MartaKS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2008, 14:02

05 sie 2008, 14:07

witajcie stycznióweczki :-) przychodze do was z innego forum, gdzie byłam od połowy ciazy. strasznie smutne to, ale tam sie praktycznie rozpadłyśmy :-(

przyjmiecie mnie do siebie?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 sie 2008, 14:27

mariola pisze:zazwyczaj budzi sie kolo 9 a nawet 10.Tylko pozno chodzi spac najwczesniej przed 21.


No Pawelek tez ok. 21 zasypia.... ale wstaje skoro swit... :ico_oczko: Spiochem to on raczej nie jest...

Iwonka, podziekuj Maji za brawa!! :ico_brawa_01:

kaska28 pisze:Oj Iwona ciesz się taka pogoda bo u nas ,a bynajmniej u mnie, dzis zimno, że brr... normalnie jesień - wieje, niebo zachmurzone

U nas sloneczko i cieplo, tylko wietrznie!!
A poza tym Kasiu milo ze wpadlas, czyzby luzniejszy dzien w pracy?? U mnie teraz luzy, wakacje i nic sie nie dzieje... :ico_spanko:

Marta KS
witamy!! Przyjmujemy wszystkie mamusie, ktore tylko chca z nami pisac!! Napisz cos o sobie i swoim dzieciaczku, jak ma na imię, itp....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sie 2008, 15:21

MartaKS witaj w naszym gronie napisz coś o Tobie i dzidziusiu...

Gabcioch śpi sobie, Kuba z resztą też :ico_oczko: ja mam wrażenie, że Gabrielowi znowu górne ząbki zaczynają dokuczać :ico_olaboga:

Pinko kiedy będziesz we Wrocławiu? Jarek na miejscu jest uchwytny, czy ciężko na niego trafić? Bo Pani Basia :ico_oczko: wróciła wczoraj z urlopu i mi od rana dzisiaj smsy wysyła co z tymi ciuszkami :ico_noniewiem:

a koło 11 przyjechali strażacy, rozprawili się z szerszeniami... powiedzieli, że takiego wielkiego gniazda jeszcze nie widzieli :ico_szoking: podobno szerszenie są pod ochroną i powinni je łapać do wora i wywozić do lasu, ale jakoś sobie tego nie wyobrażają :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-05, 15:24 ]
musieliśmy im opryskiwacz do drzew pożyczyć, bo się porwali na szerszenie z pompką do mycia okien :ico_haha_01:
w takim śmiesznym stroju pan strażak po drabinie biegał...
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-05, 15:24 ]
w tle rancho mojego sąsiada... taki mamy piękny widok z sypialni :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 sie 2008, 15:25

Fintifluszka pisze:a koło 11 przyjechali strażacy, rozprawili się z szerszeniami... powiedzieli, że takiego wielkiego gniazda jeszcze nie widzieli :ico_szoking: podobno szerszenie są pod ochroną i powinni je łapać do wora i wywozić do lasu, ale jakoś sobie tego nie wyobrażają :ico_noniewiem:


No to pieknie!! :ico_szoking: moze teraz juz nie wroca.... i bedziecie miec spokoj! No ja tez sobie nie wyobrazam lapac szerszeni do wora.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sie 2008, 15:26

a jak mi jutro nie przyjdzie kostium kąpielowy to będę pływała w jeziorku w bieliźnie, albo nie wiem jak jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 sie 2008, 15:46

Fintifluszka pisze:a jak mi jutro nie przyjdzie kostium kąpielowy to będę pływała w jeziorku w bieliźnie, albo nie wiem jak jeszcze :ico_sorki:


Moze jeszcze przyjdzie! A kiedy jedziecie? Daleko?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sie 2008, 16:06

No ja dzisiaj wychodzę z siebie, taki Arturek jest normalnie nie do wytrzymania, na dwór biedaczek chce iść a tu takie wiatrzycho :ico_olaboga: zaczęłam wkońcu robić ten czeski placek, niewiem tylko jak długo będę mogła, teraz ciasta upiekę a później trzeba się za masę zabrać, na raty go robię bardzo

Justynatrzymam kciuki żeby przyszedł jednak, to kiedy oni Ci go niby mieli wysłać?

Marta a witam, witam :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 sie 2008, 19:31

iwona83 pisze:klaudia ja chyba tez bede w tym tygodniu kupowala bilety

A kiedy Wy lecicie do Polski i na ile? Tylko z Majką czy maż też? Ja już kupiłam bilety - od 18 września do 4 października :574:

mz74 pisze:Klaudia, Ty to chyba za dobrze miałaś z tym spaniem.

No z tego co czytam to najlepiej z nas ma Mariola.. tej to tylko pozazdrościć takiego śpiocha :ico_haha_01:

MartaKS, im nas więcej tym lepiej.. Zawsze jest z kim i o czym pogadać. Zatem pisz śmiało.

Mój Norbert upatrzył sobie pewien clip :ico_haha_01: http://pl.youtube.com/watch?v=yPyLIBD0j ... re=related
Raz siedziałam i oglądałam Vive a Norbert siedział i bawił się zabawkami. Jak puścili tą piosenkę to mały głowa do góry na telewizor i tak się zapatrzył, że oczu nie mógł oderwać i jeszcze się śmiał co chwilę. Dzisiaj to samo.. w dodatku był trochę marudny.. zobaczył teledysk i od razu banan na buzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sie 2008, 19:36

U nas też dzisiaj wietrzysko potworne i słonko :-)
Witaj MartaKS, opowiedz coś o sobie i o dzidzi :-) i odwiedzaj nas jak najczęściej :-)
Justyna, teraz we Wrocławiu to będę dopiero pod koniec sierpnia, ale niedawno były wyprzedaże w markecie w Poznaniu i kupiłam Uli trochę ciuszków, więc chwilowo wstrzymam się z zakupami, może we wrześniu :-) ale to się jeszcze zgadamy.
A Jarek we Wrocławiu na zwolnieniu znowu, ma ostatnio straszne problemy jelitowe i ciągnie mu się to już od jakiegoś miesiąca, dzisiaj w końcu dostał skierowanie na USG, ma porobić też różne badania i zobaczymy co dalej. Szkoda mi Go, bo siedzi sam we Wrocławiu, a ja tu za Nim baaardzo tęsknię.
Co do szerszeni, to dobrze, że już je usunęli i macie święty spokój, strasznie niebezpieczne są... brrrrrr dlatego pakowanie ich do wora i wywożenie do lasu, to jakaś abstrakcja... heheheh nie dziwię się, że strażacy tego nie robią.
Fintifluszka pisze:a jak mi jutro nie przyjdzie kostium kąpielowy to będę pływała w jeziorku w bieliźnie, albo nie wiem jak jeszcze :ico_sorki:

A dzwoniłaś do tej firmy? Wysyłali Ci kurierem? Jeśli masz numer listu przewozowego, sama możesz sprawdzić co się dzieje z Twoją przesyłką.

Ula już wykąpana, pojadła i zasypia ładnie w łóżeczku. Ja zaczęłam robić piwne ciasteczka i moja bratowa musiała je skończyć, bo trza było Ulę położyć, ale tak mi pachną, że zaraz pójdę po kilka :-)
Renia0601 pisze:zaczęłam wkońcu robić ten czeski placek,

Zrobię go na weekend, jak nasi mężowie przyjadą :-)

Uciekam na razie :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sie 2008, 19:52

CleoShe pisze:Norbert upatrzył sobie pewien clip

fajowy, Artur też chwilkę popatrzył ale dalej musiał iść bo chyba go ktś gonił :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-05, 19:58 ]
pinko pisze:Zrobię go na weekend, jak nasi mężowie przyjadą

tylko w tym przepisie jest błąd bo mąki jest mało podane i wogóle jakieś abstrakcyje wartości, znalazłam nowy w zapisakach:
Ciasto
1/2 kg mąki
1/2 margaryny
1/2 szkl. cukru
1/2 szkl. stopionego miodu
2 jajka
1 łyżeczka sody
Krem
1 i 1/2 szkl. mleka
5 łyżek kaszy manny
7 łyżek cukru
1/2 kostki margaryny
aromat rumowy
ciasto zagnieść, włożyć na dwie godziny do lodówy, podzielić na trzy części i piec około 20minut w 180stopniach, żeby nie za długo bo będzie twrde bardzo siasto. a krem ugotować mannę z cukrem wystudzić, masło rozetrzeć dodać mannę i przełożyć placki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość