Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 cze 2008, 10:13

10 ROCZNICE SLUBU
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 cze 2008, 10:35

AniaZaba-dziekuje..................................

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 cze 2008, 14:21

My też wysyłamy życzonka i
ObrazekObrazekObrazek
oraz Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 cze 2008, 19:34

Iwona H-dziekuje...........

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 cze 2008, 08:43

Jagna ogromne gratulacje :ico_brawa_01: My za pare dni 8 rocznice bedziemy obchodzic ale ten czas leci :-)

Ja tez staram sie objadac owocami ale jak przyjdzie ochota na cos slodkieko to nie odmawiam raz sie zyje niech maluszek tez cos dobrego lyknie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 cze 2008, 11:43

Witam dziewczyny.
Jagna30, szczerze gratuluję takiej rocznicy.

Ja też nadrabiam owocami i niby nie przytyłam dużo to wylazły mi rozstępy na pośladkach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , podłamałam sie troszkę tym, są czerwone i takie pasqdne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .
Nogi też mi puchną.
Ale mam jedną dobra nowinę - zajęłam sie teraz organizacją naszego ślubu :-D :-D :-D
Będzie tylko cywilny i maleńkie przyjęcie, ale i tak mam głowę strasznie zabitą.
Potrzebuje też od WAS porady - co powinna mieć Panna Mloda, tzn. chodzi mi o te tradycję - że niby coś nowego, coś pożyczonego i co tam jeszcze to niem - napiszcie proszę :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 cze 2008, 11:53

coś nowego, coś starego, coś niebieskiego i coś pożyczonego.. życzę szczęścia na nowej drodze zycia margarita83,

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 cze 2008, 12:37

AniaZaba, dziękuję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 cze 2008, 15:00

Dzień dobry moje Słonka!!! :)

Ale się za Wami stęskniłam!!!

Przepraszam, że tak nagle zniknęłam, ale przesunięcie naszego wyjazdu nad morze wyszło tak niespodziewanie, że nie miałam już po prostu czasu, żeby się pożegnać - wybaczcie :)

W sumie byliśmy nad morzem tydzień, bo popsuła się pogoda, najpierw było w miarę słonecznie i ciepło, ale potem zaczęło straszliwie wiać, więc nawet nie dało rady siedzieć na plaży, bo robiły się burze piaskowe, a pod koniec tygodnia zaczęło się chmurzyć i padać, więc stwierdziliśmy, że zerwiemy się wcześniej, bo nie ma się co kisić w tym naszym domku, skoro możemy w tym czasie zacząć się przygotowaniami na powitanie naszej dzidzi - odmalujemy pokoik etc. :)

Przesyłam kilka fotek z pięknych Dębek :)

Tu w drodze nad morze-przechodzimy przez wpływającą do morza rzekę Piaśnicę :)



Obrazek

tu już ostatniego dnia przed wyjazdem - spacerek nad brzegiem morza :) widzicie jakie jest brzydkie niebo i jaka jestem rozczochrana od wiatru :-D

Obrazek

a tu już piękna rzeka i morze w czasie zachowu słońca :)

Obrazek

generalnie było fajnie, byliśmy we Władysławowie, na Helu, objadłam się gofrów, lodów, ale myślę, że spaliłam wszystko łażąc po plaży... kręgosłup dawał się we znaki, zadyszka straszliwa, ale powdychałam jodu, więc wszystko dla zdrowia :)

szkoda, że pogoda średnio dopisała, bo tak naprawdę tylko raz byliśmy na plaży prawie cały dzień, był upał i nawet się opaliłam :) Tzn. nogi, bo brzuszek biały (krem z wysokim filtrem i koszulka lub ręcznik) i od piersi w górę :) Wyglądałam przez chwilę jak flaga czerwono-biało czerwona, ale spoko... Poza tym, że ludzie zachowują się tak, jakby pierwszy raz w życiu widzieli na plaży ciężarną kobietę... :ico_puknij:

Mała dawała mi tak popalić wieczorami i w nocy, że prawie płakałam z bólu i bezsilności, że nic nie mogę zrobić, żeby tak mnie nie kopała... jak nie kopała po żebrach, albo jakichś narządach, to prosto w szyjkę, a co!! Niech mamusia sobie nie chodzi, bo po co... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Teraz też daje czadu, jak się uprze na jakieś konkretne miejsce, to potrafi pół dnia mnie tak nawalać, że ledwo żyję... wiem, wiem... nie wolno mi narzekać, ale czasem naprawdę nie mam już sił...

a co u Was? Raczej nie będę nadrabiać zaległości, Pan wyszedł na trochę, więc ja korzystam z kompa, a mam w planach poprać jeszcze pieluszki tetrowe i flanelowe oraz pościel i ręczniczki dla małej - a jutro prasowanko...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 cze 2008, 18:52

Gie, wypoczynek nad morzem to świetna sprawa w okresie ciąży, my też byliśmy ale w weekend majowy i też pogoda była niezaciekawa. ale co jodu się nawdychałam to moje :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość