witam :ico_ciezarowka:

Powiem Wam szczeze,ze nie boje sie porodu i to nie dlatego ,ze to moj trezci...Za pierwszym razem tez sie nie balam.Wiadomo ze nie obedzie sie bez bolu...no chyba,ze poprosimy o znieczulenie.Fakt jest faktem mozemy nie wiadomo jak cierpiec...kiedy poloza nam ta kruszynke na brzuchu,zapomina sie o wszystkim.
Z drugiej strony ja mialam szybkie porody,nie dali mi sie meczyc nie wiadomo jak dlugo.Faz parcia to w moim przypadku 10 min...doslownie za trezcim razem chlopaki wyskakiwali.Ale dosc o porodach...

Dzisiaj bylam na usg,pewnie juz ostatnim.Z mala wszystko w porzadku,ulozyla sie juz glowka na dol.Wazy 2200g.

Upaly nadal dokuczaja,giry puchna :ico_placzek: I nic mi sie nie chce :ico_olaboga:

Ok zmykam do wyrka....Do milego!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 cze 2008, 19:00

Czesc dziewczyny :-) sorry, ze ta dlugo milczalam, ale rodzice mnie tu na obczyznie odwiedzili i jakos nie mialam glowy, zeby po internecie buszowac.

Teraz bede tu czesciej zagladac i pisac :-) postaram sie tez wkleic zdjecie brzucha mego :-)

A jutro na USG.. zobaczymy co mi tym razem powiedza. Poki co kazali mi mocz przebadac, bo wyszedl wysoki wsaznik bialka w probce moczu.. tzn. 2.1 czy 2.2

Orientujecie sie moze o co chodzi z tym bialkiem? Czy to powazne? I z czego to sie wzielo... zla dieta? Hmm... cos sie zaczynam niepokoic.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 cze 2008, 10:09

shoo, zagladaj jak najczesciej :ico_sorki: bo watek sierpniowek kuleje :ico_placzek: I slabo z frekwencja.

Wkej fotki i napisz jak po USG :ico_sorki:
A z tym bialkiem....hmmmmmmmmmmm,najlepiej poradzic sie lekarza.Nie chce Ci pisac Bog wie co,poniewaz nie znam sie na tym.

I nie martw sie na zapas :-)

:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Oj sierpniowki gdzie wy?????????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 cze 2008, 11:57

Witam :-) U mnie nic nowego mala wierci sise okropnie moze probuje sie przekrecic? Bo jak narazie do tej pory siedziala posladkowo i gin powiedzial ze widzi marne szanse na odwrocenie sie maluszka jako ze i w pierwszej ciazy mala byla ulozona posladkowo.Ale przekonam sie za dwa tygodnie bo wtedy mam termin USG. A tak to objadam sei i tyje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 cze 2008, 12:31

szkrab-ja tez tyje....ale teraz jem duzo warzyw i owocow.Korzystam poki moge.Pozniej jak mala sie urodzi,trzeba bedzie zrezybnowac z wielu pysznosc.
Mam wiec nadzieje,ze nie przybedzie mi duzo wiecej kg do rozwiazania.Oby:)


A co do polozenia moja malutka lezy juz glowka na dol....i czuje to w trakcie chodzenia.Glowke wciska mi,ze az boli.I ciagnie na dol.Czasem mam wrazenie,ze za chwile wszystko ze srodka mi wypadnie-hehehe.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

12 cze 2008, 20:49

czesc :ico_ciezarowka:
co u was tak cicho :ico_olaboga:
malo postow i wogole....
pozadaje wam pyt moze sie zmobilizujecie i odpiszecie:)))))
Ile juz dodatkowych kilosow:)), jak sie czujecie w upaly, czy juz pokupowane wszystko, jakie imiona proponujecie dla swych pociech??????????
powklejajcie fotki swych brzuszkow i usg maluszkow :)))bedzie co komentowac:), pozdro lipcowka...a moze nie:)))) :ico_oczko: , pozdro :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 cze 2008, 19:09

No dobra widze,ze pisze sama ze soba :ico_olaboga:

Ale co tam...Dzisiaj tylko wpadlam na chwilke.
Chcialam tylko zakomunikowac Wam,ze dzisiaj z mezem obchodzimy 10 ROCZNICE SLUBU.Data z 13-tka,a teraz jeszcze w pitek przypadlo.Na szczescie nie wierze w przesady :ico_sorki:

Uciekam,trzymajcie sie sierpniowe :ico_ciezarowka:

Stawiam :ico_tort: z tej okazjii..............................
Buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość